Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-17 21:43:19

LOGOUT.hu

PlayStation 5 ON-topik téma-összefoglaló
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Az OFF-topik ezen linken keresztül érhető el.

A témához szemernyit sem kapcsolódó hozzászólás és a Spoiler tag használatának elmulasztása figyelmeztetés nélküli törlést vonhat maga után!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#157801) Szabi® válasza kovsol (#157800) üzenetére


Szabi®
addikt

:D Tényleg bedobtad ide ezt ? Ember menj már ;] . . . Lehet neked ehhez ez a fordító kellett, de nem a két szó lefordításával van gond.

Ezt jelenti a next-gen.

[ Szerkesztve ]

(#157802) F-ECT$ válasza Szabi® (#157799) üzenetére


F-ECT$
titán

Kicsit elbeszéltek egymás mellett. A nextgen jelentheti a következő generációt, ami még nem jelent meg. De szokták úgy is használni, mint egy minőségi ugrást a korábbi generációs gépekhez / játékokhoz képest.
Utóbbi értelemben a PS5 nem hozott nextgen érzést, részben azért mert sok játék még PS4-re is készül, no meg azért is, mert teljesítményben csak annyival több mint egy PS4, hogy kicsit magasabb felbontáson 30 helyett 60 fps-sel tudja ugyanazt futtatni, nincs benne annyival több, hogy ez látványosan szebb játékokat hozzon. Az egyéb dolgokról: fizika, játékmechanika, stb meg nem is érdemes beszélni, mert ahhoz nem erősebb gépek kellenek, hanem a játékiparban kellene más felfogás, amire kár várni sajnos.

Szerk: közben látom, hogy te is kb ugyanezt írtad :)

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#157803) narii válasza Nayrobi (#157797) üzenetére


narii
tag

úgy sem jó, de nem értem, hogy miért. eddig működött.

(#157804) Szabi® válasza F-ECT$ (#157802) üzenetére


Szabi®
addikt

Végig erről beszéltem, csak a fórumtárs, elhúzta egy olyan irányba, amiről szó sem volt. :R

(#157805) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Vita helyett inkább menjetek játszani. :)
Mondjuk az Elden Ring-el.
Belekezdtem a második végigjátszásba. ;] :D

(#157806) Wesder válasza ProEvoFan (#157805) üzenetére


Wesder
félisten

A NG+ az annyira könnyű hogy èszre se veszi az ember hogy souls játékkal játszik.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#157807) ProEvoFan válasza Wesder (#157806) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Inkább más játékban ez a normal/hard nehézség. De ez a szintedtől is függ.Ha kb lvl120 alatt vagy, akkor tovabbra is soulslike.
Akik eddig halálra szopattak, azokat most én szívatom. :)

[ Szerkesztve ]

(#157808) Szabi® válasza ProEvoFan (#157805) üzenetére


Szabi®
addikt

Köszönöm, túl vagyok rajta, egyébként én ajánlottam neked ;]

(#157809) ProEvoFan válasza Szabi® (#157808) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Tudom.Kb sokan veled egyetemben. :R

(#157810) Roland861010 válasza Roland861010 (#157795) üzenetére


Roland861010
addikt

Nem ide :D

(#157811) erahurka


erahurka
félisten

Mi a véleményetek, ha a CoD Xbox preferálása sem hozza a kellő számokat az MS-nél, akkor lehet, hogy inkább kiadja az MS az exkluzívjait PS-re is, hogy legalább így hozzanak bevételt?

(#157812) erahurka válasza ProEvoFan (#157805) üzenetére


erahurka
félisten

Ez a könnyű build amit írtál múltkor kardozós vagy inkább ilyen távolsági harcos mágus?

(#157813) Szabi® válasza erahurka (#157811) üzenetére


Szabi®
addikt

"hogy inkább kiadja az MS az exkluzívjait PS-re is"

Ez valszeg soha nem következik be, az xbox volt már mélyponton, de az az ms-nek csak "járulékos" veszteség. Semmit nem számít, akkor próbálkoznak mással. Egyébként a pc-n élő live profilok is használják a cod-ot, és ott bizony sokan cod-oznak.

