Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  OLED TV topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-12 22:14:59

LOGOUT.hu

OLED Televíziók - témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21551) janos666 válasza Joshi (#21514) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Személy szerint inkább a Panasonic-ot érzem igazságtalanul kiesve a látóképből, bár részben ők is keményen megdolgoztak ezért a becses státuszukért (pl. mikor nagyot mertek gondolni az árcímkén).

A Sony sem tudott annyival többet mutatni 2017-ben, hogy igazán megérje az árát (amit egyik kézzel hozzáad, azt másikkal elvesz, de legalább kicsit drágábban is kínálja), 2018-ban pedig nincs semmi előnyük az LG-hez képest se (sőt, 2018-ban gyakorlatilag le vannak már maradva mindenben az AR bevonatot kivéve, ami még mindig hagy kívánni valót maga után az LG-nél, de a Sony-é már tavaly is jó volt).

Egyedül a Panasonic volt az, aki már 2017-ben is kvázi-tökéletes kivitelben kínálta az adott generációs LG panelt (már akkor jól működő BFI 24Hz, maszatoló resampling nélküli nyers 2x2 2k->4k felbontásskálázási opció, a legdrágább modellen programozható 3DLUT, stb). Persze nyilvánvaló, hogy miért nem volt mégsem jó vétel: irracionális nyitóárak és még akkor sem párolgott el a >25% prémium, mikor már az LG-től is meg lehet kapni mindent, vagy akár több funkciót (már az "olcsó" B8-on is van programozható 3DLUT és BFI), egyedül az AR filterük jobb egyértelműen ... na de megér az ennyit...?

Ha egy átlagosan vagyonosabb országban lennénk helyi fórumon és/vagy valami "gazdagok klubjában" (bár akkor én se lógnék ott), akkor szinte biztos, hogy állandóan a Panasonic-ot szajkóztam volna mindenkinek tavaly is. De azért lássuk be, itt már egy 55B8 is sokaknak pusztán álom, mert azt se tudják megfizetni (vagy csak spórolgatva, hitelre), nem még hogy akár 50% felárat is kiperkálni a hasonló Panasonic-ért pusztán a jobb AR filter miatt. Ez is biztos sokat hozzátesz az LG itteni népszerűségi fölényéhez.

A Sony viszont magának is köszönheti, hogy csak "ismert internetes személyiség" lehetett a reflektorfény árnyékában, mert nem hozott semmi látványost a színpadra (de mégsem engedett a sztárgázsiból se). A Panasonic-ot biztos felkérték néha szerepelni, csak ne a mis kis sarki kocsmánkban...

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#21552) Iceman83 válasza Pro Koryak (#21550) üzenetére


Iceman83
tag

Euronics-nál már nincs sajna 650e 65AF8 csak Emag ahol nem gyári garancia van 1 évig javítja csak Sony itthon. Panasonic jó tv-ket gyár ahogy Plazmánál is legjobb volt. De sajna rendszere nem legjobb és desing se változott semmi elmúlt évekbe meg ára elég magas többihez képest.

[ Szerkesztve ]

(#21553) renatto válasza Pro Koryak (#21550) üzenetére


renatto
őstag

Nehogy már pezsgőt bontsak, mert 650k lett?! Most van kb árában. Ezt a pár órát valahogy átvészeljük! :D Az LG 2 hétig volt ennyi, bár az már volt 600K is ha a "perpill" akciókat nézzük. Az BestBuy volt, ez meg így jó ár. És nem mellesleg ha "LG nem lenne ennyire rugalmas/jófej ", de az... Nehogy legyen Sony-nál is beégés és ők be is szo.ják. Bár ahhoz Sony tévét kellene vennie valakinek! ;]

KLIPSCH DOLBY ATMOS 5.1.4 - RP-280F - RP-450C - RP-150M - RP-140SA - Monoprice Monolith 12 THX Epson TW9400 4K HDR - Yamaha RX-A2080 - Zidoo Z9X - XBOX SERIES X - ASUS TUF DASH F15

