Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:06:59

LOGOUT.hu

A topic a Microsoft Windows 7 operációs rendszerrel kapcsolatban felmerülő kérdésekkel fogalkozik:
Gyakori hibajelenség: A Windows Update csak keres-keres (svchost.exe jelentős a processzorterhelés), de nem talál frissitéseket. Itt a megoldás (Az angol nyelvű forrásanyag: http://wu.krelay.de/en/ )

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11601) kavics325i válasza gameresboy (#11600) üzenetére


kavics325i
őstag

nem.max xp

" A fantáziát kárpótlásul kaptuk mindazért, amik nem vagyunk, a humorérzéket pedig vigaszképpen azért amik vagyunk.” ( Széchenyi Zsigmond )

(#11602) C0d3r válasza gameresboy (#11600) üzenetére


C0d3r
addikt

Eldöcögne, de lehet több lenne vele a nyűg. Erre XP a legoptimálisabb.

(#11603) kavics325i válasza C0d3r (#11602) üzenetére


kavics325i
őstag


Szerinted ebből mihez elég a gépe?eleve ram....

[ Szerkesztve ]

" A fantáziát kárpótlásul kaptuk mindazért, amik nem vagyunk, a humorérzéket pedig vigaszképpen azért amik vagyunk.” ( Széchenyi Zsigmond )

(#11604) C0d3r válasza kavics325i (#11603) üzenetére


C0d3r
addikt

Win7 szeret terpeszkedni a memóriában, ha megnézed feladatkezelőben akkor láthatod, javarészt gyorsítótárazásra használja.
Én anno kipróbáltam egy 2,8-as Celeron D-n + 1 GB RAM-al. Tulajdonképpen nem volt vele gond, csak a hangkártya drivere nem volt lelkileg minderre felkészülve, néha-néha beakadt a hang egy pillanatra, ezen kívül tökéletesen működött. Nem mondom, hogy ilyeneken kell használni, írtam az XP-t, ami ténylegesen ezen régi gépekre való (elkerülve az enyémhez hasonló hangproblémákat és egyéb jelenségeket).

[ Szerkesztve ]

(#11605) Lenry válasza C0d3r (#11602) üzenetére


Lenry
félisten

valszeg driver se lenne hozzá, pláne, ha nForce2-es

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#11606) Воланд válasza kavics325i (#11603) üzenetére


Воланд
titán

azert mert nalad 2 gigat eszik meg alapjaraton nem jelenti azt, hogy mashol is ennyit foglal. mindig a rendelkezesre allo ramot osztja be.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#11607) Suleji


Suleji
csendes tag

Ahoi!

Egy olyan problémám lenne , hogy most váltottam net szolgáltatót és meg is kaptam minden információt a belépéshez.
Csak hogy 651es hibát kapok , minden egyes alkalommal ahányszor megkísérelek belépni.

A netem 30/30 fiber net , mivel kábel net ezért gondolom tudok router és modem nélkül is csatlakozni és hát így is szeretnék , de mindenesetre van egy D-link wifis routerem
Próbáltam ezzel is de nem ment a hiba ugyanaz , PPPoE kapcsolódást választottam , nem tudom jól döntöttem-e , úgy tudom ezt csak Adsl-nél kell de Dchp-vel se ment..
Próbáltam fájl átírást a system32-ben raspppo fájlt... nem ment
akkor gondoltam megnézem az Ip címem , beállítottam automatikusra és a DNS-t is.
Így se jó.... ok akkor ipconfig és renew... mivel rossz az Ip cím amit kihoz a config , mert az az Ip felvan tüntetve a papíron amit mellékeltek , hogy ha az szerepel ott akkor cserélni kell.
meg ispróbáltam renew-al , el is kezdi az Ip konfigurálását de pár perc múlva kiírja , hogy
Hiba történt a helyi kapcsolat adapter megújítása közben: nem sikerült kapcsolatot létesíteni a DCHP kiszolgálóval...
Szóval így se jó...nem értem korábban nem volt ilyen probléma...
Lehet elfelejtettem valamit??
Megköszönném valaki segítségét , tényleg mert már 5 órát szórakoztam vele... :S
Amúgy most mobilnetről vagyok , de amikor a másikat akarom aktiválni vagy Ip-t kérni mindig letiltottam... szal ez sem lehetett akadály... tűzfal off virusírtó off...
Windows 7 Ultimate egy hete telepitettem újra...

