Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-27 18:53:21

LOGOUT.hu

Telekom (vezetékes telefon, IP / kábel / műholdas TV, xDSL / kábel / optinet)

Figyelem! Fontos!
Felhívnánk mindenki figyelmét, hogy, aki hatósági karanténban vagy önkéntes karanténban van, esetleg beteg, köhög, lázas stb, annál sem a hibajavítás, sem a létesítés nem fog megtörténni, hanem halasztásra kerülnek!
Kérlek titeket, csak akkor hívjátok a szerelőket ha tényleg semmi bajotok nincs (bár ez sem garancia semmire)!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9051) Livius


Livius
őstag

Respect a T-home-nak. Okt. 22-én egy t-homeos hívott hogy váltsak, mondom jó váltok. Én neki a 15Mb-t mondtam, erre ő egyből ajánlgatta a 25Mb-t. Erre ma felhívjuk őket hogy mikor lesz már változás, azt mondják hogy itt az nem elérhető a 25Mb. De egy email vagy telefon nem jönne tőlük hogy nem lehet. A Nő mikor ajánlgatta a szar 25Mb et még azt se tudta hogy mi aza a VDSL, mert kérdeztem én hogy kell e enekem olyan modem. Ő állítása szerint ment volna nekem a DSL 360R ADSL2+ modememmel. Már éreztem itt hogy nincs rendben minden itt.

Gigabyte GA-Z170-D3H, Intel Core i7-7700K, Corsair Vengeance 2x8GB DDR4-3600MHz, Intel 545s 256GB SSD, EVGA GeForce GTX 1060 GAMING 6GB

(#9052) zolikaDB


zolikaDB
veterán

Hali mindenkinek!
Lenne egy kérdésem!
Vidéki vagyok, nagymutternek szarakodott már az adás, megrendeltük a t-home műholdas tv szolgáltatását! Nálunk ui csak ez érhető el.
Neki elég a minimálcsomag, maunika só, meg BK legyen, elég neki.
Ezek szerint ő havi 1500 ft-ért kap 16 csatornát! MEgjött a szerződés, benne a havidíj, meg a 16 csatorna, aláír, levél vissza.
Kijött a két szerelőgyerek, megcsinálták, és mondták neki, h mama, itt van, kész, lesz 14 csatornája, jupí, örül mindenki!
Erre ma elmentem kipróbálni, h milyen is a minőség. Na, az nagyon jó, viszont mamának 104 csatornája (!!!) van! Ebből van pár előfizetéses (HBO), de 100-at tud fogni! Végignéztem mindet, duplikálás nincs is benne.
Kérdem én, h most mi van? Utánanéztem a t-home oldalán, és műholdnál amúgyis max 52-t lehet fogni!

(#9053) Livius válasza zolikaDB (#9052) üzenetére


Livius
őstag

Szerintem még csak egy párnapig lesz még neki 104, aztán majd annyi amennyi kell. Ez ilyen reklám lehet.

Gigabyte GA-Z170-D3H, Intel Core i7-7700K, Corsair Vengeance 2x8GB DDR4-3600MHz, Intel 545s 256GB SSD, EVGA GeForce GTX 1060 GAMING 6GB

(#9054) varga911 válasza zolikaDB (#9052) üzenetére


varga911
senior tag

Erre annyit tudok mondani, hogy nekünk kb. 7 évig ingyen volt a TV, az elérhető összes csatornával. Megkínáltuk a szerelőt kávéval mikor jött netet kötni, és annyira jó kedve lett / szimpik voltunk hogy a TV-t is bekötötte. :DDD

(#9055) Garold válasza zolikaDB (#9052) üzenetére


Garold
senior tag

Bekötéstől 1 hétig megy így, ez csak reklám, promóció.

Mit kell ahhoz inni hogy valaki havat hányjon??

(#9056) zolikaDB válasza Garold (#9055) üzenetére


zolikaDB
veterán

És hogy jön ki a 104 csatorna, amikor a családi csomagban is csak 52 van?

