Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-27 18:53:21

LOGOUT.hu

Telekom (vezetékes telefon, IP / kábel / műholdas TV, xDSL / kábel / optinet)

Figyelem! Fontos!
Felhívnánk mindenki figyelmét, hogy, aki hatósági karanténban vagy önkéntes karanténban van, esetleg beteg, köhög, lázas stb, annál sem a hibajavítás, sem a létesítés nem fog megtörténni, hanem halasztásra kerülnek!
Kérlek titeket, csak akkor hívjátok a szerelőket ha tényleg semmi bajotok nincs (bár ez sem garancia semmire)!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5351) Garold válasza ferikek (#5349) üzenetére


Garold
senior tag

Lakópark nem kötelezhet arra hogy csak egy bizonyos céggel állhass szerződésben.
Haveromnál ugyanez volt a helyzet, csak ott UPC építette ki előre a hálózatot. Összefogtak a lakók, megrendelték a T-Home-ot, kimentek a szakik és behúztak még egy adag kábelt.

Mit kell ahhoz inni hogy valaki havat hányjon??

(#5352) TeeJay válasza dedix (#5347) üzenetére


TeeJay
félisten

tévedsz...
a sima DSL csomag mellé kell analóg teló ugye, ha NAKED ADSL-t akarsz tehát hogy nem kell már analóg telefon akkor a sima ADSL csomag árától 1500-al drágábban kapod meg mert felszámolják a vonalkarbantartás vagy micsoda díját.

de viszont ha SOLO díjcsomag mellé kérsz még DSL telefont is akkor elengedik az 1500forintos havidíjat és ugye kapsz egy elég jó HGW-t ami modem router és még G-s wifi-t is tud...

tehát ha neked nem kell DSL teló válthatsz nyugodtan csupasz DSL-re de ugyanannyit fogsz fizetni mintha kérnéd az ingyen telefont ingyen HGW-vel

na te melyiket választanád? :))

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#5353) szubence válasza Garold (#5350) üzenetére


szubence
csendes tag

Igen, ugyanaz a házszám. Egy nagy ház és ebből lett leválasztva a mi lakásunk, tehát ugyanaz az épület. Ebbe nem hiszem hogy beleköthetnek...csak kérdés hogy a szerlelőnek mi a kötelezettsége, ez még belefér-e hogy megcsinálja ingyen.

(#5354) TeeJay válasza deicide (#5348) üzenetére


TeeJay
félisten

honnan mérted azt a sebességet?
http://ftp.fsf.hu/TheOpenCD/

töltsél innen valami 700megás iso-t és kiderül mennyi az annyi.
ha 4480kbitre beszinkronizál akkor mennie kellene tényleg vagy 460-480KB körül a letöltésnek

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#5355) deicide válasza TeeJay (#5354) üzenetére


deicide
veterán

drivers.hu, torrent, akármi és nem csak az én gépem, asszony notija is. Mindkettő wifi-n kapja a netet és a kábelszakadásig jó volt minden. Tegnap a kábelesek az egész kábelt kicserélték, ami a házig jön (mert az be volt ázva és ha esett, még 1024-el sem szinkronizált) és azóta legalább szinkronizál rendesen, csak a letöltésből hiányzik 120k...a linket este kipróbálom, köszönöm.

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#5356) tkazmer válasza TeeJay (#5343) üzenetére


tkazmer
addikt

ide egy intek típusút hoztak valami ilyesmit, ez azért annyira nem szép darab:)
egyébként érdekes dolog ez a sat HD, tekintve hogy a 3 hd adóból 2 angol:) nem mintha bajom lenne az angollal, bizonyos szempontból örülök is a dolognak, de a családomnak nem minden tagja szereti ezt...az meg külön érdekesség, hogy 1db teljes értékű hd adóért szükséges annyit fizetni, mint amennyit 49db nem hd-ért:)

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#5357) Barthezz2


Barthezz2
MODERÁTOR

Nem egészen ide passzol a kérdés, de hátha valaki tudja(ha próbálta mégjobb)
Tehát, ha én veszek egy TFT monitort, amin hdmi ugyan nincs, de dvi van akkor egy hdmi-dvd átalakítóval, és hdmi kábellel rákötve a beltérit működne rendesen? Illetve ilyen esetben a d-sub-al rákötött gép, és a beltéri közt hogy lehet váltani?(tehát hogy melyik bemenetet vegye a monitor)

Everybody lies.