PLS HEEELP!!!! :(

(#11608) eketomy válasza Suleji (#11607) üzenetére


eketomy
senior tag

Fiber net az kábelnet, ergo ha jól tudom semmi köze a pppoe kapcsolathoz (hacsak nem váltottak pppoe-re), dhcp-t kell beállítani!
Modem mindenképp kell, router nem feltétlen, rádugod a modemből kijövő kábelt a lan kártyába és elméletileg ha minden automatikuson van akkor már van is net, ha nincs akkor ott valami nem jó a fibernet a lan kártyád mac címét azonosítja be és az alapján osztja a netet!
Szal ha routert használsz akkor a lan kártyád mac címét kell a routerrel eltároltatni hogy legyen net, különben nem lesz! Nem tudom, mennyire vagy jártas a témában, ha már hallottál ezekről akkor sztem nem idegen a dolog akkor be tudod állítani!

Peace! - !!!PC/PNA/NOTEBOOK SZERVÍZ!!!

(#11609) ( V )


( V )
veterán

tiszteletem!

win re-install előtt állok és örök dilemmám hogy biztos lementek-e minden fontos adatot, program beállításokat stb. hogy az új rendszernél ne hiányozzon semmi.

szerintetek létezik vmi olyasmi program win-re mint pl a Titanium Backup androidon? hogy legalább a programjaimat tudjam miket kell majdan visszatenni ill. ha a beállításokat is elmenti az külön jó lenne!

* Sᴀᴍsᴜɴɢ Gᴀʟᴀxʏ S23 Uʟᴛʀᴀ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 14 * OɴᴇPʟᴜs 7T Pʀᴏ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 12 *

(#11610) Lenry válasza ( V ) (#11609) üzenetére


Lenry
félisten

nem hiszem, hogy létezne ilyen program. ahhoz egy Windowsos program túl "szétszórt"

de programlistát menthetsz az AIDA64-el
(Szoftver - Telepített programokra jobb klikk -> Gyors riport - HTML)

a programok túlnyomó többsége a dokumentumokban és a \Users\<userneved>\AppData\ mappában tartja a beállításait. ha ezeket kimented és telepítés után helyreállítod, akkor jó eséllyel minden programod beállítása megmarad.

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#11611) ( V ) válasza Lenry (#11610) üzenetére


( V )
veterán

szuper, az AIDA amúgy is fent van - jó tudni hogy ezt is lehet :)

igen az AppData-ban néztem hogy elég sok program mappája van akkor lementem ezeket is.

szenkjú! :R

* Sᴀᴍsᴜɴɢ Gᴀʟᴀxʏ S23 Uʟᴛʀᴀ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 14 * OɴᴇPʟᴜs 7T Pʀᴏ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 12 *

(#11612) Suleji válasza eketomy (#11608) üzenetére


Suleji
csendes tag

Megcsináltam , de továbbre sem jó , de most legalább nem 651es hibát kapok , hanem DNS hibát.
Próbáltam aktiválni a netet a szolgáltatónál is de ott azt írták , hogy a jelenlegi IP címem hibás.
De amúgy ha kaptam felhasználó nevet és jelszót akkor valahol csatlakozni kell..vagy csak aktiválni... de ahhoz IP csere kell.... az aktiváláshoz meg net.
Az Ip.met kellene változtatni mert rossz , azt gondolom DHCP beállitás kell , na de hogyan?

(#11613) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Gondoltam kikapcsolom az automatikus újraindítást, erre ez az üzenet fogad:

Emlékeim szerint nincs igaza, gondoltam megnézem:

Hogyvanez?

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#11614) Ryu77


Ryu77
aktív tag

Üdv!
Van egy visszatérő problémám és idáig nem is tudtam sosem orvosolni csak a win újratelepítésével. A lényeg, hogy a processzorhasználat felmegy 100%-ra ha egymagost használok ha kétmagosat akkor meg 50%-ra. A feladatkezelőben ez taskhost.exe-ként jelentkezik. Ha kilövöm akkor oké de csak egy ideig majd visszajön. Vajon mi okozza? Mellékelek pár képet is:


(#11615) Laccoss válasza Ryu77 (#11614) üzenetére


Laccoss
addikt

Rányomsz az erőforrás figyelőre - cpu fül - kiválasztod a taskhost.exe-t, és alul lenyiló részeknél megnézed mik használják. Társított leírók és a társított modulok lehetnek leginkább hasznodra.

