Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #22718208

    törölt tag

    Sziasztok.

    Van egy ilyen tv ( samsung ue40h5303awxxh) , pár napos.
    1109 firm van rajta.

    A problémám az volna , hogy telekom sat tv intek HDS10CX HDMI beltérivel használva (folyamatos filmnézés közben) időnként (1-2-3-4) óránként elmegy a kép és a hang pár másodpercre. Viszont van olyan is amikor egy fél napig semmi hiba.
    Ha jól figyeltem meg akkor a háttér világítást is kikapcsolja arra kis időre , magyarul kuka sötét lesz a kijelző.

    DLNA mkv lejátszás és egyéb programok pl.: youtube stb..stb.. használata során nem találkoztam ilyen hibával.

    Illetve még annyit megfigyeltem , hogy ha a beltéri egységnek néha egy picivel tovább tart a csatorna váltás akkor is csinál olyat a tv hogy kb.1 másodpercre kikapcsolja a kijelzőt.

    A beltérit és ugyanezt a hdmi kábelt nem feltételezném rossznak mert közvetlenül előtte egy samsung ue32eh5000 volt rákötve , azzal nem volt ilyen gond.

    Kérdés az ,hogy merre induljak el ??
    Várjak egy firmware -re hátha az orvosolja, esetleg a menüben van valami extra beállítás ami erre vonatkozhat?? Vagy egyszerűen intézzem a garis javítást??
    (Na ehhez rohadtul nincs kedvem !!)

    Persze ehhez hozzájön az ,hogy biztos oda lesz a tv pár hétig , és mi van akkor ha ott egyáltalán nem jön elő nekik ez a hiba.

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés