Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-04 10:31:59

LOGOUT.hu

Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Aktuális: Karácsonyi telefonajánló 2023 (cikk), Milyen telefont vegyek 2023-ban karácsonyra? (videó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#165501) Jim74 válasza Jim74 (#165499) üzenetére


Jim74
nagyúr

A Redmi Note 10S-től van jobb vétel a vázolt kritériumokkal?

Köszönöm :R .

(#165502) yuing válasza Jim74 (#165501) üzenetére


yuing
őstag

Jelen pillanatban nem nagyon van, vagy vársz egy picit, mert hamarosan érkezik a Note 11 széria már 5G-s Dimensity lapkákkal. A következő héten jelentik be őket Kínában. Novemberben eljutnak ide is szerintem.

(#165503) Jim74 válasza yuing (#165502) üzenetére


Jim74
nagyúr

Köszi :R. Akkor azt lehet, hogy érdemes lenne megvárni.

(#165504) pinnacle


pinnacle
nagyúr

Sziasztok! Mi a gyári száma a Samsung telefonokhoz adott AKG vezetékes headsetnek? Én a régebbi EHS64AVFWE/BE-t használom, nekem tökéletes, de gondolom az AKG még jobb.

(#165505) kutga válasza pinnacle (#165504) üzenetére


kutga
nagyúr

EO-IG955?

Let the Zone take me if I am.

(#165506) pinnacle válasza kutga (#165505) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Köszi! Valószínűleg az lesz. Ez kapható a legtöbb helyen. Majd megkérdezem, a Samsung szervizben. Itt veszem a régit is, ez biztos eredeti.

(#165507) Fifi


Fifi
őstag

Tudom, hogy ez nem a "hol vegyek telefont" topic, de itt kaptam ötletként a Samsung Galaxy S20 ultra-t, ezért bátorkodom megkérdezni, hogy Ti hol vennétek?

Soha nem vettem még kicsi GSM boltokban telefont, de ÁK szerint a "nagyok" már nem árulják. :( Az elmúlt 23 évben nem volt garanciális problémám telefonnal, de ha pont ennél lenne rá szükség ...

(#165508) stingy2


stingy2
senior tag

Sziasztok, rokonnak kellene vennem vmit. Ár: 100.000-ig, használt, de még jó sok garival rendelkező készülék érdekel, hosszú távra.(Doogee x5 most halt meg neki 6 év után :Y )Csak ált. dolgokra használja, de szeret fényképezni, ezért vennék vmi "normálisat" a dogi után. (Android, és ne legyen péklapát, szóval olyan 160mm-ig, mert nyilván tisztában vagyok a trendekkel.) Ami még fontos, hogy jó sokáig bírja az aksi. Nem annyira fontos, de ha megy rajta a Digi VoWifi, VoLTE, az plusz pont.
Amiket néztem: A52 5G, O+ Nord CE 5G (ebből nem igen van használt), és a Xiaomik (Mi, Redmi, Poco). Mondjuk itt el is vesztem a választékban, de ami jobban zavar, h nagyon nem akarnék szériahibás készüléket (rossz közelségérzékelő), meg a MIUI sem a szívem csücske mostanában, - bár debloatolva nekem nincs sok gondom vele. Köszönöm, ha vki tud a fentieknek megfelelő készüléket ajánlani.

INTJ

(#165509) swqayxde


swqayxde
csendes tag

Sziasztok kedves fórumtársak!

Hosszú idő után talán először érzem úgy, hogy a piac nem kínál olyan telefont, ami teljes mértékben kielégíteni az igényeimet - mondom ezt úgy, hogy egyébként egyáltalán nem a legmagasabb kategóriában kerestem eddig (sem) a korábbi telefonjaimat.

Az én problémám - mint valószínűleg sok más felhasználóé - az, hogy Huawei után milyen irányba induljak. Egy P20 Pro volt az utolsó készülékem, amivel teljesen meg voltam elégedve, őt egy baleset érte, utána a pótlásra egy Xiamoi 10T Pro vállalkozott. A felhasználói élménnyel (az apró UI bugok ellenére) teljesen meg vagyok elégedve: gyors, reccenésmentes (144 Hz) és szuper az akkumulátor üzemideje. Ami viszont nagyon nagy csalódás, az a kamera. Nem borzalmas képeket csinál, de a Huawei után a legtöbb képen egy kicsit rossz a fókusz, elmosódott és mosottak a színek. Valamit tudok javítani utólag kézzel, de igazán jó így sem lesz. Próbálkoztam különböző Gcam verziókkal, és bár talán jobb, mint a stock, vegyes a tapasztalatom.