(#21554) alaves válasza Pro Koryak (#21550) üzenetére


alaves
addikt

Így igaz! Nézhetném a B7-emen a narancssárga logótól kifakult pirosat, így viszont van egy szervízpaneles félsonym :)

Samsung 65S90C/Asus RTX 3050/i5-4460/Asus B85M-G/16GB RAM*Creative FPS1600 4.1 Speaker*Sennheiser HD 230*[LG OLED55C1, Philips 55OLED754, LG OLED55B7V]

(#21555) Callisto


Callisto
őstag

No nem lesz OLED-em. Szép volt az a 3 nap amíg volt és visszaküldtem Alzának az LLA verziót, de mielőtt megvettem volna a PLA verziót azért csak egyeztettem LG-vel: (már) nem javítják a beégést. Tehát csak óvatosan. Ha kell bemásolom a beszélgetés screenshotját, de feleslegesnek gondolom. Már nem ígérgetnek olyant, hogy javítják.

[ Szerkesztve ]

"A wise man can learn more from a foolish question than a fool can learn from a wise answer." - Bruce Lee

(#21556) coolrob válasza Callisto (#21555) üzenetére


coolrob
aktív tag

Másold be kérlek, engem kifejezetten érdekel!
Sztem már unják, hogy ezzel zaklatják őket, de összességében majd cserélik..

[ Szerkesztve ]

A legátlátszóbb bolhás szövegek: 1. Mennyit engedsz a feléből? 2. Ez boltban is olcsóbb de azért elviszem ha engedsz belőle kicsit.

(#21557) daneel_hu válasza Callisto (#21555) üzenetére


daneel_hu
addikt

Avforums-on a sok-sok garis panasz alapján, még külföldön is javítják.
De van olyan bolt amely megtagadja... kérdés az gyári garanciával lett-e vásárolva.

Abból pedig lesz probléma nem kicsi, ha nem javítják.
(szerintem)

(#21558) renatto válasza daneel_hu (#21557) üzenetére


renatto
őstag

Így hogy egyre olcsóbb és ezáltal egyre többen veszik, csak sima tévé adás nézésére, a hőbörgés borítékolható.

KLIPSCH DOLBY ATMOS 5.1.4 - RP-280F - RP-450C - RP-150M - RP-140SA - Monoprice Monolith 12 THX Epson TW9400 4K HDR - Yamaha RX-A2080 - Zidoo Z9X - XBOX SERIES X - ASUS TUF DASH F15

(#21559) Callisto válasza coolrob (#21556) üzenetére


Callisto
őstag

A kis türelmet után jó sokat kellett várnom a válaszra. Biztos beszélt valakikkel.
Majd a végén azért egy csomó dolgot írt, hogy meggyőzzön nem fordulhat elő a beégés normál használat mellett és hogy milyen technológiákkal igyekeznek elkerülni.

"A wise man can learn more from a foolish question than a fool can learn from a wise answer." - Bruce Lee

(#21560) #72042496 válasza Callisto (#21555) üzenetére


#72042496
törölt tag

Én meg közben azon agyalok, hogy monitornak is csak veszek egy OLED-et, mert jó. Ha beég, beég, több is veszett Mohácsnál. Csak az a 120 Hz azért kéne, az 55" is bazi nagy, kitakarnák az asztalon a hangszórók. 55"-on a 4K képpontsűrűsége se túl acélos ilyen célra.

Nem most, talán nem is jövőre, azután viszont alighanem mégis LCD-mentes háztartás lesz ennek a vége. (Oké, a Garminomat leszámítva.)

[ Szerkesztve ]

(#21561) daneel_hu válasza renatto (#21558) üzenetére


daneel_hu
addikt

Ezért mondom, hogy ez nem fog menni.
Bármennyire is user-errornak lesz titulálva.
Egy tévé az tévé. Akkor is ha folyamatosan Éjjel-nappal Budapestet nézek rajta. ;]

Kíváncsi leszek amikor majd az MM-be viszi vissza az user a 77"-os W8, W9-et.
(2 millás eredeti vételárral...)

