Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-17 21:43:19

LOGOUT.hu

PlayStation 5 ON-topik téma-összefoglaló
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Az OFF-topik ezen linken keresztül érhető el.

A témához szemernyit sem kapcsolódó hozzászólás és a Spoiler tag használatának elmulasztása figyelmeztetés nélküli törlést vonhat maga után!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#67851) hombre[EU] válasza KoNZoLik@ (#67848) üzenetére


hombre[EU]
veterán

ez nem ehármazás hanem a launch elōtti marketing felfuttatása...ez q3-q4
én így látom

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#67852) Szabi® válasza hombre[EU] (#67844) üzenetére


Szabi®
addikt

Adja az ívet, ez egy jó hír. :)

(#67853) KoNZoLik@ válasza hombre[EU] (#67851) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Így legyen👍

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 824 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#67854) balazs025 válasza Wesder (#67850) üzenetére


balazs025
senior tag

Oké, de a ms-nak ez a simán ügyes időzítés se jött össze. Pl. a Halo se a semmiből lett volna előrángatva.

[ Szerkesztve ]

(#67855) Szabi® válasza balazs025 (#67854) üzenetére


Szabi®
addikt

Az igaz, de az Ms-nél van GP ;] ;]

(#67856) @rglaaf válasza OgreImre (#67842) üzenetére


@rglaaf
veterán

Ezt nem kétlem hogy gyorsabb chatelni billen,de még mindig sok pcről konzolra áttérő embernél kis zavar van hogy pcnek tekinti a konzolt.FPS-is lehet controllerel játszani magas szinten csak ahhoz nagyob sokat kell tolni ez nyilvánvaló.
De ha meg lesz az izom memória a rutin akkor sok sok easy frag lesz a jutalom

PSN:BiZzare_0 ️

(#67857) Wesder válasza balazs025 (#67854) üzenetére


Wesder
félisten

Nem ez a lényeg.
Rengetegen mikor sorolgatjàk a Sony címetit, ami az első évben jön vagy jött ki, úgy csinàlnak, mintha a semmiből lettek volna előràngatva és tàtott szàjjal nyàlcsorgatva bàmulna egy tök alap dologra. Igen, ezt az MS elb@szta, nem kicsit, hanem nagyon, de erre ők is ugyan úgy képesek lennének.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#67858) Szabi® válasza Wesder (#67857) üzenetére


Szabi®
addikt

""" tàtott szàjjal nyàlcsorgatva bàmulna egy tök alap dologra.""

De ez téged miért zavar egy playstation-ös topikba :F

""" de erre ők is ugyan úgy képesek lennének."""

Megint a jó öreg feltételes mód ? :U

[ Szerkesztve ]

(#67859) hombre[EU] válasza balazs025 (#67854) üzenetére


hombre[EU]
veterán

ott azért nehezebb dolguk volt a home office-ben...képzeld el a marketing fejesnek egy sz*ros kamerát nem tudtak biztosítani [link] ;] :DDD

Life, Uh, Finds A Way

(#67860) balazs025 válasza Wesder (#67857) üzenetére


balazs025
senior tag

Persze, tudom. A sony, amit csinál minden alap, a ms-nál pedig minden esetben rossz volt a csillagok állása. Hozzáteszem én egyik exkluzívot se vártam/várom különösebben az idei felhozatalból (ds, returnal biztosan kimarad, Ratchet-et max majd idővel használtan kipróbálom, a HFW-tel meg óvatos vagyok, mer a HZD-tól nem voltam elájulva), de értelmetlen nem elismerni, hogy az egyik oldalnak sikerül legalább valamit felmutatnia, míg a másiknak nem.

(#67861) Wesder válasza Szabi® (#67858) üzenetére


Wesder
félisten

Nem a topikban zavar, àltalànossàgban írtam.

Mégis milyen f@szom módban írjam, most úgy őszintén? :U
Làttuk hogy nem tudnak még csak egy címet sem pozicionàlni launch évre, mert végigrecsiztek hét évet...

Van màr annyi stúdiójuk hogy ha jól csinàljàk akkor a következő generàciónàl màr nekik is lesz 4-5 címük launch évre.
Még mielött ebbe is belekötnél, igen a következő generàcióra, mert ez a hajó nekik màr qrvàra elment, és nem, nem fogok tapsikolni ha összehozzàk, mert elvàrom hogy így indítsanak egy generàciót.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#67862) Wesder válasza balazs025 (#67860) üzenetére


Wesder
félisten

Sajnàlom, ha valaki magasra teszi a lécet, annak az alap dolgok is magasan lesznek.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#67863) Frod válasza hombre[EU] (#67827) üzenetére


Frod
addikt

Hm, ez most meglepett.
Ezek szerint tényleg kihozzák idén!?
Erre nemigen mertem volna fogadni.