(#157814) Roland861010


Roland861010
addikt

Hülye kérdés de játszik valaki babzsákfotelből? Elgondolkodtam kellene venni mivel a kanapé nekem marha kényelmetlen. Nem lehet elfeküdni mint filmezés közben és egy idő után a vállaim beállnak ..

Így most keresek valami alternatívát ami még a szobában is jól mutat.
De ahogy néztem van gamer kivitel is már :D

(#157815) Bad Pritt válasza Roland861010 (#157814) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Nem tudom, milyen a gamer babzsák, nekem van egy és a legnagyobb baj, hogy nem támasztja a nyakat és fejet és mindenképp felfelé nézel, hacsak nem a földön van a TV, szóval egy idő után elfárad a nyakad.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#157816) Wesder válasza erahurka (#157811) üzenetére


Wesder
félisten

A netről a hülyesèget nem kell idehozni.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#157817) Ghostface válasza Roland861010 (#157814) üzenetére


Ghostface
senior tag

Én abból játszom. :D
Nem szeretem ha magasan van a tv, ezért egy alacsony tv állványra raktam, és így belesüppedek egy babzsák fotelbe, és pont szembe van velem. Pár órát simán kényelmesen ki lehet benne bírni, mindenféle hülye pózban. Egy idő után nem árt venni hozzá még töltő anyagot, mert szét fekszed / ülöd, és akkor csak belesüllyedsz a közepébe.

PSN: Nifty_Ghostface

(#157818) markknight válasza erahurka (#157811) üzenetére


markknight
veterán

Igazából a Sony van nagyobb szarban most. Oké, szuperhíró játékok jönnek meg majd új God of War, de ezen kívül..

(#157819) ldave válasza markknight (#157818) üzenetére


ldave
félisten

Bárcsak szarban lenne a Sony... akkor rá lennének kényszerülve, hogy vásárlóbarát lépéseket tegyenek. Épp rekordokat döntenek eladások és bevétel terén, nagyon szépen köszönik, jól megvannak.

A Slime draws near! Command?

(#157820) kona005


kona005
senior tag

Hali
Hdmi 2.0 szerelt monitorral tudnek 120 hzen warzoneozni? Azt hiszem csak Fhd ban tudja a konzol.

(#157821) Roland861010 válasza Bad Pritt (#157815) üzenetére


Roland861010
addikt

Én valami ilyet néztem

Mondjuk ez nem gamernek van írva de nem tűnik rossznak.

A konzollal mindig is ez volt a bajom. Ahhoz kellene valami marha kényelmes fotel :D

(#157822) F-ECT$ válasza ldave (#157819) üzenetére


F-ECT$
titán

Most vannak ott, hogy a rohadt sok kreditet kezdték el eljátszani amit az elmúlt ~10 évben összeszedtek. Ha időben változtatnak ezen, akkor nem lesznek gondban, de ha folytatják a rossz döntéseket, akkor fordulhat a trend lassan.

Dive ever, work never.

(#157823) Bad Pritt válasza Roland861010 (#157821) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ez a második faszának tűnik amúgy.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#157824) Roland861010 válasza Bad Pritt (#157823) üzenetére


Roland861010
addikt

Csak kár, hogy holland az oldal és + fizetős a lábtartó.

Amúgy ki hogy játszik vagy milyen a PS setupja?

Még egy balga kérdés. A Hogwarts Legacybol megvettem a deluxe verziót az tartalmazza mind a két kiadást.
Viszont van egy csomó játék ami azt írja PS4/PS5 ilyenkor a PS4 verziót kapja meg az ember feljavítva PS5-re vagy csak annyi hogy a PS5-el is kompatibilis?

Xboxnál mindig kellett figyelni hogy vagy úgy legyen rajta, hogy Series X/S és One vagy csak Series X/S.
Gondolom itt is csak a PS5 felírat a tuti.

