Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  OLED TV topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-12 22:14:59

LOGOUT.hu

OLED Televíziók - témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21951) daneel_hu válasza kopi72 (#21946) üzenetére


daneel_hu
addikt

Akkor sajna lehet megszívattak, keserves tanulópénz lesz ebből. :( :(((
Mert hiába nem azt rendelted, nem fogod tudni bizonyítani, hogy az árut sértetlenül vetted át... ergo ők arra bazíroznak majd, hogy ugyan nem ezt rendelted, de nem tudod visszaszolgáltatni sértetlenül a téves árut. :(

Nem véletlenül kötöttem MM-ben biztosítást az e8-ra, pont ilyenekre jó.
Ha kettétört volna a tévé a taxiban míg hazahozzuk (saját kocsiba be se fér), akkor perkál a biztosító.
Sőt ha később sikerül eltörni, akkor is legalább az avultatott árat, de fizeti.
(annyit kell bizonyítanom, hogy nem a 12 év alatti kölykeim közül törte el valamelyik)

Mi volt ez?
Royal HW?
Blekk Frájdéj?
Istenem... :(

[ Szerkesztve ]

(#21952) OPiiPO válasza kopi72 (#21949) üzenetére


OPiiPO
addikt

Honnan rendelted? Mármint a bolt pontos neve fontos lenne, már csak a többiek miatt is.
Köszi!

[ Szerkesztve ]

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#21953) kopi72 válasza Joshi (#21950) üzenetére


kopi72
aktív tag

igen. Ala is irtam ezt a szallito levelen.

viszont, ha atvagod a kotegelo pantokat, le lehet huzni a tetejet ugy, hogynem vagod fel a ragasztast!
Marpedig a ragasztas original uj volt, nem lehet atverni, mert a kartonpapir felso reteget magahoz tapasztja, lehuzas eseten.
Tehat ha a kotegelo pantokat valaki vissza tudja forrasztani (siman melegiteni kell csak) akkor ujra tud csomagolni egy torott tevet is. De mondom, ehhez raktaros segitsegere is szukseg van, hogy kiemeljen egy mar serult tevet a raktarbol, gondolom.

Magyarorszag a mosoly orszaga. Akar kiskoruton akar nagykoruton elmenygazdag utazasban lehet resze!

(#21954) kopi72 válasza daneel_hu (#21951) üzenetére


kopi72
aktív tag

szerinted senior programozokent erre en nem jottem ra? Mit gondolsz miert szedtem 1 hetig a xanaxot..

Es raadasul itt van ez a rohadt teve a padlason, amimkor felmegyek meglatom veletlenul, es osszeszorul a gyomrom..

Magyarorszag a mosoly orszaga. Akar kiskoruton akar nagykoruton elmenygazdag utazasban lehet resze!

(#21955) kopi72 válasza daneel_hu (#21951) üzenetére


kopi72
aktív tag

"Mi volt ez?
Royal HW?
Blekk Frájdéj?
Istenem... :(" => igen.

Magyarorszag a mosoly orszaga. Akar kiskoruton akar nagykoruton elmenygazdag utazasban lehet resze!

(#21956) renatto válasza kopi72 (#21949) üzenetére


renatto
őstag

Értem, te döntésed.

Amúgy honnan volt rendelve?

Nekem ez azért több mint érdekes, hogy a szállítólevélen nincs rajta mit adnak át, te ezt aláírod, úgy hogy nem tűnik fel a tévé dobozán nem az van, amit rendeltél...és ezek után még törött is. Ezután még fel is jelentenéd, erre rá lehetne mondani, hogy a cselekmények sorozata és végkimenetele, nem életszerű. Mármint hogy pár órán belül össze is töröd a készüléket (ennyi érdekes dolog után). No de mind1.

