Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-17 21:43:19

LOGOUT.hu

PlayStation 5 ON-topik téma-összefoglaló
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Az OFF-topik ezen linken keresztül érhető el.

A témához szemernyit sem kapcsolódó hozzászólás és a Spoiler tag használatának elmulasztása figyelmeztetés nélküli törlést vonhat maga után!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#67551) ImACeltic válasza MultiDoodad (#67545) üzenetére


ImACeltic
őstag

A z906 milyen? Jelenleg z625 van nálam, de majd ha alkalmas lesz a szobám rá, akkor akarok valamilyen 5.1-et vagy 7.1-et.

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#67552) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Amúgy tegnap tudtam meg, hogy TLoU2-ben van valósághű plus fokozat is, amikor is megtarthattad a korábbi fegyver fejlesztéseket és képességeket, viszont ezt nekem nem nagyon kínálta fel. Tudja esetleg valaki, hogy hogyan lehet előhozni? :D

Megyen!

(#67553) RangerFox válasza CptAdamica (#67552) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Ha végigjátszottad grounded nehézségen, akkor válik elérhetővé a grounded+.

(#67554) ImACeltic


ImACeltic
őstag

Ha már TLoU Part 2 grounded mód. Van olyan aki kijátszotta az elsőt és a másodikat is ezen a nehézségen? Milyen a P2 az elsőhöz képest? Én az elsővel eléggé megszenvedtem pár helyen. :D De tervezem a 2-őt is majd.

[ Szerkesztve ]

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#67555) hombre[EU] válasza ImACeltic (#67554) üzenetére


hombre[EU]
veterán

az elsō nehezebb, ha az meg volt groundeden akkor menni fog. dob a játék ammot, könnyebb a sneak viszont a stealthkillt/reloadot ilyesmit könnyebben meghalljàk kivéve,ha nagyon messze van az enemy/clicker

Life, Uh, Finds A Way

(#67556) MultiDoodad válasza ImACeltic (#67551) üzenetére


MultiDoodad
aktív tag

Erőteljes, hangos, szépen szól. Nekem az a problémám hogy nehéz szét szórni a szobámban és ha a sarokba akarom neki kötni a cx 55” tévével akkor nem tudom hova rakni. Ezért fogom lecserélni meg mert “kényelmesebb” vezérelni.

(#67557) ImACeltic válasza hombre[EU] (#67555) üzenetére


ImACeltic
őstag

Meghalják a stealth kill meg a fegyó töltést? Wow. Azon is gondolkoztam, hogy costum nehézséget rakok össze. Grounded nehézség, de állítanék kicsit a részleteken, mennyi supply-t és ammo-t adjon a game, stb. Ha jól tudom lehet ilyet.

MultiDoodad

Fasza, a z625 nagyon jól szól, a mélye brutális, gondolom ezt a mélynyomót kapta a 906 is.

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#67558) hombre[EU] válasza ImACeltic (#67557) üzenetére


hombre[EU]
veterán

eh...az semmi, észrevesznek messzirōl is és egy headshot vagy :DDD ott ki van maxolva az AI szóval nem lehet hülyeséget csinálni,mert kezdheted újra

Life, Uh, Finds A Way

(#67559) CptAdamica válasza RangerFox (#67553) üzenetére


CptAdamica
veterán

Áhhá! Így már világos, köszi. :)

Megyen!

(#67560) Szabi® válasza Wesder (#67548) üzenetére


Szabi®
addikt

Azzal a pc-vel se lehet elégedett, egy rx570 ketyeg benne, az 3 évvel ezelőtti megjelenésekor is közép kategoriás volt.És valszeg ott sem lát mai gamek alatt 30 fps-től többet, csak ott full hd-ba + low level a grafikai szint ;]

[ Szerkesztve ]

(#67561) RazoR válasza 3L1T3 (#67540) üzenetére


RazoR
veterán

Eszméletlen ez a gyűjtemény, grat hozzá!
Megnyugodtam, nem csak én vagyok hatalmas Ironman fan. Elkezdtem gyűjteni a figurákat de a gyerek mindig lenyúlja... :D

(#67562) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

azt mondja az internet,hogy a TeamNinja egy FinalFantasy souls/nioh játékot készít a Squarenek PS5re
annyira abszurd,hogy lehet igaz lesz :DDD

Life, Uh, Finds A Way

(#67563) KoNZoLik@ válasza RazoR (#67561) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Lehet titokban ő Tony Stark😅

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 824 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#67564) KaitouP válasza hombre[EU] (#67562) üzenetére


KaitouP
Topikgazda

SE-ből ki is nézem mostanában az ilyen balfaszságokat. :U Eh Atlus, csak rátok számíthatunk, ne hülyüljetek meg.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#67565) ImACeltic válasza hombre[EU] (#67558) üzenetére


ImACeltic
őstag

Ez jól hangzik. :D Mass Effect meg a Below Zero után szerintem nekiugrok.