(#21562) Callisto válasza daneel_hu (#21557) üzenetére


Callisto
őstag

Külföldön sokszor az ilyen eseteket fedezik a kinti bankkártya biztosítások, illetve legtöbben BestBuyban veszik aminek az 5 éves garija fedezi a beégést is. BB-n kívül is van jó pár bolt ahol cserélik, de konkrétan a gyártói panelcsere - ugyan van rá példa -, nem jellemző és csak fenyegetések hatására történik meg.
Tovább pl. Ausztráliában a törvények olyanok, hogy ki kell cserélniük beégés miatt is. Ott nincs vita. :D

[ Szerkesztve ]

"A wise man can learn more from a foolish question than a fool can learn from a wise answer." - Bruce Lee

(#21563) coolrob válasza Callisto (#21559) üzenetére


coolrob
aktív tag

Ez azért mást jelent. Ha kihívod őket hogy beégett a TV csatorna logója, egy szavuk nem lehet szerintem, hiszen TV esetében az teljesen rendeltetésszerű használatot jelent. Aki írt neked szimplán a garilevélből idézett, ne foglalkozz veke.

A legátlátszóbb bolhás szövegek: 1. Mennyit engedsz a feléből? 2. Ez boltban is olcsóbb de azért elviszem ha engedsz belőle kicsit.

(#21564) daneel_hu válasza coolrob (#21563) üzenetére


daneel_hu
addikt

Szerintem is.Ez szóról-szóra a garilevélben van benne.
Nem valószínű, hogy változott a hozzáállás... de majd a legközelebbi prohardvertopikos beégéskor kiderül.

(#21565) Callisto válasza coolrob (#21563) üzenetére


Callisto
őstag

Igen onnan idézett és?
Nem mondják már, hogy cserélik....
Másrészt kevered a rendeltetésszerű használatot a 3. ponttal. Olvasd el ismét, hogy mit is írt:
3 - Nem vonatkozik statikus elemek beragadására (röviden).

"A wise man can learn more from a foolish question than a fool can learn from a wise answer." - Bruce Lee

(#21566) alaves válasza Callisto (#21559) üzenetére


alaves
addikt

Szerintem ne kérdezgessétek az LG-t (nehogy besokaljanak), akinek konkrét hiba van az jelentse be és majd kérjük ossza meg velünk a tapasztalatokat.

Samsung 65S90C/Asus RTX 3050/i5-4460/Asus B85M-G/16GB RAM*Creative FPS1600 4.1 Speaker*Sennheiser HD 230*[LG OLED55C1, Philips 55OLED754, LG OLED55B7V]

(#21567) sakal83 válasza Callisto (#21559) üzenetére


sakal83
addikt

Az ugyfelszolgalatos beirta a garjegy szoveget:)

(#21568) renatto válasza Callisto (#21559) üzenetére


renatto
őstag

Ebből nekem az jön le beolvasta/beolvastatták vele azt ami a garanciajegyben szerepel. De ez eddig is benne volt és mégis cserélték. Lehet magkapták az ügyfélszolgálatosok hogy ezt mondják, mer már fű-fa-virág cseréltetni akar mert enyhe banding van a tévén ami csak adott képen látszik és hogy képzeli ezt LG... meg a fórumon megmondták, hogy E8-ra is cseréltethetem! :P

Ez lehet akár az is hogy tényleg nem cserélnek többet, de lehet az is csak az ügyfélszolgálatos nem tudja vagy ezt kellett mondania, de közben nem változott semmi.

Mindenki vigyázzon a tévéjére lehetőségeihez mérten és probléma megoldva.

ui: amúgy az életszerű hogy húzzam orrba-szájba a képet mert nekik úgy lenne ideális...az meg mind1 hogy a kép trágya lesz/nem lesz a képernyőn.

[ Szerkesztve ]

KLIPSCH DOLBY ATMOS 5.1.4 - RP-280F - RP-450C - RP-150M - RP-140SA - Monoprice Monolith 12 THX Epson TW9400 4K HDR - Yamaha RX-A2080 - Zidoo Z9X - XBOX SERIES X - ASUS TUF DASH F15

(#21569) torma1981 válasza Callisto (#21562) üzenetére


torma1981
veterán

Itt is cserélik szó nélkül a beégést. Nálam így volt. Gondolom iyg lesz most is.