KLIPSCH DOLBY ATMOS 5.1.4 - RP-280F - RP-450C - RP-150M - RP-140SA - Monoprice Monolith 12 THX Epson TW9400 4K HDR - Yamaha RX-A2080 - Zidoo Z9X - XBOX SERIES X - ASUS TUF DASH F15

(#21957) daneel_hu válasza kopi72 (#21953) üzenetére


daneel_hu
addikt

LG OLED csomagolása nemigazán úgy van megoldva, hogy mindenképp látszódjék a "sértetlen csomagolás".
Maga a tv-panelen van egy fólia, azon talán 1 matrica(?), az egész pedig be van húzva egy hatalmas fólia-szerü zacskóba, majd pár helyen leragasztva. Ez a belső csomag símán bontható, újracsomagolható anélkül, hogy észrevennéd.

Maga a külső doboz már neccesebb a pántok miatt, de ha átvágja valaki, akkor símán tud rátenni egy másikat, ez nem egy "LG-pánt" hanem egy szimpla ipari szar. Bármilyen dobozon látsz ilyet.

Az, hogy egy ilyen tv zsírúj, azt maximum a sértetlensége bizonyítja, és amennyiben van kéznél egy szerviztávírnyák akkor azzal meg lehet nézni az üzemidőt. (más már használta-e)

Szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#21958) OPiiPO válasza kopi72 (#21955) üzenetére


OPiiPO
addikt

nézd a jó oldalát - spóroltál pár (tíz)ezer forintot, ahhoz képest hogy egy gyári garos boltban vetted volna meg :P

[ Szerkesztve ]

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#21959) renatto válasza OPiiPO (#21958) üzenetére


renatto
őstag

Ezt inkább ne.

KLIPSCH DOLBY ATMOS 5.1.4 - RP-280F - RP-450C - RP-150M - RP-140SA - Monoprice Monolith 12 THX Epson TW9400 4K HDR - Yamaha RX-A2080 - Zidoo Z9X - XBOX SERIES X - ASUS TUF DASH F15

(#21960) kopi72 válasza renatto (#21956) üzenetére


kopi72
aktív tag

"Nekem ez azért több mint érdekes, hogy a szállítólevélen nincs rajta mit adnak át"
Marpedig ez igy van, itt van a kezemben a fuvarlevel (igazolhat mas is akinek a royal hozott tevet ugy, hogy emailben kuldte a bolt a szamlat)
Regebben volt papir szamla is, nade ugyebar mindenki atallt emailesre mar.

Azzal hogy alairtam a papirt, h bontast kertem, sertetlen a termek, es a csomagolas is sertetlen, sakk mattot adtam magamnak.
Semmi nem bizonyitja, h nem en tortem el..

Illetve 1 dolog, ha beadnam fuggetlen szakertonek vizsgalatra, de nekem fontosabb az egeszsegem, es hagyom az egeszet a fenebe mar..

Magyarorszag a mosoly orszaga. Akar kiskoruton akar nagykoruton elmenygazdag utazasban lehet resze!

(#21961) kopi72 válasza OPiiPO (#21958) üzenetére


kopi72
aktív tag

magyar budapesti _nagy_ multi ceg, a gar is itt van 2 ev, bele van becsetelve a bolthalozat neve.
meg van az okom ra miert nem irom le a nevet..
Es van olyan is aki magatol osszerakja melyik az a ceg, aki kizarolag a royallal kuld tv-t.

[ Szerkesztve ]

Magyarorszag a mosoly orszaga. Akar kiskoruton akar nagykoruton elmenygazdag utazasban lehet resze!

(#21962) Joshi válasza kopi72 (#21953) üzenetére


Joshi
titán

Nem tudom milyen ügyvéddel beszéltél, de én azért ezt nem hagytam volna annyiban az tuti.

(#21956) renatto Royal Hardware csodabolt volt. :B

[ Szerkesztve ]

(#21963) kopi72 válasza Joshi (#21962) üzenetére


kopi72
aktív tag

nem, akkor felreertettem, a royal csomagkuldo, de nem a bolt (en olvastam a roviditest felre)

(Szal nem tudtam mi a HW a royal vegen amit beirt nekem)

[ Szerkesztve ]

Magyarorszag a mosoly orszaga. Akar kiskoruton akar nagykoruton elmenygazdag utazasban lehet resze!