(#5358) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Nah leírom mi történt velem :)

Jelenleg Győr Net-nél vagyok 1Mbit-es ADSL-el. 13 munkanappal ezelőtt leadtam a GTS Datanet-hez igényt, hogy átváltsak hozzájuk 2,5Mbit/s adsl-re. Ma kaptam a hírt (csak 3 nap késés, de így is nekem kellett telefonálni), hogy a T-Com maga részéről elutasította az átváltást, technikai okokra hivatkozva. Mondom wtf, felhívom őket és közölték, hogy a jelenlegi adatok szerint a vonal nem bírja a 2Mbit-et. Azért cselesen rákérdeztem "és ha önökhöz váltanék? :B ", hopp, rögtön felugrott a vonal max kapacitása 1Mbit-ről 8Mbit-re :DDD Így nem maradt más, mint hogy én is T-Online-os legyek 2Mbit-es csomagban ...erre mondja valaki, hogy nincs a T-Com monopol helyzetben :D :D

[ Szerkesztve ]

(#5359) spammer válasza Barthezz2 (#5357) üzenetére


spammer
veterán

Elvileg működne igen, én is ki akarom próbálni, csak még nem érkezett meg a HDMI-DVI átalakítóm. Viszont hang így nem lesz, mert az nem megy DVI-n. Tehát külön hangszorókkal kell megoldani, ami elvileg nem gond, mert Stereo hangkimenet van a beltérin ;)

Persze, lehet váltani a monitoron hogy melyik bemenetet akarod nézni éppen, szép is lenne, ha nem lehetne :)

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#5360) deicide válasza Darth_Revan (#5358) üzenetére


deicide
veterán

Az szép, nesze neked szabad verseny...

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#5361) dedix válasza TeeJay (#5352) üzenetére


dedix
tag

Aha, de azt meg tudod nekem mondani, miert adja dragabban a Solo netet, mint a Classic csomagokat? Akkor hol ingyen a DSL telo? Imho sehol... En csak ennyirol beszeltem. Bele van epitve a net araba, ennyi. Ugyes marketing-fogas/lehuzas, semmi tobb.

[ Szerkesztve ]

Asztali, hordozhato PC javitas, bovites, karbantartas --> pcdr.atw.hu / 06 húsz 950 4074

(#5362) Barthezz2 válasza spammer (#5359) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Hang az nem gond, így is egy külön erölködőre megy :) Csak most még gépen keresztül nézem, de nemsokára akarok egy nagyobb monitort, és akkor már gép nélkül.
Majd ha sikerült kipróbálnod, leírhatnád a tapasztalatod, ha másnem priviben.. ;)

Everybody lies.

(#5363) Garold válasza dedix (#5361) üzenetére


Garold
senior tag

Tényleg nem azonos a két csomagnak az ára, viszont még így is jobba megéri, mint fizetni a netet és a telefont. Plusz ott van az ingyen router is.
Ha azonos lenne a két csomagnak az ára egy csomó telefon előfizetőtől elesne a cég, az pedig nem kevés lóvé.
Nekem is Solo van Voippal, és rá sincs kötve a telefon készülék...nincs szükségem rá.

Mit kell ahhoz inni hogy valaki havat hányjon??

(#5364) Ebit válasza Darth_Revan (#5358) üzenetére


Ebit
addikt

max kapacitása 1Mbit-ről 8Mbit-re
a gyakorlat szerint biztos arra értették, hogy te 8-at fizetsz, ők adnak 2-t.

(#5365) dedix válasza Garold (#5363) üzenetére


dedix
tag

Miert erne meg jobban? Nekem eddig analog telicsibol Felezo dijcsomag volt, aminek a havidija 3390 Ft. enne ka fele lebeszelheto, ergo 1695 Ft. a tenyleges havidij. Magyaran DSL Classic Happy + Felezo = 5685 Ft. (levonva a felezo kedvezmenyt) vs. DSL Solo Happy + DSL telefon = 5490 Ft.

Ok. 195 Ft.-al jobban josz ki, na bumm, nagy tema.

U.I.: Azt ugyan nem tudom, hogy a DSL telefon tartalmaz e vmi havi lebeszelhetoseget, de nem tartom valoszinunek, ha igen javits ki.

