Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-11-20 07:55:08

LOGOUT.hu

Samsung LCD és LED TV-k

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45401) stefi68 válasza BBéci (#45398) üzenetére


stefi68
addikt

Ha, már ilyen gyakran előjön ez a téma, nincs valami manuális (műszer nélküli) módszer amellyel az emberfia házilag be tudja a saját érzékei alapján állítani a tv képét.

Valamilyen tesztábrákra gondolok, hasonlókra mint ami pár hete itt megjelent (3 színű kép a felirattal).
Tehát adott séma szerint végig lehetne menni a beállításokon mindig 1-1 értéket állítva.

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#45402) Flashget válasza orbano (#45388) üzenetére


Flashget
félisten

Furcsállottam volna, ha új lenne.
Ne vedd meg.

Realme GT Master Edition

(#45403) sandró60 válasza stefi68 (#45401) üzenetére


sandró60
addikt

Elnézést ha bele kotyogok.Most lehet,hogy megkapom a magamét,de már kb másfél éve is azt mondtam, a saját szeméhez állitsa be mindenki a tévéjét.Volt már több beállitási lista itt a fórumon,de sokaknak nem jött be.

(#45404) kodoboy


kodoboy
tag

Sziasztok!

Samsung hivatalos garancia infó! Ha esetleg még nem hallottatok volna róla:

"2013 április 15-től lép érvénybe az új garanciális feltétel, mely szerint a 2013. április 15 után vásárolt készülékekre 12 hónap teljes körű jótállást és további +12 hónap jótállást biztosítunk, hogyha a My Samsung profilon belül regisztrálja a terméket a helyes adatokkal. "

Ez az Samsung Magyarország ügyfélszolgálatától jött!

Üdv
Attila

Intel Core2Quad 6600, Asus P5Q-EM, Asus V60 Cooler, Geil Black Dragon 4*1Gb DDR2 1066Mhz, Asus DV-215D, FSP BlueStorm II 500W, Thermaltake DH202 HTPC Case(iMON+VFD), Logitech MX5500

(#45405) stefi68 válasza kodoboy (#45404) üzenetére


stefi68
addikt

Na, marha jó, akkor a 2+1 évből 1+1 év lesz az új tv-kre.

(#45403) sandró60: Nos, akkor neki állok nyomozni, hátha találok valami eljárást...

Ezzel csak az lesz a gond, hogy minden bemeneten meg kell csinálni a kalibrációt.
A tv saját lejátszójára és a hdmi bemenetekre egyszerű tesztképeket küldeni.
A digitális tunerre történő tesztkép bevitel megvalósítására egyelőre lövésem sincs.

[ Szerkesztve ]

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#45406) BBéci válasza w333 (#45400) üzenetére


BBéci
titán

Alacsonyabb a bitrátája, de attól még nem kellene halkabbnak lennie. A keverésen, utómunkán múlik.

(#45405) stefi68
10 éve tesztelek tévéket, de szemre nem lennék képes megközelítőleg sem beállítani. 20-47 csúszkával lehet és kell elérni a színhelyes állapotot, ami műszerrel is kb. másfél órás művelet.
Irdatlan ostobaság azt hinni, hogy szabad szemmel ez elvégezhető. A Rec.709 (BT.709) szabványban rögzített értékek a mérvadóak. Minden tévéstúdióban és a filmkészítéskor használatos eszközöknél, utómunkánál ennek megfelelően beállított eszközökkel dolgoznak. Csak akkor fogod ugyanazt látni, ha a képmegjelenítőd is arra van kalibrálva.

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#45407) Kecuhun


Kecuhun
senior tag

Szerintetek melyik bemenetbe érdemes bedugni a videókártyából kijövő high speed hdmi kábelt? A TV egy Sony KDL-40HX750 3D LED TV. :F Vagy teljesen mindegy? Főleg a 3D filmek nézése miatt kérdezném.