Ahogy nézegettem a piacon, illetve élőben kipróbáltam sok telefont úgy érzem, hogy kamera fronton nem igazán tudják betölteni a gyártók a Huawei után keletkezett űrt. Számomra elsősorban a portré fotók a fontosak, szeretném hogy a telefonnal tudjak rögzíteni emlékeket bármerre járok, nem szeretnék ehhez külön fényképezőgépet használni. Az én szubjektív megítélésem szerint ebben a kategóriában a sorrend valami ilyesmi:
- Huawei
- Apple (hajszállal lemaradva)
- Samsung
- Többi gyártó

Mivel számomra ez a szempont a legfontosabb, gondolkodom egy használt P30 Pron, ami viszont valószínűleg megkapta már az utolsó major Android frissítést, illetve egy használt telefont előbb utóbb elkopik, úgyhogy félek, hogy nem megoldás hosszú távra.

Szóba jön az iPhone, de elsősorban Androidon érzem magam komfortosan.

A következő a sorban a Samsung, de élőben kipróbálva a Huawei érezhetően szebb képeket csinál (szerintem).

Most előrendeltem egy Pixel 6-ot - ahogy kipróbáltam , első ránézésre ez sem közelíti meg a Huawei minőséget, de szoftveresen hátha csiszolnak még rajta, vagy a beállításokkal hátha tudok csiszolni - de vegyesek az érzéseim és ezt sem érzem tökéletesnek (90 Hz, üzemidő még kérdéses, stb), úgyhogy könnyen lehet, hogy tovább adok majd rajta.

Tldr: Van e bármilyen telefon a piacon - lehetőleg Android -, ami Huawei minőségű / stílusú képeket készít elsősorban portré kategóriában?

- Árkategória. -
- Használt vagy új? -
- Hol vennéd meg? -
- Hosszú vagy rövid távra tervezel. Hosszú
- Mire használnád? Fényképezés, egész napos böngészés, youtube, netflix, játékok
- Ragaszkodsz valamelyik nyílt operációs rendszerhez? Elsősorban Android
- Mekkora készülék lenne megfelelő számodra? Ebben rugalmas vagyok, de az iPhone SE-t egy kicsit kicsinek érzem.

Nagyon szépen köszönöm a segítséget és bízom benne, hogy valami elkerülte a figyelmem és tudtok segíteni! :)

(#165510) juuzer


juuzer
addikt

Sziasztok!

Korábban én is ajánlgattam itt telefonokat, de most én is dilemmában vagyok. :DD

A Samsung Galaxy Note 9-em mikrofonja és akkuja megadta magát. Mivel lassan 3 éves lesz, elgondolkodtam a cserén.

- Árkategória. (talán ez a legdurvább behatároló tényező)
Mondanám, hogy mindegy, de nem tudom lenyelni a jelenlegi készülékárakat.
- Használt vagy új?
Mindenképp újat szeretnék.
- Hol vennéd meg? Függetlenül újonnan gyártói garanciával, esetleg előfizetésre egy szolgáltatónál? Esetleg használtan az aprón? Ugye nagyon nem mindegy, mert az árak teljesen különbözőek.
Telekomnál előfizetés megújításával (Mobil M + 25 GB net), vagy függetlenül.
- Hosszú vagy rövid távra tervezel, a legjobbat keresed, vagy az éppen best-buy telefont?
- Kb 2-3 évre tervezek max. (Gyakran megtetszik új telefon, a lényeg, hogy 1 évig legalább gond nélkül működjön.)
- Mire használnád? (ez egy másik sarkalatos pontja a választásnak, hogy körülbelül miről van szó, azt alul lejjebb olvashatod)
Rengeteg appot használok, közösségi média, email, játékok és rengeteg böngészés + fotózás, néha a GPS-es túrakövetés. Ezeket vigye el lehetőleg gördülékenyen. Sajnos nálunk rosszabb a térerő, így ez is akár szempont lehet, hogy az antennák jó minőségüek legyenek.
Továbbá szempont a jó akku - kb bírjon ki egy napot normálisan, nem épphogy pár százalékkal a végén a fent említett felhasználás mellet.
Emellett szeretnék végre 60Hz-nél nagyobb képrfissítésű telefont, hogy ha már ennyire bejött a mainstreambe.

