Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-04 10:31:59

LOGOUT.hu

Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Aktuális: Karácsonyi telefonajánló 2023 (cikk), Milyen telefont vegyek 2023-ban karácsonyra? (videó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#165036) sztivo


sztivo
senior tag

Sziasztok!

- Árkategória. 90-150e.
- Használt vagy új? 2-3 évesnél ne legyen idősebb (akksi csere nem gond), de az új sincs kizárva
- Hol vennéd meg? megbízható bolt vagy innen (használt)
- Hosszú vagy rövid távra tervezel 2 év
- Mire használnád? napi 3-4 óra YouTube háttérben (zene), fényképezés, telefonálás (Dual Sim), social media, böngészés, navigáció
- Ragaszkodsz valamelyik nyílt operációs rendszerhez, maradnék android vonalon
- Mekkora készülék lenne megfelelő számodra? lényegtelen, muszáj "elfogadni" akár a batárokat is, de persze minél kisebb, annál jobb
Mire szeretnéd használni, mi a fontos? a mire használnám topik fentebb kitöltve, kamera és kijelző ami nagyon fontos, 3,5 mm jó ha van. Szép, nem mű képeket (nekem pl a P20 Pro AI módja túl mű) akarok készíteni vele (nem sűrűn, de az legyen minőségi). A kijelző mindenképpen AMOLED vagy OLED, képfrissítés nem lényeg, 1 napot vígan bírjon üzemidőben.

Long story short: Nekem volt egy Miezu M6 Note-om, sok bajom nem volt vele, csak a 3 GB RAM kevés volt. Vettem egy Honor 20 liteot, de nem volt az igazi, majd egy 16th-t, amit itt hiába szidtak teszteken, a mostani néhány "ajnározott" vagy éppen elfogadott telefonok képeit az övéhez hasonlítva homályos mosléknak tekinthető (se vonalélesség, sok zaj stb.). Ha legalább azt a szintet hozza, én már boldog vagyok ( [link] ). Régebben volt egy Samsung Note 4-em, azt diplomadolgozatos képek készítéséhez vettem, azzal is nagyon meg voltam elégedve.

Mielőtt valakitől megkapnám, hogy vegyek fényképezőt, köszönöm, elég egy kütyü a zsebembe/autóba, nem vagyok profi fotós, csak néha szeretek pillanatokat megörökíteni, illetve közeli tárgyakat is kell fotóznom :B és fontos lenne, hogy ne egy krumpliéval legyen egyenértékű a minőség.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.