(#21570) janos666 válasza #72042496 (#21560) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

A beégés plazmánál is mindig azoknak volt a legnagyobb probléma, akik arra az oldalra gyűjtötték szorgalmasan az indokokat, hogy miért ne plazmát vegyen valaki (akár ők maguk, akár mások, akiket tanácsoltak), majd sorban következve azoknak, akik tudatosan vég nélkül napi >8 órán át hajtották >>50% RTL Klub háttér-tévézésre, fényes nappaliban maxra húzott Kontraszt / Cell Light értékekkel és hetente egyszer akartak leülni mozifilmet nézni, de akkor felfordult a gyomruk attól, ha halványan látszott a csatornalogó kontúrja (de ha egy kifejezetten felhős példányt fogtak volna ki LCD-ből, amin szintén lett volna hasonlóan zavaró folt, az "ez van, nincs mit csinálni, minden LCD-n előfordulhat").

De mutatok egy példát...

Szerinted mennyire zavar az engem ételkészítés közben, hogy ezen a Samsung plazmán be van ragadva a Comedi Central logó? :DDD

Ez 2013-as készülék, és ha jól rémlik, valamikor 2015 végén vettem használtan (kimondottan olcsón, épp jártam valakinél más miatt, és jóval piaci ár alatt ideadta), majd 2016 elején (szóval a 2 év garancia lejártát követő évben) kezdtek megjelenni apránként a csíkok, míg végül tavaly télen burjánzott el igazán a fertő (addig még tűrhető volt, messziről alig tűnt fel, most már azét nehéz nem észrevenni akár ~4m-ről se).

De mutatok egy másika...

Segítek: azt kell nézni, hogy meg van felezve a kép és az alja sokkal sötétebb, mint a teteje.

Ez szintén 2013-as Samsung LCD, szintén 2016-ban, a garancia lejárta utáni évben romlott el. (Ezt teljesen ingyen kaptam valakitől úgy, hogy csúnyábban nézett ki, mint most a képen.)

Ugye mekkora szerencse, hogy ebbe nem tud beégni az ATV logó? Meg vagyok mentve! Örökké tökéletes lesz rajta a kép! :))

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#21571) #72042496 válasza janos666 (#21570) üzenetére


#72042496
törölt tag

:)

Nálam épp a viszonylag drága gamer monitorok tökéletlensége a trigger. És hogy ezeknél egy esetlegesen beégett OLED is jobb. (Csak számomra egyelőre mégis az LCD a megfelelőbb.)

[ Szerkesztve ]

(#21572) janos666 válasza #72042496 (#21571) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Próbáld ki az OLED TV-den az 1080p120-at FastSync-el.
Ez persze nem olyan sima vagy lagmentes, mint a G-sync, de engem csak akkor zavar az akadozás (véletlenszerű képkocka ismételgetés 120fps alatt, eldobálás 120 felett, vagy vegyesen a kettő pont 120 közelében), ha folyamatos sebességgel sétálok (nyomva tartott billentyű) és figyelek egy mozgó falat vagy olvasok egy mozgó feliratot, de ha az egeret mozgatom (pl. célzás FPS-ben), akkor fel sem tűnik (igazából már 60Hz-en is jó, de 120-on kevesebb a recegés). A ~21ms lag pedig inkább akkor gond, ha hivatásod/munkád a játék és nem csak szórakozás.

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#21573) MrBazsi válasza Callisto (#21555) üzenetére


MrBazsi
senior tag

És akinek (mint pl nekem) vásárlás előtt azt mondta az ügyfészolgálatos telefonon visszahívva, nagyon pozitív hozzáállással, hosszasan taglalva a dolgot, hogy nyugodtan vegyem meg, szó nélkül cserélik ha beégne, mert erre is kiterjed a garancia, azokkal mi van? mi lenne az akkor ha mégsem cserélnék,mint a vásárló megtévesztése?
én is mielőtt megvettem elég sokat foglalkoztam a dologgal, itt is voltak aki mondták h cserélték neki a panelt gariban, és az üf is megerősítette ezt.
neked meg most bemásolták azt ami a garilevélen van egy az egyben. szereintem ne ez miatt ne vegyél oledet....