Illetve: ha én t-home internet mellé rendelek TV-t, akkor jár kedvezmény? Ez azt jelenti, h a TV is, és a net is olcsóbb lesz, vagy a kettő közül csak egy?
Nekem most DSL Alap van, és mondjuk menne hozzá ez a fenti SAT Alap, akkor ugye utóbbi egy ezres lenne! De összesen?

(#9057) Garold válasza zolikaDB (#9056) üzenetére


Garold
senior tag

A csomó SAT kiegészítő csomaggal:
[link]

A második kérdés passz, ahhoz már nem értek.

[ Szerkesztve ]

Mit kell ahhoz inni hogy valaki havat hányjon??

(#9058) ForRedGlory válasza varga911 (#9054) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Ezt a helyedben nem reklámoznám, mert ha szemét akarnék lenni, utánamennék és úgy kiszámláznánk egy évre visszamenőleg a díjakat, hogy csak nyekkennél... ;]

(#9059) ForRedGlory válasza McAdam6 (#9049) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Hogy érted azt, hogy az IPTV zsákutca? :)
Amúgy ED3 az az amit írtál.

(#9060) McAdam6 válasza ForRedGlory (#9059) üzenetére


McAdam6
tag

Valahogy nekem nem illik a műsorszórás fogalmába a pont-pont alapú IP. Biztos maradi vagyok.

(#9061) varga911 válasza ForRedGlory (#9058) üzenetére


varga911
senior tag

Nem rózsaszín cégről van szó... :)

(#9062) ForRedGlory válasza McAdam6 (#9060) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Ezzel nem értek egyet. Az egyik legemberközelibb és legjobb, legtöbbet nyújtó megoldás jelenleg az IPTV.

(#9063) ForRedGlory válasza varga911 (#9061) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Na azé' :D

(#9064) Jégkokó válasza Garold (#9055) üzenetére


Jégkokó
veterán

Dehogyis, nekünk már 1 éve van minden csatorna, igaz nem műholdas tv hanem digitális kábel.

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#9065) Zsolt!! válasza hdf (#9038) üzenetére


Zsolt!!
aktív tag

Hi!

Tegnap újraraktam a rendszert nem tettem fel semmit csak a drivereket és 8:30-12-ig szakadás nélkül ment.egyesével felrakom a programokat h megnézem mi okozhatja.a ma estére azért még kiváncsi leszek nehogy előre örüljek.

(#9066) emre33 válasza joecontra (#8423) üzenetére


emre33
addikt

Megtelt a bix sávszélesség, ideje lenne bővíteni

[ Szerkesztve ]

ASUS B650E-E, AMD Ryzen 9 7900, CORSAIR 64GB DDR5 6000MHz CL30 KIT CMK64GX5M2B6000Z30, ARCTIC COOLING Liquid Freezer II 360

(#9067) No-kia


No-kia
őstag

hello! ha van nekünk egy olyan akcis csomag 3 hónapja , amiben egybe van a net+tv+telefon
és van még 9 jhónap hűségnyilatkozat akkor válthatunk most 5Mb-s netre? mert 3850 forintért nem rosz

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#9068) john_ripper


john_ripper
csendes tag

Helló! Olyan problémám lenne, hogy a Voip telefon hangminősége enyhén szólva rossz. Főleg amikor külföldről telefonálnak, szinte semmit nem lehet érteni.
Akkor is, ha mellette sem az iptv, sem a számítógép nem megy (Voip+net+iptv csomagom van.), szóval nem sávszélesség probléma. Tippek, hogy mit tehetnék?

(#9069) zolikaDB válasza No-kia (#9067) üzenetére


zolikaDB
veterán

Ezt faszául megfogalmaztad...
Amúgy, ha 2 Mbit-es neted van, akkor felválthatsz 5-ösre, mert az is ugyanannyi, csak a net hűsége onnantól újraindul, és ez tuti, én is megcsináltam (csak nekem nincs hozzá más).