Do you see the white shadow?

(#67864) Szabi® válasza Wesder (#67861) üzenetére


Szabi®
addikt

Na de könyörgöm, hát akik a sony gépét használják, hát had örüljenek már, függetlenül attól hogy az ms mennyire szúrta el dolgokat.Attól még akik itt vannak várják az újabb és újabb játékokat.

""Még mielött ebbe is belekötnél, igen a következő generàcióra""

Ezt írtad az előző generációból is erre a generációra...Mi változott ? Semmi. Ez sajnos ennyit tud, ezt tudomásul kellene venni, nem jönni a baromságokkal, hogy "az xbox már nem csak egy konzol" és lózungos társai.
Annak kell örülni mindegyik konzolon ami van.

(#67865) Wesder válasza Szabi® (#67864) üzenetére


Wesder
félisten

Még mindig nincs bajom azzal ha valaki annak örül hogy a PS-re milyen jàtékok jönnek, csak szokàs szerint szereted így kiforgatni.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#67866) Szabi® válasza Wesder (#67865) üzenetére


Szabi®
addikt

", úgy csinàlnak, mintha a semmiből lettek volna előràngatva és tàtott szàjjal nyàlcsorgatva bàmulna egy tök alap dologra""

""Még mindig nincs bajom azzal ha valaki annak örül hogy a PS-re milyen jàtékok jönnek""

Ezt mind a kettőt te írtad.10 perc eltéréssel.

Te elszoktad amúgy olvasni amit írsz ? :U Aztán meg írod, hogy még mindig nincs bajod.......
Ebbe mit forgattam ki ? :F

[ Szerkesztve ]

(#67867) KoNZoLik@ válasza Wesder (#67857) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Szerintem meg az MS-nek már az előző "genben" el kellett volna engedniük ezt a konzolosdit 👍 Ami nem megy nem kellene erőltetni, ennyi...csak túl sok a pénzük, hogy ezt belássák, de előbb utóbb pedig muszáj lesz nekik :K Nem is értem komolyan minek erőlködnek már 10 éve, a suszter maradjon a kaptafánál, ő nekik is ott van a PC mint platform azt csókolom, ezt a konzol témát meg el kellene engedniük...

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 824 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#67868) Wesder válasza KoNZoLik@ (#67867) üzenetére


Wesder
félisten

Aztàn meg majd jön a síràs, ha a Sony konkurens nélkül marad. Nem, a Nintendo nem az a hibrid konzoljàval.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#67869) KoNZoLik@ válasza Wesder (#67868) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Amíg nem volt MS/Xbox szerintem a lőtéri kutya sem sírt ez miatt😂 Volt a Nintendo/Sony/Sega azt csókolom, és jól elvoltak egymás mellett, senki sem sírt anno semmi miatt, mondjuk teljesen más világ is volt, ez is igaz👍

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 824 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#67870) MultiDoodad


MultiDoodad
aktív tag

Na pereg a Biomutant, eddig azon kívül hogy eléggé csúnyácska a grafikája semmi bajom. Egy kérdésem lenne viszont, nincs HDR támogatás alapból a biomutanban???? Ez nekem kicsit fura…

(#67871) Bencus88 válasza MultiDoodad (#67870) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Mennyire tróger a grafika? Nem lősz pár screenshotot?

(#67872) Szabi® válasza Wesder (#67868) üzenetére


Szabi®
addikt

Egyre több multi címet zsebel be, csomó portot kap a Nintendo, ráadásul ő az egyik legrégebbi konzol gyártó a világon.....

(#67873) Wesder válasza KoNZoLik@ (#67869) üzenetére


Wesder
félisten

Hàt pedig a Sony-ból könnyen Nintendo lesz, ha az MS kiesne. Így is megy a síràs hogy 27k egy Sony jàték. MS nélkül a Sony is megtehetné, hogy a 4 éves jàték is teljes àron menjen, mint az eShopban.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#67874) Wesder válasza Szabi® (#67872) üzenetére


Wesder
félisten

Igen, minden vàgyam 640x480@30-ban jàtszani multiplat címeket. TV-re dugva ~900p is igazàn minőségi élmény lehet így 2021-ben.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#67875) Szabi® válasza Wesder (#67873) üzenetére


Szabi®
addikt

Most komolyan abban vagy, hogy ebbe az üzleti modellbe számít az ms jelenléte ? :F (kínába 1 %-al vezet a box)
2021 február.....

