Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-11-20 07:55:08

LOGOUT.hu

Samsung LCD és LED TV-k

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#44701) gejzinho válasza Ádám_ka (#44695) üzenetére


gejzinho
csendes tag

Érdekes dolog ez a "felhősödés", jómagam a tavalyi év végén vettem az Euronics-nál egy szlovák gyártású Samu ue40es6540. Előtte a minimálisnál jobban nem ástam nagyon bele a témába, így a clouding-ról sem hallottam. A szaküzletben "érzésre, szemre" , ösztönösen választottam, igaz úgy mentem be hogy 150 ezer fölé nem szerettem volna menni, de valamiért hajlottam az eladó ösztönzésére, és megvettem majd 200 rugóért ezt.
Az első 3 hónap tapasztalatai alapján egyáltalán nem bántam meg.Visszatérve a felhősödésre, az egy dolog a hogy a hétköznapi használat során ennek semmi nyomát nem látom, de slim tv ide vagy oda, miután itt olvastam róla és kíváncsivá tett, igazából "direktbe előcsalogatni" sem igazán tudom. Általában 9 és 12 között használom a háttérvilágítást (még keresem az ideális értéket), és 42-46 között a fényerőt, és ez számomra nagyon szép képet ad.
Ennyire egyedi készülékfüggő lenne ez, és ilyen mákom lett volna?

[ Szerkesztve ]

(#44702) Axel100


Axel100
tag

ES 6100ra rábeszéltek ma,de most megingott benne a bizalmam a felhősödés miatt!Nagyon zavaró ill. mind1ik típusnál jelentkezik?

ELŐREUTALNI CSAK ABBAN AZ ESETBEN FOGOK HA TÖBB POZITÍVOD VAN MINT NEKEM!Ha valaki venni akar valamit tőlem,előbb írja oda mire gondolt ,mert ált. több termékem is van 1xerre!!!PRIVIT HAMARABB ÉSZREVESZEM!!!

(#44703) Axel100 válasza Ádám_ka (#44695) üzenetére


Axel100
tag

Hogy érted,hogy belenyúltál, mit állítottál el?

ELŐREUTALNI CSAK ABBAN AZ ESETBEN FOGOK HA TÖBB POZITÍVOD VAN MINT NEKEM!Ha valaki venni akar valamit tőlem,előbb írja oda mire gondolt ,mert ált. több termékem is van 1xerre!!!PRIVIT HAMARABB ÉSZREVESZEM!!!

(#44704) gejzinho válasza Axel100 (#44703) üzenetére


gejzinho
csendes tag

Szerintem csak arra gondolt, hogy pont "belenyúlt" 2 rossz készülékbe.
Ahogy itt olvasom nagyon erős a szórás az elviselhetetlenül felhős és a gyakorlatilag észrevehetetlen közt.
Persze, hál istennek nem vagyunk egyformák, akár a szemet a látást tekintve sem.

(#44705) Bogyi007 válasza Samsung SPS (#44488) üzenetére


Bogyi007
veterán

Helló Samsung SPS látom sokan írtak már neked és kaptak is választ tőled, és most én is kérdeznék tőled.

Tavaly augusztus 21.-én a Samsung székházban a Dunavirág utcában átvettem egy LT27B750EW/EN készüléket, miután megnyertem a Samsung Hope Relay nyereményjátékon július 23.-án, ott kézhez is kaptam minden papírjával együtt, valamint kitöltöttük a jótálási jegyet is, majd ezután regisztráltam is a készüléket ami után meg is kaptam az extra garanciahosszabbítást is. (a Garancia idő lejárata: 2015. 10. 20.), a bökkenő az, hogy a My Samsung oldalon azt írják, hogy ha bármi panaszom volna akkor a jótállási jegyen felül kellene a vásárlást igazoló számla is - nos ez viszont nekem nincs - éppen abból kifolyólag hoigy nyertem ezt a készüléket.