(#9070) john_ripper


john_ripper
csendes tag

Egy kis adalék még hozzá a routerből:

Operation Data Upstream Downstream

Noise Margin 21 dB 16 dB

Attenuation 15 dB 31 dB

Nem tudom hogy ezek jó vagy rossz értékek,azért gondoltam bekópipasztázom :-D

(#9071) No-kia válasza zolikaDB (#9069) üzenetére


No-kia
őstag

ok,köszi, most jöttem haza egy 2 napos osztkirándulásból, kicsit fáradt vagyok, egyébként nekem így második olvasatra is érthető :B

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#9072) varga911


varga911
senior tag

Volt kint a szerelő, és megállapította hogy az általam vett 360T modem rossz. Meg különben sem ADSL2+ kompatibilis, mert simán ADSL van a dobozán. A firmware az nem számít...
Mondta hogy kicserélik a szintén rossz 360R-t egy másik 360R-re... :(

(#9073) Gézengúz válasza varga911 (#9072) üzenetére


Gézengúz
addikt

áááááááááá

Bravó ...T...

Más

Hajnalban gondoltam nincs akkora leterheltség és nyomtam egy restartot a Pirellinek...

Szépen felszinkronizált... Majdnem 18000-rel.. :)

[link]

[ Szerkesztve ]

(#9074) varga911


varga911
senior tag

Na tökjó, kiderült hogy rosszul mondta a szerelő, mert nem cserélik ki a 360R-t, mivel a futárral küldött modem az én tulajdonom. Vegyek egy újat bármilyen T-Pontban...

[ Szerkesztve ]

(#9075) Jégkokó válasza varga911 (#9072) üzenetére


Jégkokó
veterán

Nekem a 360R re is csak adsl van irva és mégis tudja az adsl2 t

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#9076) varga911


varga911
senior tag

Voltam T-Pontban, már látásból felismertek, pultos csaj egyből biccentett és kijött vmi fejes. Adott új modemet ingyen, és megígérte hogyha nem jó így se, holnap ingyen felbonthatom a dolgot. Kértem pecsétet minden papírra amit vittem, nehogy ezen szőrözzenek.

Most az új modem/szűrő van bent, SNR 6,5 dB jelenleg, az elmúlt 10 percben összesen ~38000 hiba történt (CRC, FEC, HEC), a legtöbb 1509 volt egyetlen másodperc alatt.

Holnap valószínű visszakell mennem. Nagy csalódás számomra most a T, mert régebben, még az Axelero-s korszakban nem volt semmi gond velük. :(

Ezt az Hsz-t se sikerült elsőre elküldeni, mert épp előbb eldobta a szinkront. ForRedGlory, ha mégis valami gáz lenne, kérhetem közbenjárásod? Természetesen nem ingyen.

Üdv.

(#9077) Jégkokó válasza varga911 (#9076) üzenetére


Jégkokó
veterán

Nekem csak annyi bajom van, hogy a routeren elkezd villogni sárgán a netet jelölő földgömb és elszáll a net csak egy áramtalanítással megy megint.De furcsa mertg van olyan nap hogy egyálltalán, de néha meg 10 percenként

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#9078) gergobaby


gergobaby
aktív tag

Sziasztok! Varárnap délután 2:30 környékén megrendeltem egy Laptopot a Pécsi T-Pontban, az új internet csomagot, mire hazaértem, este 7-re már aktiválták... Kb. mikorra érkezik meg a laptop? aztmondták maximum 5 nap, de ahogy ismerem a DHL-t ez rövidebb idő lesz... Telefonnál is hamar megvolt :) valakinek tapasztalat?

(#9079) Gézengúz válasza varga911 (#9076) üzenetére


Gézengúz
addikt

Mielőtt bármit is tennél....Próbálj tesztelni más modemmel....(380T...321B)

Nekünk is folyton dobálta a kapcsolatot a 360R....

(#9080) Livius


Livius
őstag

Szolgáltatáscsomag-váltás:

- Hűségnyilatkozattal nem rendelkező előfizetőink szabadon válthatnak csomagot.
- Érvényes hűségnyilatkozattal rendelkező ügyfeleink a hűségnyilatkozati időn belül külön díj fizetése nélkül nagyobb értékű (magasabb havidíjú) szolgáltatásra válthatnak újabb hűségidő vállalásával. Akciós jelleggel most az alacsonyabb csomagra váltáskor sem számolunk fel külön díjat. Ezen esetekben az elkötelezettségi idő újraindul.

