Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-11-20 07:55:08

LOGOUT.hu

Samsung LCD és LED TV-k

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#58951) GrooveHero


GrooveHero
addikt

sziasztok. A kedden vásárolt tv-n megjelent 1 pixelhiba. még nem telt le a 3 nap. Cseréltethetem?

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#58952) kenny123 válasza GrooveHero (#58951) üzenetére


kenny123
addikt

Amikor vásároltam, nekem azt mondták hogy samsung politikája szerint egy pixelhiba még nem hiba. Valami olyasmit mondtak, hogy az a fontos hogy adott területen belül hány darab van, vagy mi.

yo

(#58953) GrooveHero válasza kenny123 (#58952) üzenetére


GrooveHero
addikt

Azt tudom, tiszta sor. de ez még 3 napon belül lenne

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#58954) csab2 válasza GrooveHero (#58953) üzenetére


csab2
veterán

3 napon belül akkor köteles a bolt visszavenni a TV-t ha hibás. Szerintem erősen a bolttól függ, hogy 1 pixel hibát elfogadnak-e.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#58955) GrooveHero válasza csab2 (#58954) üzenetére


GrooveHero
addikt

Majd holnap kiderül, felhívom a fogyasztóvédelmet, hogy mi az aktuális szabbályzat. Van rá casco szerűség is, töré miatt is cserélik a tv-t, ha ledobom, leverem, stb...naem szeretném kijátszani ezt a kártyát, de ha nem marad más, akkor ezt kell, hogy tegyem.

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#58956) BBéci válasza GrooveHero (#58955) üzenetére


BBéci
titán

Ehhez semmi köze az FVF-nek, mindegyik gyártó szabadon eldöntheti, milyen pixelhiba politikát folytat.
Egyetlen pixel miatt semelyik nem kötelezhető cserére, vagy javításra.

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#58957) GrooveHero válasza BBéci (#58956) üzenetére


GrooveHero
addikt

Igen, tudom, nincs pixelhiba garancia a készülékre, csak az alap 3 év és a +2 az euronics által. De van ilyen, hogy 3 napos cseregarancia?

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#58958) BBéci válasza GrooveHero (#58957) üzenetére


BBéci
titán

Igen, van olyan, de megkötésekkel érvényesíthető. A pixelhiba nem jogosít cserére. Egy laptoppal eljátszottam ezt, kénytelen voltam bő két évig nézni egy piros pixelt.

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#58959) Flashget válasza BBéci (#58958) üzenetére


Flashget
félisten

samsung kicseréli a prémium kategóriás készülék esetében.

Realme GT Master Edition

(#58960) BBéci válasza Flashget (#58959) üzenetére


BBéci
titán

Igen, azt tudjuk, de senki nem kötelezi és nem kötelezheti Őket erre. Már csak az a kérdés, hogy az F6500 beletartozik-e a prémium kategóriába?

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#58961) GrooveHero válasza BBéci (#58960) üzenetére


GrooveHero
addikt

Remélem, hogy rosszul tudom, de tudtommal a prémium kategória F7000-nél kezdődik. De mondom, ne legyen igazam.
Szóval akkor azt mondjátok, hogy hívjam fel a samut is?

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#58962) Markizmark válasza BBéci (#58960) üzenetére


Markizmark
addikt

Az F6500ra már 3 év gyári garancia van. Ez alapján prémium kategóriás.

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#58963) devil-k válasza Markizmark (#58962) üzenetére


devil-k
nagyúr

Én pedig úgy tudom, hogy F7000-től prémium kategóriás, s onnan is csak 46"-tól felfelé.

- mozi bolondéria -

(#58964) Szabyka_


Szabyka_
tag

udv fali tartot keszulok venni, nem tudom a keszulekbe meno csavarokat adjak e hozza, ha nem a 4 csavarnak mekkoranak kell lennie? ue40f6100 a keszulek! Koszonom!

[ Szerkesztve ]

(#58965) spider80 válasza Szabyka_ (#58964) üzenetére


spider80
őstag

Eddig nekem 2 féle tartóm volt 2 tévéhez. a tartó dobozában volt egy csomó fajta csavar,meg távtartó. Tökéletesen meg tudtam oldani a rögzítést. Szóval szerintem lesz benne. Ha meg mégsem,akkor majd utána szerzel hozzá csavart. De nem lesz rá szükség.

