Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-27 18:53:21

LOGOUT.hu

Telekom (vezetékes telefon, IP / kábel / műholdas TV, xDSL / kábel / optinet)

Figyelem! Fontos!
Felhívnánk mindenki figyelmét, hogy, aki hatósági karanténban vagy önkéntes karanténban van, esetleg beteg, köhög, lázas stb, annál sem a hibajavítás, sem a létesítés nem fog megtörténni, hanem halasztásra kerülnek!
Kérlek titeket, csak akkor hívjátok a szerelőket ha tényleg semmi bajotok nincs (bár ez sem garancia semmire)!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9101) hdf válasza hdf (#9097) üzenetére


hdf
tag

Hívtam őket reggel.
Az a helyzet, hogy az a csomag, ami nekem volt most a váltás előtt, az már nincs. DSL medium 8M nincs, ezért azt nem tudják visszaállítani! :W Az 5M-át tudják adni. :(((
De ők beszéltek rá a váltásra, telefonon felhívtak, erősködtek, hogy fog menni a 15M simán. Nekem nem volt bajom a 8M-val. Persze jobb a gyorsabb, gondolom velem együtt sokan belementek volna a cserébe. Sokat megy itthon két gép, nem tudom, mire lesz jó majd ez a megoldás.
A 30 napos próbaidő sem járt még le, kb. 2-3 hete váltották át a csomagot.
Ami a legjobb, a hűségidő is mostantól újra indul!! Mintha én lennék a hibás, hogy nem jött össze a buli! :W
Nagyon inkorrekt a hozzáállásuk!
Még gondolkodom, hogy mitévő legyek, de a tv upc-től van. Ők is adnak netet, ami nem lassubb, és nem is drágább! :DD

[ Szerkesztve ]

(#9102) btf


btf
aktív tag

Sziasztok!

Ha megrendelem a T-com-tól az 5 megás ADSL csomagot, akkor átraknak ADSL2-be?

Jelenleg fekete Dialcom modemem van, elvileg kéne netnek lennie, de szerintem nem kap jelet, állandóan világít, nem villog.

Üdv.:

Balázs

[ Szerkesztve ]

“Keep away from people who try to belittle your ambitions. Small people always do that, but the really great make you feel that you, too, can become great.” - Mark Twain | "PS4 Pro = PS4 Professional" - Alex Battaglia (Digital Foundry - 2021)

(#9103) Gézengúz válasza hdf (#9101) üzenetére


Gézengúz
addikt

Ahol ment a 8Mbit ADSL szabvánnyal ott illene mennie a 15Mbitnek ADSL2+ szabvánnyal...

Valami gixer van ott........ :(((

[ Szerkesztve ]

(#9104) hdf válasza Gézengúz (#9103) üzenetére


hdf
tag

Ment a 15M, de csak napközben. Minden nap este 1/4 6 körül elromlott. Onnantól egyáltalán nem lehetett használni!

(#9105) Livius válasza hdf (#9104) üzenetére


Livius
őstag

Terhelt a DSLAM már túlságosan az esti órákban. Nekem régen még egy másik környéken volt ugyan ilyen 4Mb-el, de azér volt olyan nap a hétvégén pl a mikor jó volt este is, folyamatos hibabejelentés után jobb lett valamivel.

Gigabyte GA-Z170-D3H, Intel Core i7-7700K, Corsair Vengeance 2x8GB DDR4-3600MHz, Intel 545s 256GB SSD, EVGA GeForce GTX 1060 GAMING 6GB

(#9106) Criton


Criton
veterán

Sziasztok !

Elvileg lehet regelni ipv6-ot a T-Online-nál, a kérdésem a következő :

végig csináltam a regisztrációs folyamatot, de a végleges reghez kér valami DRUID(DHCP Unique Identifier) számot vagy mit, nos én ezt nem találom sehol sem. A modemem(routerem) egy Speedport W721V amit a T-Online hozott nekem ki.

Tud nekem valaki segíteni ? Előre is köszönöm !

[ Szerkesztve ]

(#9107) Gézengúz válasza Criton (#9106) üzenetére


Gézengúz
addikt

Hi..