Igazolni csak úgy tudom hogy, ami emaileket kaptam a Samsungtól a nyeremény hivatalos értesítésekor azokat megőríztem és az utána szintén emailban kapott levélváltásokat is a Samsunggal elmentettem.

Ha valami garanciális problémám lenne akkor mi volna a teendőm?

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#44706) BBéci válasza Axel100 (#44702) üzenetére


BBéci
titán

A felhősödés és bevilágítás mindegyik EDGE LED-es tévénél jelentkezik, a technológia legyőzhetetlen betegsége. Mértéke változó. Annyira erőteljes is lehet, hogy a filmek sötét jeleneteiben jól látszik. A szélesvásznú filmek alsó és felső fekete csíkján mindenképpen észrevehető. Engem annyira zavar, hogy vásárlást kizáró ok. A Sonyk sokkal kevésbé produkálják ezeket a hibákat.

(#44705) Bogyi007
Ismereteim szerint, a jelenleg hatályos törvények értelmében nem követelhetik mindkettőt, tehát a számlát és a garanciajegyet. Nézz utána a Fogyasztóvédelmi Hatóság honlapján!

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#44707) gabo91


gabo91
aktív tag

Üdv.

Samsung UE40EH5300 tv-m van.
23,976p-s filmeket/sorozatokat nézek usb-ről, kérdésem az hogy honnét tudom hogy a tv milyen kimeneti frekvencián van. 100Hz-et írnak, hogy annyit tud a tv, de arról nem találtam információt, hogy konkrétan milyen értékeket támogat.
Azt olvastam, hogy a 23,976 (mondjuk 24) akkor 50Hz vagy 100Hz a jó (x2 illetve x4) A 60hz-nél már valami kavarás van.

Ha PS3-at csatlakoztatom akkor ott bekapcsoláskor (ill játék indításkor is írja) bal felső sarokban a felbontást illetve a bemeneti frekvenciát(60p), gondolom akkor a tv azon is kezeli. Vagy tévedek?

Szóval lehet erről valami információt szerezni, esetleg állítani?
Bemeneteknél (források) lehet elnevezéseket adni, azok változtatni is valamit vagy csak elnevezés? Érdemes PS-nél játékra állítani? Néztem, sajnos USB esetén nincs címkézési lehetőség....

A LED kép javítás akarja jelenteni a motion blur-t?

Köszi előre is a segítséget.

(#44708) BBéci válasza gabo91 (#44707) üzenetére


BBéci
titán

A TV-k beépített lejátszója a 23,976-os filmeket is 60 hertzen jeleníti meg, ami miatt a képminőségre igényesek külső lejátszót használnak.
A motion blur az egy mozgókép-megjelenítési hiba, amit a LED-ek villogtatásával próbál csökkenteni a TV.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#44709) Mate válasza Bogyi007 (#44705) üzenetére


Mate
nagyúr

Nekem garanciális ügyintézésnél, mikor kijött a szerelő csak a hosszabbításról szóló, internetről kinyomtatott papírt mutattam meg. Se az eredeti számlát, se eredeti garanciapapírt nem kért.

(#44710) Ádám_ka válasza Axel100 (#44703) üzenetére


Ádám_ka
tag

Így van, a két rossz készülékre gondoltam. Nem akarlak lebeszélni róla de nálam ez volt. Vedd meg nagyáruházban ott elvileg szó nélkül visszakapod az árát ha nem tetszik otthon, de lehet téged nem fog zavarni...

BBéci: Nálam is kizáró ok...

(#44711) gabo91 válasza BBéci (#44708) üzenetére


gabo91
aktív tag

Értem.
Esetleg, ha PC-vel összekötöm a TV-t HDMI-HDMI kábellel, akkor belehet állítani, hogy 23,976p-t alakítsa át a PC 60Hz-re és azt küldje a TV-nek? Vagy ez esetben is ilyen egyenletlen lenne, mint ahogy a tv lejátszóján?

Azt nem értem, hogy miért mondják 100Hz-esnek ha mindent 60Hz-en jelenít meg?
Vagy meghatározott hogy milyen értékeket tud fogadni, (pl. 23.976, 24, 25, 30, 50 és 60 Hz) és ezeket számolja/ alakítja 60HZ-re?