Samsung galaxy A5 2017-> Honor 9 Glacier Gray-> iPhone 7 32GB Silver-> Samsung Galaxy S8 black 64 Gb-> iPhone 7 plus Silver 256GB-> Samsung Galaxy S9 coral blue-> Redmi Note 5 64GB Black-> iPhone 7 32GB Silver -> Mi 9 T black 64 GB -> iPhone SE 2020 64GB Black -> Samsung Galaxy A71 128GB Black

(#58966) Flashget válasza BBéci (#58960) üzenetére


Flashget
félisten

Ők szabták meg magunknak ezt a szabályt.

Emlékeim szerint anno 40"-tól számított annak. Az F széria esetében 40F6500-től kezdődik a prémium kategória.

[ Szerkesztve ]

Realme GT Master Edition

(#58967) eax1650 válasza Szabyka_ (#58964) üzenetére


eax1650
aktív tag

Hali!

Én pl ezt vettem : [link]

Minden elképzelhető benne van. Többféle TV-hez, többféle hosszúságú, átmérőjű csavar, műanyag távtartók és fali tipliket is tartalmaz. Vízszintező is van rajta a szereléshez.

Dönthető! Nem kell felszerelés után levenni a TV-t!

[ Szerkesztve ]

Bocsáss meg az ellenségeidnek, de jegyezd meg a rohadékok nevét.

(#58968) Bogyi007 válasza Flashget (#58735) üzenetére


Bogyi007
veterán

Megkérdezték: ;-)

http://www.motorsportal.hu/autoszim/gran-turismo-6-videoteszt-meglepetesvendeggel-c53561.html

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#58969) akicsrak


akicsrak
csendes tag

Sziasztok!

Fogalmam nincsen, hogy ps vagy samsung topicba kellene írnom, így szerintem beteszem mindkét helyre...
Legyetek szívesek segíteni.
Adott egy Samu ES8000 tv és egy ps3 illetve egy ps4.
Mindkét konzol ezt a "hibát" csinálja.
Vízszintes és függőleges "nézelődésnél" ha legalább 90 fokot fordulok folyamatosan, bármelyik irányba, a kép elkezd ricegni-szaggatni.
Szóval folyamatos forgásnál szaggat a kép, szemet bántóan. (Knack című ps4 játéknál, ahogy haladsz előre, a kép is oldalazik veled, szintén szaggatva)
Amit kipróbáltam, de semmi változás:
- Próbáltam nem erősítőn keresztül csatlakoztatni a konzolokat, ha direkt a tv-be vannak dugva akkor is csinálják.
- Tv-n minden képi beállítást kipróbáltam, egyedül a torzításcsökkentés opció segít, de maxra felhúzva is zavaró a szaggatás. (ha alapon hagyom, szinte élvezhetetlen a kép)
- Hdmi kábel cserén is túl vagyok, márkát nem írok, de egy 1.8m kábel hdmi 1.4-es és 12e forint volt, gondolom nem lehet rossz.
- Tv-n, ps-eken a legfrissebb firmware.
- Ha bluray filmeket nézünk a konzolokkal akkor minden tökéletes, nincs oldalirányú szaggatás.
- Ha a tv-n bekapcsolom a "játék mód"-ot, azzal még nézhetetlenebb és zavaróbb a szaggatás.

Valami képfrissítési gond lehet? A tv a ludas, vagy a ps-ek? Esteleg valamit nem kapcsolok ki/be a tv-n?
Köszönöm segítségeteket előre is.
Sziasztok.

(#58970) Flashget válasza Bogyi007 (#58968) üzenetére


Flashget
félisten

"majdnem a szimulátor kategóriába is elmegy"
szó szerint ezt mondta. azt meg szerintem mindannyian tudjuk, ha felkérik egy ilyen bemutatóra nem fogja a földbe döngölni még akkor sem ha nem tetszik neki a játék sem ő sem más.
én sem azt mondtam, hogy rossz játék lenne (anno GT1-t kipróbáltam PS1-en) hanem konzolra nincs szimulátor, mert akkor nem tudnák nagy tömegben eladni. ezért inkább az arcade esetében a grafikára gyúrnak rá.
de ha már Michelisz..legutóbb január elején vett részt Race 07-el 3 liga versenyén.

[ Szerkesztve ]

Realme GT Master Edition

(#58971) doc válasza Flashget (#58970) üzenetére


doc
nagyúr

mar kertem hogy a szimulator-temat mashol folytassuk :U

(#58973) bandigno


bandigno
senior tag

üdv!