(#11616) Ryu77 válasza Laccoss (#11615) üzenetére


Ryu77
aktív tag

Több ezer dolgot felsorol ott cpu használat nélkül, esélytelen kiszűrni így sajnos. Azért köszönöm.

(#11617) Воланд válasza Ryu77 (#11616) üzenetére


Воланд
titán

ezzel nezd meg.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#11618) kavics325i válasza ( V ) (#11609) üzenetére


kavics325i
őstag

Az achronis fel tudja venni képfájlba a komplett rendszert. De azt akkor kell csinálni amikor felrax egy komplett win7et + a legfontosabb programokat és le fényképezed. Azt mindig vissza tudod állítani

" A fantáziát kárpótlásul kaptuk mindazért, amik nem vagyunk, a humorérzéket pedig vigaszképpen azért amik vagyunk.” ( Széchenyi Zsigmond )

(#11619) Laccoss válasza Ryu77 (#11616) üzenetére


Laccoss
addikt

Igen, viszont feltünő lehet 1-2 olyan dolog ami nem a windowshoz tartozik. Próbáld ki a ProcessExplorer progit az mutat CPU terheltséget is modulon belül...

Másik lehetőség még: MSConfignál az automatikus indítás fül alatt vegyél ki minden olyan elől pipát ami nem szükséges. Tehát pl. csak vírusírtó maradjon. Ha akkor nincs nagy terhelés, akkor kapcsolgathatod egyenként vissza. És talán kideríthető mi a ludas.

(#11620) Löncsi


Löncsi
őstag

Üdv

Igazából ez egy régóta meglévő hiba de gondoltam megkérdem.

A win7 alvás funkció nem működik jól, egyszerűen időnként nem képes felébredni a gép, így ki van kapcsolva ez nálam jóideje. Volt több minden cserélve azóta a gépben, kivéve az alaplap, ez okozhat galibát, van valami megoldás esetleg ?

Előre is köszi

Elvették a radírját, azt az egész élete egy nagy kompenzálás, hogy ő igenis kan és igenis 2 méteres a fallosza - by stranger28

(#11621) Воланд válasza Löncsi (#11620) üzenetére


Воланд
titán

esemenynaploban valami hibabejegyzes?

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#11622) Löncsi válasza Воланд (#11621) üzenetére


Löncsi
őstag

Nincs igazán, ráadásul jelzi is, hogy felébredt sikeresen miután újraindítottam a gépet.

The system has resumed from sleep.

Sleep Time: ‎2012‎-‎03‎-‎10T02:30:24.750976600Z
Wake Time: ‎2012‎-‎03‎-‎10T09:44:54.734375000Z

Wake Source: Unknown

Érdekesség, hogy hard-reset után a BIOS "Update Succes" feliratot ír, mint amikor az ember tuningol és sikeres az órajel (CPU-t alapon használom most).

Elvették a radírját, azt az egész élete egy nagy kompenzálás, hogy ő igenis kan és igenis 2 méteres a fallosza - by stranger28

(#11623) Воланд válasza Löncsi (#11622) üzenetére


Воланд
titán

es akkor az mit jelent, hogy nem ebred fel? nem kapcsol be a monitor, nem indul el a gep?

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#11624) Löncsi válasza Воланд (#11623) üzenetére


Löncsi
őstag

Igen, csak ventilátorok pörögnek fel és kész. Ha újraindítom, a gép felébred, de piszok lassú, percekbe telik mire összeszedi magát. Olyan is volt ,hogy felébredés nem sokkal után újraindult magától a gép.

Elvették a radírját, azt az egész élete egy nagy kompenzálás, hogy ő igenis kan és igenis 2 méteres a fallosza - by stranger28

(#11625) Sub-ZeRo válasza Löncsi (#11624) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Hát ha tuning volt rajta, lehet az bekavart neki. Próbáld meg mindnet alapra rakni és utána nézzd meg. Meg pl a vga driver is tud olyat, hogy nem ébred fel a gép. Nekem egy driver csere megoldotta. Milyen drivereket raktál fel?

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#11626) Löncsi válasza Sub-ZeRo (#11625) üzenetére


Löncsi
őstag

Driverekből minden amit a Win tesz fel magától automatikusan (ezeket lehet elavultak már, nem tudom), VGA driver legújabb 295.73as WHQL.