[ Szerkesztve ]

(#44712) Black Phone


Black Phone
senior tag

Sziasztok!

UE40ES6100 ilyen tv-m van és az lenne a kérdésem,hogy hdmi-vel van össze kötve a gépem,miért csak 60hz ig lehet állítani ?

Black Phone (Hellas Tel) Mobiltelefon és Számítástechnikai Szaküzlet és Szerviz, Tatabánya, Sárberekben (Vegas Burger mellett) közel 22 éve működünk! Értékeléseim, visszajelzéseim: https://hardverapro.hu/tag/inferno81.html#elado

(#44713) krx21 válasza Black Phone (#44712) üzenetére


krx21
nagyúr

Nagyon egyszerű: mert csak 60Hz-es vagy annál kisebb jelet tud csak fogadni...

(#44714) BBéci válasza gabo91 (#44711) üzenetére


BBéci
titán

A mai hozzászólások harmada arról szólt, amit kérdezel. Olvass vissza!
Pontosan azért jó külső lejátszót, PC-t használni, hogy ne 60 hertzen, hanem a film eredeti képkockaszámának megfelelően menjen a jel a tévére. Aztán abból majd kreál valamit a képfeldolgozó elektronika. A 60 a lehető legrosszabb.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#44715) gabo91 válasza BBéci (#44714) üzenetére


gabo91
aktív tag

Oké, és bocs hogy kérdezek még, de nagyon nem tiszta a dolog.
Van egy bemeneti frekvencia (23,976) a tv tunerje alakítja át 60hz-re és ez megy a tv-nek az pedig 50 vagy 100hz-en megjeleníti?
És a pc/külső lejátszó a tunert váltja ki, 24 25 50hz-es jelet továbbít a tv-nek.
Valami ilyesmiről van szó?

Illetve arra nem kaptam választ, hogy azt hol látni, vagy látni e egyáltalán hogy mi a kimeneti frekvencia? vagy az 100hz mindig? (én készülékemnél)
(Vagy amit írtam a PS3-al kapcsolatban hogy fent kiírja 1920x1080/60p akkor ott 60Hz azt akarja jelenteni?)

Köszönöm a hatalmas türelmed, és segítséged előre is :)

Üdv. GAbo

(#44716) Tegla80 válasza BBéci (#44686) üzenetére


Tegla80
addikt

szia
csatornaváltások között készült a kép.
Ilyenkor sztem ugyan az a fekete van ,mint pl film közben "jelenet váltáskor"
(mellette-alatta a modem,felette a router világít.Nem "alszik" a kijelző,mennek a ledek közben. kb 1mp a váltás,addig nem kapcsol ki sztem. )
amúgy,ha feltekerem a gammát és pl yt app-be lépek akkor nekem is felhős lesz annyira amennyire,de így nincs jelen :)

Sony® & PlayStation®

(#44717) BBéci válasza gabo91 (#44715) üzenetére


BBéci
titán

A tuner, az a tévéadásokhoz szükséges vevőegység, ne keverjük a filmlejátszáshoz.
A külső lejátszóból (PC is az) bemenő 23,976-ot a TV többszörözi és úgy jeleníti meg. Készüléktől függ, hogy hányszorosára. A jobb plazmák olyankor 96 hertzen működnek, az nevezhető optimálisnak. Azt nem tudom, a Te készüléked miképpen többszöröz, több lehetőség - pull down - létezik.
Amit a TV bemenetváltáskor vagy az Info gomb megnyomásakor kiír, az mindig a beérkező jel adata.

(#44716) Tegla80
A képen nem látszik bevilágítás és felhősödés, ami ritka szerencse.
De azt is meg kellene vizsgálni, hogy ezekkel a beállításokkal mennyi részlet látszik a filmek sötét jeleneteiben. Illetve azt, miként készült a fénykép. Hobbifotós vagyok, de meglehetősen sokat kísérleteztem, (DSLR géppel) mire sikerült a felhősödést normálisan megörökíteni. Még a PH! fotós házigazdájától is kértem tanácsot. Nem sok ötlete volt.