(#21964) daneel_hu válasza kopi72 (#21960) üzenetére


daneel_hu
addikt

De amúgy az LG-dobozokon kib* nagyban rá van írva mi is van benne valójában.
(pl B8, C8 vagy E8...) de szinte mindegyik oldalon rá van írva.
Vagy a doboz stimmel, csak a belsejében b8 volt?

Mit rendeltél valójában?

(#21965) kopi72 válasza daneel_hu (#21964) üzenetére


kopi72
aktív tag

na, hagyjuk abba, mar mindenki rajtam rohog.
Szoval azert irtam ide eredetileg, h van egy ilyen torott tevem, 50-60 ezerert elado, ha valakinek kellene az elektronikaja + a magic remote.
garancia 2 evig van ra, a gar jegybol kiderul hol vettem.

[ Szerkesztve ]

Magyarorszag a mosoly orszaga. Akar kiskoruton akar nagykoruton elmenygazdag utazasban lehet resze!

(#21966) renatto válasza kopi72 (#21960) üzenetére


renatto
őstag

Értem, bár továbbra is úgy érzem feltűnően hamar feladtad ezt a "400-500k-s kérdést", de nem az én gondom.

ui: ez a röhögéstől, nagyon távolt van! Inkább értetlenül állunk a helyzet előtt.

[ Szerkesztve ]

KLIPSCH DOLBY ATMOS 5.1.4 - RP-280F - RP-450C - RP-150M - RP-140SA - Monoprice Monolith 12 THX Epson TW9400 4K HDR - Yamaha RX-A2080 - Zidoo Z9X - XBOX SERIES X - ASUS TUF DASH F15

(#21967) daneel_hu válasza kopi72 (#21965) üzenetére


daneel_hu
addikt

Szerintem senki nem röhög, legalábbis én biztosan nem.

Engem már basztak át hasonlóképpen, csak nem műszaki cikkel.
De nem hagytam annyiban, így nem ért kár.

Egyet tanácsolok neked - bár halvány lila gőzöm sincs hány éves vagy.
De.
Az egészséged akkor fog romlani, ha nem teszel meg mindent azért, hogy ezt a helyzetet rendezd.
Amennyiben úgy gondolod, hogy már mindent megtettél, akkor és csakis akkor szabad megpihenni.
Kérdezd meg magadtól, hogy "valóban mindent megtettem-e?"
Ha a válasz igen, akkor leülsz, pihensz.
Szerintem.

Első körben a nyilvánosságot is segítségül kellene hívni.
Pl. közösségi oldalak. Előtte kellene tanács ügyvédtől, hogy nyilvánosságra hozatal esetén betámadhatnak-e hitelrontás révén.

Én nem hagynám annyiban... az tutibiztos. :(((

[ Szerkesztve ]

(#21968) kopi72 válasza renatto (#21966) üzenetére


kopi72
aktív tag

irok privatot neked, hogy megertsd

Magyarorszag a mosoly orszaga. Akar kiskoruton akar nagykoruton elmenygazdag utazasban lehet resze!

(#21969) renatto válasza kopi72 (#21968) üzenetére


renatto
őstag

Nem tudom miért kellene privátban folytatnunk?! Nekem abszolút nem érdekem, hogy megoldódjon a problémád, csak nem értem az egész szitut. És erre az sem lehet kifogás, hogy utólag belegondoltál, tényleg te - is - hibáztál és behúztak. Be kell ismerni, de feladni ezért nem kellene... pláne mert nem te akarsz átverni valakit, hanem egyelőre úgy néz ki téged vertek át, de legalább megkárosítottak mert egy sérült terméket kaptál. Részemről ennyi.