Kamerában tudja azt, amit a Glaaxy Note 9/Huawei P30 nagyjából.

- Ragaszkodsz valamelyik nyílt operációs rendszerhez, vagy jó neked a zárt is?
Jelen esetben mindegy, hogy Android, vagy iOS, egy ideje droidot használok, de nem feltétlen zárkózom el az iOS-től sem.
- Mekkora készülék lenne megfelelő számodra?
A Note 9 körüli fizikai mérettel nincs bajom, egy kicsit nagyobbal se, csak ne legyen 250 gramm nehéz.

Igazából rengeteg telefont kinéztem, tényleg az ár kb mindegy, de valamiért nem tudom lenyelni, hogy míg 3 éve 300k felett volt picivel egy csúcstelefon (Note 9), addig ma ez már a fél milliót karcolja. Amiket néztem:

- S21 Ultra (nagyon tetszik, de sokallom az árát)
- Note 20 Ultra (nincs bajom az Exynossal, de inkább a 2100-at választanám a 990 helyett)
- iPhone 13 Pro Max (ugyanúgy az ár)
- iPhone 13 (iPhone-nál arany középút)
- iPhone 12 Pro max
- iPhone 12
- Xiaomi Mi 11
- OnePlus 9 Pro
- Google Pixel 6/Pixel 6 Pro (kamera miatt leginkább, a telefon maga nem igazán tetszik, inkább a Pixel 5 volt az, ami bejött.)
- Xiaomi Mi 11 Lite 5G
- OnePlus Nord 2 (sose volt még OnePlus-om, viszont maga a készülék tetszik)
- Samsung Galaxy A52s

(Legszívesebben vennék egy Huawei P30 Pro-t, de az már újonnan nem kapható.)

Bevallom őszintén egyik mai telefontól se kap el a nagy "Wow!"-faktor, mint anno. Ezért is gondolkodtam az A52s-en, mert jókat hallottam róla, viszont nem tudom, hogy milyen gyerekbetegségei vannak.

Kérdés: kamerában tud legalább annyit, vagy talán picit többet nyújtani, mint egy Note 9/Huawei P30?

Mert ha tényleg egy korrekt telefon, korrekt kamerás képességekkel (inkább a fotó játszik, mint a videó), akkor megsprórolnám magamnak azt a 200 ezer forintot.

Továbbá minden egyéb telefonajánlást meghallgatok! :D

Előre is köszönöm a segítséget! :)

[ Szerkesztve ]

Vamos a la playa.

(#165511) Soma01


Soma01
veterán

Az Ulefone Armor 11 5G mennyire ajánlott? (kb. 140.000 Ft)
Egy strapa telefon kellene. Egy tanyán lenne használva. Tehát vizet, sarat bírnia kellene.
Esetleg más telefon, ami jobb választás ettől?

(#165512) Rebelf


Rebelf
aktív tag

Valaki tudja esetleg hogy milyen dac chipet tettek a poco x3 NFC telefonba?

(#165513) yuing válasza swqayxde (#165509) üzenetére


yuing
őstag

A GSMArena tesztjeiben elég alaposan körbejárják az okostelefonok kamerás képességeit, a portré módot is beleértve (rengeteg képet feltöltenek), szerintem ott érdemes lecsekkolni a kinézett készülékeket.
Holnap már elvileg a Pixel 6 review is kell érkezzen. Kíváncsi vagyok megugorja-e a várakozásokat.

(#165514) classic B válasza juuzer (#165510) üzenetére


classic B
aktív tag

Iphone vagy Pixel, ha nem számít az ár. Olcsóbban Samsung S20 FE, A52s, Oneplus 8T. Xiaomit engedd el...

(#165515) Louro válasza Louro (#165491) üzenetére


Louro
őstag

Erre esetleg valakinek ötlet?

Mess with the best / Die like the rest

(#165516) juuzer válasza classic B (#165514) üzenetére


juuzer
addikt

Köszi. :)

Miért engedjem el a Xiaomit? Az utolsó Xiaomim Egy Mi A1 volt (meg egy Redmi Note 5, egy kis ideig), de nem volt velük sok gondom.

Vamos a la playa.