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#44718) Treff válasza Batib (#44689) üzenetére


Treff
aktív tag

Szia!

A magyarországi Samsungtól most kértem hivatalos állásfoglalást, és közölték, hogy nem lesz 37"-os méretű tv idén!
(Halkan megjegyzem 2 hete még aszonták, lesz...)

(#44719) Treff


Treff
aktív tag

Breaking news!

Újra működik a kalocsai brigád, de új tulajdonossal és címmel, a korábbiak úgy néz ki eladták. A régi ez volt:

"Üzemeltető: Dream Tv Kft.

A Dream Tv Kft. családi vállalkozás, négy magánszemély tulajdona.

Cégünk fő profilja: Szórakoztató elektronikai kereskedelem.
Cím: 6300 Kalocsa Szent István u. 78.
1116 Budapest Fehérvári út 168-178.

Tel/fax: 06-78-461-313
Mobil: 06-70-394-1235
06-70-413-2300 "
Forrás itt.

És ez az új:
Üzemeltető: Műszakiplaza Kft.

Cégünk fő profilja: Szórakoztató elektronikai kereskedelem.
Cím: 1138 Budapest Tomori köz 14.
Tel/fax: 06-1-781-8135
Mobil: 06-20-209-3555"

Az új tulaj nevével azonos elnevezésű weboldalt is üzemeltet...

Az árak visszacsökkentek az emelés előtti szintre.
A garancia oldalon is történtek változások!

[ Szerkesztve ]

(#44720) titi.30


titi.30
csendes tag

Samsung Le46A557 típusú tvm van és usb-n keresztül csak képet és zenét játszik,hogyan kell beállítani,hogy filmeket is játszon pendrive-ról?Köszönöm a segítséget előre is.Fontos lenne

(#44721) Stefi_dzsi válasza Treff (#44719) üzenetére


Stefi_dzsi
tag

A Tomori köz 14. alatt a muszakishop.hu található, én náluk vettem kb. egy hónapja a TV-m. Lehet, hogy összenőttek álomékkal.

Egyébként egy hónapja kb. ugyanazon az áron kínálták a 40ES6100-t, addig a pillanatig, amíg álomék rá nem dobtak egy húszast. Így vásároltam végül a muszakishop-ban.

(#44722) sb válasza #75912448 (#44685) üzenetére


sb
veterán

Ez az egyetlen furcsaság maradt: "Termeszetesen br cimke alatt mindharom frekinek megfelo mozi mod egyforma, akar 24,50,60"

Itt nem lehet külön állítani a 3 módot? Mert ha igen akkor csak a felbontástól/frekitől függne az egész.

(#44723) HornedReaper válasza Tegla80 (#44678) üzenetére


HornedReaper
senior tag

Szia!

Köszi!
Sajnos ezzel az input laggal és a 6030 -cal együtt kell élnem, a 6100 -asról sokkal több rosszat hallottam (clouding, sávosodás, pixelhibák).

Kitalálhatnák már a videokártya-gyártók, hogy előre rendereljen pár képkockát a PC, és meg is jelenítse őket, egyre többen használnak nagy TV-ket játékra..

Keress kínai shopokhoz kuponokért

(#44724) torzsa3


torzsa3
csendes tag

Halli mindenkinek az lenne a kérdésem hogy a Flash Player 11 videókat leljácsani a ES 6100 tvbe valahogy.

Samsung GT-S5570 Galaxy Mini,SAMSUNG 32ES6100,Logitech mk220 vezeték nélküli billentyű és egér.

(#44725) Samsung SPS válasza toto0569 (#44489) üzenetére


Samsung SPS
tag

Szia! Természetesen, neked is jár a kártya! A reg. tökéletes, annyi feltétele van, hogy legyen meg a hologramos Samu garjegy. Hamarosan érkezni fog postai úton.