[ Szerkesztve ]

(#157825) Roland861010


Roland861010
addikt

Ez mondjuk egész jó árnak tűnik érte:
Definitive Edition Battlefield™ V
All Elites
84 Immersive Outfits
8 Soldier Outfits from Year 2
2 Weapon Skins from Year 2
3 Vehicle Dressings
33 Chapter Rewards from Year 1
1.649 Ft 16.490 Ft Save 90%

(#157826) LÁZ válasza Roland861010 (#157824) üzenetére


LÁZ
addikt

egy dr relax-os babzsák tökéletesen megfelel a célra :K

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#157827) Roland861010 válasza LÁZ (#157826) üzenetére


Roland861010
addikt

A vitrin nem tetszik mert marhára zavarná a szemem de a Csillagromboló miatt marha irigy vagyok.. :Y

A fotelre rá is nézek.

[ Szerkesztve ]

(#157828) opr válasza Szabi® (#157799) üzenetére


opr
veterán

Nem erted.
Lepjunk egyet hatrebb:
Next-gen jatek: Tegyuk fel, hogy ennek a definicioja nem csak az, hogy eleve nullarol a next-genre (fejlesztes indulasakor PS5) fejlesztik, az elerheto legjobb toolokkal, hanem tenyleg azt is, amit hianyolsz (es ebben tovabbra is egyetertunk, en is hianyolom oket):
Fasza fizika, fasza AI a jatekban, rombolhato kornyezet, ilyesmik.

Ha mondjuk egy olyan idilli vilag lenne, hogy nem lenne ekkora foshalom ferto az egesz gaming ipar, hanem tenyleg az lenne, hogy olyanok csinaljak a jatekokat mindenhol, mint akik a BG3-at, hogy szeretetbol, odafigyelessel, es tenyleg, az a lenyeg, hogy egy igazan fasza jatekot letegyenek az asztalra, szerinted lenne-e ma, mostanra ilyen definicio szerinti next-gen jatek?

Ha azt gondolod, hogy igen, akkor sajnos tevedsz, mert nem. Ez a resze az, amiben hulyeseget beszelsz, erre probalok ravilagitani keves sikerrel.

Hadd magyarazzam el.
Next-gen konzol. Utazzunk vissza az idoben kicsit.
2018 ev vege, 2019 ev eleje. Ez az elso olyan idopont, amikor mar letezett olyan PS5 devkit, amire mar tenyleg ertelme volt fejlesztest inditani. Ez volt az a pont, amikor mar biztosan ki lehetett jelenteni azt, hogy a fobb komponensek fixek. Itt meg mindig valtozhatnak dolgok, de azok mar olyanok, hogy mondjuk megis tobb memoriad lesz, ssd merete, stb, de a fobb komponensek fixek.
Ez az a pont, ahol mar van a(z akkor) nextgenre olyan szoftver meg SDK, amivel a fejleszto erdemben el tud kezdeni dolgozni.

Egy jo minosegu AAA jatek kifejlesztesenek az ideje altalaban, nullarol (tehat uj IP) minimum 5 ev, az atlag inkabb 6-8. Tehat elvileg most kene jonnie az elso fecskeknek. Ezek meg nem lennenek az igaziak (lentebb kifejtem miert), valszeg leginkabb csak grafikaban nyujtananak ujat, de jonnenek, a matek kiadja (ha visszaolvasol en anno 2024-25-re tippeltem az elso fecskeket). Na, ebbe a pudinbga szart bele a covid. Ami miatt minimum egy evet hozza lehet adni a fejlesztesi idokhoz sajna.