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#67566) oriic válasza hombre[EU] (#67562) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Napokban volt szóbeszéd, hogy E3-on lesz új Final Fantasy bejelentés. (Ami kvázi igaz is, mert a tag Era adminoknak mutatott bizonyítékot róla)

szerk: Közben látom hogy ez ugyanaz, csak már annak továbbgondolt leakje. :D

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#67567) Aciduzzu


Aciduzzu
aktív tag

Mass Effect első rész kivégezve, platina. Még mindig csodálatos ez a világ, történet, a karakterek, a valaha volt (egyik) legjobb. Hibái ellenére, mai szemmel (is).

Jöhet a második rész.

LG OLED65C9 I PlayStation 5 I PlayStation VR I Xbox Series X I Astro A50

(#67568) 3L1T3 válasza Aciduzzu (#67567) üzenetére


3L1T3
addikt

Ne is mondd én is a 2. részt nyomom most már. Anno nekem a 3 teljesen kimaradt a DLC-k miatt. Így azt várom a legjobban, hogy milyen. Ugyanakkor mai napig a legjobb univerzum. Ma-holnap végzek a 2. résszel, attól függően, hogy elindul-e ma a szülésünk vagy sem. :D

Bár nekem a platina kimaradt , mert soldier-el toltam, azzal meg nem tudsz megcsinálni pár trophyt.

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#67569) the_mad


the_mad
aktív tag

Hohóó!
Sok boldogságot kívánok a kicsihez és sok türelmet! :))

“God made men, but Sam Colt made them equal.”

(#67570) 3L1T3 válasza the_mad (#67569) üzenetére


3L1T3
addikt

Köszi! :) :R

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#67571) vonSux válasza 3L1T3 (#67568) üzenetére


vonSux
őstag

Hah, csökkenő gamer időt vizionálok :D és majd mennek a szobrok is egy dobozba de min. derék magasság fölé.
De legalább nem kérdés, hogy megéri :K

(#67572) stickermajom


stickermajom
addikt

Na ~3 hónap kihagyás után ma újra leültem a PS elé, pont lett volna időm a pünkösdi hétvégén Resident Evilezni kicsit. Negyed óra játék után: [kép] Fél percen belül megjavult, játszottam pár órát, de egy gyors ebédszünet utáni bekapcsolásnál már ez fogadott: [kép] Ha a HDR be van kapcsolva rózsaszínes lesz a kép a TV mindegyik bemenetén. Kikapcs - áramtalanítás - bekapcs után: [link]
Kipróbáltam, másik HDMI kábellel ugyanilyen, a médialejátszó gond nélkül le tudja játszani a 4K HDR tartalmakat a PS eredeti bemenetén, és egy laptop is gond nélkül jelenít meg képet a PS kábelével.
Nem olvastam jó rég a topikot, hogy néz most ki a garanciális ügyintézés? Van alkatrész/cseregép, vagy pénz vissza?

(#67573) belan válasza 3L1T3 (#67540) üzenetére


belan
addikt

Én is 2,5 métere fekszem tőle ;] és tv állvány 42cm magas . Ez sok vasember huuu. ;)

Playstation 5 slim & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#67574) Kendek válasza stickermajom (#67572) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Mielőtt garanciális ügyintézésbe kezdesz, próbáld meg a tévé pár perces áramtalanítása után is. Mútkor volt egy hasonló eset amikor csak ennyi volt a probléma megoldása.
Ha nem jó, akkor pedig Triwarden. Jelzed nekik a problémát, és csere lesz belőle. Azt meg tudod kérdezni tőlük, hogy mennyi időbe fog telni.

<-ƘƘ->

(#67575) stickermajom válasza Kendek (#67574) üzenetére


stickermajom
addikt

Köszi a tippet, sajnos nem nyert. :(

(#67576) Scholes9 válasza ImACeltic (#67551) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Én meg vagyok elégedve vele. Játékok alatt azért nem rossz szerintem, sőt :B

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#67577) Wesder


Wesder
félisten

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#67578) Xaels válasza Wesder (#67577) üzenetére


Xaels
félisten

Mi lesz most velünk :DDD

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#67579) ImACeltic válasza Scholes9 (#67576) üzenetére


ImACeltic
őstag

Pöpec a térhangzása? Battlefield-et próbáltál vele?

