Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen billentyűzetet vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-03-15 13:37:03

LOGOUT.hu

ÖSSZEFOGLALÓ
Kérdezés előtt kérlek olvass végig!
Ajánlott billentyűzetek listája!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#32051) Domonkos válasza MineFox54 (#32050) üzenetére


Domonkos
Ármester

Pedig a keprol ez is leginkabb egy genius luxemate i200-nak nez ki - az meg nem nagyon rovidebb, mint a 100-as... :N

[ Szerkesztve ]

Gender of electrical connectors is defined by the pins.

(#32052) SamS20


SamS20
senior tag

sziasztok

mechanikus billentyűzetek közül milyet ajánlotok ? barna switcheset szeretnék mert játékra lenne inkább használva.
A keret 20-30 között mozog (nem 30-40 "mert az jobb" mindig lesz jobb drágábbé :D )
sharkoon mech sgk1-t néztem illetve ismerős a tesoro durandal márkát ajánlotta (amiről nem is hallottam, ami nyilván nem jelenti azt h nem lehet jó )

köszi a helpet :)

(#32053) Domonkos válasza SamS20 (#32052) üzenetére


Domonkos
Ármester

Ebben a kategoriaban talan tenyleg a tesoro lenne a legjobb, vagy valami hasznalt, de felsobb kategorias billencs. Neha egesz jokat is ki lehet fogni HA-rol.

Gender of electrical connectors is defined by the pins.

(#32054) SamS20 válasza Domonkos (#32053) üzenetére


SamS20
senior tag

használtat nem szeretnék, lehet finnyásság de inkább én "törném be" :D

sharkoon egyáltalán nem ajánlott ? tetszett (kivéve az h a csuklótámasz nem levehető)

(#32055) fagylalt válasza Domonkos (#32042) üzenetére


fagylalt
senior tag

& (#32046) haxiboy:

Nekem is a Ducky és a Corsair a legszimpatikusabb. Valószínűleg az utóbbi lesz, az ár miatt. Már csak rá kell szánnom magam a vásárlásra. :))

[ Szerkesztve ]

(#32056) haxiboy válasza fagylalt (#32055) üzenetére


haxiboy
veterán

Felesleges várni vele. Megveszed és el nem engeded :D

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#32057) Imurai


Imurai
tag

https://i.imgflip.com/1iwzaz.jpg

Mindig elbaxom :(

EDIT: a bb-kódot is :(

[ Szerkesztve ]

(#32058) Domonkos válasza Imurai (#32057) üzenetére


Domonkos
Ármester

>2017
Nem keszitett meg maganak egyedi kiosztast... :P amator :DD

Gender of electrical connectors is defined by the pins.

(#32059) nyunyu válasza Imurai (#32057) üzenetére


nyunyu
félisten

Tetszett volna német kiosztást venni, azon jó helyen vannak:

(Azt nem értem, hogy sikerült fejből hibátlanul kiraknom a német kiosztást, amikor szőkítés után kitettem száradni a gombjaimat. Pedig nem tudok németül.)

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#32060) Varoz válasza haxiboy (#32046) üzenetére


Varoz
őstag

+1 Bár az enyém G.Skill köntös, de ugyanaz és tényleg nem tudok rá panaszkodni. Brutál módon összerakott, kényelmes, jó bill. :K

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#32061) Ringman válasza nyunyu (#32059) üzenetére


Ringman
nagyúr

svájcin is jó helyen van a ()
a 0 helye az ami még eléggé bosszant, minek kellett az egyes mellé rakni...

a / sem tudom miért nem volt jó helyen hetesen - svájcin is ott van.

szerk:
mivel épp nem kapni gateron cleares billt (a massdropos is áprilisra érne ide), lehet nem tökölök és rendelek egy gateron redes choc minit
az itthoni microsoft comfort curve 3000/magicforce 68/hp kus-0133 után az is felüdülés lenne.

