Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-04 10:31:59

LOGOUT.hu

Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Aktuális: Karácsonyi telefonajánló 2023 (cikk), Milyen telefont vegyek 2023-ban karácsonyra? (videó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#165151) Sgr_A válasza Indian74 (#165150) üzenetére


Sgr_A
addikt

Én nem venném az exynos990 elég szar lett

(#165152) Bence199713 válasza fekete.puma (#165149) üzenetére


Bence199713
újonc

Nekem már 75-ért is megéri továbbadni, így az nekem korrekt lenne.

(#165153) zsoltzsolt


zsoltzsolt
addikt

Sziasztok!

Árkategória: 200 körül
- Használt vagy új? Új
- Hol vennéd meg? Hazai beszerzés, gyártói garancia
- Hosszú vagy rövid távra tervezel? Jó lenne legalább 3 évet kihozni belőle, de lehet 4 is :)
- Mire használnád? Iroda - mail, sok telefon. Csevegő programok. Fényképezés fontos. Játék nem.
- Ragaszkodsz valamelyik nyílt operációs rendszerhez? Nem
- Mekkora készülék lenne megfelelő számodra? nincs különösebb megkötés
- Egyéb Erős akkumulátor, vagyis ne kelljen gondolkodni este felé, hogy hol egy konnektor; amoled kijelző

Köszönöm előre is a javaslatokat, ötleteket!

(#165154) Directors válasza Sgr_A (#165142) üzenetére


Directors
senior tag

Rendben, köszönöm! Ezt is vettük meg végül is. :R

A hamis barátok olyanok, mint az árnyékunk: miközben sétálunk a napsütésben, szorosan velünk tartanak, de azonnal elhagynak, amikor árnyékba érünk.

(#165155) virib válasza ChrisGhost (#165136) üzenetére


virib
csendes tag

Köszi az összefoglalót. Én is hasonló telefonokon gondolkodom. 3 évre szeretnék telefont. A POCO -ban van IP védelem. A Redmi 5-öm úgy ázott be, hogy fürdőszoba közelében sem járt. Az nem szimpatikus, hogy nem bővíthető. Vajon ezt is úgy betölti majd a MIUI hogy hamar problematikus lehet? A realme os-e jobb ebből a szempontból? Mert amúgy a jobb kamera felé húz a szívem :DD

(#165156) weky


weky
tag

Sziasztok!

Feleségem Samsung S7 készüléke a mai napon az örök mátrixba távozott, így új telefont tervezünk beszerezni.

- Árkategória: 250.000 Ft. körül
- Használt vagy új? Újat szeretnénk.
- Hol vennéd meg? Független vagy Telekomos készülékre gondoltunk és mindenképpen hivatalos viszonteladónál.
- Hosszú vagy rövid távra tervezel: több évre (min. 3-4) terveznénk.
- Mire használnád? Netezés, Facebook/egyéb közösségi média appok, alap fotózás, szóval semmi extra.
- Ragaszkodsz valamelyik nyílt operációs rendszerhez: Androidos lenne a cél.
- Mekkora készülék lenne megfelelő számodra? Ne legyen kisebb, mint az S7-es, de tablet méretűt sem szeretne magával hordozni. Egy kikötése van: Samsungot szeretne! :)

Előre is köszönöm a segítséget! :R

Resonance multi gaming baráti közösség

(#165157) Bdanyy válasza weky (#165156) üzenetére


Bdanyy
addikt

Hello! S21 eléggé adja magát 🙂 Samsung experience storeban épp akciós (264 azt hiszem), majdnem befér a keretbe. Telekomnal most a karbantartás miatt nem látom az árát.

http://href.hu/x/frwq http://www.n95.hu Nokia N95-ös és egyéb S60 telefonos információs oldal http://febazo.hq.hu/ I8910 HD : http://href.hu/x/f1zt

(#165158) st6969


st6969
őstag

Szerintetek Redmi 9T vagy Realme 8?
Eléggé csábít az Amoled, de a Mediatek-től nem tudom, mennyire kellene tartani :F

(#165159) yuing válasza st6969 (#165158) üzenetére


yuing
őstag

Semennyire nem kell félni a MT-től szerintem. Ezek az új G és Dimensity szériás lapkák is jók, picit többet fogyasztanak talán, mint a Snapik, de ennyi. Google Camera is a legtöbb esetben már működik a mediatekes készülékeken, szóval szerintem manapság nem nagyon szenvednek hátrányt.