[ Szerkesztve ]

Asztali, hordozhato PC javitas, bovites, karbantartas --> pcdr.atw.hu / 06 húsz 950 4074

(#5366) papamackó


papamackó
csendes tag

Teljesen új vagyok.Kérem valaki segítsen.Majd egy hónappal ezelőtt csomagban rendeltem
T homtól ADSL,internet alapu telefon,Sat Tv csomagot.
Az első kettő megelégedésemre már régóta megy.
A Sat Tv ügyben több ügyfélszolgálati telefon után sem történt semmi,még egy telefon sem.

[B]

:O

[/B]

(#5367) billykolyok


billykolyok
csendes tag

Hello mindenki!

Segítséget kérek, mert már kezdek befordulni. Szóval: T-Home Sat tv-t köttettem be. van egy panasonic diga felvevős dvd lejátszóm. köyörgöm ossza meg velem valaki a titkot, hogy tudom rávarázsolni a felvevős dvd-ra a beltériről a csatornákat, hogytudjak végre felvenni.

előre is megköszönöm.

(#5368) Nescafé válasza papamackó (#5366) üzenetére


Nescafé
őstag

üdv
Én január 26-án rendeltem másnap hivtak egyeztetni azóta semmi.
Ahogy itt olvastam 40 napokat kel várni rá mire jönnek bekötni

 iPhone 15 Pro

(#5369) dedix válasza TeeJay (#5285) üzenetére


dedix
tag

Osszedugtam ahogy irtad (routert WAN portjat a pirelli LAN1 csatlakozojaba), DMZ-nel az elso sorban a public IP-t hagytam ahogy van, client IP-nek megadtam 192.168.1.1-et (router IP cime), tobbi sornal minden utolso szamjegy 0. A routerben belottem basic beallitosoknal, hogy Automatic Configuration - DHCP, a tobbi maradt. A gepek a router 1-es es 2-es LAN portjaba vannak kotve, szoval nem wi-fi. Sajnos nem muxik. Ha bedugom az egyik gepet a pirellibe, akkor megy. Pliz help!

Asztali, hordozhato PC javitas, bovites, karbantartas --> pcdr.atw.hu / 06 húsz 950 4074

(#5370) dedix válasza Nescafé (#5368) üzenetére


dedix
tag

Jol olvastad. En 35. napja varok. Netem/telefonom is csak azert van, mert rajuk piritottam. januar 15-en rendeltem meg tripla csomagban a 3 szolgaltatast, netet/telcsit februar 17-en kotottek be, ugy, hogy 1412-on kertem az ufsz-os csaj feletteset es adott vmi csoportvezetot, v kit, aki meggyorsitotta a dolgokat. A TV annyira nem izgat, mert meg van Digi, igy kivarom...

[ Szerkesztve ]

Asztali, hordozhato PC javitas, bovites, karbantartas --> pcdr.atw.hu / 06 húsz 950 4074

(#5371) spammer


spammer
veterán

Mi is jan 15-én kértük és febr 19-én (tegnap) kötötték be a SAT TV-t. Eddig jó tapasztalataim vannak vele. Remélem nem is lesz gond. A Kép a digihez képest tényleg kb. ég és föld :) Sokkal élesebb, szebbek a színek. Van normális műsorkijelzés az infodobozban, digin ez mindig szar volt. Van EPG is jól.

Egyedül az a gáz, hogy nem lehet a csatornákat átszámozni, de egyéni listával megoldottam azt kész.. De azért nem ártana ha egy szoftverfrissítéssel lehetőség lenne rá..

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#5372) gabo89


gabo89
senior tag

nekem most egy 4 Mbit-es netem, van és a vonalam nem birja, max olyan 280 kb/s -al jön.
Az igaz hogy egy 2Mbit-es csomaggal stabilabb lenne a rendszer?

indul a sörös aludni

(#5373) dedix válasza gabo89 (#5372) üzenetére


dedix
tag

Igaz, nekem sem birta a 4-et, mert 3.9 km-re lakom a kozponttol es folyton szakadozott, mig nem vettek vissza.

