Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-27 18:53:21

LOGOUT.hu

Telekom (vezetékes telefon, IP / kábel / műholdas TV, xDSL / kábel / optinet)

Figyelem! Fontos!
Felhívnánk mindenki figyelmét, hogy, aki hatósági karanténban vagy önkéntes karanténban van, esetleg beteg, köhög, lázas stb, annál sem a hibajavítás, sem a létesítés nem fog megtörténni, hanem halasztásra kerülnek!
Kérlek titeket, csak akkor hívjátok a szerelőket ha tényleg semmi bajotok nincs (bár ez sem garancia semmire)!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8851) veber


veber
tag

Hi

Mostanába milyen modemet add a t-home?
:F

toki

(#8852) KicsiUbul válasza veber (#8851) üzenetére


KicsiUbul
őstag

Mihez?

Értem én...

(#8853) Palee17 válasza Livius (#8841) üzenetére


Palee17
tag

25M vdsl-en van, Speedport hgw, nem kell megvenni kapod hozzá, és simán mehet rá saját routered ha azt akarod használni.

veber:
D-link 360R

(#8854) Hegyirabló


Hegyirabló
veterán

Helló!

Biztos sokszor megkérdezték, de keresővel sem nagyon találtam.

IPTV csatorna soba rendezés nuku?

Aquila non captat muscas.

(#8855) pinnacle válasza trémobil (#8837) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Köszi!Ezt már az ügyfélszolgálattól is megtudtam.Csak arra lettem volna kiváncsi, hogy mikorra várható, hogy felénk is lesz optikai hálózat.A T-Home "Folyamatban lévő fejlesztések térkép"-e, azért egy kicsit részletesebb is lehetne. :))

[ Szerkesztve ]

(#8856) Palee17 válasza Hegyirabló (#8854) üzenetére


Palee17
tag

Menü/Beállítások/Televízió/Csatornák testre szabása/Sorrendcsere

(#8857) Garold válasza pinnacle (#8855) üzenetére


Garold
senior tag

Direkt nincs sztem részletesebb térkép - nem akarják hogy a konkurencia ellenlépéseket tegyen...így is ahol átadnak egy optikával lefedett területet egyből megjelennek az UPC-s üzletkötők

Mit kell ahhoz inni hogy valaki havat hányjon??

(#8858) Ebit válasza Garold (#8857) üzenetére


Ebit
addikt

Sok olyan terület van, ahol nincs igazán verseny a szolgáltatók között.

(#8859) Jégkokó


Jégkokó
veterán

Az ip tv nek mik a feltételei?Csak mert igazán erről sehol nem találtam semmilyen infót. Nálunk a környéken több településen is elérhető már, de itt azt irják, hogy nem. Pedig igazából egy 15 megás netnek már bőven elégnek kéne lennie ahhoz, hogy akár 2 vagy több stream is menjen folyamatosan.

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#8860) Dolby


Dolby
senior tag

Sziasztok!

Egy ismerősöm problémájával fordulok hozzátok. T-home-os adsl előfizetése van és 5-6 hete főleg esténként, de nap közben is néha szakadozik a nete. Az ügyfélszolgálaton már kb 6-7 alkalommal jelentette is a dolgot, mondták is hogy látják a szakadásokat. Ki küldtek hozzá 3x szerelőt hogy megnézzék a dolgot de természetesen nap közben jöttek, amikor ugye látszolag nincs probléma a nettel.

Mit csinálhat? Mert kijöhetnek hozzá még 10x is, nappal nem fogják látni hogy mi lehet a gond, este viszont nem jönnek ki...
Ugyanakkor a számlát amikor kérdezte h miért fizesse ki amikor a szolgáltatás amit nyújtanak abszolút nem normális, azt mondták hogy fizesse be és az ügy lezárásakor kérhet majd korrekciót. De kérdem én. Mikor és mitől lesz lezárva az ügy ha a szerelők a vállukat vonogatják hogy ők nem látnak hibát, az ügyfélszolgálat pedig tovább irányítja csak a dolgot...

Köszi előre is

- Nyugalom, a hosszú élet ritka!