[ Szerkesztve ]

(#45408) BBéci válasza Kecuhun (#45407) üzenetére


BBéci
titán

Ha a kezelési könyvében nem találsz ere vonatkozóan semmit, akkor mindegy.

(#45405) stefi68
Elég egy HDMI bemenetre kalibrálni, a többire átmásolhatod az értékeket.

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#45409) kodoboy


kodoboy
tag

Szerintetek egy 50"-os Samu 3 méterről nézve hosszútávon használható?

[ Szerkesztve ]

Intel Core2Quad 6600, Asus P5Q-EM, Asus V60 Cooler, Geil Black Dragon 4*1Gb DDR2 1066Mhz, Asus DV-215D, FSP BlueStorm II 500W, Thermaltake DH202 HTPC Case(iMON+VFD), Logitech MX5500

(#45410) kodoboy válasza kodoboy (#45409) üzenetére


kodoboy
tag

Csak 2,5:(

Intel Core2Quad 6600, Asus P5Q-EM, Asus V60 Cooler, Geil Black Dragon 4*1Gb DDR2 1066Mhz, Asus DV-215D, FSP BlueStorm II 500W, Thermaltake DH202 HTPC Case(iMON+VFD), Logitech MX5500

(#45411) BBéci válasza kodoboy (#45409) üzenetére


BBéci
titán

Nem értem a kérdésedet? Ha nem romlik el, akkor hosszútávon használható, de 3 méterről sem moziélményt, sem a full HD részleteit nem kapod meg.
Ezt olvasd el!

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#45412) €uro


€uro
őstag

Sziasztok!

Eladtam a 40 colos UE40D6100 tévémet. Nagyon szerettem. Bár csak kb. két és fél méterről néztem, a 3D miatt nagyobb monitort szeretnék.

Olvastam tévévásárlás előtt állóknak ajánlott cikkeket, teszteket és eleinte úgy gondoltam, hogy ezúttal plazma kijelzőt veszek. Filmekhez ugye inkább ezt ajánlják a szebb kép miatt. Kinéztem egy tévét, amire mostanáig vártam, hogy megjelenjen: Panasonic TX-P50ST60E

A tévém eladása óta majd két hónapot vártam a 2013-as Panasonic készülék megjelenéséig. Most itt van. Ráadásul kedvezőbb áron, mint vártam.

Most, hogy a vásárlásra gyakorlatilag bármikor sok kerülhet, elgondolkodtam, hogy biztosan plazmát szeretnék-e. Nem kívánok most plazma-LCD háborút indítani a topikban, csak kíváncsi vagyok a ti véleményetekre is.

A dilemmám az, hogy a plazma tévé a beégés miatt elég kényes. Nem tudom, hogy csak túl van-e lihegve a téma, vagy hogy mennyire, de elgondolkoztam, hogy talán inkább ismét LCD-t vegyek.
Az a helyzet, hogy a tévé nálam rá van kötve a PC-re, és néha harmadik monitorként használom. Vagy akkor, amikor prezentációként szeretnék mutatni valamit a látogatóimnak (ügyfelek, ismerősök, barátok), vagy akkor, amikor házibuli van, és kényelmesebb ezen irányítani a zenét, nézni közösen videókat vagy bármilyen más PC-s dolgot.

Nem is tudom, hogy mit várok most tőletek. Mert a döntés az én kezemben van, és nyilván azt is nekem kell tudnom, hogy egyik vagy másik készüléktípus választása esetén milyen kompromisszumot fogok vállalni.

Úgyhogy kérdés egyrészt nincs. Akit elgondolkodtattam, és van mondanivalója, őt szívesen meghallgatom - bizonyára segít majd a döntésemben.

Másrészt az iránt érdeklődöm, hogy hasonló árkategóriában (320e két szemüveggel) milyen alternatíva kínálkozik 50 col és a felett az LCD kínálatában nem ragaszkodva a Samsung márkához. (Megszerettem a Samsungot, de ha másik cég termékét ajánljátok, azt is szívesen fogadom. Remélem ezzel nem sértem a topik szellemét.)

