Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  OLED TV topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-12 22:14:59

LOGOUT.hu

OLED Televíziók - témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22601) viera válasza sakal83 (#22600) üzenetére


viera
őstag

Az a baj,hogy a 65-ös C8 110e ft-tal drágább mint a 65-ös B8. :((( És csak a B8-ra van 5 év garancia.Egyébként ma néztem a MM-ban a Panasonic-ot és egy kicsit nekem is jobban tetszett.

[ Szerkesztve ]

Soha ne mondd,hogy soha!!!

(#22602) sakal83 válasza viera (#22601) üzenetére


sakal83
addikt

B8at valaszd. Sokat erhet az 5 ev gari. 110k kulonbseget plusz gari nelkul sem eri meg. De vardvmeg a tobbieket is a tanacsert.

A pana nekem is bejon de nagy rossz a szervize. En is es meg tobben tapasztaltak sajnos. Pedig imadtam a panat.

[ Szerkesztve ]

(#22603) gabben85 válasza viera (#22601) üzenetére


gabben85
csendes tag

Szia! Melyik MM-ban van nézted? Én is meg szeretném nézni már élőben, csak ahol eddig voltam, egyikben sem volt kiállítva.

(#22604) viera válasza gabben85 (#22603) üzenetére


viera
őstag

Székesfehérváron

Soha ne mondd,hogy soha!!!

(#22605) janos666 válasza Hubba12 (#22582) üzenetére


janos666
nagyúr

Ez részben a saját tapasztalatom volt, hogy egy fiatal C7-en még elég látványos foltokat tudott hagyni maga után egy sci-fi témájú HDR-es játék, mikor először kipróbáltam.
Bár ehhez azt is hozzá kell tennem, hogy mikor először láttam így IR-t, akkor 5-10 percet sétálgattam a házban telefonálva, nem folyamatosan játszottam. -> Valami ilyesmire gondolnék az "óvatosan"-al (ne hagyd ott HDR módban kimerevített képpel határozatlan időre a gépet: egy WC-szünet belefér, de ha nem tudod mennyi időre tervezed otthagyni, akkor inkább dobd le a játékot/filmet a Windows tálcára, vagy lépj vissza a konzol/lejátszó főmenüjébe, nyomd át a TV-t SDR TV adásra, stb, ne úgy álljon ott egy mozdulatlan HDR kép, amin lehet épp egy "lézernyaláb" full-fehér vakító csík...).

Később SDR tartalommal is láttam néha IR-t a C7-en, bár azt is csak monitorként használva, ami az első pár hét után gyakorlatilag megszűnt (nem csak én szoktam hozzá, mert előtte PDP-m volt, amin szintén volt IR, sőt átlagosan több még öreg korában is).

Ami most került hozzám B8, az kevésbé tűnik érzékenynek így új korában, mint annak idején a C7. Ezen is még csak HDR után láttam IR-t (miután lefuttam a CalMAN AutoCAL-t, ami viszonylag kényes tartalom), de az is magától kifakult menet közben egy percen belül (kvázi a szemem láttára, ahogy átváltott a fekete alapon színes téglalapból homogén szürkébe, akkor elkezdett "felivódni a tócsa").

Volt előtte némi tapasztalatom egy B6-al, ami a C7-től sokkal érzékenyebbnek tűnt (egy-két nap járatás után még látványosabb IR volt rajta SDR-ból is, mint az öreg PDP-men). Azon HDR-t sem kellett nézni (pontosabban még lehetőségem se nagyon volt). Ugyanakkor az a készülék egy héten belül ment vissza a boltba (nem csak emiatt, amúgy se tetszett még a színkezelés se a Technicolor frissítés előtt), szóval nem tudom, hogy néhány hét után mennyit javult volna a helyzet.

De még mindehhez is hozzáteszem, hogy első sorban azért javaslom, hogy új korában inkább óvatoskodj kicsit, mert aki nincs hozzászokva az IR-hez (első OLED, és sohasem volt PDP se), az ne idézze elő kvázi szándékosan, aztán keresse szemfülesen (akár tesztábrán), majd pánikoljon rá, és kezdje visszacsomagolni, majd visszarúgdosni a boltajtón, hogy "ez de sz@r", hanem ízlelgesse apránként a dolgokat, köztük az IR-t is (de ezalatt tapsztalja ki az előnyöket is). Lássa, hogy ha néha fel is bukkan kis folt, az ki is fakul (de amúgy meg milyen szép a kép úgy egyébként...).