(#8861) Garold válasza Ebit (#8858) üzenetére


Garold
senior tag

Ez igaz, de az optikai fejlesztések sűrűn lakott területen éri meg - ergo panel és társasház - ott pedig bizony minden szolgáltató fejleszt...
Nálunk miután kiépítették az optikát egyből jött az UPC-s ügynök hogy hát nekik milyen jó kis ajánlataik vannak, most meg a DIGI húzza előttünk a kábelt.

Mit kell ahhoz inni hogy valaki havat hányjon??

(#8862) Garold válasza Jégkokó (#8859) üzenetére


Garold
senior tag

Az a feltétele, hogy bírja a vonal (jó minőségű kábelek, központtól max 2 km távolság telefonvonalnál, vagy optikai kábel), és hogy a központ is IPTV képes legyen...ügyfélszolgálat tud előminősítést végezni és megmondják hogy kiépíthető e nálad.

Mit kell ahhoz inni hogy valaki havat hányjon??

(#8863) Jégkokó válasza Garold (#8862) üzenetére


Jégkokó
veterán

Mivel nem vagyok messze a központtól, ezért is van nálam 18 megás linksebesség ergó ha a központ képes lenne rá akkor gond nélkül menne.Bár nem tudom, hogy megérné e váltani, mert most ingyen van az összes mozicsatorna meg minden más digitális kábel tv n, viszont baromi drága az egész havi 6-7 ezret fizetünk érte, ráadásúl a minősége is csapnivaló

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#8864) Hegyirabló válasza Palee17 (#8856) üzenetére


Hegyirabló
veterán

Szenzációs vagy! :C :R :))

Aquila non captat muscas.

(#8865) Garold válasza Jégkokó (#8863) üzenetére


Garold
senior tag

A minőségével tökéletesen meg vagyok elégedve, a kényelmi és kiegészítő funkciókat pedig állandóan használom, sőt szinte már nem is nézek élő adást, csak felvételt :DDD
Szerk.: Mostani akcóban 2 hónapig ingyen van a HBO csomag, a HD csomag pedig 6 hónapig ingyenes és lemondható!

[ Szerkesztve ]

Mit kell ahhoz inni hogy valaki havat hányjon??

(#8866) Ebit válasza Garold (#8861) üzenetére


Ebit
addikt

Közmú engedély is kell,és nem biztos, hogy rövid időn belül,a versenytárs is megkapja.

(#8867) ForRedGlory válasza Dolby (#8860) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Elég faramuci a helyzet... Ezzel így érdemben nem nagyon lehet mit kezdeni. Nyilván éjfélkor nem fog kimenni szerelő hozzád... :D
Mennyire szakadozik?

Itt két lehetősége lesz...

1. Vagy nem tudják megcsinálni és lemondhatod
2. Válthatsz lefelé, ha nem bírja a sebességet a vonalad... Mielőtt megkérdezed, hogy miért, amikor eddig bírta: lehet telítődött a központ és mivel este neteznek sokan, így elfogyott a szükséges sávszélesség) Ha 1 Mbit/s csomagban vagy, akkor meg kaphatsz ÁSZF szerint 15%-os havidíj kedvezményt, amennyiben bevállalod, hogy így is használod.

[ Szerkesztve ]

(#8868) Ebit válasza Dolby (#8860) üzenetére


Ebit
addikt

Érdemes lenne a modem paramétereket folyamatosan megfigyelni,és nagy valószinűséggel,egy másik modem kipróbálása is megoldás lehet.

A központ is látja a hibát,és elég a My T-Home oldal internet forgalmi adatait megnézni./ott is mutatja, valamint a legtöbb modem is naplózza./

(#8869) lakatosturbo


lakatosturbo
aktív tag

De el lett rontva az iptvnek a webes felülete csatornabeállításnál minek vannak benne olyan csatornák ami nincs is a t-home kínálatba pl: filmmúzeum, Rai Uno.
Régen megy csak nyilakkal pakoltam a sorrendet most meg számozással kell és nem is lehet egyzseree beállítani mert mindig elcsúszik egyel.

Hát remélem változik ez még a régi iptv web felület az nagyon jó volt.