[ Szerkesztve ]

(#45413) szimasandor


szimasandor
csendes tag

Sziasztok a Samsung UE40ES6540-ról mi a véleményetek? PC monitornak kellene.

(#45414) orbano válasza BBéci (#45406) üzenetére


orbano
félisten

jaja, lehetetlen belőni szemmel, mivel fél perc alatt fehéregyensúlt állít a szemünk az alapján amit lát és hello. nincs abszolút látása senkinek...
persze ilyen segédábrákkal 1-2 dolgot be lehet lőni (fényerő, kontraszt, alap színegyensúly), de az messze van a kalibrálástól.

A vér nem válik VAZZE!™

(#45415) BBéci válasza €uro (#45412) üzenetére


BBéci
titán

A lehető legrosszabb üzletek egyike lenne most ST60-at venni. Fél év múlva legalább 50-60000 forinttal olcsóbban megkapod. Vagy GT, vagy VT50et vegyél, garantáltan nem rosszabb egyik sem, mint az ST60.

A plazmás topikban tedd fel ugyanezeket a kérdéseket! Az ittlévők 99 %-a még nem birtokolt plazmatévét, nincs tapasztalatuk. Nekem van, aminek alapján nem lehet kérdéses, hogy okosan döntesz, ha a meglehetősen szerény képminőségű, 3D-ben csak interlaced megjelenítésre képes ES6100 helyett plazmára váltasz.

(#45414) orbano
Végre valaki érti a lényeget! :C

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#45416) nightshadow válasza €uro (#45412) üzenetére


nightshadow
veterán

Ha most megveszel egy 2013-as modellt, akkor nagyon sokat fogsz rajta bukni. Egyébként én monitornak nem mernék bevállalni plazmát.

(#45417) BBéci válasza nightshadow (#45416) üzenetére


BBéci
titán

Néha, harmadik monitorként üzemelne. Simán vállalható.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#45418) €uro válasza BBéci (#45415) üzenetére


€uro
őstag

Emlékszem rád a plazmás topikból. :) Talán neked is rémlik, hogy eleinte az 50ST50-t néztem ki. De ugye itt az új generáció. Hangvezérlés, fejlett netes okostévé szoftver, új széria, bla-bla-bla... Ezek miatt vártam.

Tudom, hogy most nem kifizetődő ennyire új modell vásárlása mellett dönteni, de ezt még megengedném magamnak.

Amúgy már azon gondolkozom, hogy talán inkább most fizetek többet egy 55 colos tévéért szemben ugye az 50 collal, ami alá már nem fogom adni. Hosszabb távon lehet, hogy jobban járnék...

Mindenesetre köszönöm a hozzászólásodat.

(#45419) €uro válasza nightshadow (#45416) üzenetére


€uro
őstag

Monitornak csak kb. havonta két alkalommal használtam és fogom használni a tévét. Ez az egyik kompromisszum, amit a plazma vállalása esetén fogok vállalni.

(#45420) BBéci válasza €uro (#45418) üzenetére


BBéci
titán

Idén az ST vette át a tavalyi UT helyét, mint belépő full HD modell. Ezért sem tartozik az általam ajánlottak közé- Persze még mindig fényévekkel jobb bármelyik 6-os LCD-nél. Például nincs felhősödés, 1080 soros az interpolálás nélküli mozgóképfelbontás, 0,005 a feketeszintje, amire még a 8-as sorozatúak sem képesek. Jó esetben a tízszeresét tudják.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#45421) szimasandor


szimasandor
csendes tag

Valakinek vannak tapasztalatai a Samsung UE40ES6540-ről?

(#45422) €uro válasza BBéci (#45420) üzenetére


€uro
őstag

Már észrevettem, hogy adhatok a véleményedre, mert értesz a tévékhez és van tapasztalatod.

Utána fogok nézni az általad korábbi hozzászólásodban ajánlott tévéknek.