(#165160) borix válasza yuing (#165159) üzenetére


borix
őstag

A nord 2 is azt kapott, többet fogyasztanak de mintha magasabb órajelen is mennének.

(#165161) st6969 válasza yuing (#165159) üzenetére


st6969
őstag

Értem. Akkor közel hasonló ár mellett van bármi előnye a Redmi 9T-nek (leszámítva az akksi méretet)?

(#165162) ChrisGhost válasza virib (#165155) üzenetére


ChrisGhost
csendes újonc

Szia!
Örülök, hogy tetszik. :R

Ahogy a 165126-os hozzászólásomban írtam, a Poco X3 (Pro és GT is) IP53-as, vagyis fröccsenő víz és por ellen védett, az IP68-al konkrétan víz alatt is tartózkodhatsz, az 53-asokkal nem. Viszont a Poco F3-nak nincs IP53-as tanúsítványa sem. A Poco F3 valóban nem bővíthető, de az X3 Pro igen, egészen 1TB-ig. A MIUI elég megosztó. A Realme UI 2.0 szerintem jobb a MIUI-nál, de ez az én véleményem, ha valakinek tetszik a MIUI engem nem zavar.
Remélem sikerült segítenem ezzel is. :) :R

(#165163) yuing válasza st6969 (#165161) üzenetére


yuing
őstag

A Redmi mellett szól a jobb üzemidő, van FM rádió és sztereó hangszóró benne, a Realme erősebb, játékra alkalmasabb készülék, illetve AMOLED kijelzős.
MIUI funkciókban gazdagabb, de időnként problémásabb. Realme UI-t viszont még hosszútávon nem használtam. A támogatottság hasonló ebben a szegmensben.

(#165164) ph2012


ph2012
senior tag

Sziasztok. 50.000 Ft-os kategóriában melyik okostelefont ajánlanátok? Jó akkumlátor és kijelzője legyen.
Köszi.

(#165165) myk74


myk74
senior tag

Sziasztok!Kb 3 éve használok egy Huawei mate 20 lite - ot,ezt szeretném lecserélni. Teljesen meg vagyok vele elégedve, de valami új jó lenne. Max 120k lenne a keret. Nem tudom van e olyan telefon ami nem műanyag házas ebben az ársávban, de jó lenne ha pl üveg hátlap az lenne.
Eddig szinte csak huawei telefonjaim voltak de ez most kiesett. Márkához nem ragaszkodom, nem játszom, sokat fotózom de van rá megfelelő gépem úgy hogy egy átlagos kamera elég. Ami fontos hogy rengeteget böngészek de az gördülékenyen akadásmentesen menjen,és ehhez hosszú üzemidő társuljon. Értesítő led nem ártana de nem feltétel. Köszönöm.

Nincs kéz Nincs csoki!

(#165166) virib válasza ChrisGhost (#165162) üzenetére


virib
csendes tag

Most inkább 5g-s telefonban gondolkodok, mert az az érzésem, hogy 1-2 év múlva hiányozna. Megtetszett a Oneplus Nord CE de sokan panaszkodnak az aksijára. Így azt elvetettem. Így most leginkább a poco f3 vs Mi11 Lite a kérdés. Útobbi felé hajlok mert abban van Ip53 is meg a kamera sem nagyon vacak. A Realme-ben nem találtam hasonlót. Meg persze azon is múlik mennyire engednek az árból a black Friday környékén. :P

(#165167) Sgr_A válasza virib (#165166) üzenetére


Sgr_A
addikt

Realmi gt master
samsug a 52s

(#165168) borix válasza virib (#165166) üzenetére


borix
őstag

Mik a panaszok a Nord CE aksijára?

[ Szerkesztve ]

(#165169) ghiottone válasza borix (#165168) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Arra én is kíváncsi vagyok. Családban van egy és eléggé jól birja.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#165170) ChrisGhost válasza virib (#165166) üzenetére


ChrisGhost
csendes újonc

Ha 5G-s, minimum IP53-as és jó kamerás képességű telefont szeretnél, akkor írok néhányat.
Viszont mintha írtad volna, hogy 250 Euroig (Jelenleg 90 ezer Forintig) keresel telefont. Ezek drágábbak lesznek, de mivel írtad a Mi 11 Lite-ot, ezért írom őket.