(#165517) Dhampir válasza juuzer (#165510) üzenetére


Dhampir
félisten

Lehet, hogy lesz jó ajánlat is:

Samsung hét

(#165518) classic B válasza juuzer (#165516) üzenetére


classic B
aktív tag

Középkategóriában opció a Xiaomi, felsőben már számomra nem. Egyszerűen nem tudnék annyi pénzt kiadni érte, akkor inkább már egy Apple vagy Samsung. Jobb kamerák, IP tanúsítvány, hosszú támogatás, esetlegesen kompaktabb méret (a te esetedben ez szerintem nem releváns), értékállóság...

(#165519) Csabi1984 válasza classic B (#165518) üzenetére


Csabi1984
addikt

Én is Samsung felé hajlok. Nagyon jók a Xiomi telefonok ár /érték arányban de vannak szoftver bugok amikről lehet olvasni. Samsung A52s-nek láttam képeit nagyon szépek az már megint egy más kérdés, hogy ilyen hardverű telefont olcsóbban lehet kapni Xiaomiba csak hát...m

(#165520) GEPESZ66


GEPESZ66
veterán

Barátnőm 60 ezer Ft-körül venne telefont.
Én ebben az árban ezt javasolnám neki.
XIAOMI REDMI 9T 4/64 GB
Mi a véleményetek?

(#165521) Zoli1222


Zoli1222
őstag

Sziasztok!
Tudom nem szakmai a kérdésem, de ez a topik legalább pörög. Viszem szervizbe a telómat, biztonsági mentés megvolt. Csináljak gyári visszaállítást? Vagy talán nem fognak kutakodni benne? Köszi! :R

(#165522) Oryctolagus


Oryctolagus
tag

Lehet előrendelek egy Pixel 6-ot.
Lehet UK-ből rendelem, de az is lehet, hogy N.o.
Már nem követem ezeket a dologat. Az érdekelne, hogy a hazai hálózattal is működni fog? LTE, T-szolgáltató.
Sorry, ha láma vagyok. :R

Per aspera ad astra.

(#165523) juuzer válasza classic B (#165518) üzenetére


juuzer
addikt

Köszönöm. Igazából a Mi 11, ami megfogott. Anno nagyon vártam, viszont az üzemidő csalódás volt, a teszt alapján.

A 11T meg nekem egy felárazott Redminek tűnik, szóval az kb a megjelenése óta nem volt opció.

Dhampir (#165517):

Köszönöm, elgondolkodom rajta. Mondjuk az Ultra 384k-ért elég jó vétel szerintem. :)

Vamos a la playa.

(#165524) yuing válasza GEPESZ66 (#165520) üzenetére


yuing
őstag

Jó választás, az eMAGnál adnak most hozzá Mi Band 5-öt, igaz nem a legcsajosabb színben elérhető... Ha számít. [link]

(#165525) yuing válasza Zoli1222 (#165521) üzenetére


yuing
őstag

Az enyémet gyári visszaállítás nélkül át sem vette a szerviz. Nem tudom ez mennyire általános gyakorlat. Huawei gyári szerviz.

(#165526) Louro válasza Louro (#165491) üzenetére


Louro
őstag

Erre senkinek sincs ötlete, javaslata? :(

Mess with the best / Die like the rest

(#165527) mzprox válasza yuing (#165524) üzenetére


mzprox
tag

A redmi 9T-t én is néztem magamnak. Ezek a telefonok tényleg voltak 40e környékén a nyáron?
https://www.arukereso.hu/mobiltelefon-c3277/xiaomi/redmi-9t-64gb-4gb-ram-dual-p624705171/
Általában lefelé szokott menni a kifutóban lévő telók ára, ezért furcsa..

(#165528) st6969 válasza mzprox (#165527) üzenetére


st6969
őstag

Ezek szerint már nem igaz, hogy a kifutó olcsóbb... Én is azt hittem.

(#165529) Bubicica


Bubicica
csendes tag

Sziasztok!