Én váltani szeretnék csomagot. Jelenleg 8 Mbites van aminek dec. 30-án jár le a hűsége. A mostani Családi 15Mb-es csomag olcsobb lenne mint a mostani ár, így elvileg nem válthatnék, de ilyet írnak a feltételek részben.

Itt is szerepel ez a szöveg: A 2008. szeptember 8-tól indult, visszavonásig tartó akciónkban alacsonyabb havidíjú csomagra váltás esetén elengedjük a
csomagváltási díjat!

Így akkor simán válthatok csomagot hűségidőn belűl is lefelé? Csak mert már a t-home-nak kezdek nem hinni, miután a 25Mb csomagra két hét után derült csak ki, amikor felhívtuk őket hogy bocs, de szar a szolgáltatásunk ezért nem jó nálunk az a csomag.

[ Szerkesztve ]

Gigabyte GA-Z170-D3H, Intel Core i7-7700K, Corsair Vengeance 2x8GB DDR4-3600MHz, Intel 545s 256GB SSD, EVGA GeForce GTX 1060 GAMING 6GB

(#9081) Garold válasza Livius (#9080) üzenetére


Garold
senior tag

Igen, de a hűségidőd újraindul.

Mit kell ahhoz inni hogy valaki havat hányjon??

(#9082) Livius válasza Garold (#9081) üzenetére


Livius
őstag

A hűségidő nem probléma, itt még 10 évig sem lesz semmi fejlesztés az UPC miatt, mindehova beköltözött már itt gazdagréten, így a T-com leszar itt mindent fejlesztésben.

[ Szerkesztve ]

Gigabyte GA-Z170-D3H, Intel Core i7-7700K, Corsair Vengeance 2x8GB DDR4-3600MHz, Intel 545s 256GB SSD, EVGA GeForce GTX 1060 GAMING 6GB

(#9083) zfarkas


zfarkas
senior tag

Sziasztok!

Problémám: elég gyakran, akár naponta többször is olyan jelenséget produkál az IPTV-m, mintha megakadna a stream, kimerevedik egy elég zajos kép. Ezen csak az áramtalanítás segít. Menüben tudok mászkálni, de a rögzített műsorok is csak fekete képet mutatnak.
Az ügyfélszolgálat b*szik vele foglalkozni, mindig átkapcsolnak valami "level 2"-re, ahol nem veszi fel senki.
Ötlet? Hívjam fel őket, hogy elromlott a STB?
Köszi,

Zoli

Raw Dark Pure

(#9084) ForRedGlory válasza varga911 (#9076) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Segítek, ha kell, de még nem olvastam el a bajod, úgyhogy fogalmam sincs miben. Ritkán vagyok itt, írd le priviben. Elég lesz az itteni hszeid kopi-pásztézni :DDD

(#9085) ForRedGlory válasza zfarkas (#9083) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Hát pedig türelmesnek kell lenned, ha telefonálsz, mert ezt a hibát anélkül bajosan fogod megoldani sajnos :(

(#9086) trémobil válasza ForRedGlory (#9085) üzenetére


trémobil
tag

Ha ráér, és bemegy egy trépontba, akkor ott is fel tudnak venni hibajegyet!

1 sör 1 szög a koporsóba, engem sündisznónak fognak nézni... :-D

(#9087) Snoop-y válasza emre33 (#9066) üzenetére


Snoop-y
veterán

No para ott van mellette a másik :o

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#9088) ForRedGlory válasza trémobil (#9086) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Mi az a trépont...? :U

(#9089) Kommy


Kommy
veterán

Sziasztok!
A napokban tértünk át az analóg telefonról a digitális telefonra (voip) és mellette van egy dsl alap csomag, A kérdés az lenne, hoyg a modemben (Pirelli) néztem a voip-os részt és feltünt mintha tudna szám kijelzést, de nekem minden hívóra anonymous-t ír. Mit kell csinálni ahhoz, hogy kiírja a hívó fél számát?

Még valami eszembe jutott: az miért van , ha be akarok jelentkezni a webes e-mail fiókba akkor azt kapom, hogy karban tartás van , de ez van mát 1,5 hete.