40F6670 tulajok!
Feltettétek már a 1117-es szoftvert? Van valami velejáró negatívum?
Apple termékekkel működik már screen mirroring? :)
THX

(#58974) GrooveHero


GrooveHero
addikt

Üdv.
Némi infó és update a tegnapi dologgal kapcsolatban:

Most beszéltem a fogyasztóvédelemmel és még jelenleg is megvan a 3 napos cseregarancia, de azt mondta a z ürge a telefonban, hogy meg kellene nézni a garipapírt, hogy van e benne a jótállási feltételeknél, hogy a pixelhiba számít e használatot akadályozó, vagy zavaró tényezőnek. Valaki tudna nekem ebben segíteni? Mert melózok 2:20-ig, utána kell még hazamennem, megnéznem, tv-t összepakolni, stb...
Hálás lennék, ha ezt valaki megnézné nekem. :R
Következő lépés: samsung felhívása :K

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#58975) GrooveHero válasza GrooveHero (#58974) üzenetére


GrooveHero
addikt

na még egy kicsi: Felhívtam a samsungot, és ha jól emlékszem Kinga azt mondta, hogy 3 napon belül akármi pici baja van, azonnal cserés a készülék, pláne, hogy ez külsőleg is látható, sötét randa pixel :DDD
Nah talán lesz egy új TV-m. Mondjuk ha már tényleg prémium garanciás a készülék, akkor ...várj csak, megkérdezem a Kingát, olyan kis aranyos hangja volt nekije :DDD
Szóval ha prémium kategóriásnak számít a televízió, akkor a felhősödés miatt meg amúgyis cseréltethettem volna, ugye?

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#58976) tobias88888 válasza GrooveHero (#58975) üzenetére


tobias88888
őstag

Szerintem felhősödés miatt bármelyiket cserélheted.
(Biztos azért nem vagyok benne, mert én kiterjesztett garanciával vettem)

[ Szerkesztve ]

(#58977) GrooveHero válasza tobias88888 (#58976) üzenetére


GrooveHero
addikt

Én is, +2 év Euronics, egyfajta casco van most rajta, szóval ha nem cserélték volna pixelhiba miatt, akkor véletlen eltört volna akészülék ;] Bár nem mertem volna megcsinálni, vagy max csak becsukott szemmel, ne is lássam szegényt. Jó kis minőségi kínai penelek... moderálva

Ne legyél rasszista.

[ Módosította: Qru ]

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#58978) Tonyk válasza GrooveHero (#58975) üzenetére


Tonyk
veterán

" Mondjuk ha már tényleg prémium garanciás a készülék, akkor ...várj csak, megkérdezem a Kingát, olyan kis aranyos hangja volt nekije :DDD"

Ilyenkor szokott az lenni, hogy Kinga vagy 130kg-os 145cm-es szépség vagy eunuch. :DDD

Nincs tökéletes ember. Például belőlem is hiányzik a hiba!

(#58979) GrooveHero válasza Tonyk (#58978) üzenetére


GrooveHero
addikt

Benne van a pakliban ez is...de azé' néha reménykedik a férfiember, tudod hogy van ez :DDD
Remélem a következővel nem lesz semmi baj. De szar lesz visszamenni 24 collra ;] :P :DDD

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#58980) tibur5555


tibur5555
csendes tag

Én is vettem egy UE40F6400 -at (7 éves 32' Samsung LCD-t váltott), minden nagyon klassz. A feleségem egyelőre nehezményezi, hogy nem lehet egy gombnyomásra "Film" módra állítani a tv képét (mi 'éjszakai'-nak hívjuk, ha a szobában sötét van, csak a tv-t nézzük, akkor szoktuk használni), csak a menüben mászkálva lehetséges (a régin működött).

3D-s mkv-t WD HDTV Live-ról nézek, sime 1,8 méteres, 1800 HUF-os hdmi kábellel van rákötve a tv-re. Szerintem tökéletes a képe, a 3D is "átjön" - de akkor mi értelme a 3x ennyibe kerülő 3D-s hdmi kábelnek? Sokkal szebb lenne vele? Vagy mi? Euronics-ban ajánlották, hogy vegyük meg a tv-hez.

(#58981) crue válasza tibur5555 (#58980) üzenetére


crue
őstag

Kapcsold be az eco sensort és akkor automatikusan állítgatja a fényerőt a tv.

(#58982) Adam19921253


Adam19921253
újonc

sziasztok ! mi lehet a tv porblémája egy idő után elhalványodik a kép ilyen szürkés lesz kikapcsolom bekapcsolom megint jo pár másodpercig főleg ha fekete a háttér akkor idegesitő alig látni valamit

[ Szerkesztve ]

(#58983) NyuszyCaster válasza eax1650 (#58967) üzenetére


NyuszyCaster
senior tag

énid ezt vettem már minden oké vele de összerakni az egy rémálom volt
:(

HTC desire 500

(#58984) NyuszyCaster válasza Bogyi007 (#58968) üzenetére


NyuszyCaster
senior tag

Kinga nekem is segitett live chat on tőlle tudom hogy az f6100 on is le lehet menteni a csatorna listát és gépen szerkeszteni és vissza másolni a megszerkesztettet a tv re

tehát már azt is tudjuk hogy Kinga irni is tud :)

HTC desire 500

(#58985) doc válasza Adam19921253 (#58982) üzenetére


doc
nagyúr

nincs bekapcsolva valami automatikus funkcio (Eco, stb)?