Asztali, hordozhato PC javitas, bovites, karbantartas --> pcdr.atw.hu / 06 húsz 950 4074

(#5374) TeeJay válasza tkazmer (#5356) üzenetére


TeeJay
félisten

nekem a másik fajta beltérit adták
ADB5800S --> fotók

ez elég jól néz ki és a tudása is megvan, aztán bízzunk benne hogy T majd frissít rá olyan szoftvert is amibe több extra funkciót engedélyeznek.

amúgy meg senki se kötelezett senkit arra hogy HD csomagot vegyen drágán
nekünk teljesen megfelel a családi csomag ebben is van 50csatorna szóval választani sem tudunk. akinek meg van pénz HDReady vagy FullHD tévére annak szerintem nem lesz nagy gond kifizetni a HD csomag árát sem :K

[ Szerkesztve ]

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#5375) TeeJay válasza dedix (#5361) üzenetére


TeeJay
félisten

úgy látszik még most sem érted :DDD

a sima ADSL csomagok mellé KÖTELEZŐ analóg telefonnak is lennie!!!
tehát ha van egy felező díjcsomagod 3290pénz akkor mellé a 8megás netet megkapod 6890-ért (kettő együtt 10180)
ha már nincs szükséged analóg telefonra vagy alapból új háznál már csak netet szeretnél bekötni telefont nem, akkor váltasz NAKED/csupasz/SOLO DSL-re és bármelyik eddig használt modem megfelelő lesz.
ez a csomag 8mega esetén 8390 pénz és azért ennyi mert karbantartás meg miegymás díjat számol T-com... ez van ezt kell szeretni.

viszont ha a SOLO mellé kérsz DSL telefont
akkor 8390-et fogsz ugyanúgy fizetni, megszűnik az analóg telefonod de cserébe kapsz egy HGW-t tök ingyen és a DSL telefont is megkapod mellé szintén ingyen.
az se baj ha rá se kötöd a telefont de az ingyen HGW elég jó "ajándék" mellé plusz mivel így már két szolgáltatásod van, ha rendelsz mellé IPTV-t vagy SAT TV-t akkor megkapod a tripla kedvezményt.
sima csupasz DSL mellé csak duplát kapnál...

na szóval ezért mondtam hogy aki keveset dumál vezetékes telefonon annak teljesen jó a DSL SOLO+DSL telefon kombináció

ja és a 0forintos percdíjról ne is beszéljek (dupla vagy tripla kedvezményesek közt ennyi)
szóval maga a DSL telefon ingyen van és még a percdíjai is nagyon jók.

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#5376) TeeJay válasza dedix (#5365) üzenetére


TeeJay
félisten

ezt ott buktad el hogy a DSL Classic Happy+felező esetén 3990+3390 a havidíj akkor is ha nem beszéled le a havidíj felét meg akkor is ha lebeszélted...
míg a DSL SOLO Happy+DSL telefon 5490 és ha 1 percet se használod a DSL telefont akkor ennyit fizetsz összesen.
ez bizony úgy látom majdnem 2ezer különbség árban...

márpedig eddig az emberek nagyrészének azért volt vezetékes teló mert kellett az ADSL mellé, szóval mivel most már nincs rá szükségük de megválni nem szeretnének a vezetékes számtól azoknak ott a DSL telefon ingyé...
4 meg 7forintos percdíjakon meg még mindig jobban jön ki mint a felezővel

[ Szerkesztve ]

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#5377) TeeJay válasza dedix (#5369) üzenetére


TeeJay
félisten

ha DHCP-vel nem megy akkor próbáld meg így
ezt T-online fórumban kaptam

a Linksys-ben static IP-re tedd a WAN-t az alábbi adatokkal:
IP: 192.168.1.1
Mask: 255.255.255.0
Gateway: 192.168.1.254
DNS1: 84.2.44.1
DNS1: 84.2.46.1

a kábelösszekötés ugyanúgy tehát Pirelli LAN1--> Linksys WAN
DMZ maradhat ugyanúgy

szerintem így 100% hogy mennie kell
bár DHCP-vel is kellene de ezt majd valaki hozzáértő megaszondja :DDD

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#5378) dedix válasza TeeJay (#5376) üzenetére


dedix
tag

Na igen, akinek nincs szuksege vezetekes telora, annak valoban igy eri meg a legjobban, ez teny. Mondjuk azert az is szemet dolog, hogy mindenaron rank akarjak tukmalni a telot. Ha naked, akkor meg mindenfele hulye koltsegekkel (ahogy te fogalmaztal vonal karbantartasi dij) "hajtjak be" az arat, ha meg DSL telo, akkor meg olyan etetessel, h 0 Ft. a havidija beleepitenek a net araba vmennyit. Na nekem ez, ami nem tetszik. Talan igy mar kerekebb. :K