#67874 wesder Azért mert neked nincs kedved, attól még sikeres, és veszik mint a cukrot.
Sőt te is vettél Switchet :D

[ Szerkesztve ]

(#67876) MultiDoodad válasza Wesder (#67873) üzenetére


MultiDoodad
aktív tag

Én is így gondolom, kell az MS konzolja is a piacra. Különben a Sony “bármit” megtehetne az árakkal és a konzolokkal is… Én szeretem mind a kettő konzolt.

(#67877) KoNZoLik@ válasza Wesder (#67873) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Ez is egy lehetséges alternatíva,viszont engem pl soha nem érdekelt, hogy mi van az adott gépre írva ami a tévém alatt figyelt, egy dolog érdekelt, hogy minőségi játékok legyenek rá, ennyi👍

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 824 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#67878) Wesder válasza Szabi® (#67875) üzenetére


Wesder
félisten

Az a baj hogy te hiszed azt, hogy nem szàmít. Igen is szàmít, mert amíg van aki elvehet a piaci részesedésedből, addig csak feszegeted a hatàrokat, de ha egyedül maradsz, pofàtlanul megtehetsz bàrmit, mert az embereknek max annyi vàlasztàsuk marad, hogy kimaradnak abból amit te kínàlsz.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#67879) Szabi® válasza Wesder (#67878) üzenetére


Szabi®
addikt

Nah ez igaz, sőt minden sikeres, amiből milliókat adnak el (így az xbox is), de nyílván van ami sikeresebb.

(#67880) balazs025 válasza KoNZoLik@ (#67867) üzenetére


balazs025
senior tag

Az ilyen hozzáállást egyszerűen soha nem tudtam sehova se tenni. Miért zavar téged a létezése? Ha nem érdekel a konzolja és a játékai, akkor nem foglalkozol vele azt kész. Attól, hogy nem piacvezető, még sokan kedvelik. Csináltak már több jó játékot is, és kilátásban is van egy pár (csak jelenleg semmit nem lehet vele kezdeni, max annyit hogy nem írnám le őket). És azért konzolt is tudnak fejleszteni, mert már a one x is kifejezetten jól sikerült és most a series x is. Én kifejezetten várom a bejelentett játékaik nagyrészét, csak éppen szerintem elég béna húzás volt, hogy a generáció elején konkrétan semmi érdemlegeset nem tudtak/tudnak felmutatni.

(#67881) opr válasza Szabi® (#67875) üzenetére


opr
veterán

PS3 anno tokeletesen megmutatott ket dolgot:
1) Eleg egy nagy hiba, es konnyen fordul a kocka, nagyon konnyen.
2) Az MS kepes abszolut nyert helyzetben is olyan szinten labon loni magat, hogy vert kutyakent jojjon ki belole.

Namost ebbol az elso pont az gyakorlatilag fix, allando. A masodik pedig kerdeses, abban nem lehet bizni, hogy mindig ugy lesz. Kerdes melyik ceg mennyit tanult belole, de erre igazan csak a jovo adhat valaszt. :K

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#67882) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Ratchet & Clank: Rift Apart - Story Overview | PS5

____________

A konzol farokméregetést tessék abbahagyni pls, mielőtt TG vagy mod jön és tesz rendet.

Live-Die-Respawn

(#67883) Szabi® válasza opr (#67881) üzenetére


Szabi®
addikt

Pontosan, igazad van ez egy forgandó dolog, az más tészta, hogy én azt látom az Ms-töl a One generáció óta, hogy a játékosok igényei annyira nem érdekli őket.Inkább hardverrel akarnak villantani. A jelen tábornak meg a gp-nek nevezett üzleti húzással akarnak továbbra is kedvezni.De az, hogy új embertömegeket csábítsanak a gépükhöz, az egyszerűen nincs szándékukban. Aztán lehet, hogy nem így van.

#67880 balazs025 A Halo Infinite kijött nyitásra nem ?

(#67884) Lackooo84 válasza Szabi® (#67875) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Jó látni, hogy a szaharában is imádják a PS5-öt. Persze megint mi vagyunk európa szégyene... :DDD ;]

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#67885) Szabi® válasza Lackooo84 (#67884) üzenetére


Szabi®
addikt

Még a Spitzbergákba is, aminek csak 3000 lakosa van :D :D

(#67886) Wesder válasza Szabi® (#67883) üzenetére


Wesder
félisten

Persze úgy kijött hogy eltoltàk egy évvel.. :DDD

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#67887) Szabi® válasza Wesder (#67886) üzenetére


Szabi®
addikt

Azt nem tudtam hogy eltolták, még haver küldött gameplay trailer-t róla.
Abban voltam, hogy kész.