[ Szerkesztve ]

KLIPSCH DOLBY ATMOS 5.1.4 - RP-280F - RP-450C - RP-150M - RP-140SA - Monoprice Monolith 12 THX Epson TW9400 4K HDR - Yamaha RX-A2080 - Zidoo Z9X - XBOX SERIES X - ASUS TUF DASH F15

(#21970) Joshi válasza kopi72 (#21963) üzenetére


Joshi
titán

Ha már belenyugodtál (xanax szedésével nem csodálom habár számomra vicces) akkor hagyjuk a témát. :R
Egyet ígérj meg, soha nem vásárolsz olyan üzletből ami nem ajánlott. Amit meg aláírsz azt olvasd is el. ;)

(#21971) kopi72 válasza Joshi (#21970) üzenetére


kopi72
aktív tag

sosem vasaroltam nem ajanlott uzletbol.

Magyarorszag a mosoly orszaga. Akar kiskoruton akar nagykoruton elmenygazdag utazasban lehet resze!

(#21972) dh66e válasza kopi72 (#21965) üzenetére


dh66e
veterán

Neked beárazós topik kell ...hirdetni tilos a topikban!
Add fel Hardverprón,jófogáson a készüléket hátha elviszi egy szervizes....

Egyébként részvétem.

[ Szerkesztve ]

(#21973) renatto válasza kopi72 (#21971) üzenetére


renatto
őstag

Köszi a levelet, de ezt eddig is sejtettem, hogy bepaliztak.

Ha rám hallgatsz tényleg azt csinálsz amit akarsz! ;]

ui: 1. Továbbra is felhívnám őket és megmondanám kaptam egy rossz tévét, de nem azt amit rendeltem és persze törött. Legfeljebb elhajtanak.

2. Fogyvédet megkérdem és legrosszabb esetben feljelentem polgári peres úton, amin több mint gyanús lesz az események halmazata, pláne, hogy kapsz "véletlenül" egy 500k-s tévét egy jóval olcsóbb helyett, ami szintén "véletlenül" törött. Gyűjtögetsz egy tévére, majd nagy szerencsédre kapsz egy kétszer annyit érőt, amit pont aznap el is törsz?! Hát ez nekem nem lenne túl életszerű... No de tényleg legyen ez a te gondod.

3. Valószínűleg hibáztál, de majd a bíróság megmondja, hogy te vagy a cég követet-e el nagyobb hibát.

És tényleg zárjuk a témát.

[ Szerkesztve ]

KLIPSCH DOLBY ATMOS 5.1.4 - RP-280F - RP-450C - RP-150M - RP-140SA - Monoprice Monolith 12 THX Epson TW9400 4K HDR - Yamaha RX-A2080 - Zidoo Z9X - XBOX SERIES X - ASUS TUF DASH F15

(#21974) kopi72 válasza renatto (#21973) üzenetére


kopi72
aktív tag

Köszönöm, mindenkinek, a privatokat is.
Fel fogok keresni egy masik ugyvedet, atbeszelem vele a dolgot, es utana felhivom a boltot.
Es igazatok van, nem fogom annyiba hagyni, eleg kemenyen megdolgoztam azert a penzert.

bocs a flame-ert

[ Szerkesztve ]

Magyarorszag a mosoly orszaga. Akar kiskoruton akar nagykoruton elmenygazdag utazasban lehet resze!

(#21975) alaves válasza kopi72 (#21974) üzenetére


alaves
addikt

Beszélj az LG-vel telefonon, kérj segítséget! Szoktak segíteni, nagyon rendesek. Mikor nálam panelcsere volt, éppen egy összetört TV-t cseréltek előttem lévő helyszínen, azt hiszem a lakás ingóság biztosítás is benne volt valahogy (létra rádőlt a TV-re)...

[ Szerkesztve ]

Samsung 65S90C/Asus RTX 3050/i5-4460/Asus B85M-G/16GB RAM*Creative FPS1600 4.1 Speaker*Sennheiser HD 230*[LG OLED55C1, Philips 55OLED754, LG OLED55B7V]

(#21976) renatto válasza kopi72 (#21974) üzenetére


renatto
őstag

Majd azt se felejtsd el, hogy lehet nem a "cég" a ludas, hanem a futárcég. Ők is elcserélhették a tévédet, mert korábban ők összetörtek egyet...és így a fő cégnek - akár - tudni sem kellett róla, hisz ők kiadták a valós rendelésed nekik.