Köszönöm minden szavadat! :)

(#45423) €uro válasza BBéci (#45415) üzenetére


€uro
őstag

Csak egy mellékes megjegyzés arra, hogy 50-60e forinttal olcsóbban megkapom az ST60-at fél év múlva -, ami bizonyára így van.

Hatvan ezer forint hat hónapra, az azt jelenti, hogy havi tízezer forintért használod a tévét. Tudod nekem kevéssel került többe a Samsung LED-es 3D-s tévém másfél év használat után. Pedig szerintem jó áron (145e) adtam el. Mondjuk idézőjeles szerencsétlen időben sikerült megvennem, miután 210e forintot fizettem érte. Nem kaptam hozzá szemüveget. Kettőt vettem 20e-ért.
Három hét múlva a tévét szemüvegekkel - kettővel, de lehet, hogy néggyel - 180 ezer forintért lehetett megvenni.

...Na de sebaj! Nagyon örültem a tévének. Nem plazma volt, nem is egy csúcskategóriás LCD, nekem az első lapos tévém - és imádtam a nem zavaró, csak fekete - a filmek alatt ritkán látott - felhősödése ellenére is.

[ Szerkesztve ]

(#45424) Flashget


Flashget
félisten

1+1 évre csökkenti a samsung? jönnek a hulladék tévék?

Realme GT Master Edition

(#45425) gejzinho válasza szimasandor (#45421) üzenetére


gejzinho
csendes tag

Én egy ilyet nyüvök kicsit több mint 3 hónapja :)
Hozzáteszem, szinte csak televíziózásra és filmnézésre.
Az eddigiek alapján csak pozitívak a tapasztalataim. Ha minőséget raksz alá ( digitális tv adás, ha lehet HD csatornákkal) azt gyönyörűen megjeleníti.
A felhősödés (bár ez nemcsak típus, készülékfüggő is lehet) egyáltalán nem zavaró (gyakorlatilag csak egy kimerevített teljesen fekete vagy sötétszürke képernyőn sötét szobában észlelhető nyomokban) a napi használatban észrevehetetlen.
Nyilván külső médialejátszóval az igazi, de nálam a tv saját médialejátszója eddig minden általam így használt formátumot simán lejátszott, akár a tőle 2- 3 méterre lévő asztali gép vinyójáról is wifin keresztül.
3D: állítólag ez ez egyik erőssége, jómagam az első héten néztem, pár letöltött 3D-s filmet, klippet, az nem rossz, de azok közé tartozom akiket ez (3D) nem igazán hoz lázba. A tv-hez kapott 4 szemüvegből, 2-őt még ki sem bontottam a dobozából....
Smart alkalmazások: érdekes, színes, sokunknak újdonság (ez is csak az első pár napban), de netezni ne erről akarj...a böngésző kezelése távirányítóval kissé macerás, de az én "ezeréves" vezetékes usb-s egeremet kapásból felismerte, és azzal már jóval könnyebb, ugyanígy gond nélkül tudom kezelni mobiltelefonról is, akár a teló qwerty billentyűzetével, akár Samu mobil alkalmazásaival ( akár tv távirányító appot is lehet a telóra letölteni), és az all share-ral. Van néhány hasznos és jó kis alkalmazás (Fuso, Vimea, TuneIn) a többi inkább csak színes mókusvakítás :) persze szórakozásnak jó :C
Kecses, vékony (a mobilom a tokjával együtt szinte vastagabb), könnyű tévé. A karácsonyfa talp nem biztos hogy a legízlésesebb megoldás, de az elforgathatósága nagyon praktikus, főleg mert egy rakás HDMI és USB csatlakozás van a hátulján. Falra szerelve ez igazi.
2012 decemberében 198 ezerért vettem a Euronics-nál.
Azért adnék rá 10 ből csak 9-et, mert csak Allah tökéletes :D

[ Szerkesztve ]