[ Szerkesztve ]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#22606) janos666 válasza viera (#22599) üzenetére


janos666
nagyúr

HDR-ben igen. Ezt én se tudtam, míg le nem futtattam a CalMAN-t a B8-on, és :(( arccal konstatáltam, hogy nem segített a C7-ről megszokott "problémán" (HDR-ben a sötét szaturált színek kicsit sötétebbek, mint kéne).

Mint kiderült ([link]), ezt nem tudja átparaméterezni a CalMAN sem (nem a programozható LUT-okkal van megoldva), hanem az LG processzor függvénye (vagy teljesen fix-funkciós lehet, bár ezt kétlem, vagy firmware szinten döntött így az LG, hogy a B8 megörökli a régi programkódot, amit látatlanban nem így vártam volna, mert általában "funkcionálisan egyenértékű" működésre szoktak törekedni akkor is, ha mindenféle más gyártóktól vesznek különbféle chipset-eket, ez pedig mind LG SoC).

Bár ezt mondjuk szerintem az emberek nagy észre sem veszi, a maradékból többség csak akkor, ha néz egymás mellett/után B8-at és C8-at is. Viszont ennyit így már szerintem megér a C8 felára (ha tényleg használja valaki a HDR-t, bár most már van azért tartalom).

[ Szerkesztve ]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#22607) front3r


front3r
őstag

Bulgaria 8K HDR 60P (FUHD)
Bokalefosós videó, ki ne hagyjátok! Amúgy is must have ez a csatorna!

[ Szerkesztve ]

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#22608) daneel_hu válasza front3r (#22607) üzenetére


daneel_hu
addikt

Nagyon szép beállításaik vannak, jó a vágás, a zene.
Van egy észak indiai videójuk, az símán elmehetne a régiót reklámozó műnek. :)

(#22609) MrBazsi válasza viera (#22599) üzenetére


MrBazsi
senior tag

mivel szinte napi szinten látom a c8at is, bátran kijelentem h szemmel látható különbség nincs a két tv közt. az elején nagyon sokat próbálgattuk. a saját B8am és a haver c8a is ugyanolyan jó, mind a kettő. műszeres mérés biztos kimutatna valamit, de nincs az h én azt mondom havernál filmet nézve h te ez jobb mint az enyém, és ő sem mondja h az enyém rosszabb lenne. ha nem lenne ilyen nagy egyszer tuti egymás mellé tenném a kettőt, nem fogsz csalódni a b8ban sem. én nem bántam meg h annó nem költöttem 75k-val többet.

(#22610) Sn00k


Sn00k
veterán

Hi all

Szuksegem lenne nemi segitsegre.
Adott LG OLED 55C7V megfigyeltem , hogy vannak olyan esetek , mikor foltos a tv kijelzoje.
Lefotoztam 2 helyzetet, ahol latszik, majd masik megjelenitesnel meg nem latszik a folt.
Ez mitol lehet? Gondolom ez garis problema lesz :( :F
Ja es nem koszos vagy hasonlok direkt megneztem...

[ Szerkesztve ]

3njoy the Lif3

(#22611) energomatt válasza Sn00k (#22610) üzenetére


energomatt
senior tag

Két és fél éve, még valóban nem volt témaösszefoglaló.

(#22612) Partizan182 válasza Sn00k (#22610) üzenetére


Partizan182
senior tag

Ha pixelfrissítés nem tünteti el akkor gari. Image retentionnek tûnik, nem volt kinn elôtte órákig hírmûsor?

(#22613) Sn00k válasza Partizan182 (#22612) üzenetére


Sn00k
veterán

Sajna mikor megvettem, elkerulte a figyelmemet, hogy mikre jo az OLED. Mi inkabb pont TV nezesre hasznaljuk es csak neha nezunk filmet rajta.. :/
Most az hogy orakig hirmusor ment-e hat passz. Szoktuk nezni a hiradot meg egyebb musorokat, foleg sport musorokat...
Ez a pixelfirssites automatikus? MAr tegnap is latszodtak, ma kezdem foglalkozni a dologgal, gondolom ennyi ido alatt le kellett volna fusson kikapcsolt allapotban ez a pixel frissiteses story... :F

3njoy the Lif3

(#22614) Partizan182 válasza Sn00k (#22613) üzenetére


Partizan182
senior tag

4 ora kumulativ hasznalat utan fut. Kezzel is el tudod inditani kep-> oled panelbeallitasok menübôl. Ha nem tünteti el akkor gari és a cserére jobban "vigyázni" (ne dinamikus módban menjen egész nap a háttértévé).