Mintha itt úgy olvasnám, hogy a Te kütyüd nem alkalmas erre....

[link]

Mindenesetre nézz szét..

Mondjuk eszerint mennie kellene...

[link]

[ Szerkesztve ]

(#9108) Criton válasza Gézengúz (#9107) üzenetére


Criton
veterán

elvileg mennie kellene, mert ügyfélszolgálaton is megkérdeztem, megcsináltam mindent amit ehhez a modemhez találtam, de sehogy sem akar összejönni :(

[ Szerkesztve ]

(#9109) Zsolt!! válasza hdf (#9101) üzenetére


Zsolt!!
aktív tag

Nálam megoldodott a helyzet szerencsére.Háromszor kellett szólni neki mire megcsinálták.Kiderült h nagyon messze vagyunk a központtól de átkötötték a vezetéket vmi elosztóban úgy h már két napja teljesen jó. :C

(#9110) L4R$()n


L4R$()n
tag

Sziasztok!
Hétfőn megrendeltem az 5 mbites korlátlan csomagot, eddig az Invitelnél volt 1mbites. Még nem jött a szerelő modemet cserélni, viszont azon gondolkoztam, hogy ezzel a régi modemmel (amit az invitel küldött) tudnék csatlakozni, az új vonalra? (ha már él ez az új vonal :F vagy még nem tudok? kb hány nap amire aktiválják a vonalat?? :F

(#9111) ForRedGlory válasza L4R$()n (#9110) üzenetére


ForRedGlory
félisten

maximum 11 munkanap a szolgáltatóváltás.

(#9112) Criton


Criton
veterán

tegnap este mindent megpróbáltam, de sajnos nem megy az ipv6 :( .

Valamint van egy olyan hibám, hogy esténként a DSLAM a Speedport szerint(Státusz) nem reagál, valami _H0(000000)-át ír ki mindig(vagy Unknow Device is van néha), és egyáltalán nincs net, éjszaka a probléma megoldódik, de ha van egy áramszünet és a router(modem) újraindul akkor megint nincs net mert a DSLAM nem megy.(éjszaka meg megjavul)

Szerintetek a központban van a hiba, érdemes bejelenteni ? Más modemmel is próbáltam, annál is ugyan az, szóval nem hiszem, hogy a Speedport lenne rossz.

[ Szerkesztve ]

(#9113) L4R$()n


L4R$()n
tag

Na, most kaptam sms-t, hogy aktiválták a vonalat és tényleg :C íme :R

(#9114) bossvico


bossvico
senior tag

Hát ahogy itt titeket olvaslak, ez a nagy magenta is kaki.
IPTV-n gondolkozok, nekem a netjük, meg a telojuk nem kell, drágák és lassú a digihez képest. (Talán az optika, de ott csak 25mbitet adnak. 20/10 ér fizetek 2500ft ot, és ehhez 200 perc ingyen helyi hívásom van a 0 forintos hűség nélküli telefonhoz. Digin belül meg korlátlan.)

Nade a tv-jük optikán keresztül van valakinek? mi a tapasztalat, az is akadozik, kockásodik néha?

R5 5600X AIO 240mm Cooler, MSI B550-A Pro, 32 GB Crucial DDR4, EVGA 750W, Sapphire Pulse RX 7700 XT 12GB

(#9115) copperhead


copperhead
aktív tag

Sziasztok!Nem tudja valaki, hogy Monoron milyen a mobilinternet sebessége?Inkább erre fizetnék elő, mint a UPC-re.Tényleg röhej, hogy a monopolhelyzet miatt az 1Mbit-es csomagot adják 3000Ft-ért.

(#9116) bsanzika


bsanzika
tag

Sziasztok!