Elvették a radírját, azt az egész élete egy nagy kompenzálás, hogy ő igenis kan és igenis 2 méteres a fallosza - by stranger28

(#11627) Sub-ZeRo válasza Löncsi (#11626) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Hát egyel régebbi vga drivert próbálj meg, hátha jobb lesz. Ha tuning volt, akkor biosban default és egy próba.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#11628) Löncsi válasza Sub-ZeRo (#11627) üzenetére


Löncsi
őstag

Igen, minden alapon, régebbi driverekkel + ATI-n is ez volt. Ezért furcsa, egyelőre csak az alaplapra tudok gondolni, mint hibaforrás,ez ugye régebbi kissé.

[ Szerkesztve ]

Elvették a radírját, azt az egész élete egy nagy kompenzálás, hogy ő igenis kan és igenis 2 méteres a fallosza - by stranger28

(#11629) Sub-ZeRo válasza Löncsi (#11628) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Akkor bios update és hátha megy az új verzióval. Meg a sleep funkció hogy van belőve biosban? S3-on van?

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#11630) Löncsi válasza Sub-ZeRo (#11629) üzenetére


Löncsi
őstag

BIOS-ból a egy friss BETA van fent. (ez a legújabb sajnos, mivel az ABIT csődbe ment). Megnézem a BIOS-ban mindjárt.

Furcsa az, hogy ha kézzel állítom be a Sleep/Hibernationt, nagyon szépen megy. Sleep-ből azonnal, Hibernációból boot után simán felébred, de ha magára hagyom a gépet aludni, úgy nem tökéletes a dolog.

Elvették a radírját, azt az egész élete egy nagy kompenzálás, hogy ő igenis kan és igenis 2 méteres a fallosza - by stranger28

(#11631) Löncsi válasza Sub-ZeRo (#11629) üzenetére


Löncsi
őstag

Megnéztem.
ACPI mode S3(Suspend to Ram)

Van még egy S1 beállítás.

Elvették a radírját, azt az egész élete egy nagy kompenzálás, hogy ő igenis kan és igenis 2 méteres a fallosza - by stranger28

(#11632) Sub-ZeRo válasza Löncsi (#11631) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Akkor bios update majd próbáld meg hogy működik e.

(#11633) TRob1 : Nem is láttam, hogy írt a bios-ról. Amúgy meg beta biossal nem foglalkoznék, csak is végleges verzióval.

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#11633) TRob1 válasza Sub-ZeRo (#11632) üzenetére


TRob1
veterán

A legújabb bios-t is tudja updatelni? :U

Nálam meg olyan zizzenet van, hogy alvó módban felébred a gép... persze az egértől. De az a poén, hogy ha bárminél az eszközkezelőben 1 helyen engedélyezve van hogy felébreszthesse a gépet, az egér mozgatására felébred (értsd úgy: ha bill-re vagy hálóra van az engedély, akkor is ébred az egérre). Ha mindenhol letiltom, akkor csak bekapcs gomra ébred... jó lenne billentyűre, de nem akarja. :(

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#11634) Sub-ZeRo válasza TRob1 (#11633) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Egyszerű. Fordítsd fel az egeret. Vagy bisoban is mintha lenne ilyen opció, hogy mivel tudja felébreszteni a gépet.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#11635) TRob1 válasza Sub-ZeRo (#11634) üzenetére


TRob1
veterán

Jah, a fordításra már gondoltam :D De azért nem az igazi, és tuti sokszor el is maradna... de igaz, mingy nézem is a biost.

¤ R'n'R ¤

(#11636) Löncsi válasza Sub-ZeRo (#11632) üzenetére


Löncsi
őstag

A legújabb sima BIOS-t nem használhatom, abban nem támogatott a jelenlegi procim, emiatt van fent BETA.

De mind1, akkor marad a Sleep kiakpcsolva. Olvasgattam még, hogy Hybrid-Sleep kikapcsolása segíthet, egyelőre megnézem még ezt így.

[ Szerkesztve ]

Elvették a radírját, azt az egész élete egy nagy kompenzálás, hogy ő igenis kan és igenis 2 méteres a fallosza - by stranger28

(#11637) kleinguru


kleinguru
addikt

Sziasztok!

Segítséget kérnék tőletek!
Tudja valaki, hogy mi az oka annak, ha gigabites hálózaton másolok 2db win7 között, akkor miért ~konstans 11.5MB/s megy az adatátvitel ~40MB/s helyett?

Segítségeteket előre is köszönöm!

A kicsire nem adunk... a nagyot meg leszarjuk!