NyuszyCaster:
hogy lehet lementeni a csatornalistat?

(#58986) vigyori78


vigyori78
őstag

A kérdésem az lenne,hogyha allshare vagy samsung link-en játszom le filmeket az mindig az eredeti felbontásban játsza le?

(#58987) Adam19921253


Adam19921253
újonc

ha kikapcsolom és ujra be akkor jo kép pár másodpercig aztán megint olyan szürkés es a beállitásoknál a betük is halványabbak, a piros szin a beállitásoknál zöld szinre vált át :S

(#58988) NyuszyCaster válasza doc (#58985) üzenetére


NyuszyCaster
senior tag

menü/ adás/ csatorna beálitások/ csatorna lista átvitele! itt kéri a pint majd importálás usb ezközre vagy exportálás usb ezközre

nekem meg olyan progi kellene amivel gépen meg tudom szerkeszteni a csatornákat valamelyik hsz ben láttam de nem találom már :(

HTC desire 500

(#58989) doc válasza NyuszyCaster (#58988) üzenetére


doc
nagyúr

koszi, es mi a pin? :F (en nem allitottam be semmit)

megvan, az 1234 nem jott be de a 0000 mukodik :D

:R

[ Szerkesztve ]

(#58990) Batib válasza NyuszyCaster (#58988) üzenetére


Batib
őstag

SamsChannelEditor
SamToolBox
ChanSort
Ezek közül válaszd a számodra legszimpatikusabbat.

Az optimista az alagút végén a fényt látja, a pesszimista a sötétséget, a realista a közelgő mozdonyt. A mozdonyvezető pedig a 3 hülyét a sineken

(#58991) NyuszyCaster válasza doc (#58989) üzenetére


NyuszyCaster
senior tag

:K

HTC desire 500

(#58992) NyuszyCaster válasza Batib (#58990) üzenetére


NyuszyCaster
senior tag

ezek között esetleg van magyar nyelvű?

HTC desire 500

(#58993) BBéci válasza tibur5555 (#58980) üzenetére


BBéci
titán

Amit Te néztél, az igazából nem 3D, csupán 2 db felezett felbontású 2D kép, amit a TV illeszt össze. Azoknak nincs különösebb hardverigényük és a legegyszerűbb kábelen is átmennek.
Azt viszont mi alapján jelented ki, hogy tökéletes, ha nem hasonlítod össze egy full HD 3D filmmel?

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#58994) GrooveHero válasza NyuszyCaster (#58984) üzenetére


GrooveHero
addikt

Bőbő, én a telefonszámát is tudom ;] :P vmi 06-80-as :DD
Meg keülönben is el a kezekkel, ő csk az enyém :DDD

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#58995) NyuszyCaster válasza GrooveHero (#58994) üzenetére


NyuszyCaster
senior tag

LOL hát vidd csúnya gonosz kék lovag :D :Y :R :DDD

HTC desire 500

(#58996) Adam19921253


Adam19921253
újonc

valaki tud valami megoldást a fentebb emlitett problémára ? :)

(#58997) devil-k válasza Adam19921253 (#58982) üzenetére


devil-k
nagyúr

Factory Reset?

Hátha az megoldja!

- mozi bolondéria -

(#58998) BBéci válasza Adam19921253 (#58996) üzenetére


BBéci
titán

Szerviz mit mondott? Elviszik, vagy helyben javítják?

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#58999) Adam19921253


Adam19921253
újonc

már gyári beállitásokat is probáltam, szervizbe még nem vittem, külföldön vagyok megprobálok valami ismerőst kérdezni hátha tudnak valakit. meg a tv hátuljábol pici zugást is hallani időnként

(#59000) Sly189 válasza Burt1793 (#58744) üzenetére


Sly189
senior tag

Ejj ez a méret mizéria :D

40" os TVm előtt 720p házimozi projektorom volt, 3 méteres képet vetítettem kb, 3,5 méterről, és 3 méterről néztem no problem, szemem nem fájt 3 film után sem, igaz másabb a vetített képet nézni, mint a TV-t de ez megfelelő fényerőbeállítás kérdése.

A méret tényleg kárpótol

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.