Es akkor kicsit terjunk ki az UE5 szalra, merthogy laikuskent tok jogos, hogy az volt mondva, hogy elvileg gyorsit meg olcsosit a fejlesztesen meg stb, akkor ezzel mi a fasz van.
Na, erre pont elegge ralatok:
Az van, hogy az UE5 fejlesztesi terv az publikus (UE5 beta features, UE5 experimental features). Elore lehet tudni mi az, ami jon es nagyjabol be lehet tippelni azt is, hogy mikor.
Ezt a studiok ertelemszeruek kovetik. Es latjak, hogy ott figyelt pl a nanite landscapes. Ez egy olyan dolog, ami neked, mint jatekfejleszto semmibe nem faj, viszont rohadt nagy grafikai elonyokkel jar, mikozben rohadt nagy teljesitmenybonuszt hoz, viszont... Sajnos migralni ra mar meglevo landscape-et eleg nagy szopas tud lenni. Ilyenkor, ha valami ilyen belathato idon belul jon, azt fogod csinalni, hogy a jatekban a minden masra fokuszalsz, huzod az idot kicsit, mert ezt akarod. Na, ez egy nagyon fontos dolog volt. Iden jelent meg vegre. Most tart ott az UE5 vegre, hogy a legfontosabb funkciok mar kint vannak, mostmar tenyleg erdemes vele elkezdeni fejleszteni.
Van minimalis belsos infom, ott se ez volt a terv, nekik is bebaszott a covid rendesen.

Szoval hogy mi van az UE5 csodavarassal? Hat, lofasz esti feny, az. Majd jon. Valszeg PS6-ra, crossgen (PS5+6) cimekkent az elso valamire valo fecske.
Olyan igazan nextgen jatekot ne varj, ez most sajnos ilyen.

Ha lesz is, leghamarabb 2025-ben lesz, vagy generacio legvegen.

Az meg, hogy minek adtak ki a PS5-ot, mikor most ugy tunik, hogy tok felesleges? Hat, bakker, mert kesz volt, azert. Ki a tokom latta elore a covidot, meg a chiphianyt, meg az ezer masik szopast, amit az hozott magaval es minden letezo tervet evekkel megboritott?

Es erre jon ra az, hogy az amugy is undorito, penzehes, data-driven (hanyos smiley) jatekfejlesztes ugy alakult, hogy meg dragabbak lettek a jatekok, mert egy evvel kitolodott a fejlesztesi ido. Most mindenki markol. Talan a PS6 idejeben nagyobb szerencsenk lesz.

Egyre alacsonyabb a kuszob, egyre konnyebb indie fejlesztokent fasza portekat lerakni az asztalra, egyre tobb egyszeruen hasznalhato, latvanyos eredmenyekkel kecsegteto, olcso vagy ingyenes tool van, ez talan hozhat valtozast. De igazi forradalmat felesleges varni, ezen ne is idegesitsd magad, semmi ertelme. Nem lesz. Mostanaban biztos nem. De ez is ido. Sok.

[ Szerkesztve ]

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#157829) Bazsi1987 válasza Roland861010 (#157824) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Én egy ikeásat hasznalok és szeretem :)

(#157830) Bazsi1987 válasza LÁZ (#157826) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Melyik babzsák pontosan? :)

(#157831) F-ECT$ válasza opr (#157828) üzenetére


F-ECT$
titán

Nem jó hírek ezek, de sajnos ez van, ezt éljük évek óta. De továbbra is azt mondom, hogy ha nem is nextgen szemmel, de amúgy jó év volt 2023.

Dive ever, work never.

(#157832) ProEvoFan válasza erahurka (#157812) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Nem könnyű az, hanem a nehezek között könnyebb.
Igen, távolsági, de van neki közeli támadása is varázslatból.
Az első 10-15 óra szopatás. Ha nem baszod fel magadat (nekem egyszer sem sikerült), akkor jó leszel. Rengeteg titok és jó mellékküldetések vannak. Szerintem kb 100-150x meghaltam az első végigjátszásnál.Kár hogy nem számolja. :D
Ha kell tudok segíteni bossoknál. Mondjuk nem tudom hogyan működik az online coop, de utána járok ha kellek.

(#157833) erahurka válasza ProEvoFan (#157832) üzenetére


erahurka
félisten

Itt valamivel érthetőbben van tálalva a sztori mint Bloodborne-ban? Mert ott kb. semmi segítséget nem adott a játék ahhoz, mi történik.