Origin: viktorvill Steam: viktorvill

(#8870) tukko1


tukko1
aktív tag

Vettem egy tanítható távirányítót. Az itthon lévő összes távirányítós cuccot tudja vezérelni, egyedül a sat tv set top boxát nem, pedig direkt ezért vettem! Elég szar ez a set top box amúgy is! Nem lehet normálisan sorba rendezni az adók, lehet felhasználói listát csinálni, de ezt nem lehet számokkal használni és nem lesz alapértelmezett! Nincs benne kikapcsolás időzítő! Ez egyáltalán nem felhasználó barát, sőt elég "kényelmetlen"! Nem értem miért kell visszafejlődni!

[ Szerkesztve ]

(#8871) ForRedGlory válasza tukko1 (#8870) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Nincs lóvé jobbra... ilyen egyszerű :(

(#8872) tukko1 válasza ForRedGlory (#8871) üzenetére


tukko1
aktív tag

De akkor miért nem vehetek magamnak set top boxot, miért csak azt lehet használni amit a t-home ad?

(#8873) forrest85 válasza tukko1 (#8872) üzenetére


forrest85
senior tag

Marketing...

A futás csak azoknak való, akik nem elég intelligensek a TV nézéshez!

(#8874) tukko1 válasza forrest85 (#8873) üzenetére


tukko1
aktív tag

Egy kicsit bővebben!

Ha én vehetnék set top boxot, akkor nekik nem kéne adni, tehát pénzt spórolnának!

(#8875) Jégkokó


Jégkokó
veterán

Ma néztem meg végre az én falum is benne van az ip tv listában. Csak az a baj, hogy nem tudom hogyan lehetne a kábelt felvinni az emeletre , vagy ez ugyan ugy tudna menni a koaxon mint a sima kábel tv adás?

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#8876) Palee17 válasza Jégkokó (#8875) üzenetére


Palee17
tag

Nem, hgw-től UTP kábelen megy.

(#8877) ForRedGlory válasza forrest85 (#8873) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Nem marketing, jogi ügyek... :K

(#8878) Ebit válasza Jégkokó (#8875) üzenetére


Ebit
addikt

Nem tudod kiépiteni,a villamos hálozatot is tudod használni házon belül a jel továbbitására PLc csatolokkal.[link]

(#8879) ForRedGlory válasza Jégkokó (#8875) üzenetére


ForRedGlory
félisten

(#8880) pumpido1


pumpido1
csendes tag

Sziasztok! T-Online 25/5 kábelnetem van! 2 hónapos kb az elején hibátlanul ment de kb 1 hónapja 2 hétig alig csordogált a net 3x telefonáltam a T-nek ők azzal indokolták hogy a környéken (Békásmegyer) a modem (sisco) nem tudta rendesen szinkronizálni a netet! Az a probléma megoldódott! De kb 4 napja szaggat a net de úgy hogy eggyik másodpercben 20mega a másikban meg 0.1 mega, kifele meg abszolut semmi! 3 gépem van 2 asztali 1 laptop mindeggyiken ugyanazt produkálja router vagy modemmel! Én modemhibára gyanakszom vagy szolgáltató hiba. A szerelő telefonon azt mondta "zajtalanítják" a hálózatoz! Soha nem hallottam ilyet! Tanács? Azonkívül várok!

KORMÁNYBŐRÖZÉS FELSŐFOKON!

(#8881) Kekmen


Kekmen
senior tag

HUAWEI SmartAX MT800 ugye elméletileg viszi az ADSL2+-t. Kérdésem az lenne, hogy mindegyik modell, vagy csak bizonyos firmware-től kezdve?

"Orlando day dawning, One more Sunday morning, If this is heaven, I'm not afraid of hell."

(#8882) Gézengúz válasza Kekmen (#8881) üzenetére


Gézengúz
addikt

gyakorlatilag is viszi... ne parázz..az más kérdés, hogy milyen értéken tud felszinkronizálni...

(#8883) veber


veber
tag

Hi

Valaki mondja meg nekem a t-home oldalán hol lehet a levelező kliens beállításához a cucokat megtalálni, illetve hogy lehet új email címet beállítani ai az előfizetéshez van?

toki

(#8884) alit válasza veber (#8883) üzenetére


alit
tag

http://www.t-home.hu/lakossagi/ugyintezes/hasznos_tudnivalok/hasznos_beallitasok

(#8885) Garold válasza veber (#8883) üzenetére


Garold
senior tag

[hol lehet a levelező kliens beállításához a cucokat megtalálni]
új email címet beállítani ai az előfizetéshez: www.t-home.hu My T-Home-ba belépni / Internet / szolgálatás részletei / Új postafiók hozzáadása gomb

Mit kell ahhoz inni hogy valaki havat hányjon??