Feleségemnek keresek új telefont, a jelenlegi iPhone 5SE-jét cserélné le, neki annyi az igénye, hogy picit legyen nagyobb, meg sokáig bírja, én kicsit speicifikusabban megpróbálom azért megfogalmazni az igényt:

- Árkategória. 100.000 Ft-ig
- Használt vagy új? - új
- Hol vennéd meg? - Rendelnénk valószínűleg online
- Hosszú vagy rövid távra tervezel. Hosszú
- Mire használnád? Böngészés, fényképezés*
- Ragaszkodsz valamelyik nyílt operációs rendszerhez? Nincs preferencia
- Mekkora készülék lenne megfelelő számodra? 4.8" - 5.4" kijelző, lehetőleg "faltól falig", bár nem hiszem, hogy manapság már nagyon lenne más

*fényképezés: legalább olyan minőségben készítsen képeket, mint a korábbi iPhone 5SE

Egyéb: Bár tudom, hogy a súly és az akkumulátor kapacitás ellentétesen arányos, de előny, ha minél könnyebben minél tovább bírja.

Erre tudna valaki egy-két kiinduló modelt ajánlani, amiből keresgélhetek karira?

Boldogságot mindenkinek!

(#165530) Sgr_A válasza Bubicica (#165529) üzenetére


Sgr_A
addikt

Ennyiért nincs semmi android leginkább 6,5"- tól indul van egy két kisebb pl pixel 4a 5,8" de hivatalosan nem kapható itthon és ez sem 100k
Iphone se 2020 4,7"
Iphone 12 mini 5,4" 13 mini

(#165531) Bubicica válasza Sgr_A (#165530) üzenetére


Bubicica
csendes tag

Hű, nem gondoltam volna, hogy ez lesz a szűk keresztmetszet. Magamnak mindig phableteket nézek, egyáltalán nem tudtam, hogy a kis display világa ilyen szűk.

A pénzkereten belül mi lenne a "legkisebb" android (vagy MIUI vagy ilyesmi) változtat, ami ajánlható?

(#165532) cheeka


cheeka
tag

Tudtok valamit a Samsung Experience Storeban az akár 30k készülék beszámolós kedvezményről? Hogy szokott az ilyen működni?

(#165533) Zoli1222 válasza yuing (#165525) üzenetére


Zoli1222
őstag

Csak egy biztonsági mentés volt a kérés. De biztos, ami sicher, csináltam egy hard resetet. :R

(#165534) Drenadar válasza Bubicica (#165531) üzenetére


Drenadar
veterán

[link]
2020 utáni telefonok az általad megadott méretben. nincs sok, főleg nem 100 ezer alatt.
de persze nem tudom mennyire megbízható az adatbázisa az oldalnak.

Egyáltalán nem divat már kis házba próbálni beletuszakolni jó és sok alkatrészt.

(#165535) andrás47


andrás47
senior tag

Üdv ! Tanácsot szeretnék kérni egy barátom az alábbi telefonok közül választhatna: Realme GT Master Edition, Samsung Galaxy A52 5G, vagy Oppo Reno 5 Z 5G közül, ami számára fontos lenne, a képernyő minősége, üzemidő, fotózás, zenehallgatás, valamint minél később keljen lecserélni, fentiek közül melyik készülék lenne számára a legalkalmasabb ? Köszönöm

(#165536) t1 válasza andrás47 (#165535) üzenetére


t1
addikt

Samsungot választanám, ő a legjobb kamerás képességekkel megáldott készülék a listából és talán a leghosszabb támogatás is hozzá lesz.

(#165537) Csabi1984 válasza andrás47 (#165535) üzenetére


Csabi1984
addikt

Én nem rég néztem valamelyik nap Az A52s telefont és brutál jó képeket csinál véleményem szerint :D Én is azt fogom anyumnak venni (A52)

(#165538) Sgr_A válasza t1 (#165536) üzenetére


Sgr_A
addikt

Én is de nem a sima a52 5g-t nanem.az a52s 5g-t

Viszont ha nem fontos az 5g akkor inkább s20 fe

[ Szerkesztve ]

(#165539) andrás47 válasza Csabi1984 (#165537) üzenetére


andrás47
senior tag

Sajnos neki az s" nélküli kivitelt lehet csak választani, azt nem tudom miért de ez van, kérdés az mennyire jó képeket csinál, vagy akkor inkább másik kettőből válasszon. Úgy tudom ezektől nem térhet el, tehát nem variálható a 3 közül lehet választani valami céges téma.

(#165540) t1 válasza Sgr_A (#165538) üzenetére


t1
addikt

Bocsi arra a verzióra következtettem egyből, viszont így én a Realme-t venném.

(#165541) yuing válasza Louro (#165515) üzenetére


yuing
őstag

Apróról S21, 200k Ft környékén újszerűeket vagy bontatlant is kifoghatsz. Egy példa.