Asztali, hordozhato PC javitas, bovites, karbantartas --> pcdr.atw.hu / 06 húsz 950 4074

(#5379) petne válasza dedix (#5347) üzenetére


petne
őstag

Erre gondoltam tegnap is, mivel nem látod át a helyzetet, így csak azt mondod, amit a fejedbe kitalálsz. Nem a DSL telefon ára van benne a Solo csomagban, hanem a vonalfentartási költség. Tehát az a költség, amiért karbantartják a madzagot a központtól a lakásodig, ugyanis az nincs benne az internetszolgáltatás árában, mivel az a naked dsl megjelenése előtt a hagyományos telefonvonal díjában szerepelt értelemszerűen.

(#5380) petne válasza deicide (#5348) üzenetére


petne
őstag

És feltételezem csak 100 kb/s a feltöltési sebesség, sajnos a hiba miatt rossz konfigot töltött le a speedtouch, jelentsd be nyugodtan és meg fogják oldani...

(#5381) petne válasza billykolyok (#5367) üzenetére


petne
őstag

Úgy, hogy utánakötöd például scart csatlakozóval. Viszont természetesen a felvevőd azt a csatornát tudja csak rögzíteni, amelyik a sat éppen áll.
A felvevőd nem fogja neked behangolni a csatornákat, mivel abba csak egy analóg tuner van, nem képes arra, hogy a sat jeleket fogadja, ezért van az STB.

(#5382) dedix válasza TeeJay (#5377) üzenetére


dedix
tag

Koszi, irtam polira is, hatha ott van vmi guru.

Asztali, hordozhato PC javitas, bovites, karbantartas --> pcdr.atw.hu / 06 húsz 950 4074

(#5383) dedix válasza petne (#5379) üzenetére


dedix
tag

Ok! Meggyoztetek. Ha innen nezzuk valoban ingyen van a DSL telefon. En csak azt probaltam ecsetelgetni, hogy se igy. se amugy nem igazan jossz ki jobban arban, tehat mindenkeppen radtukmaljak ezt a bizonyos "vonal karbantartasi dijat". Ami mondjuk szvsz kicsit irrealis. De ebbe ne menjunk bele.

Egyebkent mintha vhol hallottam volna, hogy a DSL telefon eseteben is havi 1500 Ft. lebeszelheto. Errol tud valaki valamit?

Asztali, hordozhato PC javitas, bovites, karbantartas --> pcdr.atw.hu / 06 húsz 950 4074

(#5384) CivicEsi


CivicEsi
aktív tag

Hi.
Sokaktól olvastam itt hogy nem találnak képet/illusztrációt a STB-ról.
Én találtam egy PDF doksit a thome weblapján melyet linkelnék ezennel, részletes használati útmutató, és képekkel van illusztrálva.
[link]--> ez az IPTV STB-je.
A SATTV-hez nem találtam még, de keresem.

ASUS G75VX-T4080H, Asus ROG G503 Strix, Asus ROG G733 Samsung Galaxy Tab 2, Samsung fold3 5G, Xbox One Gamertag: mikibuza

(#5385) Nescafé válasza dedix (#5370) üzenetére


Nescafé
őstag

Én is várok annyira nem sűrgős nekem se. :R

 iPhone 15 Pro

(#5386) billykolyok válasza petne (#5381) üzenetére


billykolyok
csendes tag

értem. tehát ha például egy ilyenem lenne

http://www.electrostore.hu/index.php?c=products&m=Panasonic&p=d1e8de0ae8a326f7486513ec72b4156a

amelyikben már van beépített digitális tuner, akkor ugyanúgy tudnám használni, mint hagyományos készülékek esetén?

(#5387) petne válasza dedix (#5383) üzenetére


petne
őstag

Pedig jobban kijösz, ha nem órákat telefonálsz, mert már az egész családnak van mobilja például és inkább azt használod, illetve a dsl telefonnak a percdíjai is sokkal kedvezőbbek.

Nem beszélhető le...

(#5388) petne válasza billykolyok (#5386) üzenetére


petne
őstag

Nem, mert ez meg csak a földi sugárzásúra vonatkozik, tehát nem műholdasra.

Nem nagyon láttam még dvd írós sat vevőt a piacon... :U

(#5389) jorden06


jorden06
senior tag

Hali!

web'n walk USB stickes netem van, kb. 6-7km-re vagyunk a városközponttól, így általában csak EGDE-en csatlakozik a netre a gép (nagy ritkán gyenge jelerőséggel talál UMTS/HSDPA-t is).