(#22615) Sn00k válasza Partizan182 (#22614) üzenetére


Sn00k
veterán

Szerintem csere lesz, nem hinnem ez a pixel cuccos csodat fog tenni. Mindenestre beallitottam ha este kikapcsoljuk akkor fusson le, majd reggelre kiderul...
Az a baj nalunk altalaban napkozben, olyan 10- 12 orat megy a TV. Viszont nem egy csatornan van hagyva azert valtogatjuk eleg rendesen, ezert sem ertem. Nah mindegy ez van.

3njoy the Lif3

(#22616) front3r válasza Sn00k (#22613) üzenetére


front3r
őstag

Azért időnként érdemes kézzel elindítani, nem mindenre jó az automatikus. Tapasztalat. Néhány alig látható "folt" így eltűnt nálam.

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#22617) ^Boss válasza dh66e (#22560) üzenetére


^Boss
őstag

Par hete 450 volt a c8, 500 a b8 :D

https://vivid.money/r/istvanBCN - vivid 5 euro bónusz + óriási visszatéritések!

(#22618) TXT válasza dgyuri0123 (#22429) üzenetére


TXT
őstag

Mi a kulonbseg az LG OLED55B8 es C8 kozott a valosagban, tehat felhasznalas kozben? Van barkinek szemelyes tapasztalata a ket tevevel sracok? :U
Olvastam hogy a B8-ban gyengebb a proci, meg par dolog fejlettebb a C8-ban, de az erdekelne, hogy valos, otthoni korulmenyek kozott (filmnezes, konzol esetleg PC jatek, normal tv adasok es minosegi filmformatumok) mik a ket modell valosagos hianyossagai, nehezsegei es elonyei.

Amugy mikor erkezik az uj, 2019-es szeria majd beloluk, van errol info?

Koszi elore is!

[ Szerkesztve ]

(#22619) Sn00k válasza front3r (#22616) üzenetére


Sn00k
veterán

Rendben koszi, akkor elinditom manual...

[ Szerkesztve ]

3njoy the Lif3

(#22620) daneel_hu válasza TXT (#22618) üzenetére


daneel_hu
addikt

CES-en (január) bejelentik mi várható, esetleg 1-2 modell is látható a kiállításon.
Márciusban-áprilisban a B, C-széria, május-júniusban az E, G, W kerül az üzletekbe, előbb nem szokott.

(#22621) daneel_hu válasza Sn00k (#22619) üzenetére


daneel_hu
addikt

Esetleg egy vörös tesztképet is fotózhatnál.

(#22622) dh66e válasza ^Boss (#22617) üzenetére


dh66e
veterán

Akkor szépen játszogatnak az árakkal. :(((

(#22623) energomatt válasza TXT (#22618) üzenetére


energomatt
senior tag

Úgy érted, pl. tegnap óta?

(#22624) Hubba12 válasza janos666 (#22605) üzenetére


Hubba12
senior tag

Értem köszönöm a segítséget akkor azért vissza fogom magam:) 10-20 perc god of war + youtube. Meg nem HDR-es filmek:) :R

Csak az ASUS!

(#22625) janos666 válasza MrBazsi (#22609) üzenetére


janos666
nagyúr

Egy viszonylag "életszerű" példa, ahol talán feltűnik: Resident Evil: Afterlife - 01:18:24
Egyrészt a nő bőre (tudom, hogy 90% CGI jelenet, egyiken sem lesz természetes a bőrszín, de relatívan összevethető), de még inkább a háttérben, a képernyő szélei felé a vörös felfestések (pl. a Level 7 Security szöveg és az azonos színű téglalapok körülötte): vesd össze, hogy melyiken (két TV) milyen élénk, világos színű az a vörös festés (a képernyő kb. 80%-át kitöltő fehér háttéren).

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#22626) TXT válasza energomatt (#22623) üzenetére


TXT
őstag

Nem egeszen. Ugy ertettem, szolgaltato altal foghato tv adas, gyors megjelenitesu adasok (sport, akciofilmek...), illetve PC jatekok es konzol jatekok alatt mik a kulonbsegek a valosagban. Mert ugye mas a processzor es mas a kepfrissitesi gyakorisag a ket tv eseteben, de nem tudom, hogy mindez hogyan nyilvanul meg a valosagban. Ezert kertem valos tapasztalatbeli hozzaszolast, persze csak ha van olyan felhasznalo itt, aki jatszik is az oleden.