[ Szerkesztve ]

(#32062) Imurai válasza Domonkos (#32058) üzenetére


Imurai
tag

Többe volna, mint a teljes billencs volt :D Előbb-utóbb úgyis blank PBT megy rá :D

@nyunyu: a te ajánlásodra vettem a Noppoo-t a Victsting helyett, szóval nembeszól :P

(#32063) Krissal


Krissal
tag

Sziasztok!
Rotyi lett az A4tech 1000 éves billentyűzetem, konkrétan az ujjamon ragadt a "D", ezt jelzésnek vettem és nekiugrottam a topicnak, majd a 10K alatti kategóriából kiválasztottam párat és elmásztam az AQUA-ba.
Amit néztem, megtapiztam és kipróbáltam szárazon. (nem gépre dugva, csak asztalon kibontva)
Zalman ZM-K400G, na olyan érzésre, mint egy kínai kisautó műanyag teteje, fényes csúszós, hátra is kaptam a kezem, gagyi érzés...
ASUS Cerberus - Na ez cool, kicsit gumis, mintha a billentyűk kicsit kotyognának, de igazából nem, szinte tökéletes, de a space... most komolyan? Éles a széle és akkor vettem észre, hogy 15K, elengedtem.
Hama Urage Illuminated - Matt fekete, kicsit gumírozott, zseniális a forma, kézre áll, finom lekerekített space, csoda kényelmes, jó ár, el is hoztam.

Itthon.

Kiprórbáltam, szépen világít, bár mintha foltosak lennének a betűk, de nagyon kényelmes. Ment a game pár órát, iszonyat gyors, jó a cucc, szeretem, majd hajnalban meg akartam írni egy levelet. Ekkor kezdtem ideges lenni, nem csak foltos, hanem nem is lehet kivenni a betűket, ha nem felülről nézed, sőt zavarta a szemem, szinte fájt... persze fáradt vagyok, de másnap már nagyon idegesített, sőt, fájt a szemem tőle. Játékra tökéletes volt, ha írtam, vállalhatatlan, konkrétan a led világítása egy kudarc, vagy inkább híg ürülék, nagyon gáz..

Hétfőn visszavittem és megvettem az ASUS Cerberust.
Őszintén? Perfect a cucc, kényelmes, gyors, jó érzés hozzáérni és nem félek felette sörözni :)

Szóval, mindenkinek javaslom, ha kinézte a cuccot, rendelje meg online, mert akkor van 14 napja meggondolni magát, hiába próbáltam ki, kellett egy nap, hogy rájöjjek, nem az igazi!

[ Szerkesztve ]

(#32064) SP!T


SP!T
addikt

Szerváltam innen az apróról egy ASUS Echelon-t MX black kapcsolóval (ha jól tudom QPAD MK-80). Minden újraindításnál manuálisan kell bekapcsolni a háttérvilágítást. :DDD Ez normális?

Már egy kicsit bánom amúgy, mert ezelőtt CM Rapid volt szintén blackel. De mégis sokkal határozottabban kell azt lenyomni. Illetve az egérrel állandóan beleütközök a bill jobb szélébe. WASD-ról meg átszokni.... Szóval minőségben elmarad a CM Rapid-tól jócskán szerintem, de még mindig jobban egyben van mint egy Gigabyte Osmium... :)

[ Szerkesztve ]

There's a device that I've been using called a whoop.

(#32065) nyunyu válasza Imurai (#32062) üzenetére


nyunyu
félisten

@nyunyu: a te ajánlásodra vettem a Noppoo-t a Victsting helyett, szóval nembeszól :P

Victsingnek/Tomokonak (ahogy az ANSI tesóját hívják) az egyedüli gyenge pontja a kék kapcsoló.
Valami kevésbé idegesítő hangú, piros vagy barna kapcsolóval simán jó vétel lenne a legtöbb júzernek.

---

Este feltettem a szőkített német Cherry kupakokat a kínai cseresznyére, egyelőre még szokni kell a feelinget.
Túl puha a Gateron/MX Brown hibrid kapcsolóm a nehéz kupakokhoz, így sokszor tövig ütöm a gombokat, kopogásgátló viszont már nem jutott ezekre. :(

Nem tudom, milyen ABSből van ez a kupak, de a legtöbb gagyi kupakkal ellentétben ez nem nagyon úszik a víz felszínén, viszont nem süllyed olyan gyorsan, mint a PBTk.
Simára kopott, csillogó, csúszós felszíne viszont egyértelműen ABSre utal.
Na meg az, hogy szőkíteni kellett, mert 20+ éves korára brutálisan besárgult.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#32066) Skullwipe


