Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-03 18:52:36

LOGOUT.hu

Szeretettel köszöntünk a sztereó otthoni/szobai Hi-Fi világában !

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#87651) fehér_ember válasza Z.É.T. (#87647) üzenetére


fehér_ember
addikt

"Bocs többiek, de az már gáz ha a civakodás miatt inkább privátban ajánlanak az emberek, és ott írják le a véleményüket..."
Bocs, de szerintem meg az olyanok hozzáállása a gáz.

(#87652) Z.É.T. válasza lezso6 (#87649) üzenetére


Z.É.T.
őstag

Nehezet kérdezel, maradnék annál, hogy az adott környezetben jobban teljesített.

Én a 80xx szériában a 8020, 8040 és 8050-et nagyjából kedvelem, a 8030 abszolút nem az én világom, a 8010 meg egyszerűen annyira szegényes mélyben, hogy kizárólag szatelitnek szubbal, vagy editáláshoz tudom elképzelni, nem túl igényes workflowban.
Az adott cimborám egy Dynaudio DBM50-et (ha jól emlékszem a típusra, ez a döntött előlapos) használ az elsődleges rendszerben, de kellett neki egy "hálószoba" dobozka.

(#87653) Z.É.T. válasza fehér_ember (#87651) üzenetére


Z.É.T.
őstag

Abszolút nem áll szándékomban szét flood-olni a topikot, de erre még reagálnék: az idézet a hallásom állapotáról érdeklődő fórumtárstól származik, korábbról.
Csupán a pálfordulást szerettem volna jelezni neki - némileg -árnyaltan.

(és elnézést mindenkitől, ismét kivonom magam a forgalomból, anno modiként az AVX-en, meg egyéb vehemensebb fórumokon is tovább meg tudtam őrizni a higadtságom, ma már talán nem nekem való az arctalan és parttalan vita... ha valaki hallotta és nem tetszett neki a kis IK doboz, azzal az ég világon semmi bajom nem lenne, nem vagyunk egyformák...)

[ Szerkesztve ]

(#87655) fehér_ember válasza Z.É.T. (#87653) üzenetére


fehér_ember
addikt

Ez a hifis témakör elég kesze-kusza, sok mindent elbír, meg sok az átfonódás, félreértelmezés ... stb. Úgyhogy a szándék lenne inkább a fontos. De persze a megfelelőnek tartott "gyógymód ajánlással sincs semmi baj", csak ahogy a példa is mutatja, jobb ha ilyenkor a doktor külön megemlíti azt, hogy miért vénynélküli készítményt szándékozik használni.
Amúgy jöhetnek a hifis tapasztalatok is, azokból mindig óriási hiány van :K .

(#87656) fericske
Lehet hogy csak mi ketten nem értjük / nem akarjuk átlátni ;)

[ Szerkesztve ]

(#87656) fericske válasza #05304832 (#87654) üzenetére


fericske
addikt

Ez a youtube izé nagyon tuti. Felírom a noteszembe, mert az ilyeneket mindig elfelejtem.
Egy B&W Nautilus-t nagyon el tudnák viselni.
De akkor most jó.
Kikeresek egy ilyen yt videót, és akkor a laptop hangszóróm úgy fog szólni mint a Nautilus.
Tök jó. Karácsony van! :)

(#87657) lezso6 válasza fericske (#87656) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

YT videó lehet hasznos. Csak tudni kell jól használni. A normális akusztikai körülmények között, értelmes eszközzel felvett összehasonlító videók alapján lehet következtetni a karakterbeli különbségekre. S kb ennyi, ha többet akar az ember, akkor hallgassa meg élőben.

Az ultrakompakt (5" alatti) hangfalakat én sem ajánlanám, kivéve akkor, ha nincs nekik hely. De utóbbi esetben is inkább azt javasolnám, hogy csináljon helyet a hangfalaknak. :D

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#87658) t.zolka válasza fericske (#87656) üzenetére


t.zolka
aktív tag

:C

(#87659) karmaresz


karmaresz
senior tag

Nem a véleménnyel és a véleményre adott reakcióval van a gond, hanem a stílussal. Ha valamivel nem értünk egyet, attól még megadhatjuk a másik félnek a tiszteletet, valamint ha van rá mód, meg is indokolhatjuk, hogy mi a gondunk azzal amit leírt. -mondom mindezt úgy, hogy volt, mikor már nálam is elgurult a gyógyszer-
Úgy gondolom, a youtube videókból tanulás meg kb. egy kategória a hifi topikban BT hangfal ajánlással.- Mint érdekesség, akár ide való is lehet. Mint biztos pont... nálam minimum véleményes. :)
Indoklás: fogalmunk sincs, hogy egy, többségében ismeretlen eszközökön, minimum DADDA konverzión átesett hang esetén mi maradt az eredetiből. :U