(#8886) Kekmen válasza Gézengúz (#8882) üzenetére


Kekmen
senior tag

Köszi, szerintem azzal nem lesz probléma, már korábban linkeltem a vonal adatokat, azt mondták itt, hogy elég kicsi a csillapítás hozzá, hogy ki tudjam használni a 15Mbit-et. :)

"Orlando day dawning, One more Sunday morning, If this is heaven, I'm not afraid of hell."

(#8887) veber válasza Garold (#8885) üzenetére


veber
tag

Hi

Köszönöm az infot!!!!!!!!

toki

(#8888) gzsolt99 válasza T-online (#1) üzenetére


gzsolt99
csendes tag

Heló.
AM200 AnnexA Linksys ADSL modemet be lehetne beüzemelni a t-home-os hálózaton?
Elég bosszantó problémám van, és azt szeretném kiprobálni egy másik modemmel, mert mindkét dlink 360R -em ugyanazt csinálja.
Nem értem miért van ennyi féle adsl protokoll vagymi, mert pl ebben a linksysben több állítási lehetőség van , de valahogy nem találom a jót. még az adsl link led sem gyullad ki.

(#8889) GML válasza gzsolt99 (#8888) üzenetére


GML
őstag

A tréhom az Annex B-t használja, ergó sajna a te modemed nem lesz jó hozzá
:S

[ Szerkesztve ]

(#8890) Steven


Steven
addikt

leszeretném cserélni a pirelli modememet mert csak g-s wifit tud ....

Kérdés az lenne ,hogy kihuzom és bedugom az újat beírom az adsl kódot azt csá müxik, vagy ez nem olyan egyszerű? (voip telefnom is van)

konkrétan erre cserélném ...: [link]

de ha van 3 in 1 féle wifis modem router :D akkor várom az ötelteket

[ Szerkesztve ]

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#8891) ForRedGlory válasza Steven (#8890) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Azt nem fogod tudni lecserélni, mert ahogy olvasom t-home dupla (vagy tripla) szolgáltatásod van. A HGW-t nem lehet helyettesíteni "bolti" routerrel.

(#8892) Steven válasza ForRedGlory (#8891) üzenetére


Steven
addikt

Jól mondod t-home duplám van....

Semmilyen megoldás nincs arra ,hogy lecseréljem n-s routerre? :Y

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#8893) petne válasza Steven (#8892) üzenetére


petne
őstag

Lecserélni nem tudod... mert akkor nem lesz telefonod (és IPTV-d, ha van), viszont, ha utánakötöd az új routert azt úgy konfigurálod ahogy akarod.

(#8894) Steven válasza petne (#8893) üzenetére


Steven
addikt

jó ezt gondolom csak minek mennyen két eszköz egyfolytában :U

ezért lenne jó a 3 in 1 ben router

francba tudtam hogy nem lesz egyszerű....... :(((

mindegy azért kösz a helpet :R

[ Szerkesztve ]

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#8895) Steven válasza petne (#8893) üzenetére


Steven
addikt

.

[ Szerkesztve ]

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#8896) ForRedGlory válasza Steven (#8894) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Nem értem, miért nem jó neked a g-s wifi? :B

(#8897) Lenry


Lenry
félisten

UPnP aktív.
ezen kívül mit kell még csinálnom, hogy portot tudjak nyitni? mert ez látszólag nem elég...

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#8898) pumpido1 válasza Lenry (#8897) üzenetére


pumpido1
csendes tag

A tűzfalon is nyiss portot hozzá [link]

KORMÁNYBŐRÖZÉS FELSŐFOKON!

(#8899) pumpido1 válasza pumpido1 (#8880) üzenetére


pumpido1
csendes tag

Senki? Azóta annyi változás van hogy a letöltés a tökéletes de kifele szinte zéró!

KORMÁNYBŐRÖZÉS FELSŐFOKON!

(#8900) Lenry válasza pumpido1 (#8898) üzenetére


Lenry
félisten

:R

köszönöm

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.