(#45426) BBéci válasza €uro (#45423) üzenetére


BBéci
titán

Az új modellek mindig irreálisan drágák, amikor megjelennek. Fél évvel később, ugyanannyi pénzből eggyel magasabb kategóriából lehet válogatni, vagy nagyobbat kapni.
A helyedben várnék és a GT60-at venném meg. Esetleg valamelyik Samsungot.
Az általam eddig használt és tesztelt EDGE LED-es LCD tévék mindegyike bevilágítós és felhős volt. Nagyrészt 21:9 körüli képarányú filmeket nézek, leginkább töksötétben, tehát alul és felül, a 8-12 centis fekete csíkon baromi idegesítően látszanak a világos foltok. Ezt még úgy is nehezen viselem el, hogy nekem fizetnek érte.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#45427) kodoboy


kodoboy
tag

muszakishop, electro-store

ezekről van véleményetek? milyen garral adják a samu tv-ket?

[ Szerkesztve ]

Intel Core2Quad 6600, Asus P5Q-EM, Asus V60 Cooler, Geil Black Dragon 4*1Gb DDR2 1066Mhz, Asus DV-215D, FSP BlueStorm II 500W, Thermaltake DH202 HTPC Case(iMON+VFD), Logitech MX5500

(#45428) €uro válasza BBéci (#45426) üzenetére


€uro
őstag

Max. 350-ig húztam meg magamban a határt. És ebben már legyen benne a szemüveg is. (250-ről indultam.) Szerintem a GT60 nekem már sok lenne.

És inkább a nagyobb - mondjuk 55 vagy 60 colos képméret felé mozdulnék el, mint a minőségibb kép felé. Ezt azért mondom, mert még nem vagyok nagyon vajtszemű. Nekem minőség szempontjából tényleg elég volt az én kedves, felhős, 3D-s LED-es tévém azzal együtt, hogy a 3D-s filmeket a beépített lejátszójával néztem. Szóval még a teljesen FULL HD-s 3D-s filmeket nem is láttam rajta.

Ezúttal az új tévé mellé veszek majd egy komolyabb 3D-s média lejátszót. Egy Dune HD Base 3D-t, vagy egy Dune HD TV-303D-t - vagy valami hasonlót. A lényeg, hogy a 3D FULL HD-t szépen lejátssza.

Az esetleg valamelyik Samsung alatt egyébként mely tévéket érted?

[ Szerkesztve ]

(#45429) kovadika válasza €uro (#45428) üzenetére


kovadika
őstag

Pont beleférne egy 55ST50E, igaz ehhez még nincs szemüveg, de annak darabját 2500 Ft-ért is be lehet szerezni. Ez is remek képminőségű tévé, a GT-től nem sokkal lemaradva.

[ Szerkesztve ]

(#45430) Tegla80


Tegla80
addikt

engem nem zavar(áthúzom felette),de nézzünk már rá a "fejlécre" :U
;]

kodoboy
"műszakishop"
sztem ez alapján felejtős,mert saját garisnak néz ki

a másik,
"Üzletszabályzata" gari szempontból semmit nem ír! sztem alapban felejtős ez miatt.

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#45431) €uro válasza kovadika (#45429) üzenetére


€uro
őstag

Köszi. Utánanézek...

(#45432) €uro válasza BBéci (#45426) üzenetére


€uro
őstag

"Nagyrészt 21:9 körüli képarányú filmeket nézek, leginkább töksötétben, tehát alul és felül, a 8-12 centis fekete csíkon baromi idegesítően látszanak a világos foltok."

Na látod, plazma esetén ettől is félek! Nem szeretném, hogy ha ilyen képarányú filmet nézek, akkor az alul-felül lévő fekete csíkok károsítanák a kijelzőt.

(#45433) pelenka35


pelenka35
őstag

Sziasztok

Samsung LED UE40C5000 TV-re milyen és mekkora külső vinyot lehet kötni ?
Van valami megszabás ?

Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

Gamertag:Rob3rt75

(#45434) sandró60 válasza pelenka35 (#45433) üzenetére


sandró60
addikt

Ha a médialejátszó véget tennél rá külső winchestert akkor a Samsung tv 2TB-ig felismeri.Ajánlott a 3,5"külső tápos,de felismeria 2.5"-is

(#45435) pelenka35


pelenka35
őstag

mindenképp külső tápos kell ?