Fogyasztóvédelemmel beszélj szerintem. Én akárhányszor írtam nekik, visszahívtak és hosszú percekig mondták, minek mi a következménye és mik a lehetőségeim, valmint az összes kérdésemre válaszoltak. Nagyon segítőkeszek voltak mindíg, bár sajnos van amikor tehetetlenek ők is, de akkor megmondják kihez kell fordulni és azt is mire lehet számítani. Biztos nem te vagy az első akivel ez előfordult.

KLIPSCH DOLBY ATMOS 5.1.4 - RP-280F - RP-450C - RP-150M - RP-140SA - Monoprice Monolith 12 THX Epson TW9400 4K HDR - Yamaha RX-A2080 - Zidoo Z9X - XBOX SERIES X - ASUS TUF DASH F15

(#21977) energomatt válasza renatto (#21976) üzenetére


energomatt
senior tag

2016 december 31. előtt, vagy az után?

(#21978) tothl


tothl
addikt

Szerintem simán szándékos átverés volt, az emberek kapzsiságára alapozva.
És bejött.

(#21979) dgyuri0123 válasza tothl (#21978) üzenetére


dgyuri0123
nagyúr

" az emberek kapzsiságára alapozva"

EZT HOGY KELLENE ÉRTELMEZNI? Van akinek számít pár tízezer forint is, mert nem sz@rja a pénzt. Lehet el kellene fogadni, hogy nem egyformán gazdag aki oledet vesz.

Az meg szégyen, ha egy köcsög forgalmazó vagy egy köcsög raktáros szó szerint kirabol, ha tőlük rendelsz valamit. De ha már itt tartunk, rengetegen rendelnek Ebay-ről, mert ott olcsóbb bármi. Akkor ezek szerint mind fukar, aki onnan rendel? :U

"csak a zene van"

(#21980) dom1n0 válasza #72042496 (#21868) üzenetére


dom1n0
aktív tag

Szia,

megjött a kütyü, sajnos az infra csak félig meddig igaz, álljon itt okulásként mindenkinek. :D
A ki/bekapcsoló gomb illetve az stb power ami infra, a többi gomb szerintem RF, mert azokat abszolút nem érzékeli a kütyü, minden más kütyü infrás gombjait pedig teljesen.

(#21981) tothl válasza dgyuri0123 (#21979) üzenetére


tothl
addikt

Hát én úgy értelmeztem, hogy egy tök más, jóval olcsóbb modell helyett jött ez, ezért meg sem nézte, nehogy véletlenül észrevegyék és elvigyék. Aztán meg sírás lett.

DE ha félreértelmeztem akkor bocsánatot kérek.
Csak van ez a kategória aki csinál ilyeneket, de ugyanez az aki észreveszi egy webshopban hogy nyilvánvalóan TELJESEN el van írva egy termék ára aztán meg a jogaira hivatkozik mikor a kereskedő nyilván nem szívesen bukik be akár többszázezer forintot.

(#21982) #72042496 válasza dom1n0 (#21980) üzenetére


#72042496
törölt tag

Ha a magic remote néhány parancsa RF is, a tévé akkor is fogad IR-t, különben nálam se működne a Harmony-val.

Magukhoz a távokhoz nem értek, de neten látok mindenféle hexa kódot az LG tévékhez, ilyeneket keresve/próbálva se sikerül? Esetleg support, hogy ne csak a beégéssel/garanciával kapcsolatban keresse őket valaki? :)

[ Szerkesztve ]

(#21983) dom1n0 válasza #72042496 (#21982) üzenetére


dom1n0
aktív tag

Ez a kütyü úgy működik, hogy nyomsz egy virtuális gombot, és utána a tv/légkondi/bármi távjáról megtanulja a kódot gyakorlatilag, nagyon egyszerű embereknek készült :D
Az a fura, hogy mindent megevett idáig, itt viszont nem is érzékeli az említett 2 gombon kívül, hogy nyomom a távon a gombot (ott pedig világít a visszajelző lámpa).
Lehet jövő héten beszélek velük, ha lesz egy kis időm, legrosszabb esetben megveszem a nagyobbik kütyüt, az támogatja az RF jeleket is.
Ha azzal sem jó, felgyújtom mindet :D