A problémám a következő lenne: bekötötték a T-Home Optinetet valamint IPTV-t de valamiért nem hajlandó társulni a Belkin routeremmel!! Volt egy régebbi belkin routerem is azzal is ezt csinálta, de már néha az ADSL nettel is ez történt!Aztán most hogy bejött ez az új net betudtam annak hogy beiztos elsszált a router... De aztán az új routeren is beállítok rendesen mindent ahogy kell jelszó felhasználónév, fel is csatlakozik viszont egy olyan 100-200 mega forgalom után behal a kapcsolat és nem tud csatlakozni sehova... Ilyenkor router 220 kihúz-bedug és tökéletesen működik addig a bizonyos 100-200megabájt forgalomig... Ha nincs router a kapcsolatba hanem rögtön a gépbe dugom a modemet akkor tökéletesen minden probléma nélkül üzemel! Rendes sebességen, kapcsolatbontás nélkül... Szerintetek mi lehet a probléma hogy állandóan eldobja a kapcsolatot?? A router ÚJ szal szerintem nem lehet vele baj... Firmware frissítés megtörtént a routeren...
Router típusa:Belkin N Wireless F5D8236-4 V1
Modem típusa: Huawei EchoLife HG850a

Kérlek titeket segítsetek mert ez így nagyon nem tetszik! :/

Előre is köszi: Sanzi

2gb ingyen felhő tárhely: https://www.dropbox.com/referrals/AACGXFiKSRj59u0ldEvB1--_EMSApcEsaFU?src=global9 --- Használd egészséggel!!! :)

(#9117) forrest85 válasza bsanzika (#9116) üzenetére


forrest85
senior tag

Ez érdekes, kiváncsi leszek mi lesz a megoldás.

A futás csak azoknak való, akik nem elég intelligensek a TV nézéshez!

(#9118) varga911


varga911
senior tag

Sikerült lemondani, köszönöm szépen a segítséget! No more T. :DD

Üdv. :R

(#9119) lakatosturbo


lakatosturbo
aktív tag

Valaki már teszteli az IPv6-ot?

Origin: viktorvill Steam: viktorvill

(#9120) Snoop-y válasza lakatosturbo (#9119) üzenetére


Snoop-y
veterán

Yepp :K

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#9121) Snoop-y válasza bossvico (#9114) üzenetére


Snoop-y
veterán

Optikán adnak netet 80M -ig

Nekem 50M+ iptv van.
A sávszélből fakadó iptv problémákat én nem tapasztalom.
Az iptv platform meg olyan amilyen. Szerintem itthoni viszonylatban elfogadható minőséget produkál. HD élvezkedést azt megoldom netről ;]

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#9122) lakatosturbo válasza Snoop-y (#9120) üzenetére


lakatosturbo
aktív tag

És milyen minden net oldalt gond nélkül bejön?
A routert továbra is az 192.168.xx-en éred el vagy teljesen máshogy?
Egyéb észrevételt szivesen meghalgatok.

Előre is kössz a választ!

Origin: viktorvill Steam: viktorvill

(#9123) Snoop-y válasza lakatosturbo (#9122) üzenetére


Snoop-y
veterán

Nem tapasztaltam elérési problémákat ( az ipv4 címeket továbbra is ipv4-en éred el )
Nincs routerem :) Közvetlenül gépről kapcsolódva tárcsázok linuxról.
Túlzottan nem tudsz rajta mit tesztelni max annyit ha van több eszközöd tudsz nekik további publikus ip-t osztani az ipv6 tartományból így megúszod a NAT-olást.
ipv6 totyikban egyébként segítenek ha elakadsz meg a telekom ipv6 oldalán is van egy csomó hasznos olvasnivaló :)

[link]

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#9124) lakatosturbo


lakatosturbo
aktív tag

Tehát akkor ha nekem routerem van akkor a gép meg meinden továbra is IPv4-es címet kap de a wan-nak van csak IPv6-os címe igaz?
És ugye az IPv6 nem zavarja az IPTV-t?

[ Szerkesztve ]

Origin: viktorvill Steam: viktorvill

(#9125) Snoop-y válasza lakatosturbo (#9124) üzenetére


Snoop-y
veterán

A géped is megkapja az ipv6 címet. Pppoe passthrough képes router kell hozzá.
A router betárcsáz pl ipv4-en de átengedi az ipv6 forgalmat. A gépről meg betárcsázol ipv6 pppoe-val.