A kérdésem az lenne, hogy a gyenge jelerősség okozhat szakadásokat, ledobásokat (pl. MSN-ről szinte mindig ledob) vagy a szolgáltató nem szereti az ilyen nagy fel/le forgalmú dolgokat?

(#5390) Barthezz2 válasza jorden06 (#5389) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Az msn hol nagy fel/le forgalom :F Még ha állandóan videótelefonálsz akkor azt mondom, de amugy nem. Emiatt nem kellene hogy ledobáljon.. A gyenge jelerősség miatt már inkább..

Everybody lies.

(#5391) TeeJay válasza petne (#5387) üzenetére


TeeJay
félisten

dupla meg tripla kedvezményesekkel viszont pont ezzel jön ki olcsóbban
mivel ugye 0forintos percdíjjal órákat beszélni 0forint ;)

és ez pont jó mert két rokonéknak is már 8megás SOLO+DSL teló van szóval velük ingyen tudunk beszélni ezentúl :R

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#5392) gabo89


gabo89
senior tag

Sat tv-nél kell fizetni belépési és szerelési( antenna felszerelés, és kábelezés, esetleg fúrás) díjat, vagy egyéb díjat megrendeléskor? Ha igen mennyit? Az ászf-be összekavarodtam, ezért kérdezlek titeket. Köszi előre.

[ Szerkesztve ]

indul a sörös aludni

(#5393) Nagynozi


Nagynozi
aktív tag

Sziasztok! T-homenál nemrég váltottam sávszélességet! 8Mbit/s-os netet rendeltem meg! Az internet kábelen jön. A sebesség eddig amit maximum mértem 5,5Mbit/s volt. Ez normális? Mármint ennyire le lenne terhelve a rendszer? Amúgy ezelőtt 1Mbit/s volt ahhoz képest szélsebes a net, de azért mégis.....Amúgy Szegeden lakom.

(#5394) gabo89 válasza gabo89 (#5392) üzenetére


gabo89
senior tag

Megnéztem!
Azt nem találom, hogy mi számít alapszerelésnek?
És hogy az stb telepitése tényleg ilyen drága?26.900 -Ft

indul a sörös aludni

(#5395) Lacpac


Lacpac
őstag

Sziasztok!
Váltottam szolgáltatót, (T-Home lett, eddig hely kábelnet volt) és azóta nem jön be egy veboldal. A fejléc bejön, de a lap tartalma már nem.
Ez a hibaüzenet:
HIBA: Nem sikerült kapcsolódni a mysql-hez!

Mit lehet tenni, hogy rendesen megjelenjen a veblap?
Pirelli DRG A225G routert kaptam.
A válaszokat előre is köszönöm.

(#5396) Nescafé válasza gabo89 (#5394) üzenetére


Nescafé
őstag

Nem kell fizetni semmit se.
Csak majd a havidijat.

 iPhone 15 Pro

(#5397) gabo89 válasza Nescafé (#5396) üzenetére


gabo89
senior tag

Jaja, megtaláltam már, köszi!
kártya aktiválási díj se kell? Mert az is 10000 Ft lenne.
A többit már vágom, köszi szépen!

indul a sörös aludni

(#5398) Nescafé válasza gabo89 (#5397) üzenetére


Nescafé
őstag

Nincs mit.
Azért se kell fizetni.

 iPhone 15 Pro

(#5399) gabo89


gabo89
senior tag

na még egy utolsó kérdésem lenne!
Alapszerelésnek számít ha fali tartó rúd lenne, de szerintem az nem lenne elég magas.
A tetőre való szerelés 19.800 -Ft. A házunk egy két szintes családi ház, ha én az árbóc rudat fölszerelem saját zsebböl a tetőre, mielött még megrendelem a szolgáltatást, és arra szerelnék fel az antennát, akkor az még alapszerelésnek számítana vagy mivel, hogy felkel a szerelőknek menni a tetőre és rátenni az antennát, bekábeletni, szóval még igy is alapszerelésen felüli telepítés lenne?

indul a sörös aludni

(#5400) petne válasza Lacpac (#5395) üzenetére


petne
őstag

Ez a weboldal tulajdonosának a hibája és semmi köze a szolgáltatóhoz, tőle kéne megkérdezned...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.