Xiaomi Mi 11 Lite 5G 128GB 6GB RAM Dual: 109.130 Ft-tól indul
8GB RAM Dual: 108.890 Ft-tól indul
Motorola Edge 5G 128GB 6GB RAM Dual: 115.899 Ft-tól indul (Ennek a kijelzője kicsit hajlított, ami nem mindenkinek jön be, főleg a kijelzővédő üvegfóliák miatt)
Samsung Galaxy A52s 5G 128GB 6GB RAM Dual: 127.540 Ft-tól indul

A Poco F3-at engedd el, ha jó kamerás telefont szeretnél, hasonló áron. A Xiaomi-ból van 6 vagy 8GB RAM-al is, de összességében, ha ez a 3 tulajdonság fontos neked, ezen az áron, akkor eközül a 3 telefon közül válassz. Remélem segítettem. :) :R

(#165171) yuing válasza ph2012 (#165164) üzenetére


yuing
őstag

Redmi 9T.

(#165172) virib válasza borix (#165168) üzenetére


virib
csendes tag

Nagyon hamar merül nagyon kevés használat mellett. Azt hiszem a techradar user's reviews meg az Amazon vásárlói között is sok volt a panasz, akik kifejezetten lebeszélni akarják a jövendőbeli vásárlókat. Engem sikerült :N .

(#165173) virib válasza ChrisGhost (#165170) üzenetére


virib
csendes tag

Köszönöm, nagyon is. A Motorolával nem voltam képben, szimpatikus a majdnem stock Android. A Samsungnak utána nézek, hogy az milyen. Remélem mennek le egy picit árban a Black Friday alatt. A 90 000 ezret azért írtam, mert ez is soknak tűnik ahhoz képest, hogy jó esetben 3 évre veszem. De aztán átgondoltam, hogyha ezen múlik, hogy elfogadható fotók legyenek a gyerekről, ám legyen. Remélem nem vesztem el / zsebelnek ki néhány hónapon belül. ( Barcelonában élek, itt nem ritka az ilyesmi.)

[ Szerkesztve ]

(#165174) virib válasza ghiottone (#165169) üzenetére


virib
csendes tag

Nem tudom, hogy ez software hiba, vagy micsoda, nem értek hozzá, de ha egy oldalon 2521 5* mellett 1750 1* van az azért gyanús. Vagy a konkurencia bértrolljai vagy nem tom. :(

(#165175) ghiottone válasza virib (#165174) üzenetére


ghiottone
nagyúr

3,5 hónapja használjuk. Először, amikor teszteltem 44 óra alatt 9 óra feletti sot volt wifin, 2 simmel: [link] Most 1,5 nap használat után 2 óra feletti kijelző idővel és egy kevés 22 perc telefonhívással, 4g adat nélkül, 2 simmel itt tart a Nord CE:

Biztos eltérőek a felhasználói szokások, de összehasonlítva a 7T és a 8Tvel érezhetően jobb az aksi. 7T-n 1,5 napom alig van meg 4g adat állandóan bekapcsolva, 2 simmel, bt - wear os óra miatt + 1 óra telefonálás és max. 3,5 óra kijelző 100-ról 14%ra merülve. A 8T már 2 napra hozta ezt + 1 óra kijelző idővel. A Nord CE pedig 6 órát bírt 2 nap mellett 20 százalékra merülve. Szóval, én így csak ajánlani tudom a telefont, a frissések is havonta jönnek. Annyit sajnálok csak, hogy nincs benne ois.

[ Szerkesztve ]

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#165176) Kallor


Kallor
csendes tag

Sziasztok!

Régi jó Mi A1-m szavideje a végére jár ezért valamilyen fiatalabb technikára cserélném.