Once, I thought I was wrong but I was mistaken

(#87660) AMDFan válasza #05304832 (#87654) üzenetére


AMDFan
addikt

Azért én ezt a képet árnyalnám egy kicsit. Ha már Genelecről volt szó, akkor van mit megosztanom. Nekem jó ideig volt a birtokomban 8050-es és később egy "G Three" is, ami technikailag egy 8030 konzumer változata. Ezen felül persze az összes többit is hallottam a 80x0 szériából, van amit egy helyen, van amit viszont 3-4 különböző demo szobában is. Teljesen egyetértek ZÉT-tel abban, hogy a 80as sorozatból, a 8040 és a 8050 az ami korrekt, teljes értékű hangot produkál, hozzá kell tenni, hogy kis légköbméterben a 8030 is. Azt el kell fogadni, hogy a valódi stúdió gyártóknak nem minden termékét lehet mindenre használni. A 8010 az abszolút nem zenehallgatásra készült, semmi esetre se ajánlanám senkinek, hogy azon hallgasson zenét. Ezek másodlagos eszközök akár arra, hogy utazáshoz vigye magával a zenész, és közben is tudjon mondjuk szerkeszteni, akár stúdiókba részfeladatok ellátására. De említhetném akár az ATC kisebb monitor hangfalait, mint pl az SCM16-ot, ami önmagában egyszerűen alkalmatlan arra, hogy teljes spektrumon zenét hallgass vele. De emellett egy abszolút csúcskategóriás eszköz ha mondjuk adott hangsávot akarsz vele monitorozni, szerkeszteni. Csak egyszerűen nem arra és nem úgy van kialakítva, hogy zenét hallgass rajtuk. A 8020 is olyan, hogy először meghallod, húhú mekkorát szól, hát ez hihetetlen, és igen, nagyot szól, szépen szól, csak mondjuk a mélyeket kb az első felharmonikustól fogod hallani, és lehet, hogy egy idő után (ami rövid idő lesz) meg fogod unni, és veszel ugyanannyiért egy gyengébb hangminőségű ámde olyan hangfalat amin jobban fogod élvezni a zenehallgatást. Akinek persze a hangminőség a legfontosabb, annak jó lehet a 8020, de el kell fogadni a kompromisszumait, főleg annyiért amennyibe kerül, ez lehet, hogy nem könnyű.

A vitát kirobbantó iLoud hangfalat én nem ismerem, de azt gondolom, hogy nem szabadna valakibe azért belekötni mert ajánlott valamilyen eszközt, pláne úgy, hogy a kérdező mikro hifiben gondolkozott eddig. Ha hallottam volna a iLoudot, akkor meg tudnék formálni róla véleményt, de úgy hogy nem hallottam, simán el tudom fogadni, hogy jobb mint egy 8010-es Genelec, ami nem hiba, egyszerűen a 8010 nem arra van és kész.

Most az, hogy van rajta bluetooth bemenet, na bumm. Kényelmi dolog egy belépő szintű cuccon...

[ Szerkesztve ]

(#87661) #92251648 válasza Z.É.T. (#87653) üzenetére


#92251648
törölt tag

Nocsak, hát Te itt??? :)

(#87662) Snoop-y válasza fehér_ember (#87651) üzenetére


Snoop-y
veterán

+1

A topicgazda ujitas ota szerintem nem volt itt semmi civakodas :R

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#87663) nLali válasza fericske (#87656) üzenetére


nLali
senior tag

Erről eszembe jutott, amikor 97 körül kölcsönkértem egy 3dfx kártya telepítőjét. Ki gondolta volna, hogy hardver is kell..Hatodikos lehettem akkoriban. :U

(#87665) #56474624 válasza #05304832 (#87664) üzenetére


#56474624
törölt tag

Ha te nem hallod ki a hangfalak karakterét egy "elfogadható" minőségű videóból a saját rendszereden, arról nem én tehetek.

Tényleg nem te, hanem a szobaakusztika, a felvétel tökéletlensége, a saját rendszerének karaktere. Annyira nem magától értetődő dolgok ezek tökéletessége, te nagyon leegyszerűsíted ezt. Arról már nem is szólva, hogy a karakter az nagyon nem minden. Értem én, hogy tök kényelmes dolog úgy tapasztalatot szerezni, hogy ki sem kell mozdulni hazulról, de az ilyen tapasztalat annyit is ér. Leginkább semmit.

