Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-17 21:43:19

LOGOUT.hu

PlayStation 5 ON-topik téma-összefoglaló
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Az OFF-topik ezen linken keresztül érhető el.

A témához szemernyit sem kapcsolódó hozzászólás és a Spoiler tag használatának elmulasztása figyelmeztetés nélküli törlést vonhat maga után!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#156851) d.szabolcs válasza Moby (#156844) üzenetére


d.szabolcs
csendes tag

Akkor miért van tömérdek guide videó arról hogy lecserélik a gyári folyékony fémet thermal grizzly conductonautra? Meg redditen beszélik hogy általában gyárilag kevés folyékony fémet raknak bele és hanyag módon...

(#156852) d.szabolcs válasza F-ECT$ (#156836) üzenetére


d.szabolcs
csendes tag

Folyamatos crash,hibakódozás állandóan, meg rendesen meleg a levegő amit kifúj annyira nem hogy ne állná a kezem.

(#156853) toompa válasza proly01 (#156849) üzenetére


toompa
őstag

Január 11.

(#156854) F-ECT$ válasza d.szabolcs (#156852) üzenetére


F-ECT$
titán

A meleg levegő normális, másnál is olyat fúj. A hibakódozás lehet ettől, de lehet mástól is. Egy próbát megér a szerviz.

Dive ever, work never.

(#156855) dunc válasza BBenceTM (#156839) üzenetére


dunc
nagyúr

Szia! Mikortól lesznek elérhetőek?

(#156856) Bencus88 válasza dunc (#156855) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Kedden

(#156857) dunc válasza Bencus88 (#156856) üzenetére


dunc
nagyúr

16?

(#156858) Bencus88 válasza dunc (#156857) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Igen, általában szerdán jönnek a ps plus illetve az extra játékok bejelentése és a kövi hét kedden tölthetőek
2 hét csúsztatással, ugye a ps plus az általában előző hónap pegvégén jelentik be

[ Szerkesztve ]

(#156859) Omateee válasza d.szabolcs (#156850) üzenetére


Omateee
tag

BDO-nál inkább valami connection hiba lesz ha megáll a kép és timeout-ra dob.
Diablo-nál meg keress rá, hogy az adott hibakód mire hivatkozik.
Túlmelegedésnél jelez a PS. A meleg levegő hátul teljesen normális használat közben, valahol távoznia kell.
Voltak korábban cikkek arról, hogy állítva használattól elmászik a folyékony fém az APU-ról, próbáld ki fektetve használni pár napig, ha ennyire meg vagy győződve a hűtés problémáról.
Folyékony fém hűtés egyébként nem úgy viselkedik, mint a sima paszta. Nem szárad ki, vagy zsugorodik össze a felületen nagy mértékben. 3 év alatt nem lenne indokolt a csere.

[ Szerkesztve ]

(#156860) Elderath


Elderath
őstag

Holnap jön az új prince of persia demo

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#156861) Moby válasza d.szabolcs (#156851) üzenetére


Moby
addikt

Mert volt egy időszak, amikor előkerült pár darab ezzel a dry spot problémával (kevés galliumot használtak). De ez nem volt tömeges. Hogy miért cserélgetik nem tudom. Unatkoznak biztos.

(#156862) ρσгτσ válasza Elderath (#156860) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Az utóbbi időben nem sok Ubi játék volt, amire ennyire kíváncsi voltam... Jövő héten meg érkezik a teljes játék is.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#156863) Elderath válasza ρσгτσ (#156862) üzenetére


Elderath
őstag

Ja ez egész jól néz ki. Ahogy olvastam jó hosszú is

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#156864) Szabi® válasza d.szabolcs (#156851) üzenetére


Szabi®
addikt

A thermal grizzly conductonauttal azért vigyázni kell, a ps5 apu heatsink réz rendszerét konkrétan megeszi. Azt pedig ha átmarja, márpedig átfogja, akkor a hűtésnek annyi.

[ Szerkesztve ]

(#156865) Moby válasza Szabi® (#156864) üzenetére


Moby
addikt

Nem esz az meg semmit, ugyanúgy gallium az is, mint a gyárban felhordott. Az aluminiumot bántja, a rezet nem(meg a nikkelt sem).

(#156866) Szabi® válasza Moby (#156865) üzenetére


Szabi®
addikt

(#156867) Moby válasza Szabi® (#156866) üzenetére


Moby
addikt

Belinkelted ugyanazt, amit leírtam korábban, a #156844-ben. Hogy ebbe hogy láttad bele, hogy megeszi a rezet, az nekem nem világos. A sony is galliumot használ. Pont. Nem egy magfizika ez, olyan nagyon sok fém nincs az univerzumban, ami földi szobahőmérsékleten folyékony (és kevéssé ártalmas az életre) :D

[ Szerkesztve ]

(#156871) wanted5 válasza Szabi® (#156868) üzenetére


wanted5
őstag

Ettől egyszerűbben nem nagyon lehet leírni: gyakorlatilag felszívja mint a szivacs, funkcionalitásban semmi különbség nem lesz, ha nagyon bántja a szemed vissza lehet polírozni.
Ha jobban érdekel nézz be a gaming noti topikba, milliószor ki lett már tárgyalva.