[link]

[ Szerkesztve ]

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#9126) lakatosturbo válasza Snoop-y (#9125) üzenetére


lakatosturbo
aktív tag

Világos mert én a T-Home Pirelli routerével csatlakozok a netre.

Origin: viktorvill Steam: viktorvill

(#9127) bossvico válasza Snoop-y (#9121) üzenetére


bossvico
senior tag

A hd élvezkedés az torrentet jelent?
Gondolkoztam azon, hogy keresek valami HD streaming oldalt, de nem találok magyart.
Esetleg tudol valamilyet?

Ja és mennyi az opti 80M net? Mert az diginél 4500. 80/25-ös.

R5 5600X AIO 240mm Cooler, MSI B550-A Pro, 32 GB Crucial DDR4, EVGA 750W, Sapphire Pulse RX 7700 XT 12GB

(#9128) petne válasza Criton (#9106) üzenetére


petne
őstag

Ha már regisztráltál, akkor miért nem olvastad el a részletes útmutatókat? Benne van, hogy speedporttal nem használható egyelőre az ipv6.

[ Szerkesztve ]

(#9129) Criton válasza petne (#9128) üzenetére


Criton
veterán

akkor hülye a hotline már ne haragudj(ők mondták mennie kell, mert van ez a passt. vagy mi...), ez most nem is probléma már azért sem mert napok óta nincs net, DSLAM vagy milyen hiba van és nem tudják miért, ezért most valahogy engem az ipv6 nem nagyon érdekel.

[ Szerkesztve ]

(#9130) Dr_Syrex


Dr_Syrex
senior tag

üdv

A vonalam nem az igazi, sajnos gyakran szakad. Pedig jó lenne ez a 10 mega és mikor először kint volt nálam a t-home-os arc le is ellenőrizte a vonalat és mondta is hogy bírni fogja.
Nos lehet, hogy tényleg bírná, csak valami geb@sz lehet házon belül is. Egy ikerházban lakom és a talefon a másik oldalról jön át hozzánk és mivel ott szépen megy a 8 megás net, nem hiszem hogy a távolság a probléma (bár a vonal nem egy csúcs).
A gondom még az, hogy az Externetnél vagyok, így csinálnom kell egy t-comos adsl sebességtesztet és elküldenem a mérési azonosítót, csakhogy aszirent nem olyan rosszak az értékek és inkább visszarak a t-com 5-6 Mbit-re, amit nem szeretnék. :N

Most még csak egy D-link 360R (Ver.: C3) modemmel próbálkozom.

[ Szerkesztve ]

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

(#9131) Dr_Syrex


Dr_Syrex
senior tag

a 2 mérés:

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

(#9132) GML válasza Dr_Syrex (#9131) üzenetére


GML
őstag

Hali! nem tudom, hogy milyen szűrőd van, de én nem olyan rég cseréltem és az eddigi 4,5-5 Mbps helyett 7,5-7,8 Mbps-sel jön. hátha
jah a splittert a tépontban vettem.. valami délink..

[ Szerkesztve ]

(#9133) Dr_Syrex válasza GML (#9132) üzenetére


Dr_Syrex
senior tag

Majd kipróbálom egy másik szűrővel, amint szerzek egyet, valamint ha hazaérek megnézem hogy is áll most a vonal (az sm50b most is fut).

Fontos: ha valaki ismer jó telefonszerelőt, (vagy netán itt a topicban is van egy :)), az szóljon bátran. Mint írtam az ikerház másik feléből jön át avonal, de ott régebben egy kis otthoni alközpont volt\van még most is > és sajnos borzasztó összevisszaság a kábeleknél, ahonnan elágazik minden vonal. \Majd rakok fel róla egy képet :)\