Gamertag:Rob3rt75

(#45436) sandró60 válasza pelenka35 (#45435) üzenetére


sandró60
addikt

Mivel a tv usb-csak 5volt van az nem elég a 3,5"winchester-hez.A 2.5"winchester töbnyire 5voltal megy annak nem kell külső táp.Sajnos azért van olyan 2.5"-ban is aminek nem elég az 5volt

(#45437) Jovanny2 válasza sandró60 (#45436) üzenetére


Jovanny2
őstag

De, az 5V elég az összesnek, mert annyi a névleges feszültségük (a számítógép USB is 5V ;) ). Az áramerősség nem elég némelyiknek, éppen ezért van egy HDD (1A) feliratú USB port a TV-n, azzal 100%, hogy megy akármelyik 2,5" HDD. :K

[ Szerkesztve ]

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

(#45438) sandró60 válasza Jovanny2 (#45437) üzenetére


sandró60
addikt

Ha figyelmesen olvastad volna amit kiemeltem a 3,5"winchesterhez irtam,hogy nem elég.Sajnos nekem van egy 500GB-os 2.5" vinyóm amit a tévé nem ismer addig fel amig a winchestert nem kötöm egy külső 5v-os adapterhez,vagy ha a tévén van 2db usb akkor úgy is meglehet oldani a plusz áramforrást.Amit irtál az ok,de hiába dugtam oda akkor se ismerte fel.A kérdést nem én tettem fel olvass vissza legalább 2-őt

[ Szerkesztve ]

(#45439) Jovanny2 válasza sandró60 (#45438) üzenetére


Jovanny2
őstag

Én nem is a kérdésre reagáltam, hanem a válaszodra. Szerintem Neked kéne elolvasnod a saját válaszod figyelmesen: "Sajnos azért van olyan 2.5"-ban is aminek nem elég az 5volt". Ez volt a tévedés, az USB szabvány feszültség 5V. Sem több, sem kevesebb. Ha kettőbe dugod be, akkor is 5V. :R Peace. ;)

[ Szerkesztve ]

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

(#45440) sandró60 válasza sandró60 (#45438) üzenetére


sandró60
addikt

A tévém tipusa EH4500.A Samsung erről a tipusról"elfelejtette"az1A-usb-t.Ami van 2db az mind a kettő 0.5A
Nem akarod vagy mégis elkerűlte a figyelmedet itt a kérdező a vinchesterről érdeklődöt.. :K
Akor ha 2-tőbe"dugom"akkor biztos az adat átvitel mivel nem egy vezetéken megy.Azt te is jól tudod Y usb kábellel lehet megoldani

[ Szerkesztve ]

(#45441) Stefi_dzsi válasza kodoboy (#45427) üzenetére


Stefi_dzsi
tag

Én bő egy hónapja vettem egy ES6100-t a muszakishop.hu Tomori köz 14. szám alatti üzletében személyes átvétellel. (Vigyázat! Fizetős a parkolás!)
Nekem szimpatikusnak tűntek. Ott helyben kibontották a dobozt, megnézték, hogy minden megvan-e, bekapcsolták a TV-t és USB-ről elindítottak egy filmet, hogy rendben van-e a kijelző. Aztán szépen visszacsomagolták az egészet.

Eddig (kop-kop-kop) nincs gond a TV-vel.

Hologramos matricás garijegyet kaptam, és a samsung oldalon is regisztráltam.

(#45442) Jovanny2 válasza sandró60 (#45440) üzenetére


Jovanny2
őstag

Ne menjünk bele nagyon, de azért az Y kábelről még egy kis tudnivaló: Nem megy az adat két kábelen, nem biztosabb az adatátvitel, a második (általában vékonyabb kábelű) USB csatlakozónak nincs adatátviteli szerepe, kizárólag az áramerősség növelésére szolgál, nincs is benne 4, csak 2 szál, a pozitív illetve a negatív szál. Majd vágd le, és nézd meg. :D
Az eredeti kérdésre: nincs megszabás, az általánosan használt típusú (1,8", 2,5"; 3,5") és méretű (2TB-ig simán megy) vinyók simán mennek vele, max. Y kábel kell a nagyobb áramfelvételű 2,5" HDD-khez, ahogyan a kolléga írta.