(#21574) bandi0000 válasza janos666 (#21572) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Mert van Samun kívül más tv be is freesync?

Xbox One: bandymnc

(#21575) #72042496 válasza bandi0000 (#21574) üzenetére


#72042496
törölt tag

Nincs. De itt nem a FreeSync-ről, hanem a FastSync-ről van szó. Az nem a tévében van, hanem az nVidia driverben.

(#21572) janos666: Tervben van, játékra eleve így terveztem használni majd. Nekem a G-Sync fő hozadéka, hogy nincs képtörés, a többi amolyan "extra". A 20 ms lag és esetenkénti akadozás nem fog zavarni szerintem. Egyébként meg a G-Sync sem feltétlenül tökéletes. Nálam pl. a Tomb Raider (2013)-ban zavaróan röcögött, amikor a framerate 100 környékére, vagy lejjebb esett. Lehet,a játékkal volt valami, mert a többiben meg szuperül működik.

[ Szerkesztve ]

(#21576) Szatura


Szatura
tag

Sziasztok
Hétköznapi halandónak LG 65 oled esetében C8 tud annyival többet a B8-al szemben mint amennyivel drágább? esetleg E ?

(#21577) vilga


vilga
tag

(#21578) coolrob válasza Szatura (#21576) üzenetére


coolrob
aktív tag

Jó kérdés :)
Ugyanaz a panel, de jobb proci. Elvileg emiatt 10-20%-kal nagyobb fényerőt tud HDR esetén, és minimálisan jobbak a felskálázás/mozgás stb képességei. Én azt mondanám, hogy attól függ, hogy mekkora az árkülönbség. Nagyon C8-at akartam, és az eMAG-ról brutál áron sikerült behúzni. Sztem 50k körül megéri a többletet, de 100-150 et már nem igazán..

A legátlátszóbb bolhás szövegek: 1. Mennyit engedsz a feléből? 2. Ez boltban is olcsóbb de azért elviszem ha engedsz belőle kicsit.

(#21579) daneel_hu válasza renatto (#21568) üzenetére


daneel_hu
addikt

Ez az egész e8-mizéria Joshi bűne.

(#21580) szabessz válasza Callisto (#21559) üzenetére


szabessz
tag

Szerintem is csak gari jegyről beolvastam.
Én néhány napja beszéltem LG szervizessel ő azt mondta cseréli gond nélkül beégés esetén.

(#21581) Callisto válasza szabessz (#21580) üzenetére


Callisto
őstag

Tudom én, hogy néhányunkank ezt mondták. Én viszont mielőtt megkockáztatok 750e pénzt szerettem volna kezemben lévő bizonyítékkot arra az esetre ha mégsem cserélnék.
Lehet, hogy itt pár nagyszájúnak van 1-2 évente ennyi kidobálni való pénze, de nekem nincs és ettől nemhogy kevesebbnek érzném magam (mint ahogy itt néz hozzám hasonlóakat annak pár magas lovon ülő figura), hanem inkább megfontoltabbnak. A mi felhasználási szokásunkkal ugyan is szinte biztos, hogy be fog égni lehet az akár jövő évi modell is.
Viszont a képminősége olyan, hogy függőséget tud okozni és el bírnám "viselni". :D

[ Szerkesztve ]

"A wise man can learn more from a foolish question than a fool can learn from a wise answer." - Bruce Lee

(#21582) MrBazsi válasza Szatura (#21576) üzenetére


MrBazsi
senior tag

Ugyan csak 55colban van összhasonlítási alapom, egy hét különbséggel vettünk haverral én B8at, ő C8at.
Ő is azt mondja, én is azt mondom, képminőségben semmi külömséget nem tudtunk felfedezni ugyanazon a tartalomnál ugyanazokkal a beállításokkal. Mindkettőnek gyönyörű képe van. fényerőben sem érzek plusszt a C8 javára. Viszont a talpa szebb a c8nak.