(#44726) Tegla80 válasza HornedReaper (#44723) üzenetére


Tegla80
addikt

Nincs azzal gond, ha neked megfelel akkor tökéletes tv-d van!
(csak megjegyzem nekem 5ös szériám van a lag miatt mert sokat játszom.Persze tv ként is ezt nézem,de megfelel úgy is,míg más a valós 50hz miatt lehet rá sem nézne. Nekem meg a 100hz nem lényeges )

csao

Sony® & PlayStation®

(#44727) Jazz


Jazz
veterán

Sziasztok!

Van ez a TV 3D Philips 42PFL4307H/12. Passzív szemüveges.

A kérdés, hogy ez most mely 3D formátumot támogatja? Ugyan olyan a megoldása mint az LG-é, a "felezett" képsorú?

Lejátsza a: Half-SBS, Half-OU -t?

Köszi!

free your mind

(#44728) digikábeles válasza BBéci (#44706) üzenetére


digikábeles
aktív tag

A megvilágítás helye szerintem is elsődleges fontosságú. Én sem cserélném el a CCFL LCD tévémet EDGE LED-esre.

(#44729) Tutu7030 válasza Jazz (#44727) üzenetére


Tutu7030
veterán

"Passzív szemüveges"

[ Szerkesztve ]

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#44730) Jazz válasza Tutu7030 (#44729) üzenetére


Jazz
veterán

Hát, kösz, "aktív vs. passzív".... de nem ez volt a kérdés. (amúgy ezzel tisztában vagyok)

free your mind

(#44731) HornedReaper válasza Tegla80 (#44726) üzenetére


HornedReaper
senior tag

Főleg azért vettem a 6030-at, mert itt a 100Hz miatt ajánlották.. Így utólag nekem is elég lett volna 5-ös szériás TV, a 100Hz semmi másra nem jó, mint szappanoperát csinálni bármiből.. A 3D meg amúgy sem tetszik, bántja a szemem.

Keress kínai shopokhoz kuponokért

(#44732) Bogyi007 válasza Samsung SPS (#44725) üzenetére


Bogyi007
veterán

A neked címzett 44705-ös hozzászólásomra is vetnél egy pillantást? Nekem is lehetne ilyen postai úton kiküldött kártyám?

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#44733) toto0569 válasza Samsung SPS (#44725) üzenetére


toto0569
addikt

Köszi a választ.

(#44734) ultio válasza HornedReaper (#44731) üzenetére


ultio
senior tag

Én nem hagytam magam :):
Így a különbözetből (enyhe túlzással) meg elviszem a családot egy szép hétvégére.

rasti rusti

(#44735) heidrich


heidrich
senior tag

Sziasztok!

Nem rég vettem egy Samsung UE40ES6100 típusú készüléket amivel teljesen meg is vagyok elégedve, viszont egy olyan kérdésem lenne, hogy feltűnt bizonyos helyzetekben, hogy "sávosodik" a kép. Nem tudom, hogy pontosan így hívják-e ezt a jelenséget, rákerestem a fórumban és néhány hozzászólásban így írták.

Világosabb jeleneteknél szoktam észrevenni mikor gyors kameramozgás van, hogy függőlegesen halvány sávok jelennek meg. Együtt tudok vele élni csak inkább az érdekelne, hogy ez mitől lehet? Esetleg valami beállíitással ez csökkenthető vagy ez a panel sajátossága?
Felhősödés hála égnek az én TV-mnél nagyon mininálisan tapasztalható csak szóval azzal nincsen gondom.

Köszi a segítséget. :)

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max Blue Titanium 256 GB | Apple Watch Series 7 45mm Silver Stainless Steel | MacBook Air M1 2020 8/256GB | iPad Pro 11” 2021 M1

(#44736) nfsu17 válasza heidrich (#44735) üzenetére


nfsu17
veterán

Nekem D6100 van.
A gyári panel tök jó volt, alig felhősödött, sávosodás sem volt.

De a bal felső sarokban "kiégett" a világítás és kicserélték a kijelzőt.