[ Szerkesztve ]

(#9090) trémobil válasza Kommy (#9089) üzenetére


trémobil
tag

A számkijelzés fizetős vagy mi... meg kell igényelni!
Az emilről fogalmam sincs

1 sör 1 szög a koporsóba, engem sündisznónak fognak nézni... :-D

(#9091) emre33 válasza Snoop-y (#9087) üzenetére


emre33
addikt

Amit nem használnak semmire, mivel backup

ASUS B650E-E, AMD Ryzen 9 7900, CORSAIR 64GB DDR5 6000MHz CL30 KIT CMK64GX5M2B6000Z30, ARCTIC COOLING Liquid Freezer II 360

(#9092) Snoop-y válasza emre33 (#9091) üzenetére


Snoop-y
veterán

Igen mint a nevében is benne van. Majd ha szükség lesz rá beüzemelik :U

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#9093) Gézengúz


Gézengúz
addikt

uhhh

[link]

tyűűű

[link]

[ Szerkesztve ]

(#9094) Garold válasza trémobil (#9086) üzenetére


Garold
senior tag

T-Pontban nem rögzítenek hibabejelentést, ha helyszínről kell hívni a 1412-t!

Mit kell ahhoz inni hogy valaki havat hányjon??

(#9095) Garold válasza Kommy (#9089) üzenetére


Garold
senior tag

A számkijelzésnek automatikusan működnie kellene, ha nem megy hívd fel a hibabejelentést.
E-mail: nem aktiválódott be a postafiókod - küldj az e-mail címedre egy üzenetet és egyből működni fog.

Mit kell ahhoz inni hogy valaki havat hányjon??

(#9096) Hegyirabló


Hegyirabló
veterán

Hellóka mindegyki!

A HD szerint 1,2-1,4km távolságra lakom a kössz-ponttól.

Teljesen kizárt ez mellett, hogy működjön nálam az 5Mbitnél magasabb net?

Aquila non captat muscas.

(#9097) hdf válasza Zsolt!! (#9065) üzenetére


hdf
tag

Ma eldőlt, hogy nem megy a 15M nálunk. :((( Délután újra kint volt a telefonszerelő, kicserélte a lákasban a telefonvezetéket, mert a központban már mindent cseréltek. Este a kritikus időpontban ismét leállt az internet (mint ahogy két hete minden nap). A központtal sokat vizsgálódtak, izzott a telefonunk, de minden hiába. Gyakorlatilag az eltelt két hét nem hozott semmi hasznot, vissza az előző (8M) csomag. Holnap hívom a 1412-t, hogy vissza az egész. Most 8M-val stabilan megy.

(#9098) trémobil válasza Garold (#9095) üzenetére


trémobil
tag

A hibabejelentés oké, abban nem voltam biztos! DE a számkijelzés legjobb tudomásom szerint fizetős, tehát elő kell rá fizetni! Ha az infóm téves akkor ezer bots! -Fel kéne hívni tréjéket-...

1 sör 1 szög a koporsóba, engem sündisznónak fognak nézni... :-D

(#9099) Kommy válasza Garold (#9095) üzenetére


Kommy
veterán

Köszönöm a választ. Akkor fel kell hívnom őket. Az e-mailnél pedig tényleg csak annyit kellett csinálnom, hogy küldeni rá egy e-mailt.

(#9100) dzsozefo


dzsozefo
aktív tag

IPTV Családi
DSL Alap
Digitális Alap

1 éves hűségidővel akár

8 890 Ft/hó

Ez mennyire jön ki valójában?

# korlátlan adatforgalom
# Letöltési sebesség: max. 5 Mbit/s, garantált 1 Mbit/s 1
# feltöltési sebesség: max. 500 kbit/s, garantált 192 kbit/s 1

Rengeteget töltök le és fel is. Torrentekre haragudnak, vagy les**ják?

Mennyire lehet élvezni ezt az IPTV- szolgáltatást, és hogy is működik? Tehát a meglévő internetemből jön a sáv szélesség? pl. 5mb/500kbit/s akkor bekapcsolom a tv és már csak 1-2 m-netem van? Nagyon régen nem néztem másik szolgáltatót, kérlek segítsetek. Köszönöm

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.