Skullwipe
senior tag

Jól van már jobban értem Model F dolgot. Amik nekem új dolgok volt és kész vagyok tőle. Ezen n key roll van míg az m-en 2kro... wha'.... :O Meg átprogramozható gombok magában a billben... wha'... :Y Meg ezek a kupakok, meg kapacitív rugós... wha'... :Y

[ Szerkesztve ]

(#32067) Imurai válasza nyunyu (#32065) üzenetére


Imurai
tag

Nem vagy te egy kicsit túlzottan kékofób? :D

(#32068) nyunyu válasza Imurai (#32067) üzenetére


nyunyu
félisten

Elszabtam a festést. :B

Eredetileg ilyen világoskéket akartam.

Viszont előtte egy másik, ABS kupakszetten kipróbáltam egy másik tégely festéket, az meg nagyon nem akart befestődni, végül kb. 30 perc után, 1/3 rész aceton, 2/3 rész víz kombóval lett valami színe.

Aztán a tényleges PBT kupakok festéséhez már nem kellett az oldószer, de elfelejtettem megnézni a netes tutorialt, így a festék csomagolása + saját korábbi ABSes kísérlet alapján főztem 30 percig a kupakokat, 10 perc helyett.
Így sokkal sötétebb lett az eredmény, mint szerettem volna. :W

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#32069) nyunyu válasza nyunyu (#32068) üzenetére


nyunyu
félisten

Szerk lejárta miatt folyt köv:

(Kb. ilyen lett volna eredetileg a terv, csak menet közben dobtam a piros Esc+homing gombos, meg a zöld kurzor+WASD ötletet, mindegyik kék lett.)

Azt még nem döntöttem el, hogy a következő billzetemen milyen színű sakktábla legyen, elvégre van pár jól kinéző szürke-fehér kombó.
(Pl. ezen felülről lefele: Sun Type5, második dyesub PBT Cherry (asszem ezt csak a 90 és 94 közötti MY 3000 szérián alkalmazták, MXeken maradt a klasszikus doubleshot ABS), harmadik Olivetti, negyedik SGI Granite)
De nem mindegyik tetszik, Olivettiben csak a kék felirat jön be, mod gombjai nekem túl sötétek.

Meg függ attól is, hogy egyáltalán milyen színűt tudok gyártatni.
Kínaiak már két hete újéveznek, február közepe előtt nem várok tőlük választ arra, hogy egyáltalán hogyan/mikor tudnám kifizetni a mezei fehér tesztpéldányt, meg a különböző színű blank kupakjaikból a mintákat.
Próbáltam Google Translatetel beregisztrálni a webshopjukba, de elég esélytelen. :DDD

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#32070) huan


huan
őstag

Sziasztok!
Tudnátok ajánlani hangtalan, vagy nagyon halk billentyűzetet, lehetőleg háttérvilágítósat? (lehet távolkeleti is és vezetékes is)
Egérből ez nagyon minőségi és bevált zajtalan eszköz.

(#32071) Domonkos válasza huan (#32070) üzenetére


Domonkos
Ármester

Az osszefoglalot meg majd elolvasom en.

Gender of electrical connectors is defined by the pins.

(#32072) Imurai válasza nyunyu (#32068) üzenetére


Imurai
tag

Félreértettél :D Switch--ügyileg tűnt fel a többszörös blue-ellenes "kirohanásod" :D Értem én, hogy utálod, de ezzel eléggé kisebbségben vagy, ha nem lennék ennyire legatyásodva, miattad valszeg kalih brown-om volna, pedig imádom a kéket (bár még csak ez volt a kezemben, lehet a barna is tetszene) Szegény n00bokat elriasztod :D

Más: pbt készletet tényleg csak massdropon árulnak, nemesfém-árban?

(#32073) Domonkos válasza Imurai (#32072) üzenetére


Domonkos
Ármester

noob != wanabe
elobbivel nincs baj, ha tud osszefoglalot olvasni es normalisan kerdezni - viszont utobbiak valoban megkimelhetnenek :U

[ Szerkesztve ]

Gender of electrical connectors is defined by the pins.

(#32074) Imurai válasza Domonkos (#32073) üzenetére


Imurai
tag

"Először wanabivá kell válnod, hogy núb lehess!" - ismeretlen buddhista filozófus :D

Hjaaaaaaj nem szabad nekem redditre mászkálnom!