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

(#9134) Pietrosz


Pietrosz
addikt

Üdv!
Tegnap kötötték be t-home 5mbit netet+iptv-t nálam. Minden szép és jó, de:
nem megy a wireless. Egy szép nagy Pirelli "digitális elosztót" kaptam, gondolom ilyet visznek máshová is. Engedélyezve van a wireless, mixed mód ssid broadcast enable, channel 6, security wpa/wpa2, pre shared key beállításokkal. Az xp-s laptop talál kb 5-6 hálózatot is, csak épp a tőle 2 méterre lévő routert nem látja. Routeren a wlan led nem világít. Kellene neki? Vagy csak ha már rácsatlakozott?
Próbálok keresni tovább de nem jutottam sokra eddig.
Itt vannak a képek a beállításról:
http://img.photobucket.com/albums/v203/Pietrosz/vegyes/1.jpg
http://img.photobucket.com/albums/v203/Pietrosz/vegyes/2.jpg
http://img.photobucket.com/albums/v203/Pietrosz/vegyes/3.jpg
http://img.photobucket.com/albums/v203/Pietrosz/vegyes/4.jpg
http://img.photobucket.com/albums/v203/Pietrosz/vegyes/5.jpg

(#9135) Kommy válasza Pietrosz (#9134) üzenetére


Kommy
veterán

A beállítások ahogy néztem jók.
A wlan lednek ha engedélyezve van akkor világítani a kell és ah adatfolyam van akkor villog.
Én csak wep- titkosítás használok egy régi laptop miatt.
Próbáld meg először azt , hogy titkosítás nélkül működik e, ha így se látja próbálj meg egy másik csatornát akár a 10-est is meg az 1-est is mert általában a 6-os a legtöbbet használt csatorna.

(#9136) Pietrosz válasza Kommy (#9135) üzenetére


Pietrosz
addikt

Igazából próbáltam már az összes csatornát, only g és b módokat, titkosítást kikapcsolni, de semmi. És a led nem világít. Mind1, hogy enabled vagy disabled. szvsz itt lesz a probléma, mert ha jól értem amit mondasz, akkor világítania kellene, ha enableden van.
Nyomtam már factory defaults-ot is, az se segített. Egyedül a hard resetet nem néztem még. :F

(#9137) Kommy válasza Pietrosz (#9136) üzenetére


Kommy
veterán

Ugye úgy állítod, hogy bekapcsolod a wlan-t (enable) majd megnyomod a lap alján a save gombot és ebbena pillanatban máris világítania kell a lednek. Lényeg nem szabad másik lapra átmenni addig míg nem nyomsz save-t

[ Szerkesztve ]

(#9138) Pietrosz válasza Kommy (#9137) üzenetére


Pietrosz
addikt

Igen, pont most néztem így, ahogy mondtad, de nem történt semmi.

(#9139) Kommy válasza Pietrosz (#9138) üzenetére


Kommy
veterán

Hát akkor úgy néz ki ebből hibabejelentés lesz ha fontos neked a wlan.

(#9140) Pietrosz válasza Kommy (#9139) üzenetére


Pietrosz
addikt

Hát annyira nem fontos, de ha már egyszer elvileg tudja, akkor jó lenne használni.
Amúgy nyomtam hard resetet is, elkezdett utána villogni a wlan led, de le volt fagyva, nem lehetett belelépni. ki/bekapcs után még egyszer gyorsan felvillan, aztán megint semmi. Akkor írok nekik, más nem maradt :( Azért thx

(#9141) Pietrosz válasza dzsozefo (#9100) üzenetére


Pietrosz
addikt

Üdv!
Nekem 2 napja van iptv+5mbit netem, a tv-vel abszolút meg vagyok elégedve. Nagy királyság ez az iptv, antenna digital után tiszta kánaán :D Lehet origo híreket olvasni, webrádiózni, videótéka, de a legpoénabb az elő adást megállítani és visszatekerni :D
És a lényeg, ami érdekel. A net az valójában 5,2/0,5-öt bír, és a tv sem zavarja, tehát mehet egyszerre a kettő. 15mbit netet akartam, de azt mondták az nem fog menni, de ezt még bírja. És tényleg.

Viszont ez a Pirelli izét az ellenségemnek se kívánnám. Este azzal szivatott, hogy csak 3,5/0,1 net ment rajta, játszani neten nem lehetett, fix 300-as ping mindenhova. Mintha rémlene ez a bug a topikból már, voip-hez lehet valami köze? Factory default, hard reset, semmi se hatotta meg. Szerencse volt egy mentett konfigom tegnapról, utolsó próbálkozásnak azt rátoltam, és most megy megint max sávszéllel. DDNS nem megy valamiért, de azt túlélem, progival ki lehet váltani. És még a wifi sem megy, de azt még nem adtam fel.

szerk.: ha már iptv, akkor az érdekelne, hogy van rá valami mód, hogy lássam hálózaton a stb hdd-jét?