A masik kerdesem az lenne, hogy milyen konkret tartalommal es milyen beallitasokkal erdemes megnezni, tesztelni a B8-at es a C8-at aruhazi (MM) korulmenyek kozott? Nyilvan ott teljesen mas beallitast hasznalnak, mint amit otthon hasznal majd az ember, de jo lenne szimulalni ott es szemugyre venni. Szeretnem megnezni valosabb tartalommal is MM-ban es nem csak az ott futo klisekkel. Tudnatok ebben segiteni?
Koszonom elore is!

(#22627) daneel_hu válasza TXT (#22626) üzenetére


daneel_hu
addikt

Többször elolvastam amit írsz, de csak úgy tudom értelmezni: a B8-ast és a C8-ast akarod tesztelni, összehasonlítani áruházban(?)

(#22628) TXT válasza daneel_hu (#22627) üzenetére


TXT
őstag

Igen, mar amennyire ott lehet, tekintve ugye a fenyviszonyokat tobbek kozt... Beszeltem MM-ben az LG-s sraccal, mondta, hogy nyugotan vihetek barmi tartalmat, meg tudom nezni, beallithatjuk a kijelzot hozza, segit benne. Ezert kerdeztem, hogy milyen tartalomat vigyek, mivel nezheto meg a kepessegei egy ilyen kornyezetben es mivel mutatkozhat meg a ket tv kozti kulonbseg, illetve elony/hatrany?
Szoval szerintetek milyen filmeket, videokat, formatumokat toltsek le, amivel ezeket megnezhetem? :U
Nincs tapasztalatom OLED tv-vel, nem lattam meg rajta igazabol semmit az atuhazi promokon kivul, igy sokat segitene a tapasztalatotok, segitsegetek. (Amennyire lehet, megneznem a 4K es HDR mellett “hagyomanyos” formatummal is, amit mondjuk a tv-ben is adnak, sd, hd, hogy lathassam, mit mutatna ezekkel nagyjabol otthon majd. Biztosan ertitek.) Melyik film, video, klip, akarmi mutatna meg a kepessegeit es gyengesegeit? Biztosan van mar jocskan tapasztalat altalatok. Illetve van barmi olyan, amivel a gyors mozgas hozzavetoleg megnezhezo? Leven a sportmusorok mellett, jatek is lenne rajta PC-n es PS4 Pro-n egyarant.
Elore is koszonom! :R

[ Szerkesztve ]

(#22629) tothl válasza TXT (#22628) üzenetére


tothl
addikt

Tulspilazod.

(#22630) TXT válasza tothl (#22629) üzenetére


TXT
őstag

Hu, de konstruktiv voltal...

(#22631) univerzita válasza TXT (#22628) üzenetére


univerzita
addikt

Ha van ilyen lehetőséged akkor próbáld ki. Több fajta anyagot kellene próbálni ( sd felbontást,gyors mozgást, HDR stb.) A 4kmedia.org -ról letöltheted több fajta samplet.

(#22632) sakal83 válasza TXT (#22630) üzenetére


sakal83
addikt

A kedvenc filmjeidet sd hd fullhd es 4kban.

Ezeket a mostanin is nezd meg.

Legyen sport is illetve termeszetfilm. Illetve ocska minisegu anyag is.

[ Szerkesztve ]

(#22633) viera


viera
őstag

Tegnap elhoztam egy 65-ös LG B8 OLED-et.Sokat gondolkodtam mert a másik lehetőség egy Panasonic FZ-800 volt,de abból csak 55-ös fért volna bele.Ma fogom csak kibontani meg beállítani,már nagyon kíváncsi vagyok rá. :K

Egyébként tegnap vittem vissza másfél hét után egy Q9-cet mert plazma után nekem nagyon fura volt a képe.Pedig Fald LED-es volt. :(

[ Szerkesztve ]

Soha ne mondd,hogy soha!!!

(#22634) daneel_hu válasza TXT (#22628) üzenetére


daneel_hu
addikt

Nagyon-nagyon nehéz dolgod lesz.
Alig van különbség a B8 és C8 között, a legnagyobb a design és a processzor.
A B8-ban a tavalyi CPU van, nézz utána mi a különbség a tavaly és az idei között.