[ Szerkesztve ]

(#87666) Ear001 válasza #56474624 (#87665) üzenetére


Ear001
addikt

Pontosan, és még ott van a felvételt készítő rendszer milyensége, a mikrofon, a tömörítés stb. Ez kábé olyan, mint a netről letöltött, analóg lemezekről készült FLAC-ok alapján véleményt mondani a lemezjátszókról.

(#87668) Dorian válasza #05304832 (#87664) üzenetére


Dorian
félisten

" Ezennel fel is ajánlom meghallgatásra a hangeszközöm. Aki kíváncsi, meghallgathatja nálam"

Nem sokkal egyszerűbb ha feltöltöd a tyutyubra? ;]

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#87670) #56474624 válasza #05304832 (#87667) üzenetére


#56474624
törölt tag

Ha egy hangfalnak ilyen erős jellegzetesség van a karakterében, ami átjön bárkinek a rendszerén (felvételi körülmények szintén tökmindegy) egy youtube videón, az a tapasztalat nekem arra jó, hogy egy életre elriasszon attól a terméktől, mert irdatlan mértékben színez.

Én meg egy csomó példát tudnék mondani, ami youtube-ról még nem kergetett az őrületbe, élőben meg annál inkább. Egy yt-os videó az ilyen "nüanszokat", hogy élőben megfájdul tőle a fejed 2 perc után, nem hozza át, mert egyszerűen elmossa, "kisimítja".

[ Szerkesztve ]

(#87671) Gaboren


Gaboren
tag

Sziasztok!

Először is köszönöm mindenkinek aki korábban segített bármilyen formában hifit választani, a Ti véleményetek is kellett hozzá, hogy elmásszak 200 km-re meghallgatni a cuccot, mielőtt megveszem.
Mcr 611 lett monitor audio bronze 2-vel és triangle symphony kábellel.
Egy olyan kérdésem lenne, hogy ki milyen veszteség mentes stream szolgáltatást ajánlana, és hogy például a tidal dlna-n keresztül mennyire elvetélt ötlet. Van e ott valami veszteség a vezeték nélküli jel továbbítás miatt. Azt tudom hogy a bluetooth az felejtős, max porszívózás közben érdemes úgy zenét hallgatni. :)

[ Szerkesztve ]

(#87672) nLali válasza Gaboren (#87671) üzenetére


nLali
senior tag

Szerintem a Tidal mellett próbálj Spoty-t és Deezert is. Én tidalról leszoktam a kezelhetősége és a többihez képest szűkebb kínálat miatt.

(#87673) fericske válasza #05304832 (#87664) üzenetére


fericske
addikt

Pedig súgtam is a laptop hangszóróval.
A saját cuccod hallod minden esetben. Mindegy, hogy egy logitech headset-en vagy egy szobai cuccon hallgatod a yt, vagy bármilyen videót. Sületlenség az alapján bármit is leszűrni, következtetni stb.

Ez pont olyan mint mikor olvastam néhány vicces ebay-es vásárlásról, hogy 50 centért vett egy szőnyeget a fazon, és mikor megkapta akkor nézte, hogy elfér a tenyerén. Meg ilyen áron ruha kislánynak, aztán az is egy barbi baba méretű ruha volt. Persze a képekről ez nem derült ki.

(#87674) #92251648 válasza #05304832 (#87664) üzenetére


#92251648
törölt tag

"Ha te nem hallod ki a hangfalak karakterét egy "elfogadható" minőségű videóból a saját rendszereden, arról nem én tehetek."

Nem akarlak túl nagy zavarba hozni, de - talán rajtad kívül - senki nem fogja kihallani. 30 éve foglalkozom hangfelvételek készítésével és állítom neked, amit azokon a felvételeken hallasz/hallani vélsz, az minimális összefüggésben van a bemutatott hangsugárzó képességeivel.

Pár évvel ezelőtt járt nálam egy érdeklődő, aki a rendszerem produkciójára volt kíváncsi. Néhány perces zenehallgatás után elismerően nyilatkozott a hallottakról, majd körbejárta a szobát, tüzetesen megvizsgált minden készüléket, kábelt. Majd megakadt a szeme egy akkoriban divatos Bals hálózati csatlakozón. Elégedetten csettintett, hogy "Tudtam!". Elmesélte, hogy ennek a dugónak van egy speciális hangzása, amit ő nagyon nem szeret és mindig mindenhol meghall. Nem vitatkoztam vele, csak csendben bólogattam és azt sem árultam el neki, hogy a kábel, ami végén azt a dugót látta, egy olyan készülékbe (Behringer DCX2496 UD Pro) volt bekötve, ami a meghallgatás során független volt a HiFi láncomtól. A tanulság levonását mindenki elvégezheti maga.