Ez jobban felhősödik és 1 db sáv van vízszintesen az alsó 1/3-adban. Nem túl zavaró, meg lehet szokni.
De gyanítom, hogy a "cserekijelzők" már csak ilyenek.
A Samsung Galaxy S2-es telefonnál is az utólag cserélt kijelzők sokszor rosszabbak mint a gyáriak.

(#44737) Jovanny2 válasza Jazz (#44727) üzenetére


Jovanny2
őstag

Persze, biztosan lejátsza az SBS és OU 3D-ket, mert ez a kétféle felezett létezik. :U

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

(#44738) #75912448 válasza sb (#44722) üzenetére


#75912448
törölt tag

Itt nem, ilyenkor fix az osszes szinprofil, bar a tevem offtopik. :)

(#44739) Jazz válasza Jovanny2 (#44737) üzenetére


Jazz
veterán

És az SBS a "jobb" formátum a látvány szempontjából, igaz?

free your mind

(#44740) Jovanny2 válasza Jazz (#44739) üzenetére


Jovanny2
őstag

Aktív 3D-nél teljesen mindegy, passzívnál az OU a preferált.

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

(#44741) Jazz válasza Jovanny2 (#44740) üzenetére


Jazz
veterán

Én pont az ellenkezőjét olvastam, hogy az SBS a preferált, mert a szem jobban tolerálja az oszlopok hiányát, mint a sorokét az OU esetében.

free your mind

(#44742) sb válasza Jazz (#44741) üzenetére


sb
veterán

Csak passzívnál az SBS elveszi az oszlopok felét, a passzív panel meg a sorok felét.
OU-nál meg megmaradt a vízszintes felbontásod legalább, ha a sorok fele úgyis eltűnik az OU+passzív panel által.

(#44743) sb válasza #75912448 (#44738) üzenetére


sb
veterán

Jaaa, hát akkor meg miről beszélünk? :D

(#44744) Jazz válasza sb (#44742) üzenetére


Jazz
veterán

"OU-nál meg megmaradt a vízszintes felbontásod legalább, ha a sorok fele úgyis eltűnik az OU+passzív panel által."
OU-nál nem a vízszintes felbontásod fele veszik pont hogy? Azaz a sorok fele.
SBS=Side by Side Egymás melletti. OU=Over & Under Egymás feletti-alatti.
Az mi hogy "OU+passzív panel"? Az OU eleve a egymás alatti két teljes (Full-OU) vagy félkép felezett vertikális felbontásban (Half-OU). A panel az ugyan az, csak a hardver, ami képes megfelelően összefűzni konvertálni és kirajzolni a két félképet - teszi 3D-é a TV-t. Elvileg ha megfelelő hardvert tennék a monitoromba, az is tudná a passzív 3D-t, ha jól tudom.

Half-SBS=960x1080
Half-OU=1920x540

[ Szerkesztve ]

free your mind

(#44745) #75912448 válasza sb (#44743) üzenetére


#75912448
törölt tag

:DD eltevedtem.

(#44746) Tegla80 válasza #75912448 (#44745) üzenetére


Tegla80
addikt

segítek
Ön jelenleg itt van:"Samsung LCD és LED TV" topic ;)

Sony® & PlayStation®

(#44747) Altbrucke válasza Tegla80 (#44746) üzenetére


Altbrucke
tag

:D

(#44748) stefi68


stefi68
addikt

Mivel most minket a passzív nem érdekel, akkor tehát aktívnál mindegy, hogy SBS v. OU ?

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#44749) tomy0628


tomy0628
aktív tag

.m2ts típusú filmet hogyan tudom átnevezni hogy lejátsza a TV? Tulajdonságoknál nem engedi átnevezni..

(#44750) nfsu17 válasza tomy0628 (#44749) üzenetére


nfsu17
veterán

Ha nem játsza le, akkor nem azért, mert .m2ts a kiterjesztése, hanem ott valami más gond lesz.
Ez .m2ts és nekem lejátsza.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.