Itt esetleg:
www.4ktvcomparison.com/lg-oled-b8-vs-oled-c8-review-oled55b8pua-vs-oled55c8pua-oled65b8pua-vs-oled65c8pua/

A fentieken kívül csak a design-ban van különbség, a c8 szerintem szebb de ez is egyénfüggő.
Valószínűleg fejlettebb a mozgásmegjelenítése a c8-nak, HDR-ben pedig magasabb fényerőt enged neki a szoftver.

Ha van rá keret, akkor én a c8-at venném, nem nagyon szórakoznék az összehasonlítgatással.

[ Szerkesztve ]

(#22635) daneel_hu válasza viera (#22633) üzenetére


daneel_hu
addikt

Plazma után kínszenvedés lesz az lcd.
Talán a kúled az egyetlen értelmes alternatíva az oled mellett, ha mindenképpen tévében gondolkodsz.

(#22636) adamssss válasza viera (#22633) üzenetére


adamssss
veterán

Szerintem jobban jartal a 65-el mint a panaval. Kepminosegben kb nincs lathato kulonbseg a plusz 10” viszont sokat hozzatesz az elmenyhez. Jo tv-zest!

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#22637) viera válasza daneel_hu (#22635) üzenetére


viera
őstag

Igen,kicsit szenvedtem is vele.Azért is vittem vissza tegnap és hoztam el egy OLED-et. :K

adamssss: köszi ;)

[ Szerkesztve ]

Soha ne mondd,hogy soha!!!

(#22638) daneel_hu válasza viera (#22637) üzenetére


daneel_hu
addikt

Azért majd írd meg mennyire tetszik a beüzemelés után. :)

(#22639) MrBazsi válasza janos666 (#22625) üzenetére


MrBazsi
senior tag

Ezt a filmet pont nem néztük, de tényleg nagyon sok filmet hdr-t és sima fhd-t is néztünk úgy hogy az egyik tv-n kezdtük, és a másikon fejeztük be. Pont azért h lássunk valami különbséget... Engem kifejezetten érdekelt h mit tud többet, hidd el teszteltük eleget, és öszintén mondom h nem látok különbséget.
Egyikre sem tudnám mondani h jobb vagy rosszabb mint a másik. Egymás mellé téve lehet h kijönne valami elenyésző különbség, hisz a specifikációk a c8 felé hajlanak, de a napi életben ebből nem jön le semmi.
Tényleg, mind a két tv-n jók a szinek, jó a mozgásmegjelenítés, én a c8on sem érzem h több lenne a hdr fényerő sem. A kollegám játszik is rajta, én viszont nem, úgyhogy játékról nem tudok nyilatkozni, csak filmek ügyében. Avatar 4k hdr, és a halálos iramban1 4k hdr volt a két első film amit először megnéztünk rajta, élesben, egyforma beállításokkal, mindkettő tv-n nagy élmény volt, és azóta is az akármit nézünk.
Tartom a véleményem, h a két tv-t talp nélkül egymás mellé téve ugyanazt a tartalmat, ugyanazokkal a beállításokkal futtatva, nem biztos h megmondanád melyik a b8 melyik a c8.
A c8 talpa viszont tényleg sokkal szebb, de ez a képminőségben nem játszik szerepet.
Mind a két tv-nek egy negatívuma van számomra. A távirányító. Nekem spec annyira nem áll kézre, hogy az valami borzalom. Az Mr700as távri sokkal jobb volt, nagy szomorúság nekem h nem kampaktibilis a 2018as tv-kkel.

[ Szerkesztve ]

(#22640) janos666 válasza MrBazsi (#22639) üzenetére


janos666
nagyúr

Néhány hsz-el korábban lényegében én is ezt írtam: "szerintem az emberek nagy része észre sem veszi, a maradékból többség csak akkor, ha néz egymás mellett/után B8-at és C8-at is". De valóban hozzá lehet még toldani annyit, hogy "és ők is csak akkor, ha direkt hibákat keresnek, vagy már valahonnan tudják mit kell keresni".

Én már tavaly is kiszúrtam ezt a C7-en (még az említett filmjelenetet is beszúrtam már akkor is ide screenshot-ként), de ebben is benne volt, hogy közben műszerrel is méricskéltem, ezért könnyebb volt hinni a szememnek (ha két különböző elven működő műszer és a szubjektív érzékelésem is egybehangzóan azt mondja, hogy kicsit sötétek a szaturálsz színek, akkor valószínűleg tényleg azok).