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#67580) Wesder válasza Xaels (#67578) üzenetére


Wesder
félisten

Valaki biztos vàrja.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#67581) oriic válasza Wesder (#67577) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Azt hittem ez új dolog, de ez két hetes hír. [link]

Live-Die-Respawn

(#67582) Jim74


Jim74
nagyúr

Sziasztok!

Ha jövő márciusig van Plus előfizetésem, érdemes az Alzas akcióra lecsapni, vagy addig úgyis lesz még ilyen akció? Vagy ettől olcsóbban nem jellemző, hogy lesz?

Köszönöm a javaslatokat. :R

(#67583) -=Jam=- válasza Jim74 (#67582) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Ennél olcsóbban nem nagyon szokott lenni, nekem legalábbis nem rémlik. Persze aki trükközik USA accounttal annak igen, de az egy más történet. Jövő márciusig még biztos lesz akcióban, black friday-kor mindenképp, úgyhogy szerintem ráérsz vele.

(#67584) Jim74 válasza -=Jam=- (#67583) üzenetére


Jim74
nagyúr

Köszi :R

(#67585) Frod válasza Jim74 (#67582) üzenetére


Frod
addikt

Lesz még persze, de ennél az árnál olcsóbb nem lesz - legalábbis ha a hivatalos forrásokat nézzük. (hazai Store, hazai boltok)

Do you see the white shadow?

(#67586) Jim74 válasza Frod (#67585) üzenetére


Jim74
nagyúr

Inkább úgy kérdezem, hogy várhatóan lesz-e hasonló akció egy éven belül?

(#67587) bbuffy válasza Jim74 (#67586) üzenetére


bbuffy
senior tag

Iden kétszer még biztosan.

...és jól jegyezd meg fiacskám, az élet, ha kicsit is jól jön ki a lépés, annyira, de annyira gyönyörű. /Bohumil Hrabal/

(#67588) Jim74 válasza bbuffy (#67587) üzenetére


Jim74
nagyúr

Köszönöm :R .

(#67589) ProEvoFan válasza Wesder (#67577) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Mi lehet a baj?
A Twitteres xbox fanok már kihirdették hogy a ps5 egy technikai zsákutca. :D Egyből lecsapnak mind a két oldalon.Nem kell félteni egyiket sem. Megint tiltanom kell pár Twitteres marhát. ;]

(#67590) Wesder válasza ProEvoFan (#67589) üzenetére


Wesder
félisten

Ne is mondd, rengeteg ilyen szutyok van nàlam is tíltva.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#67591) polonic


polonic
félisten

Vettem az alza-n a belinkelt psn plus kártyát. De nem kaptam meg a kódot.
Azt írja, hogy kifizetés után lesz elérhető. De ezt ugye már megtettem.

(#67592) wolf13 válasza polonic (#67591) üzenetére


wolf13
őstag

Talán mert zárva a bolt.

(#67593) -=Jam=- válasza polonic (#67591) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Könyvtár > Licencek.

#67592 wolf13: Digitális cucc, egyből megjelenik a fiókodban, ahogy kifizeted.

[ Szerkesztve ]

(#67594) KoNZoLik@ válasza ProEvoFan (#67589) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Egyáltalán mi az a Twitter😅 Nekem semmi ilyesmi nincs, így le van sok mindenről a "gond"👍

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 824 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#67595) Mrdevil válasza polonic (#67591) üzenetére


Mrdevil
addikt

Én is behúztam egyet, alzás profilod alatt lesz a könyvtárban.

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#67596) polonic válasza wolf13 (#67592) üzenetére


polonic
félisten

Azt tudom, hoy zárva. De ez meglepett. Mert pl konzolvilágnál automatikusan egyből jön a kód, akkor is ha zárva a bolt.

#67593-=Jam=-

Igen. Ott van ez. a licencek alatt. Ott írja. Nem érkezett nekem semmi. E-mail sem jött a vásárlásról.

[ Szerkesztve ]

(#67597) -=Jam=- válasza polonic (#67596) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Én is vettem ma, nekem ott volt egyből, ahogy kifizettem. És a rendelés állapotánál mit ír?

[ Szerkesztve ]

(#67598) polonic válasza -=Jam=- (#67597) üzenetére


polonic
félisten

Ez érdekes:
Kérjük várj. A termék ki van fizetve és le van foglalva, a megrendelést szállításra készítjük elő. Várható szállítási idő: Meg lesz határozva.

(#67599) KoNZoLik@ válasza polonic (#67598) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Nem lehet, hogy fizikai kártyát vettél ,és nem digitális kódot? Ezt tudom még elképzelni...mert ha fizikait, akkor azt kiküldik postán😁

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 824 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#67600) polonic válasza KoNZoLik@ (#67599) üzenetére


polonic
félisten

Ezt vettem: ott van a nevében, hogy digital.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.