(#21984) UberMutant válasza dom1n0 (#21983) üzenetére


UberMutant
őstag

kikapcsolt/áramtalanított tvvel próbáld (kivéve back gomb)

(#21985) daneel_hu válasza tothl (#21981) üzenetére


daneel_hu
addikt

Bármi is történt, valószínűleg az átverésnek egy újabb, sötétebb, mélyebb dimenziójával állunk szemben.
Illetve nem mi, hanem ő.

(#21986) sakal83 válasza tothl (#21981) üzenetére


sakal83
addikt

Ilyen forgatókönyv is elképzelhető, persze nem feltételezve, de egy reális verzió.

Illetve veszélyes vizek ezek, mert egy hatósági vizsgálatnál a raktárbevételi és kiadási bizonylatok, illetve a szállítói levelek alapján meg lehet állapítani. Kivéve, ha raktáros zúzta össze, és nem akarta, hogy ráverjék, és okosba kicsempészett egy az eredetileg rendelt terméket.

[ Szerkesztve ]

(#21987) #72042496 válasza dom1n0 (#21983) üzenetére


#72042496
törölt tag

Belegondolva, a magic remote már csak a kurzor miatt is valószínű, hogy nem csak IR jelet küld. Szerintem egy régi LG táv gombaji is működnek az OLED-eken, és arról azt gondolom, meg tudod tanítani a távirányítódat. (Még azt is mondanám, hogy hozd át azt a távot aztán nézzük meg, a Harmony által küldött jelet megtanulja-e, csak nagyon sűrű az év vége.)

[ Szerkesztve ]

(#21988) dom1n0 válasza UberMutant (#21984) üzenetére


dom1n0
aktív tag

Ezer hála és köszönet, így sikerült :)
Ez hogy van akkor? Kikapcsolva Infra, bekapcsolva RF?

(#21989) #72042496 válasza kopi72 (#21974) üzenetére


#72042496
törölt tag

Egy ilyen tévének nem egyedül áll neki az ember, így szerencsére másvalaki is egyszerre megbizonyosodott róla, hogy az bizony törött volt. (Ha a futár nem látta, akkor azért, mert épp a klotyón/másik helyiségben tartózkodott.)

(#21990) sakal83: A nyilatkozat sajnos szívás. :( Én telefonnal (Galaxy S7) jártam úgy, hogy visszakértem eredeti állapotában a szervízből, majd otthon vettem észre, hogy a hátlapja félig lifeg, és nincs benn az akku. Más gond is volt az ügyintézéssel, így még átvételkor írtam egy panaszt, ami után szerencsére rendezte az MM illetve Cardif az ügyet.

[ Szerkesztve ]

(#21990) sakal83 válasza #72042496 (#21989) üzenetére


sakal83
addikt

Azért az a nyilatkozat aláírása, hogy sérülésmentes volt, amikor kinyitotta eléggé perdöntő sajnos, és az védelem sem előnyös álláspont, hogy rossz termék került szállításra. Miért törte el?... mondhatja a kereskedő...

Pár horrorsztorit olvasva én ezentúl csak videózás közben fogok ilyen holmi rendelni és el is olvasom ezentúl mit írok alá...

mondjuk halkan jegyzem meg, de egy lakásbiztire szerintem megoldható a problémakör, de természetesen ilyet nem javasolnék

[ Szerkesztve ]

(#21991) daneel_hu válasza sakal83 (#21986) üzenetére


daneel_hu
addikt

A gond az, hogy egy LG OLED-nek rohadtul más a doboza mint a többi LG terméknek.
Ráadásul egybecseng az OLED általános arculatával. (LG OLED reklámok)

Elképzelni nem tudom, hogy a rákba ne lehessen azonnal kiszúrni, hogy ez nem az én rendelt tévém hanem egy oled. :o :F

(#21992) daneel_hu válasza sakal83 (#21990) üzenetére


daneel_hu
addikt

Csak ha ismerős csinálja.
Mert ingóságoknál serial és a sérülésmentesség bemutatandó.