[ Szerkesztve ]

(#9142) Pietrosz


Pietrosz
addikt

Még mindig én :DD
Olvasgatom a topikot, és volt valaki, akinek egy új szűrő hozott sebességnövekedést. Az én esetemben érdemes ezzel foglalkozni? Itt van két kép. A splitter amúgy elég régi, kb 5 éves. (Kell nekem splitter egyáltalán? telefon nincs, csak net+iptv)
http://img.photobucket.com/albums/v203/Pietrosz/net/nosplitter.jpg
http://img.photobucket.com/albums/v203/Pietrosz/net/splitter.jpg

5280/530 kbps körül tud a net amúgy, és mellette van még az iptv.
A pirelli szerint viszont 9027/646-al kapcsolódok. A maradék 3,5mbit-et megeszi a tv? Nem kaphatnám meg valahogy a maradék sebességet? (ha van ilyen egyáltalán)

[ Szerkesztve ]

(#9143) petne válasza Pietrosz (#9142) üzenetére


petne
őstag

5 megabites csomagod van, akkor milyen jogod kapnád meg azt a plusz sebességet? ;)
Egyébként igen, a maradékot a tv használja és természetesen le van korlátozva, hogy azt használd netre is. ;)

A wlan problémát meg érdemes bejelenteni és kicserélik a HGW-t.

[ Szerkesztve ]

(#9144) Pietrosz válasza petne (#9143) üzenetére


Pietrosz
addikt

Nem teljesen ingyen gondoltam :)
Nekem az megérne egy kis +pénzt, hogy ha nem megy a tv, akkor meglenne 8-8,5mbit a mostani 5 helyett. tv-vel meg mondjuk 6,5.

(#9145) wagi válasza Pietrosz (#9144) üzenetére


wagi
senior tag

Ha gyorsabb netet szeretnél válaszd a 15 megás csomagot. (persze,ha elérhető nálad)

[ Szerkesztve ]

(#9146) petne válasza Pietrosz (#9144) üzenetére


petne
őstag

Erre nincsen lehetőség... csak 15 megabites csomagot választhatnál, de az nálad nem elérhető.

(#9147) bsanzika


bsanzika
tag

Az én problémámra valami megoldást valaki? Haver DSL netjével tökéletesen megy a router...

2gb ingyen felhő tárhely: https://www.dropbox.com/referrals/AACGXFiKSRj59u0ldEvB1--_EMSApcEsaFU?src=global9 --- Használd egészséggel!!! :)

(#9148) birozoli7800


birozoli7800
senior tag

Sziasztok!

Nekem DSL alap internetem van a T-home-nál ami ugye 5 mbit-et jelent. Ugyan oda van írva hogy minimum 1 mbit/s-m de sajnos nekem még sokszor annyi sincs meg.

Szerintetek ilyenkor mi a teendő?

[ Szerkesztve ]

(#9149) qdak


qdak
addikt

hello vettem uj alaplapot meg procit összeraktam: 1 ideig volt netem majd reggelre nem ! 720 hiba (A PPP vezérlő protokoll nincs beállítva.) csináltm mindent net nem lett vissza a régi gép ugyan ez a hiba :( vissza uj gép ujra rendszer, most van net nem tom meddig :S de a kapcsolat korlátozott az van kiirva és felkiáltojel van mellete, mit csináljak ? ha megin elmegy a netem ?

(mindent kiprobáltam win rakás, modem jo! áthoztam haver gépét azzal volt net! enyémmel 720hiba)

birozoli7800 az ben van a szerződésbe h nem mindig megy maxon a net

[ Szerkesztve ]

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#9150) birozoli7800 válasza qdak (#9149) üzenetére


birozoli7800
senior tag

Hát igen csak az a probléma nekem még 1 mbit fölé sose ment.. :(((

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.