Szerk.: Minek privátban? Erre jó az OFF-topik. Ha fals infót kap a kérdező, azt illene inkább privátban. ;)

[ Szerkesztve ]

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

(#45443) sandró60 válasza Jovanny2 (#45442) üzenetére


sandró60
addikt

Ezt azért prvátba is irhattad volna,mert itt szét OFFOljuk a topikot,mint ahogy én is privátban irtam neked.Tudom a presztizs meg az utolsó"beirás"A szavaimat nem kéne kiforgatni.Miért kéne megmagyaráznom,hogy az adat átvitel miért biztosabb.Pláne egy Lcd-Led tévé topikban.Ezzel befejeztem,ha valamit még szeretnél irni privátban fogadom :R

[ Szerkesztve ]

(#45444) kodoboy válasza Stefi_dzsi (#45441) üzenetére


kodoboy
tag

Mit mondtak, garanciális probléma esetén hova kell fordulni? Náluk intézendő vagy márkaszerviz is működik?

Intel Core2Quad 6600, Asus P5Q-EM, Asus V60 Cooler, Geil Black Dragon 4*1Gb DDR2 1066Mhz, Asus DV-215D, FSP BlueStorm II 500W, Thermaltake DH202 HTPC Case(iMON+VFD), Logitech MX5500

(#45445) zsozsi 78 válasza Zsolaf (#45028) üzenetére


zsozsi 78
tag

Nekem Toshiba 2tb-os vinyom van és a tv- bekapcsolásnál elindul gondolom azért mert betölti az all share programba a képeket melyik filmet mikor hol hagytad abba,de lehet tévedek ,de aztán leáll és csak a smart funkcionál indul ujra legalább is ezt vettem észre idáig.

(#45446) Stefi_dzsi válasza kodoboy (#45444) üzenetére


Stefi_dzsi
tag

Nem emlékszem, hogy szó volt-e erről, de gondolom egy telefonon feltett kérdésre szívesen válaszolnak. :)

(Nekem az is jó, ha hozzájuk kell vinnem, mert elég közel lakok hozzájuk. De remélem nem lesz rá szükség. :U )

(#45447) Flashget


Flashget
félisten

aki 40ES6100-as tévét szeretne venni náluk is megpróbálhatja hátha van nekik
A termékekre általában 24 hónap garancia van, ettől lehetnek Gyártói eltérések, ezért minden esetben egyeztessen velünk!
Én a Pio 150 BD lejátszót vetem tőlük teljesen korrektek voltak.

Realme GT Master Edition

(#45448) nightshadow


nightshadow
veterán

A Samsung letarolta a 2012-es tévépiacot [link]

[ Szerkesztve ]

(#45449) dodopek


dodopek
addikt

Sziasztok!
Most egy Samsung LE32a431t2xxc TV-m van, amire a pc úgy van rákötve, hogy a VGA-ból DVi-HDMI kábelen jön a kép, a hangkártya pedig egy 3,5mm jack elosztóval adja a jelet a tv-nek, és a számítógép hangfaljainak úgy, hogy a tv felőli oldal RCA. Most készülök venni egy Samsung UE32EH5300 tv-t. Arra rá tudom kötni ugyanígy? Ez alapján látszólag igen. Ugye?
Köszi!

(#45450) dodopek válasza dodopek (#45449) üzenetére


dodopek
addikt

Még egy kérdés. Analóg hang kimenet nincs rajta? Mert sorba van kötve a pc--tv--házimozi úgy, hogy hogy a tv hangja rca-val van belekötve a házimoziba(optika sajnos nincs).
Köszi!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.