- Árkategória. 120-150K
- Használt vagy új? új
- Hol vennéd meg? Függetlenül vagy telenor
- Hosszú vagy rövid távra tervezel? Hosszú távra, legalább 3 év
- Mire használnád? Mezei felhasználó vagyok. Kamerát ritkán használom, legyen gyors és stabil (elsősorban netezek vele és ritkán játék), valamint ne kelljen 1 év után lecserélni.
- Mekkora készülék lenne megfelelő számodra?
Ahogy felületesen átfutottam a telefonok piacát már csak tepsik vannak, vagy hajmeresztően árazott minik, így marad a tepsi.

Nem tudom van-e még sima Androidot futtató telefon, de az plusz pont lenne.

Előre is köszi a segítséget.

(#165177) xhege válasza Kallor (#165176) üzenetére


xhege
addikt

Pixel 4a és az nem is tepsi. Samsung A52s, Oneplus Nord 2. Én ezeket nézegetném.

(#165178) dssport


dssport
tag

Sziasztok!

Páromnak keresek függetlenül max 90.000-ig új mobilt.

Fontos a megbízható stabil rendszer, sok frissítés (3 évig használná) és szép kijelző.
Játék 0, ezen kívül átlag appok futnak: levelezők, böngészés, messenger, felhő szinkron. Kamera ennyiért tudom, hogy nem lesz nagy csoda, a kijelző és a lényegében fagymentes rendszer fontosabb.

Kínai telefont lehetőleg nem veszünk (One+ esetleg kivétel)

Jelenlegi ötletek:
- Samsung A32 4G (tudom, olvastam, hogy bír döcögni, de amíg a tárcsázó, hívás fogadás meg egyáltalán a rendszer teljesen nem fagy ki ennek ennyiért bele kell, hogy férjen...sajnos...)
- OnePlus Nord N10 5G 6GB/128GB
Jelenleg digitalban mindegyik megáll 90-ből

Van valakinek esetleg jobb ötlete? Ha nincs, akkor a kettő közül melyiket és miért?

Előre is köszönöm!

(#165179) ghiottone válasza dssport (#165178) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Oneplus nord ce 6/128-as a gyartói oldalról 289 euró ~ 103ezer forint a OPNORDCE30OFF kóddal - beleférne a keretbe?

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#165180) mantequilla


mantequilla
aktív tag

Anyukámnak van egy xiaomi mi a2 lite ami megerett a valtasra, nagyon belassult mar sajnos.

Egy olyan telefont szeretnek ami hasonlo kategoriat kepvisel mint az mi a2 lite a maga korabban.

Ertekhatar 60-75 e Ft. Uj preferalt de ha van valami nagyon jo ajanlat akkor hasznalt is szoba johet.

Csak telefonal es internetezesre hasznalja wifin. 5g nem kell. Amoled kijelzo jo lenne, az biztos tetszene neki.

(#165181) dssport válasza ghiottone (#165179) üzenetére


dssport
tag

Hát az sajnos tokkal vonóval már lélektani határ felett van.

(#165182) virib válasza ghiottone (#165175) üzenetére


virib
csendes tag

:Y Köszi, hogy vetted a fáradtságot a posthoz. Ez így tényleg elég jól hangzik. A Xiaomi mi 11 Lite NE 290 Euro lesz a jövő héten a gyártói oldalon. Vajon melyik lehet a jobb vétel :F ? Kérdés a Black Friday-on lesznek e még jobban leakciózva....

(#165183) yuing válasza mantequilla (#165180) üzenetére


yuing
őstag

Redmi Note 10S / Realme 8, használtat talán fölösleges nézni erre a felhasználásra.

(#165184) yuing válasza Kallor (#165176) üzenetére


yuing
őstag

A Nokiák stock androidosok, de általában nem a kímálat krémjei. Nem tudom van-e valami élhető ajánlatuk.

(#165185) ghiottone válasza virib (#165182) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Ott erősebb a proci, aksi abban is jónak tűnik. Azt kell eldönteni, hogy bejön-e a MIUI vagy sem, mert árban annyiért jó vétel.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#165186) ginola válasza virib (#165182) üzenetére


ginola
addikt

Ez melyik oldal?
Xiaomi mi 11 Lite NE, Poco F3, Relme Gt Master Edition és Samsung A52S hasonló áron, de mindegyik másban jó....