[ Szerkesztve ]

(#67888) EnterR válasza ProEvoFan (#67830) üzenetére


EnterR
veterán

Adják már oda a BF4-et, most nem értem mit izélnek. :D

PSN ID: marquuard

(#67889) d@vee válasza Wesder (#67868) üzenetére


d@vee
őstag

A Switch inkább egy 'elfér a PS5 mellett' konzol. A rendes gépet nem helyettesítheti, inkább kiegészítőnek jó. Mondom ezt PS5 és Switch tulajként.

[ Szerkesztve ]

Ja

(#67890) KoNZoLik@ válasza balazs025 (#67880) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

"elég béna húzás volt, hogy a generáció elején konkrétan semmi érdemlegeset nem tudtak/tudnak felmutatni"

Nem, nem csak a generáció elején, hanem gyakorlatilag 10 éve a Gears/Halo szérián kívül semmit, és én itt be is fejeztem, mivel nem volt célom egyáltalán elindítani, egy újabb kinek a cerkája hosszabb "konzolháborúsdit" plusz olvasd és értelmezd amiket írtam, mivel ez is csak egy vélemény, és nekem is volt mindegyik Xbox gép is, de sajnos csak a port fogta mindegyik! Ettől még milliók meg szeretik veled együtt, hát használjátok egészséggel, mást nem tudok mondani erről :R

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 824 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#67891) eisento válasza Lackooo84 (#67780) üzenetére


eisento
addikt

barna prontoval befujod kezzel kicsit elkened, es utana lejon.

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#67892) Wesder válasza d@vee (#67889) üzenetére


Wesder
félisten

Ez pontosan így van.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#67893) zozika84


zozika84
őstag

Örülök, hogy jön a Forbidden West miatti rózsaszín köd, de én megvárom, amíg valamelyik ismerősöm megveszi :DDD
Az első részt is a szokásos módon istenítette a gamer sajtó, és meg is vettem...erre csak most tudtam rávenni magam, hogy végigvigyem :N

PSN:d3xter19841205 ; Xbox GT: D3xter1098405

(#67894) Moby válasza zozika84 (#67893) üzenetére


Moby
addikt

Valami azt súgja, meglesznek nélküled is az eladásokkal :D

(#67895) zozika84 válasza Moby (#67894) üzenetére


zozika84
őstag

Nem venném a szívemre, ha nem így lenne :D

PSN:d3xter19841205 ; Xbox GT: D3xter1098405

(#67896) hombre[EU] válasza zozika84 (#67893) üzenetére


hombre[EU]
veterán

legyen benne több fajta robot, kevesebb ember, lehessen repülni esetleg légi csata ( vízalatt már láttuk), jobb craftrendszer illetve nagyobb hordák és nekem pont elég :)
ha sikerül valami érdekes storyt mellé rakni az már plussz...ja és minél több nagyon vészelyes dínó :D

Life, Uh, Finds A Way

(#67897) Szabi® válasza zozika84 (#67893) üzenetére


Szabi®
addikt

Rózsaszín köd vagy sem, az előző rész már akkor verte pc-n az eladási listák élét teljes áron, amikor még meg sem jelent rá.És ugye a pc debut idejére ez a játék már 3 éves volt :)

[ Szerkesztve ]

(#67898) zozika84 válasza hombre[EU] (#67896) üzenetére


zozika84
őstag

Valami hiányzott belőle nekem, és nem is tudom mi az.
Az első részt is apránként tudtam csak végigvinni, mert ráuntam és pihentetnem kellett.
Lehet, hogy az általad felsoroltak közül valamelyik betalál majd :DDD

PSN:d3xter19841205 ; Xbox GT: D3xter1098405

(#67899) Moby válasza hombre[EU] (#67896) üzenetére


Moby
addikt

A sikerül-e érdekes sztorit rakni mellé az első rész tükrében nagyon aranyos volt :D Két dolgot megelőlegezek neki: látványban meg lesz mutatva hol lakik az úristen mostanság, és sztoriban rohadt erős lesz. Hogy sikerül-e a párbeszédeken és a mellékkatakterrken javítani azt meglátjuk, bár már a dlc is lépett ebben előre, szóval lehet bizakodni

(#67900) imre2016


imre2016
csendes tag

Sziasztok olyan problémám lene ea play szeretném lemondani hol tudom meg teni?

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.