(#21993) #72042496 válasza daneel_hu (#21991) üzenetére


#72042496
törölt tag

Én azt feltételeztem, hogy OLED-et rendelt, csak más OLED-et.

(#21994) Pro Koryak válasza sakal83 (#21990) üzenetére


Pro Koryak
addikt

"Azért az a nyilatkozat aláírása, hogy sérülésmentes volt, amikor kinyitotta eléggé perdöntő sajnos..."

Kicsit jobban belegondolva, nem!
Ő is írta, hogy kibontotta, megnézte, DE a képernyővédő fólia miatt nem látta/látszott a sérülés, és bekapcsolni sem merte, nehogy a páralecsapódás hibát okozzon.
A sérülést viszont CSAK bekapcsolt állapotban lehet látni!!!

Szóval első körben a bolttal egyeztetni, határozottan, nem nyuszi módra!
Az LG szerviznél is bejelenteni/érdeklődni ilyenkor mit lehet/kell tenni ... stb.

[ Szerkesztve ]

(#21995) Clay


Clay
senior tag

Ez a legnagyobb pofátlanságok közé tartozik, pont ezért megkérdőjelezhető a kereskedő és a futárcég eljárása is. Egy ilyen összetett és méretes műszaki cikknél nem tudsz pillanatok alatt megbizonyosodni arról, hogy sérülésmentes, pont a csomagolás miatt. Több réteg fólia van rajta, nem is biztos, hogy meglátod a repedést, csak akkor amikor bekapcsolod. Az meg, hogy esetleg b8 helyett c8-at kapott, simán benézhető, amikor már tűkön ül az illető.

A processzorok füsttel működnek.Ha kijön belőlük a füst,nem működnek tovább!

(#21996) UberMutant válasza dom1n0 (#21988) üzenetére


UberMutant
őstag

a magic remote folyamatosan oda-vissza kapcsoltban áll a TVvel, nem csak egy buta mutató.
viszont ha nincs TV, akkor életre kel az infrás képessége. (ezért kellet kikapcsolnod a tvt)

[ Szerkesztve ]

(#21997) renatto válasza energomatt (#21977) üzenetére


renatto
őstag

??? Ha arra érted mikor beszéltem velük, akkor idén év elején 2 ügyben is. Az egyik a DenonMárkabolt volt.

KLIPSCH DOLBY ATMOS 5.1.4 - RP-280F - RP-450C - RP-150M - RP-140SA - Monoprice Monolith 12 THX Epson TW9400 4K HDR - Yamaha RX-A2080 - Zidoo Z9X - XBOX SERIES X - ASUS TUF DASH F15

(#21998) energomatt válasza renatto (#21997) üzenetére


energomatt
senior tag

Csak azért kérdeztem, mert nem egyértelmű azóta, hogy egyáltalán létezik-e ilyen intézmény, miután megszüntették és a hatásköröket szétszórták.

(#21999) Tulku válasza Pro Koryak (#21994) üzenetére


Tulku
veterán

Ott a pont....

Én speciel (habitusomból fakadva) viperával mennék a futárcéghez, ha az eladó cég elhajt...az biztos, hogy csinálnék egy kis kalamajkát, nem kellene xanax...

(#22000) renatto válasza energomatt (#21998) üzenetére


renatto
őstag

Igen más a neve, de van ami ezzel foglalkozik továbbra is. És mondom, e-mailt írtam és visszahívtak.

KLIPSCH DOLBY ATMOS 5.1.4 - RP-280F - RP-450C - RP-150M - RP-140SA - Monoprice Monolith 12 THX Epson TW9400 4K HDR - Yamaha RX-A2080 - Zidoo Z9X - XBOX SERIES X - ASUS TUF DASH F15

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  OLED TV topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.