(#21583) Joshi válasza renatto (#21568) üzenetére


Joshi
titán

Szerintem LG vezére kapott egy kimutatást, miszerint a gyártott OLED panelek ötöde Magyarországra kerül a szervizekbe. Ez tűrhetetlen állapot. :DD ;]

(#21584) h1ght3chzor válasza univerzita (#21489) üzenetére


h1ght3chzor
őstag

Ezt hol tudom beállítani?

Kérlek tisztelj meg azzal, hogy válaszolsz a privát üzenetre.

(#21585) Joshi válasza janos666 (#21551) üzenetére


Joshi
titán

Nem kell ennyire sarkítani, a Sony és Panasonic soha nem az olcsóságáról volt híres. Amikor én vettem a 65A1-et milláért, akkor az LG 65B7 egy normális üzletben 950k volt. Szóval már 2017 novemberében se volt számottevő árkülönbség a kettő között. De az évek alatt szerintem mindenki tudja, hogy csak idő kérdése egy-egy combosabb akció legyen akármilyen márka. Ki kell várni és mindenki veheti akár a Sony Pana tévéket is.
Az LG érdekes gyári beállítással adta az OLED tévéit, nem csoda hogy elszaporodtak az átlag userek között a beégés problémája. Én már több mint egy éve használom az A1-et, de teljesen rendben van.

(#21586) h1ght3chzor válasza #55809408 (#21497) üzenetére


h1ght3chzor
őstag

Dlink dns 320L-om van, gépre egyelőre nem szeretnék semmit telepíteni, ennyi erővel hdmi kábellel is átnyomhatom. :) Van ötleted esetleg mit rontok el, lehet NAS-on belül kéne valamit configolni?

Kérlek tisztelj meg azzal, hogy válaszolsz a privát üzenetre.

(#21587) Joshi válasza #72042496 (#21571) üzenetére


Joshi
titán

Ha neked megfelelő egy 55"-os méret monitornak, akkor a helyedben én egy Q7-et vennék moncsinak. ;)

(#21588) renatto válasza Joshi (#21583) üzenetére


renatto
őstag

Alul tippelsz szerintem. :DDD

KLIPSCH DOLBY ATMOS 5.1.4 - RP-280F - RP-450C - RP-150M - RP-140SA - Monoprice Monolith 12 THX Epson TW9400 4K HDR - Yamaha RX-A2080 - Zidoo Z9X - XBOX SERIES X - ASUS TUF DASH F15

(#21589) daneel_hu válasza Joshi (#21583) üzenetére


daneel_hu
addikt

Aminek TE nagyban részese vagy. (még akkor is ha SONY-d van) :DD

(#21590) Pro Koryak válasza renatto (#21553) üzenetére


Pro Koryak
addikt

Az árat azért írtam, mert van egy bolt, ahol még mindig 650e a 65af8.
Szerintem is krva irreális a 8-900e ft-os ára, a mostani akciós viszont eléggé bestbuy jelenleg, sőt.
Ennyiért csak az emagos 65c8lalala volt, amiről kiderült, hogy itthon szopacs.

Ha az LG nem lenne ennyire rugalmas, itt csak 1-2 embernek lenne LG oled és kicsit visszafogottabban ócsárolnák a Sony/Pana párost. Amik érdekes módon rendre nyerik a teszteket... :F

(#21591) daneel_hu válasza Callisto (#21581) üzenetére


daneel_hu
addikt

"Lehet, hogy itt pár nagyszájúnak van 1-2 évente ennyi kidobálni való pénze, de nekem nincs és ettől nemhogy kevesebbnek érzném magam (mint ahogy itt néz hozzám hasonlóakat annak pár magas lovon ülő figura), hanem inkább megfontoltabbnak. "

Ezt most nem értem miért írod, alapvetően nagyon segítőkész a fórum.

Nekem pl nagyon sokat segítettek itt páran, tényleg le a kalappal.
A legtöbbet Jani, dGyuri és Joshi… de még voltak páran.