(#157834) Bad Pritt válasza erahurka (#157833) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Nem, ugyanolyan cryptic.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#157835) opr válasza F-ECT$ (#157831) üzenetére


opr
veterán

Szerintem is túl van tolva a sírás. Nem mondom, hogy nem jogos, mert de, csak szerintem nem annyira szar a helyzet, mint páran itt előadják.

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#157836) _drk válasza opr (#157835) üzenetére


_drk
őstag

Annyiban védeném a next gént, hogy a PS4es Horizon Zéró Dawn és Ps5os Fordiden West között azért van egy generációs különbség :DDD
Vannak már most is szép játékok, meg egyébként se a grafikára kell átmenni. Ami most van nekem már elég egyébként, photoreal meg sose lesz úgyse.

(#157837) opr válasza _drk (#157836) üzenetére


opr
veterán

Igen, folytatást relatíve könnyű nextgenesíteni, szóval azon nem kell meglepődni. :K

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#157838) LÁZ válasza Bazsi1987 (#157830) üzenetére


LÁZ
addikt

[comfort] ;) , sztem 2 éve van meg, de lehet 3, 1x volt utántöltve.

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#157839) LÁZ válasza Roland861010 (#157827) üzenetére


LÁZ
addikt

ráadásul a 10030 ;]

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#157840) Roland861010 válasza LÁZ (#157839) üzenetére


Roland861010
addikt

Menj te a p..a.

Támaszt amúgy valamennyire az a fotel? Nyakadat mondjuk vagy "log" a levegőben?

(#157841) Szabi® válasza opr (#157828) üzenetére


Szabi®
addikt

Sajnos érthetetlen ez a fajta vitakultúra, amit indítasz más véleménye ellen, aztán meg próbálod mismásolni, hogy mennyire benézted már eleve a next-gen szó értelmezését. Míg te jöttél azzal, hogy az csak annyit takar hogy "következő", addig én tudattam veled (már amennyire tudtam) hogy annak konkrét definíciója van. Aztán elkezdted ezt az egészet egy amolyan "én vagyok a sony szóvivője" stílusban tálalni, hogy mindenki hülye, kovid, de különben is mit várunk más grafikát stb. stb. ami sajnos már számtalan helyen előfordult veled a topikokban. Beleállsz egy sarkos hülyeséggel más véleményezésébe, aztán a végére két mondatban odabiggyeszted hogy "de neki is igaza van", ha nincs is igazam, felmentés sem kell, mert véleményezéshez való jogom van így is, úgy is. Ahhoz te nem kellesz, hogy validáld, ez az egyik, a másik az, hogy ki mit vár a next-gen értelmezésében, nah látod, megint nincs tévedsz, mert ez teljesen szubjektív. De hogy azon te meglepődsz, hogy vannak játékosok, akik a next-gen értelmezésében olyan játékokat várnak, hogy "húúú meg hááá", akkor azt egyáltalán nem értem, miért érzed hitvallásodnak, hogy nah te majd szépen megmagyarázod miért is hülyeség egy ÚJ KONZOLGENERÁCIÓTÓL jobbat várni, mint az elődjétől. Miről beszélünk ? Természetesnek kéne lennie, hogy az új generáció hoz valamit, újít valamit, mert hát akkor minek kéne ha nem tenné ? A ps4 és a Ps5 között szinte alig van határ, alig tűnik jobbnak ez a generáció, mint az a generáció, amire hivatott lett volna sokkal magasabb kvalitást lerakni az asztalra. És elnézést kérek ha megbántottalak, hogy védelmedbe kellett venni a konzolokat, és 6 hozzászóláson keresztül próbálnod kellett meggyőzni arról, hogy igazából nekem is igazam van, elnézést. Elindítasz egy vitát, jön a passzív-agresszív lózung, aztán jön az hogy miért nincs igazam, aztán meg jön a " de neki is igaza van" ,ez egy kicsit meredek. Kettőnk között annyi a különbség, hogy én nem szedtem szét szavakra a hozzászólásait, és álltam bele még a névelőkbe is, mert annyi eszem azért van, hogy totál rád hagyjam még azt is, amikor frontálisan csapódsz egy észrevételbe, én nem akarlak téged meggyőzni semmivel. Az meg hogy számodra a konzolozás váltása annyit tesz, hogy nem négyes, hanem ötös van a konzol dobozára írva, hatalmas eltájoltság. Picit járd majd körbe hogy egy 576 konzol lapban amikor generáció váltásról írtak, mit is vártak el, mert így még fent fogsz akadni ezen párszor biztos. Azért látod más tudta értelmezni hogy a next-gen szó mögött minek is kéne "lennie". Részemről lezártam ezt, én mást vártam mint ami van, jobbat, szebbet, hullanak majd a jobbnál-jobb címek, most hogy ugye van hardver, mert eddig a hardverre volt fogva, de arra már nem lehet. Remélem nagy nehezen kibírod, hogy megpróbáld kioktatni azokat, akiknek már herótja van egy "zs" kategóriás indie rohadmánytól, amihez ps5 sem kéne, mert elég lenne a négyes gép is.