Nagyon nem! (mondjuk a fa billentyűk színben elütnek, tiszta gáz D)

[ Szerkesztve ]

(#32075) Domonkos válasza Imurai (#32074) üzenetére


Domonkos
Ármester

Valami Pok3r, ugye?
Tetszos nagyon, bar az eltero homorusagu f, j billentyuknek nem vagyok rajongoja... :N

Gender of electrical connectors is defined by the pins.

(#32076) nyunyu válasza Imurai (#32072) üzenetére


nyunyu
félisten

Ja, hogy kapcsoló ügyileg?

Van itthon egy kék kapcsolós 20+ éves Cherry MX 1000 (erről vettem kölcsön a német kupakokat :DDD), baromi jó rajta gépelni (jobb, mint a Gateron Brownon), de egy idő után falra tudnék mászni a ketyegésétől.
MX Blue klónok ráadásul hangosabbak, mint az eredeti Cherry.

Terveztem, hogy az elektronikáját felhasználom egy billzet építéséhez, mert "pár" dióda beforrasztásával NKRO a mátrixa (régebbi, fekete kapcsolós MX 1000-ekben még széria volt!), ketyegésével meg kezdek valamit (Jailhouse Blues? MX Clear/Tactile Gray stem?), de sajnos nem tudok rá magyar kupakszettet gyártatni (régi szabvány alsó sor+nem szabvány Caps kupak :(), így nem tudom, mi legyen a sorsa.

Melóhelyről tuti kidobnának vele együtt, házisárkányt sem szeretnék idomítani a hangjának elviselésére. :DDD

Más: pbt készletet tényleg csak massdropon árulnak, nemesfém-árban?

Nagyrészt, de néha Alin is találni ~35$ körüli áron feliratmenteset, vagy 75$ körül mozognak az ANSI US feliratos dyesubok. (Ha ott nem, akkor TaoBaon biztos vannak, de még nem jöttem rá, hogy onnan hogyan lehet nem Kínába szállíttatni.)

Persze vannak 25-35$-ér olcsó doubleshot PBT kupakok, de sem a Keycool, sem a Tai Hao nem a minőségéről híres.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#32077) nyunyu válasza Imurai (#32074) üzenetére


nyunyu
félisten

GMK Carbon az veszélyes a pénztárcára. :DDD

(Tőlük nem mertem árajánlatot kérni magyar kupakszett gyártásra, mert kéne rendelni 100+ egyforma színűt, akkor talán kijönne 120$-ra egy szett.)

Második viszont nagyon nem kéne, egyrészt hasonlít az elbaltázott színű kupakjaimra, másrészt meg SP gyártmány, harmadrészt utálom a uniform gombokat. :))

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#32078) Imurai válasza nyunyu (#32076) üzenetére


Imurai
tag

Ha lenne hely a bill-tálcámon, elkunyerálnám :D Bár, ha lenne hely, fel sem merült volna, hogy kell nekem egy TKL...

A kattogás megszokható, én már kezdek átesni az irritációs időszakon :P

(#32079) Ringman válasza nyunyu (#32076) üzenetére


Ringman
nagyúr

ezt a caps-t már nézted? [link]

pbt 30$ alatt is van, ha nem kell iso és elég a tkl szett: [link]

van iso is úgy látom, de fenntartással kezelném azt, ahol a kupakvastagság nincs fotózva.

(#32080) meszi3


meszi3
tag

egy gyors kérdés

Ducky One

vs

Corsair K70 Lux

(#32081) Domonkos válasza meszi3 (#32080) üzenetére


Domonkos
Ármester

"State of the art" mindketto. Naluk nem nagyon fogsz ujonnan jobbat talalni, viszont egyik sem jobb kifejezetten a masiknal. Ha tudod akkor probald oket ki; vedd azt amelyik jobban tetszik!
Meg majd ha kerhetunk, akkor szamolj rola be! :U Koszi!

Gender of electrical connectors is defined by the pins.

(#32082) nyunyu válasza Ringman (#32079) üzenetére


nyunyu
félisten

pbt 30$ alatt is van, ha nem kell iso és elég a tkl szett: [link]

Első találat ránézésre ugyanaz, mint amit a Massdropról vettem szeptember körül. (Ma még pont lehet rendelni.)