(#165187) jano_77


jano_77
nagyúr

Sziasztok.
Kedves ismerősömnek szeretnék segítséget nyújtani telefon választásban és ezért fordulok az itteni tapasztalt fórumozókhoz:
Keresünk egy olyan SAMSUNG mobilt hosszú távra, ami méretben 153x75mm-nél nem nagyobb ha van ilyen, maximum 150.000 Ft függetlenül és zene hallgatás és fotózásra, internetezés alkalmas! Esetleg nem baj, ha van szín választék is. ;)
Köszönöm szépen :R

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#165188) virib válasza ginola (#165186) üzenetére


virib
csendes tag

[link] Itt. Azt nem tudom, hogy csak Spanyolorszagra vonatkozik-e

(#165189) Sgr_A válasza jano_77 (#165187) üzenetére


Sgr_A
addikt

A52s 160x75mm
a méretet engedd el nem lesz 153mm-s teló
az a41 (150x70mm) az utolsó kisebb telójuk ha még kapható de harmat gyengére sikerült
van még az s10 hasonló méretben, de az inkább 200 és a kijelző ideje elég kevés

[ Szerkesztve ]

(#165190) dssport


dssport
tag

Amúgy, ha tényleg max. 90.000,- a keret, szerintetek melyik jobb vétel?

- Samsung A32 4G
vs.
- OnePlus Nord N10 5G 6GB/128GB
??

(#165191) SaGa59


SaGa59
őstag

Árkategória. A legjobb 80 rugó alatt, de ha ott csak nagyon gáz telefonok vannak, felmehet 120 környékére, ám akkor már legalább két évig várható, gyártói frissítéssel. Vagy, ha van hozzá nagyon jó, és frissülő custom rom, az is megteszi, bár ezt már annyira nem komálom, mint korábban. Telefont akarok, nem egy folyamatosan mókolandó linuxot, az ott van a pc-n.
- Használt vagy új? : új
- Hol vennéd meg? Független, új, lehetőleg gyártói garanciával, ha lehet hazai beszerzés, de ha kintről olcsóbb, megbízható, európából beszállító eladótól, az sem zavar.
- Hosszú vagy rövid távra tervezel, olyat, ami legalább öt évig nem kezd el nyöszörögni a normál alkalmazások terhe alatt és az aksija is bírja. Vagy az utóbbi házilag is cserélhető.
- Mire használnád? Alapvetően telefonálás, SMS, banki alkalmazás, közüzemi számlákat kezelő program, icsekk, google authentikátor és hasonlók. Kifejezett internetezés ritkán, ennek sebessége se érdekes, kamera, ha egyáltalán készít valami értékelhető képet, már elég, ha éjjel is elfogadhatót, annak örülnék. Játék nincs. Akku bírja sokáig, a kijelző nappal is látszon, legalább árnyékban. Jó telefonhang, ha van aktivitás led, az előny. Zajszűrős mikrofon.
- Ragaszkodsz valamelyik nyílt operációs rendszerhez, mindegy, de az ios ebbe az árkategóriába úgysem fér bele.
- Mekkora készülék lenne megfelelő számodra? A lehető legkisebb. Most egy iPhone SE-m van, azzal is elvagyok, csak már halódik az aksija (bár azt mondja, 89%-os) és az új ios annyit eszik, hogy estére már 20-30% körül van, ha egész nap hozzá se nyúlok, akkor is. Ha ez nem lenne, maradna ez, még legalább három évig.

Korábban, az iPhone előtt Alcatel (OT-992D, majd egy POP4S) telefonjaim voltak, azok előtt pedig Nokia 8500XM, mint első okostelefon. A maguk idején a célnak ezek is tökéletesen megfeleltek, csak túlfutott rajtuk az idő és már a használhatatlanság szintjére lassultak, mikor cseréltem őket. A jelenlegi iPhone SE céges volt, mikor letelt a kihordási ideje (3 év), fillérekért meg tudtam venni (másképp nem lenne iPhone-om) és a 15-ös iOS-ig egész jól bírta, de ez rácsapta az ajtót az aksira.