PEACE

(#157842) opr válasza Szabi® (#157841) üzenetére


opr
veterán

Jézusom. Tehát semmit, de semmit nem fogtál fel abból, amit leírtam. :(

Hát, jó. Ami nem megy, azt nem kell erőltetni.

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#157843) Roland861010


Roland861010
addikt

A veszekedés helyett inkább adjatok tanácsot :)

Van egy Samsung Q600B Dolby Atmos Soundbarom ami ha olyan tartalmat kap egyből írja is hogy Dolby Atmos a kimeneti jel.

Viszont a PS-nél van hogy működik van hogy nem.
Ha kapcsol akkor az észre vehető mert 1s-re elmegy a hang majd olyan mintha feljebb tekertem volna a mélyet megjön a robaj és már írja is hogy Dolby Atmos.

Ugye a TV-be mind a kettő külön külön csatlakozik. Lehet ki kellene próbálni a PS-t a soundbarba kötni és úgy a tv-re?

(#157844) sting2 válasza LÁZ (#157826) üzenetére


sting2
addikt

A vitrines képeket szigorúan nappal legyen szíves fotózni..
:DDD

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#157845) Yodafon válasza LÁZ (#157826) üzenetére


Yodafon
senior tag

nem zavar a tukrozodes a vitrinrol? En megőrülnek tole.

I'm gangsta!

(#157846) Kendek válasza opr (#157842) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Nem a felfogással van a gond, hanem az elfogadással. Aki úgy érzi, hogy csalódott ebben a generációban, mert nem erre számított, nem ezt várta ami most van, annak a kifogások és a miértek nem nagy vígasz. Attól még nem lesz semmivel sem jobb a helyzet.

Szóval ezen ponton most már tényleg be lehet fejezni ezt a vitát, mert teljesen értelmetlen!

<-ƘƘ->

(#157847) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Mi van skacok? Menstruáltok? ;]

Sic Parvis Magna

(#157848) sting2 válasza Kendek (#157846) üzenetére


sting2
addikt

Szerintem nagyon " jól mélyített " kis vita volt.
Mindkettő oldalon álltam felváltva az olvasása közben..
:R

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#157849) AxBattler válasza LÁZ (#157826) üzenetére


AxBattler
félisten

Frankó gémer sarok!
Köszi a Dr.Comfort tippet, tök jó a babzsák kínálatuk, lehet majd ezzel rendezem be a nappalit... nem drágábbak, mint egyik-másik Ikea fotel/szék.
Kicsit furcsa, hogy a Chill változat kényelmesebbnek tűnik, mint a Gémer, a Comfortnak meg túl kicsinek tűnik az ülőfelülete.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#157850) chris0000


chris0000
őstag


szépen megy a VRR is a LOU2Remasternél.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.