(#21592) Joshi válasza Pro Koryak (#21590) üzenetére


Joshi
titán

LG topikban ne mondj ilyeneket. ;]

(#21591) daneel_hu irigység, sóvárgás valami iránt. Hagyd rá. ;]

[ Szerkesztve ]

(#21593) #72042496 válasza Pro Koryak (#21590) üzenetére


#72042496
törölt tag

"65c8lalala"

:DDD

(#21587) Joshi: Áhh, visszaraktam a 32" VA-t. Marad ez. Most a 27" IPS után látszólag óriási, és még feketéje is van. :D

De 55"-ost viccen kívül nem akarok, ebben a helyiségben hely sincs neki. Maximum 49", de már ahhoz is bútort kellene cserélni.

[ Szerkesztve ]

(#21594) renatto válasza Pro Koryak (#21590) üzenetére


renatto
őstag

Az az Alza.hu-s tralalal volt. :DDD De jól emlékszel, mert volt Emagos is - Árukereső árdiagrammos - ami akkor CsúcsSzuperBestBuy 600k.

Csak ezne lovagolsz, ha LG nem lenne ilyen...De ilyen,

Ha a Sony/Panasonic olcsóbb lenne, nem csak 1-2 embernek lenne olyan. Ha érdemben jobbak lennének megint azt vennék a népek. Ha a Panasonicnak nem lenne annyira maradi szervízháttere és mondjuk adná ő is az 5 év garanciát az OLED tévékre, lehet olyat is venne 1 akár 2 ember.

Mit számít "ha nem lennének ilyenek" mi lenne?! Semmi mert ilyenek....

[ Szerkesztve ]

KLIPSCH DOLBY ATMOS 5.1.4 - RP-280F - RP-450C - RP-150M - RP-140SA - Monoprice Monolith 12 THX Epson TW9400 4K HDR - Yamaha RX-A2080 - Zidoo Z9X - XBOX SERIES X - ASUS TUF DASH F15

(#21595) szabessz


szabessz
tag

Jönnek még jó akciók Médiába holnaptól LG 55C8 449e Ft lesz.

[ Szerkesztve ]

(#21596) renatto válasza szabessz (#21595) üzenetére


renatto
őstag

Kedvezménymánia lesz éjféltől, de honnan tudod ezt a konkrét árat?

KLIPSCH DOLBY ATMOS 5.1.4 - RP-280F - RP-450C - RP-150M - RP-140SA - Monoprice Monolith 12 THX Epson TW9400 4K HDR - Yamaha RX-A2080 - Zidoo Z9X - XBOX SERIES X - ASUS TUF DASH F15

(#21597) szabessz válasza renatto (#21596) üzenetére


szabessz
tag

Most volt a tv-be MediaM reklám pont a 55C8 muttaták.
Igen kedvezmény mániába lesz 449.999Ft.

[ Szerkesztve ]

(#21598) renatto válasza szabessz (#21597) üzenetére


renatto
őstag

Köszi! Akkor ezért verték fel az árakat listaárra pár napja...hogy legyen "bőven" akciós, a normál ár. :(((

KLIPSCH DOLBY ATMOS 5.1.4 - RP-280F - RP-450C - RP-150M - RP-140SA - Monoprice Monolith 12 THX Epson TW9400 4K HDR - Yamaha RX-A2080 - Zidoo Z9X - XBOX SERIES X - ASUS TUF DASH F15

(#21599) sakal83 válasza renatto (#21598) üzenetére


sakal83
addikt

Nem ertelek. Ez boven jo ár ilyenkor a tavalyi C7 árához képest. Hétvégén a 65b8 586k volt. Nézd meg a tavaly ilyenkori árát a b7nek...

Joshi Mesternek mennyire fájhat a 65os ára:) Tavaly horror volt még.

Érezhetően csokkent az arszint. Nem lepodnek meg ha a 65b8at 450 alatt arulnak ki majusban az 55ost megy 300k kornyeken

[ Szerkesztve ]

(#21600) Joshi válasza sakal83 (#21599) üzenetére


Joshi
titán

"Joshi Mesternek mennyire fájhat a 65os ára"
Egyáltalán nem bántam meg sőt, egy kiváló tévé az A1. Ráadásul eddig csak nem sokkal több mint a felét fizettem ki, szóval nincs itt dráma. :DDD

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  OLED TV topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.