Hirdetés

2024. május 28., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  OLED TV topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-12 22:14:59

LOGOUT.hu

OLED Televíziók - témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#32334) renatto válasza rothfb (#32328) üzenetére


renatto
őstag

Úgy látom több hsz-en keresztül sem sikerült mondatot értelmezni:

renatto (#32303) "Én eddig is azt mondtam vegye mindenki azt amelyik szimpatikusabb neki vagy amelyik árban jobb/megfelel neki."
daneel_hu (#32306) "Nem is ismerjük"

renatto (#32307) "És ez nem is nagyon fog változni! :N"

Ebből az következik NEKEM NEM LESZ PANASONIC TÉVÉM, de szó nem volt arról hogy nem ajánlanám. És ha újra elolvasod az első idézetet, az ezt erősíti meg. Soha nem mondtam senkinek, hogy ne vegyen.... de ez még változhat. :C

És akkor:

(#32328) rothfb "jobban jártam mint egy LG-s." Biztosan nem igaz ez sem, mert én is médialejátszót használok és LG-m van. :DDD

És épp ez a gond, ti ha valami problémás a Panasonic tévével megoldjátok azzal, hogy a menüt nem használjátok, de a médialejátszót sem, a gyári hangszórót sem és nyilván a szervizt sem, így ezeket úgy is állítjátok be, hogy nincs is rá szükség... :O
Én is házimozit használok, médialejátszót...de aki tévét akar venni, annak nem mondhatom azt hogy vegyen még mellé egy házimozit is, meg egy médialejátszót... pedig az enyémen biztos jobban szól mint a tévén. ;]

Tehát továbbra is az a bajom, hogy volt két hibás LG tévéd, most pedig Panasonic-od van, ebből pedig egyenesen következik a Panasonic üBERKirály, az LG pedig sz@r. És persze így te nem ajánlod az LG-t....

Ezen megy már hónapok óta a cicaharc, de szerencsére eddig kimaradtam belőle - a jövőben is ki fogok - és már bánom hogy belekeveredtem egy Panás beszélgetés kapcsán.

Amúgy, ha már ajánlás, szerintem akkor lehet egy termék ár/érték-ben "ajánlott", ha azonos áron valamiben többet/jobbat nyújt vagy azonos tudás mellett olcsóbb. És ha már kierőszakoltad, a Panasonic egyiknek sem felel meg. Jah, és a lényeg,! Én LG-t vennék! :DD :Y

KLIPSCH DOLBY ATMOS 5.1.4 - RP-280F - RP-450C - RP-150M - RP-140SA - Monoprice Monolith 12 THX Epson TW9400 4K HDR - Yamaha RX-A2080 - Zidoo Z9X - XBOX SERIES X - ASUS TUF DASH F15

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  OLED TV topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.