Mindezek ellenére a C7-en is jobban élveztem a filmeket HDR-ben, mint SDR-ban (vagy ha úgy éreztem, hogy nem tett hozzá az élményhez egy 20+ éves film esetén a remaster, akkor sem volt rosszabb), még így is, hogy tudtam mit lehetne keresni és kritizálni. Összességében kellemesebb a látvány.

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#22641) energomatt


energomatt
senior tag

Aki a B8 és a C8 között különbséget keres (nyilvánvaló különbségek vannak, processzor, hangszórórendszer), az tulajdonképpen megkérdőjelezi, hogy érdemes volt-e az LG-nek fejlesztenie a processzort. Lényegében erről van szó. Az eredmény úgyis mindig az lesz, hogy aki megteheti, az a C8-at fogja választani, akinek fáj az árkülönbség - vagy pedig B8-at vett, az pedig elmondja, hogy szinte egyformák, netán nincs is különbség.
Többet erről nem is érdemes mondani.

(#22642) MrBazsi válasza energomatt (#22641) üzenetére


MrBazsi
senior tag

nekem nem "fájt" az árkülönbség. eleve a c8at néztem ki először pontosan a tesztek miatti hajszálnyi jobb eredmények miatt.
viszont személyes tesztnél meggyőzött a B8 ami Bf alatt 75k-val olcsóbb volt, és nem látszódott közte alapos teszt után ennyi árkülönbség képminőségben.
ha látok olyan hatalmas különbséget, akkor biztos azt választom. így a B8at választottam, és egyáltalán nem bántam meg. pont ezért voltam kiváncsi mikor utánam haver megvette a C8at, hogy vajon "miről maradtam le", de tapasztalat h semmiről azonkívül h szebb a talpa.

[ Szerkesztve ]

(#22643) energomatt válasza MrBazsi (#22642) üzenetére


energomatt
senior tag

Alapvetően már többször megállapítottuk, hogy az OLED-ek között minimális különbségek vannak képminőségben és ezért az ésszerűség azt diktálná, hogy mindig a legolcsóbbat válasszuk azonos évjáratú panelek esetén. Ez azonban nagyon fontos, hogy csak azonos panelek esetén. Viszont ehhez az ésszerű döntéshez nem érdemes (pláne) áruházi teszteléseket lefolytatni.

(#22644) MrBazsi


MrBazsi
senior tag

Korabban irtam h nem csak ott teszteltük... 😉 de ugye megvétel előtt általában teszt csak ott lehetséges. viszont egy E8at én is letesztelnék az lehet h tudna mutatni újat.

[ Szerkesztve ]

(#22645) daneel_hu válasza MrBazsi (#22644) üzenetére


daneel_hu
addikt

Miben? :)
Szerintem c8-hoz képest semmi újat nem tudna neked mutatni.
Csak a design ami más + az ergonómia.

(#22646) TXT


TXT
őstag

Koszi sracok!
Van itt olyan, aki Telekomtol vette a B8-at? Ha igen, mennyi idon belul zajlott a kiszallitas, illetve volt lehetosege legalabb kibontani, vagy esetleg bekapcsolni, beuzemelni a tv-t, amig a futar ott volt? :U

(#22647) #55809408


#55809408
törölt tag

b8 milyen formátumban tudja kiolvasni a dolby atmost?
Pc ről küldöm a filmeket amik mkv formátumban vannak de mindig azt írja ki a tv hogy nem támogatott hang. Valamiért nem tudja kiszedni mkvból az atmos sávot. Iso lenne a megoldás? :R

(#22648) Zilko87 válasza TXT (#22646) üzenetére


Zilko87
tag

Remélem ezt Te sem gondoltad komolyan...

(#22649) salapp válasza TXT (#22646) üzenetére


salapp
addikt

Én nagyon örülnék, ha kiadnál egy mesekönyvet. Csodás fantáziád van. :))

Cathrine Tate: -Computer says: nooo!

(#22650) daneel_hu válasza TXT (#22646) üzenetére


daneel_hu
addikt

A futár nem veheti vissza ha kibontottad.
De nézheti a kicsomagolást, ha rá tudod venni. :)

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  OLED TV topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.