(#156872) Wlac válasza republic666 (#156845) üzenetére


Wlac
Ármester

Ahogy Moby is írta, a VR2 megtervezésekor a kényelem sokadlagos szempont volt, de a szemüveg nem sokat ront rajta. Mondjuk én vettem rá egy ilyen lencsevédőt, mert nem akartam kockáztatni azt, hogy megkarcolja a szemüveg a lencsét.
A Village VR módja ingyenes DLC, mindenki megkapja.

“The wha-"

(#156873) Szabi® válasza wanted5 (#156871) üzenetére


Szabi®
addikt

Használtam, azért a felhordása nem egy arctic cooling paszta, mintha higannyal dolgoznál. Nagyon kell figyelni a mennyiségre, azonnal zárlatot okoz a cpu burkolatán lévő egységek közt. Számtalan helyen az jött szembe, hogy csak nikkelt nem bántja.

(#156874) Roland861010


Roland861010
addikt

Helló,

Mennyire van értelme dolby atmosos fejhallgatóval próbálkozni.
Gondolkodtam eladom a Pulse 3D-t és egy Corsair féle fejest behúzok.
Olyan 55k körül mozognak..

(#156875) Kendek válasza Szabi® (#156864) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

A PS5 esetén a hűtő érintkező felülete az nem réz, hanem olyan anyag, amivel nem lép reakcióba a gallium. Szóval nem marja át magát a hűtőn a folyékony fém, ettől nem kell tartani.

<-ƘƘ->

(#156876) Big_Boss


Big_Boss
aktív tag

DualSense V2 leak.
exceptional 12-hour battery life
Erre kíváncsi leszek...

(#156877) Villa7 válasza d.szabolcs (#156850) üzenetére


Villa7
tag

ez nem túlmelegedési hiba.

(#156878) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#156879) spleenszuru


spleenszuru
őstag

Megérkeztek aliról a KontrolFreek stick fedők, vagy mik.
Eredetinek tűnnek, és ezen az áron még azt mondom, oké is, szóval 4 db-ot rendeltem.

2 db Omni, 2 db CQC Rush. Szerintem még fogok rendelni, hadd legyen pár raktáron.
Amúgy ha más is használ, tippek jöhetnek, ki milyet vett, és mire, miért.

Nálam ugye az volt a gond, hogy alapon lecsúsztak az ujjaim a stickekről.
Ez valóban jó cucc, megtartja az ujjaim, és még kényelmes is. Ráadásul így kevesebbet ütköznek a stickek a "falhoz".

Malaka!

(#156880) chris0000


chris0000
őstag

itt nyomon tudjátok követni a ps+ catalog játékokat full rendszerben.. alul lehet váltani.
én is a Snowrunner nyomom, de kiveszik sajnos azt is 16. fél évet volt bent az is, de most a játék+1 év year passal 8500 a storeban jan. 18-ig, akit érdekel.

[ Szerkesztve ]

(#156881) Sliderxy válasza Moby (#156843) üzenetére


Sliderxy
senior tag

Ügyes vagy jár a keksz. :DDD Mondom is nekik. Nekem nem kell magyaráznod, az enyémek szeretik, de egy régi lego játékért nem fogok huszonezret kiadni, ha előbb utóbb úgy is bekerül a szolgáltatásba. Van egy csomó másik ami elérhető fillérekért, ugyan olyan jól elvannak vele.

(#156882) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Nekem most kezdtek szállingózni a PS Stars értesítések a korábbi vásárlások utáni pontokról, tegnap egy meg ma egy, majd csekkoljátok ti is.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#156883) spleenszuru


spleenszuru
őstag

Ezek közül, ha csak egyet vehetnétek most, melyik lenne az, tekintve a jelen akciókat?
Ár most nem lényeg, ezért lesz csak 1:

Gotham Knights Deluxe
Biomutant
HFW Complete (tudom, a sima Plusban van, de az sima, na)
Asterigos Deluxe
Nier Automata GOTY
FF XV Royal

Malaka!

(#156884) Bad Pritt válasza spleenszuru (#156883) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Nier.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#156885) GEIL válasza spleenszuru (#156883) üzenetére


GEIL
addikt

egyik sem :DDD ;] :C

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#156886) Lacielvtárs válasza Moby (#156847) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

én szemüvegben használom és nincs semmi ilyen bajom
be kell állítani a megfelelő távolságot, és akkor simán elegendő arra figyelni hogy töröljem meg használat után a lencséket , de ettől függetlenül nincs más odafigyelni valóm rá :D
a kényelem valóban szubjektív :B

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#156887) proly01


proly01
őstag

Prince of persia demo miért nem tudom letolteni?
Nem 11 volt a datum?

....Pr:)ly....

(#156888) Frod válasza spleenszuru (#156883) üzenetére


Frod
addikt

HFW-ből akciós a dlc (az alap meg benne van az Extra Plus-ban, nem a "simában")
így max az. Dlc-vel együtt ez kb 80-90 óra játék, felesleges mindent is megvenni.
(De az Extra-ban szintén benne van a Gotham és az FFXVR is)

Azon kívül max a Nier, de az is féláron szokott menni akcióban.