(#165542) andrás47


andrás47
senior tag

Olyan nagy a különbség az a52s 5G, és az a52 5G között, hogy akkor inkább ne a Samsungot válassza ?

(#165543) Sgr_A válasza andrás47 (#165542) üzenetére


Sgr_A
addikt

Csak a prociban (kb 40%) sd750 vs sd778 minden más ugyan az

[ Szerkesztve ]

(#165544) Eyesis


Eyesis
őstag

Sziasztok, jelenleg egy Oneplus 6-osom van, amivel lényegében még most is elégedett vagyok, csak ugye a security frissítések már nem fognak jönni rá.
Amin változtatnék talan az a kijelző, hogy legyen inkább AMOLED, ami fontos nekem az a fényképezés és videózás, ragaszkodnék az optikai stabilizáláshoz, ahogy az android hoz, lehetőleg a legközelebb a stock androidhoz.
150e felett nem szívesen költenék telefonra, de azért teljesen nem zárkózom el előle.
Ezeket néztem ki, de nem bíok dönteni:
- Oneplus Nord 2 (Oxygen OS + Color OS = ? miatt bizonytalankodom)
- Pixel 6/Pixel 6 pro (túl drága, és körülményes a beszerzése)
- Oneplus 8T (szinten az OS, és a security frissítés 1 évvel kevesebb már)
Van még valami jó alternatíva, amit nem vettem észre?
Köszi

Eyesis

(#165545) ghiottone válasza Eyesis (#165544) üzenetére


ghiottone
nagyúr

A 8T 3 fő verziót és 4 év biztonsági frissítést kap, most 1 éves, így még 3 évig támogatják. A Nord 2-nél alacsony pwm értékű kijelzőt használtak, de a fő kamera eléggé jó lett, jobb, mint a 8T-é. A Pixel 6 már tényleg plusz egy 100-as, nem ez az árszint.
- Samsung Galaxy S20FE esetleg? - még ebből a snapdragonos verziónak nézd meg a tesztjeit. Kamerában jól sikerült és ott is van még 3 év támogatás hátra.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#165546) Eyesis válasza ghiottone (#165545) üzenetére


Eyesis
őstag

Mostanában nem néztem, de Oneplus 3 időkben még nagyon nem adta a Samsunk UI, azert megnézem azt a tesztet. Amúgy ez valami szörnyű, hogy már csak nem is azon kell izgulni, hogy a HW kibírja e több évig, hanem hogy meddig kap SW támogatást :(

Eyesis

(#165547) Amerigo57 válasza Soma01 (#165511) üzenetére


Amerigo57
őstag

Soma01.
Az Ulefone Armor 11 5G egy jól sikerült strapabíró telefon.

Vagy pedig Ulefone Power Armor 13 mobiltelefon.
Link:
Részletekről kérdezd --HARDCORE-- fórumtársunkat, ő már egy hónapja megelégedéssel használja.


(#165548) GSP


GSP
aktív tag

Üdv,

Samsungtól melyik modellt ajánlott venni, ahol már ax-es wifi van?
Köszönöm.

~~~ Ha szereted az életet, ne vesztegesd az időt, mert az idő maga az élet. ~~~

(#165549) Sgr_A válasza GSP (#165548) üzenetére


Sgr_A
addikt

A52s
S20fe sd865 procival

[ Szerkesztve ]

(#165550) Tibicsucsu


Tibicsucsu
aktív tag

Sziasztok!
Paromnak szeretnek telefont keresni Redmi 4x helyett. O azt mondta, hogy hasonlo aron (45e volt nagyon regen). Szerintem az eselyetelen szoval inkabb 60e korul. Jo lenne megint valami tartos megoldas ez is csak foldre ejtes miatt lesz lecserelve. Meretben sem akar nagyobbat, ami megint nehezkes. Egy S7 meret (~150mm) szerintem jo lenne.

- Árkategória. kb 60e
- Használt vagy új? uj
- Hol vennéd meg? Függetlenül újonnan gyártói garanciával
- Hosszú vagy rövid távra tervezel, hosszu, de nem nagyok az igenyek
- Mire használnád? net, facebook, chat
- Ragaszkodsz valamelyik nyílt operációs rendszerhez, vagy jó neked a zárt is? Android
- Mekkora készülék lenne megfelelő számodra? ~150mm hossz

Tudtok ajanlani valamit?

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.