(#11638) hackeeeee válasza hackeeeee (#11613) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ilyennel még nem találkozott senki?

(#11637) kleinguru: Eszközök miatt simán lehet, sőt a kábel miatt is. Hiába írja ki, h gigabit.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#11639) kleinguru válasza hackeeeee (#11638) üzenetére


kleinguru
addikt

Igazad lehet, de akkor nem volna konstans, és cat6 kábelek vannak kevesebb mint 20 méteren. A homeserveremmel meg megy rendesen... ráadásul akkor nem volna közel konstans az átviteli ráta sem...

Szerintem windows beállítás. Az lehetséges, hogy a megosztásnál telepítés után (dokumentumok, zenék etc) a mégse gombra nyomtam?

A kicsire nem adunk... a nagyot meg leszarjuk!

(#11640) hackeeeee válasza kleinguru (#11639) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Közel 20m? Ejj.. Bár elvileg ebbe még bele kéne férjen bőven, bár a fene sem tudja.. De lehet, hogy hiába cat6-os, lehet, hogy túl sok a zaj, ha nem árnyékolt a kábel. Plusz ugye a hardver sem mindegy.

Hát, ha működik a másolás, akkor nem megosztással kapcsolatos gond lehet.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#11641) kleinguru válasza hackeeeee (#11640) üzenetére


kleinguru
addikt

Akkor driver... a home server ott van öcsém gép mellett, oda is tudok min 40MB/s másolni...
Ha meg hibás volna a kábel nem volna szinte konstans 100Mb/s... olyan mintha valami szoftveres korlátozás lenne:(

A kicsire nem adunk... a nagyot meg leszarjuk!

(#11642) akoska23


akoska23
aktív tag

Sziasztok egy furcsa dologgal találkoztam. Tegnap procit cseréltem a gépemben és azóta indításnál a következő problémám van: A windows logó előjön majd mikor már az asztalnak kellene jönnie fekete képernyő csak a kurzor van (ami mozgatható tehát nem fagyott le) de a gép nem dolgozik kb 5 percig majd mintha mi sem történt volna bedobja az asztalt és minden megy normálisan. Na ez vajon mitől lehet. Mert elsőnek megmagyaráztam azzal hogy kicseréltem a procit és kell neki idő az új hardver felismerésére de másnap indításkor is csinálta.
Köszi a segítséget.

A 23-as szám a nevem melett nem az életkorom jelöli, nincs titkolnivalóm, ezért nem változtatom 2006-óta a nicknevem sehol

(#11643) Sub-ZeRo válasza akoska23 (#11642) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Tedd újra a gépet. Hardver csere esetén nem árt ha újra rakod.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#11644) hackeeeee válasza kleinguru (#11641) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Hát, érdemes lehet megpróbálni egy drivercserét, főként ha a integrált. Csak mondjuk sokszor "hiba" jelentkezik az alaplapiknál driver telepítés után..

Próbát megér mindenképp!

Véleményem szubjektív...

(#11645) akoska23 válasza Sub-ZeRo (#11643) üzenetére


akoska23
aktív tag

Hát ezt el akartam kerülni de ha nincs más megoldás... :O
Köszi

A 23-as szám a nevem melett nem az életkorom jelöli, nincs titkolnivalóm, ezért nem változtatom 2006-óta a nicknevem sehol

(#11646) Sátán44


Sátán44
addikt

Windows 7 64bit rendszerem + 8gb ramom van, amiből csak 7,24gb ramot lát a rendszer. gtx 560ti-re van dugva a monitor kábel, tehát az igp elméletileg nem szabadna hogy levegyen belőle. Nem értem hova lett a többi :F

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#11647) Sub-ZeRo válasza Sátán44 (#11646) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Biosban nézz szét, lehet hogy ott még be van kapcsolva és veszi le a ramodat.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#11648) Sátán44 válasza Sub-ZeRo (#11647) üzenetére


Sátán44
addikt

Megtettem, sőt load bios default-ot is csináltam (a kötelező dolgokat visszaállítottam: AHCI) :F
Primary: PCI express

[ Szerkesztve ]

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#11649) Sub-ZeRo válasza Sátán44 (#11648) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Az erőforrásfigyelőben voltál?
Ott a hardvernak van a többi elvonva?

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#11650) Sátán44 válasza Sub-ZeRo (#11649) üzenetére


Sátán44
addikt

Erőforrásfigyelő:

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.