[ Szerkesztve ]

Do you see the white shadow?

(#156889) Xaels válasza proly01 (#156887) üzenetére


Xaels
félisten

Nem mindig éjfél kerülnek ki játékok a store-ba

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#156890) MrRL19


MrRL19
senior tag

Hello

kulso hdd film lejátszás még mindig nem megoldott probléma ?

Na, viselkedj rendesen, kaszáld a dohányt, tudd, hol a helyed és ki tudja? Talán egy nap majd kinyitják a könyvet és beírják a neved. Befogadnak a családba. Beavatott leszel. Na gyere, emeld a poharad! ///M P O W E R

(#156891) LÁZ válasza spleenszuru (#156883) üzenetére


LÁZ
addikt

a kérdés az, hogy amelyik nincs benne az extrában, azok közül mi érdekel....

én pl a biomutanttal is elvoltam, fun volt, nem atomfizika a sztori, de open world, és van ps5 verzió, de az is benne van az extrában...

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#156892) F-ECT$ válasza spleenszuru (#156883) üzenetére


F-ECT$
titán

HFW. Nem kiemelkedő, de el lehet vele lenni 60-80 órát.

Dive ever, work never.

(#156893) Beegabor81 válasza spleenszuru (#156883) üzenetére


Beegabor81
junior tag

Nier Automata

(#156894) .LnB válasza spleenszuru (#156883) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Egyiket sem. Mert amik ebből a listából érdekeltek, azt már rég megvettem. A többi meg szerintem nem ér pénzt. :)

De te próbáld ki a Nier: Automata-t. Az a legjobb közülük. (Bár én a FFXVR-t is ajánlom ;))

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#156895) Elderath válasza proly01 (#156887) üzenetére


Elderath
őstag

Este 6

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#156896) Roland861010


Roland861010
addikt

Tegnap azt hittem haza vágtam a kontroller ravaszát aztán rájöttem, hogy a fegyver ravaszának a működését utánozza.

Látszik hogy mennyire nem követtem a PS fejlődését...

(#156897) lordjancso


lordjancso
senior tag

Sziasztok!

A napokban fogok új tv-t vásárolni a ps mellé (4k, 120hz, hdmi 2.1) és elkezdtem azon gondolkodni, hogy a ps vr headset adaptere mit is fog pontosan csinálni a hdmi jellel.

Egy előző generációs v2-es vr-om van (tehát ez a vr1 v2, ha jól tudom) és úgy látom, hogy ez csak a hdmi 2.0-t tudja, valamint a színskálája is jóval kisebb és talán a hdr-t sem tudja. Szóval feltételezem, ez negatív hatással fog járni a képminőségre.

Hogyan tudnám ezt megoldani úgy, hogy a vr-t ne kelljen mindig ki-bekötögetni, de ne romoljon a képminőség normál játék esetén? Van erre bármilyen megoldás?

Köszi szépen a segítséget!

Rip and cut and mutilate the innocent, his friends, and again and again and on and on.

(#156898) -=Jam=- válasza Roland861010 (#156896) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Ez az adaptive trigger :DDD Ezért kell az astroval kezdeni, az szépen bemutatja, mit tud a controller.

(#156899) spleenszuru


spleenszuru
őstag

Köszi mindenki, elég egyöntetű akkor ez, bár nézve a #156888Frod-t, Nieren is lehet még fogni.
Igazából nem sürgős egyik sem, csak máris overwhelming van, pedig még most lett konzolom. :))
18-a előtt egyet ettől még lehet behúzok.

Malaka!

(#156900) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Harry Potter
and the Assassin's Creed

Igazából a játékkal kapcsolatos problémáimat nagyrészt leírtam itt meg itt, ezeket egy mondatban úgy fogalmaznám meg, hogy végig azt éreztem, ez egy sokkal kisebb játéknak készült, amit aztán valamilyen oknál fogva felfújtak 50+ órás open world méretre, de nem volt már lehetőségük feltölteni változatos tartalommal.
Ezzel együtt sem érzem elfecsérelt időnek, mert a Roxfort, Roxmorts meg a Tiltott Rengeteg baromi jól megidézi a HP világát, el lehet bennük veszni (én pl. a kastélyban nem is nagyon gyorsutaztam), a Potterverse jellegzetességei pedig remekül vannak adaptálva az unalomig ismert open world formulába.
Ha az ember okosan végzi a mellékküldetéseket és útközben mindent megvizsgál meg felszed akkor a végén már csak pár óra takarítás kell a 100%-hoz és 70 óra alatt végezni lehet a játékkal.
Kölcsön lemezzel egynek jó volt kategória.

Ui.: a PS5 exkluzív küldetés (Mindig Your Own Business) nálam egyszer csak megjelent, pedig nem aktiváltam a lemezes verzióhoz járó kódot. Szerintem mostanság járhat le az exkluzivitás és elérhető lesz mindenkinek, érdemes ránézni, mert magasan a legjobb küldetés a játékban.

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.