Vastagság JÓ, viszont a régi billzetekkel kompatibilitása eléggé khm.
Na meg a kétszínű szettemhez egyszínű ISO addont csomagoltak, így nem stimmel az Í meg az Ű kupak színe.
(Í a kevésbé zavaró, mert alapból van pár alsó sorba való tejfehér 1U kupak az alap szettben a num0/num00/winkeyless Win és Fn gomboknak)

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#32083) Imurai válasza nyunyu (#32082) üzenetére


Imurai
tag

Le kell iratkozzak erről a témáról, mielőtt beszippant a nyúl ürege :D

(#32084) nyunyu válasza Imurai (#32083) üzenetére


nyunyu
félisten

Túl mély az az üreg. :(

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#32085) Ispy válasza meszi3 (#32080) üzenetére


Ispy
veterán

Én most rendeltem be egy One-t, brown switchel, kíváncsi vagyok milyen lesz a blue után.

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#32086) SP!T válasza SP!T (#32064) üzenetére


SP!T
addikt

No, erre senki? Hogy érem el, hogy a PS2 billzet háttér-világítása kikapcsoljon a géppel együtt? (Elosztó lekapcsolása nem játszik. :D )

There's a device that I've been using called a whoop.

(#32087) Ispy válasza SP!T (#32086) üzenetére


Ispy
veterán

Biosban kéne szétnézni, hogy hogyan lehet kikapcsolni a powert az usb aljzaton. Lennie kell ottan egy disabled opciónak valahol, most pontosan nem tudom melyik almenüben. Ja, hogy ps2, akkor vegyél egy usb-s elosztót :DDD

[ Szerkesztve ]

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#32088) nyunyu válasza SP!T (#32086) üzenetére


nyunyu
félisten

Modern gépeken egyesével lekapcsolhatók a különböző portok áramellátása, de ezt már az oprendszer kezeli, nem a BIOS.

Meg kéne próbálni az eszközkezelő/billzet utolsó, energiatakarékos fülén kikapcsolni az eszköz ébresztheti a gépet opciót:

Ha ez sem segít, akkor marad a BIOSban turkálás, illetve régebbi alaplapokon előfordult, hogy jumperelni lehetett, hogy a PS/2-t +5V-ről vagy +5VSB-ről etesse.
Utóbbi standby üzemmódban is áram alatt van...

De olyan alaplapgyártó is volt (Giga? Asus? nem emlékszem), ahol fixen +5VSBre volt drótozva a PS/2. :(

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#32089) dqdb válasza nyunyu (#32088) üzenetére


dqdb
nagyúr

+ BIOS-ban a power managementnél szokott lenni arra beállítás, hogy billentyűzetről be lehessen kapcsolni a számítógépet, ezt is le kell tiltani

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#32090) nyunyu válasza dqdb (#32089) üzenetére


nyunyu
félisten

Elméletileg (U)EFI kompatibilis rendszereken (kb. összes 10 évnél fiatalabb alaplap) az oprendszer beállításai a mérvadóak, BIOSbeli beállítási lehetőségek csak a nagyon régi rendszerekkel kompatibilitás miatt maradtak meg, ha valaki Vista SP1-nél régebbi cuccot próbál használni.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#32091) GarfielDD


GarfielDD
csendes tag

Sziasztok, egy barátom kér segítséget billentyűzet ügyben:

Keresem a következő feltételekkel rendelkező tasztatúrát:

- Vezeték nélküli
- Magyar
- Teljes méretű enter
- Van kontrol pad - (ins, del, home, end, pg up, pd dn) - nem feltétlenül kell klasszikus elrendezésben, de a gombokra szükségem volna
- Van normális numpad
- Egész billentyű magas - nem slim magasságú gombokkal
- Hangerő +/- és Play/Pause gomb

Munkavégzéshez kell, nem játékhoz.

Alapvetően egy klasszikus, jó billentyűzetet keresek... csak wireless kiszerelésben.
Eddig az igényeimhez legközelebb talán a HP Classic wless billentyűzet áll, de az is félmagas gombokkal van megáldva.

Mechanika nem fontos, ha esetleg akad, igazi mechanikás, ezekkel a feltételekkel, akkor miért ne.

Maximum 30'000 Ft értékig keresek.