[ Szerkesztve ]

STALKER modok: https://drive.google.com/folderview?id=0B_PtTRL86S2UQllOam9MUWZ1ak0&usp=sharing

(#165192) Sgr_A válasza dssport (#165190) üzenetére


Sgr_A
addikt

Szvsz a nord
90hz kijelző, jobb SOC sd690 vs g80, 5g
Viszont gyengébb akku 4300 vs 5000

[ Szerkesztve ]

(#165193) Sgr_A válasza SaGa59 (#165191) üzenetére


Sgr_A
addikt

Droidban nem igazán van kis teló
Valami amoledes samsungot keresnék nagy akkuval pl a32 4g
Bár én hosszú távra nem adnám az a52s alá
Ott van még a xiaomi mi11 lite 5g, de kínai telón nem bankolnék még a oneplus-on sem igazán

[ Szerkesztve ]

(#165194) DS39 válasza SaGa59 (#165191) üzenetére


DS39
nagyúr

Nem egyedi probléma, ahogy az iPhone topikokat néztem.
Ezeknél vissza lehet tenni a korábbi rendszert, illetve aksi csere is opció. (Bár nem tudom mennyi, érdemes utána érdeklődni)

(#165195) ChrisGhost válasza jano_77 (#165187) üzenetére


ChrisGhost
csendes újonc

Szia!
Ha a Samsung márka, a maximum 150.000 Ft-os ár és a 153x75mm-es méret is elengedhetetlen, akkor összesen 4 (5, mert az Xcover 4s-ből van nem Dual SIM-es verzió is) telefon jöhet szóba. Viszont ezek elég gyenge telefonok:

Samsung Galaxy A20e 32GB 3GB RAM Dual (147.4x69.7mm): Ár: 53.890 Ft
Samsung Galaxy Xcover 4s 32GB 3GB RAM Dual (146.2x73.3mm): Ár: 73.590 Ft-tól
Samsung Galaxy Xcover 5 64GB 4GB RAM Dual (147.1x71.6mm): Ár: 91.570 Ft-tól
Samsung Galaxy A41 64GB 4GB RAM Dual (149.9x69.8mm): Ár: 109.990 Ft-tól

Ha méretben esetleg lehet kicsivel nagyobb, akkor ha Samsung és 150.000 Ft-os ár alatt kell lennie, a következő a legjobb megoldás, ami egy teljesen korrekt készülék:

Samsung Galaxy A52s 5G 128GB 6GB RAM Dual (159.9x75.1mm): Ár: 127.540 Ft-tól
Remélem segítettem. :) :R

(#165196) erahurka válasza ChrisGhost (#165195) üzenetére


erahurka
félisten

Mennyire best buy lett már az A52s! Azt hittem sokkal drágább!

(#165197) cdl válasza jano_77 (#165187) üzenetére


cdl
senior tag

kb Én is ilyen szempotok alapján kerestem telefont. Mivel újban ebben az ársávban (alatta) és méretben csak belépő kategóriás telók vannak, így kerestem egy használt Note 10-et.
Persze ha csak az új jöhet szóba, akkor vagy drágábbat kell keresni, vagy a belépő modellek vannak olcsóbban.

(#165198) ginola válasza ChrisGhost (#165195) üzenetére


ginola
addikt

A52s hol van ennyiért gyári garanciával?

(#165199) yuing válasza ginola (#165198) üzenetére


yuing
őstag

Sehol, ennyiről indul az ÁK-n.

[ Szerkesztve ]

(#165200) ChrisGhost válasza ginola (#165198) üzenetére


ChrisGhost
csendes újonc

Az Árukeresőn ennyiért árulja a legolcsóbb bolt.
A Samsung-nál nem tudom, hogy van a gyári gariztatás. Én 2016-ban vettem egy GSM boltból (ma is léteznek, ugyanazon a néven, mint akkor) a HTC 10-es telefonomat 150.000 Ft-ért, a MediaMarkt-ban ugyanazon a napon 270.000 Ft volt. És ugyanúgy EU piacos, 2 év gyártói garanciás telefont vettem 150-ért, mint amit az MM adott volna 120-al drágábban. Új és bontatlan csomagolásban. A Samsung TV gariztatásról tudok nyilatkozni, azt úgy lehetett aktiválni/bővíteni (már nem emlékszem), hogy regisztráltuk a gyári számát, gondolom ez a telefonnál is működhet, de nem tudom. :R

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.