Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:54:46

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#71395) fehér_ember válasza #01758976 (#71394) üzenetére


fehér_ember
addikt

Nem, a meze-re nem emlékszem hogy láttam/felpróbáltam volna.
Igazából azokra voltam elsősorban kíváncsi, amiket vagy már nagyon régen (3-4 éve, amikor még elfuseráltabb ízlésem volt) próbáltam, vagy amikkel nyáron nem találkoztam a fejhallgató plázában, viszont itt ajánlottak szoktak lenni és nekem is szimpatikusnak tűnnek.
És persze még komoly nyitott sennheiser-ekre is vágytam, az av-online-os nagy magasztalások miatt. Meg amiatt ,hogy használt áraikkal már elkezdtem én is elméletben barátkozni (pl. hd700). Viszont itt visszaolvasva már nem volt derűs a kép; úgyhogy meg akartam bizonyosodni.
Az elmúlt években alig volt fejes, most viszont rengeteg volt, örültem hogy meghallgathattam seni hdvd800-at, hd820-at, hd660s-t. Meg a beyer dt770-nek, dt1770-nek, dt1990-nek, amiron-nak, custom studio-nak; illetve pioneer-oknak is, audio technikának.
Persze jó volt felfedezni ezt a számomra teljesen ismeretlen ultrasone márkát is. A nagyon drága, tetszetős planárokba, tetszetős erősítőkkel is belehallgattam; volt amihez kértem hordozható lejátszót is, de azok az árkategóriák soha nem fognak érinteni.
Ugyanakkor hatalmas élmény volt hallani azt az elektromos dobszerkót, fejessel, amikor egy karnyújtásnyira püfölték melletted.
És vr hedszettet is most próbáltam először, a 3d-ben felvett kis zenei előadáson/koncerten becsöppenni az elődaók közé és onnan sasolni az eseményeket; tetszett :) (de azért ez még elég pixeles).

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.