Esetleg, ha van rá kisiparos elérhetőség, akkor hajlok a Német billre majd az magyarítani. De ha valaki németet ajánl, akkor kérek az átalakításhoz elérhetőséget is!

Segítségeteket előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#32092) Vanir


Vanir
veterán

Győriek/környékiek: lenne egy szett o-ringem és egy keycap pullerem ingyen elvihetőbe, miután egy darabig most nem gondolkodom mechában. Az egyetemnél átvehető hétköznaponként, ha valakinek megér annyit, hogy nem Kínából rendeli be 300 forintért, hanem inkább személyesen vinné ingyen. :P

(#32093) nyunyu


nyunyu
félisten

Fujitsu KB521:
HE QUIC BROWN OX UMP OVER HE Y OG

Ahogy vártam, ez is 2KRO :DDD

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#32094) Ringman válasza nyunyu (#32093) üzenetére


Ringman
nagyúr

vállalható egyébként?

(#32095) nyunyu válasza Ringman (#32094) üzenetére


nyunyu
félisten

Fujitsu KB521

Pozitívumok:
- FEHÉR előlapja van (hátulja, USB kábele fekete :( )
- jól olvasható sötétben
- magyar kiosztás
- vállalható kinézet

Negatívumok:
- 2KRO
- sima gumimembrános, nyoma sincs ollónak
- nagy alapterületet foglal (462x167x22 mm), lehetne kisebb is a kávája
- ritkán kapható
- nagyon vékony, 3.5mm az USB kábele, fixen jobb szélen kivezetve

Egyéb:
- ~2.6 mm a bottom outja
- 5Ft teszthez nincs apróm kéznél, de keményebbnek tűnik, mint a 48 grammos Gateron Brown
- fehér lock LEDek
- Ctrl gombok 1.5 hosszúak, többi 1.25, így "csak" 5.75 a szóköz (de membrános billzetet előbb dobsz ki a kukába, mintsem kupakot cserélsz rajta, így nem szempont.)



Komolyan nem értem, minek kellett ilyen szigetes jellegűre csinálni ezeket a gombokat, pláne káva alá becsukódóra, nem tudok úgy gépelni, hogy az ujjbegyem a csuklóm vonala alá kerül.
Random dizájn dühöngés: Í gomb felirata ugyanakkora, mint mellette az Y-é, de a többi ékezetes (ÉÁŰŐÚÖÜÓ) gomboké kisebb, mint a QWERTZ.

Valószínűleg, ha ollós lenne, akkor vállalható lenne, de így elég messze van a jól használhatótól. :(
Cherry Stream 3.0 legalább ollós.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#32096) medvezsolt válasza Domonkos (#32071) üzenetére


medvezsolt
senior tag

mekkora egy kcsg vagy:)) nehéz egy gyors választ adni?

" A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább. "

(#32097) nyunyu válasza medvezsolt (#32096) üzenetére


nyunyu
félisten

Nehéz N+1-edszer ugyanazt leírni :DDD

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#32098) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Razer Ornata nevű mecha-membrános billentyűzetről tudnátok néhány szót mondani?
Elolvastam róla mindent, értem hogy ilyen hibrid mechanikus, kérdés hogy vegyes felhasználásra, játék, gépelés (chat, fórum etc..) jobb avagy ergonomikusabb lehet-e mint a "teljes" mechanikus?

[ Szerkesztve ]

(#32099) Ispy válasza medvezsolt (#32096) üzenetére


Ispy
veterán

Gyors válasz: itt csak csattogó mechákat ajánlanak, szóval bukta :DDD ;]

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#32100) Ringman válasza DeathAdder (#32098) üzenetére


Ringman
nagyúr

Elolvastam róla mindent, értem hogy ilyen hibrid mechanikus, kérdés hogy vegyes felhasználásra, játék, gépelés (chat, fórum etc..) jobb avagy ergonomikusabb lehet-e mint a "teljes" mechanikus?

kizárt dolognak tartom, sima membrános, csak beletettek egy fémdarabot, hogy kattogjon:

mondanám, hogy ha a mecha nem jön be, ott a topre, de abból a legóccóbb az alábbi 150 fonttért, feltételezem az nem játszik :)

[link]

persze lehet egyből a realforce-szal is kezdeni, 210+szállítással [link]

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen billentyűzetet vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.