Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:54:46

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#79899) SirRasor


SirRasor
őstag

Kop-kop.
Még nem 100%, de úgy néz ki szereznem kell egy fejhallgatót is a meglévő zenés cuccaim mellé. Csak zenehallgatásra venném, nyugodt környezetben.
50k-ig mennék el és nyitott fülest keresek. Önálló guglizással erre jutottam:
Audio-Technica ATH-AD500X és örömmel látom, hogy az ajánlottban ez benne is van.
A másik versenyző, amit találtam az a
Beyerdynamic DT-990 Pro, de nem találok normális összehasonlítást a kettőről.
Esetleg van itt olyan, aki hallotta mindkettőt? Szerintetek melyik a jobb vétel?
Ezt a Beyert agyondícsérik az árához képest, a másikról meg nincs sok infó, de a saját honlapja szerint ez már HIFI fejhallgató...nyilván a legolcsóbb :U

Mihez van viszonyításom?
egy Sennheiser HD 559-et és egy 598-at hallottam. 559 nem szól szépen, az 598 már elfogadható szint.
Van egy FiiO FH1-es agyabadugósom és az kb. hozza az 598-as szintjét. Jó, picit kisebb a tér, de a részletek megvannak :) Ahhoz képest mire számíthatok a fentieknél? Lesz eget rengető különbség? :B

FiiO M6-al hajtanám meg, ami...nem tudom mire képes, erről valaki felvilágosíthatna, mert ennyit találtam róla:
Output power 1 ≥110mW(16Ω / THD+N<1%) Output impedance <2Ω
Output power 2 ≥70mW(32Ω /THD+N<1%) THD+N <0.002%(1kHz/32Ω)
Output power 3 ≥7mW(300Ω / THD+N<1%) Separation >75dB

Erről arra gondolok, hogy egy 250Ω-os fejhallgatót még képes meghajtani. Azaz a DT-990 Pro nagyobb változata se volna probléma...ha egyáltalán számít, hogy hány Ω-os. Arról csak annyit találtam a neten, hogy úgy általában minél nagyobb Ω, annál jobb minőségű lesz a hang. Ez tényleg így van?

Tudom sok a kérdés: köszönöm előre is a válaszokat :)

Make Love not war!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.