(#87675) Snoop-y válasza Gaboren (#87671) üzenetére


Snoop-y
veterán

Nekem ugyanez a velemenyem a streamelt mediarol akar zene akar filmrol beszelunk ;]

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#87677) DonThomasino


DonThomasino
veterán

Real kábel márkáról hallott már valaki?

" I'm going to make him an offer he can't refuse."

(#87678) fericske válasza #05304832 (#87676) üzenetére


fericske
addikt

"...Egy hangfelvételt nem csupán az befolyásol hogy milyen hanganyagot, milyen körülmények között, mivel vették fel, hanem az is hogy a lejátszott hanganyag milyen rendszeren fut keresztül!..."

Ez az!
Leírtad!
Vagy netalán a te rendszereden nem fut keresztül?
Vagy a te rendszered olyan, ami azt mutatja mintha ott állnál a tesztszobában ahol a készül a videó és közvetlenül a vélemenyezni kívánt hangkeltő hangján szólal meg?
Mit nem lehet ezen érteni? Jézusom....
Ennek semmi köze ahhoz, hogy mit hallasz meg egy zeneszámban, vagy hogy felismered milyen gyártmányú a hegedű.
Voltál már a Bahamákon? Tudod milyen érzés? Vagy elég egy videó hozzá?

(#87679) #56474624 válasza fericske (#87678) üzenetére


#56474624
törölt tag

Vagy a te rendszered olyan, ami azt mutatja mintha ott állnál a tesztszobában ahol a készül a videó és közvetlenül a vélemenyezni kívánt hangkeltő hangján szólal meg?

Csak nem értem, ha neki ilyen rendszere van, minek keresgél/nézelődik. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#87680) fehér_ember válasza DonThomasino (#87677) üzenetére


fehér_ember
addikt

Úgy néz ki.
Nekem viszont pl. már azóta nincs igazán kedvem a hangfalkábellel "vacakolni" mióta a vandamme hifi series 4mm²-esem és az acoustic zen satori-m közt minimális különbséget véltem kihallani.

[ Szerkesztve ]

(#87682) DonThomasino válasza fehér_ember (#87680) üzenetére


DonThomasino
veterán

Szerintem mindenki arra törekszik, hogy találjon egy jót és kész. :)

" I'm going to make him an offer he can't refuse."

(#87683) dgyuri0123 válasza fehér_ember (#87680) üzenetére


dgyuri0123
nagyúr

Minap én is sokadszorra kivettem a VDC-t és beraktam valamilyen ezüst tartalmú "drótot" csak kíváncsiságból. Brrr, de rossz volt. Sistergett, sziporkázott, trombitált, úgyhogy ment is vissza az 506-os. Ha szeretném lecserélni kasszisokkal jobbra, bizony mélyen zsebbe nyúlós lenne.

"csak a zene van"

(#87684) fehér_ember válasza DonThomasino (#87682) üzenetére


fehér_ember
addikt

Én eddig azt szűrtem le, hogy egy jóféle ofc-s és egy monokristályos réz közt minimális különbség van az utóbbi javára, de ha az árkülönbség nagyon-nagy akkor "anyagilag nem éri meg" váltani. Ami még ezek után hozzá tud tenni az szerintem a "jóféle ezüstözött vagy külön ezüst szálakat is tartalmazó" de ez általában mégföljebb van árban és természetesen itt se mind azt hozza amit elvárnánk, úgyhogy nem egyszerű ha nincsenek megbízható tapasztalatok.
Ami mostanában kósza gondolatként még megfordult a fejemben az az, hogy esetleg ebből az egyébként jóféle ezüstözött tápkábelnek valóból venni vagy 2x3m-ert és tenni vele egy próbát hangfalkábelként. Legrosszabb esetben meg 1,5m-es tápkábelek válnának belőle ismét :) Persze ez utóbbi is elég zsebbe nyúlós történet.

(#87683) dgyuri0123
Úgy gondolom hogy bizonyosan vannak olyan ezüstözöttek is amik jobbak nála, de az is biztos hogy rosszabbak is vannak szépszámmal. Még tippem sincs hogy ez mitől függ, esetleg csak rétegvastagság kérdése-e.

[ Szerkesztve ]

(#87685) fehér_ember válasza fehér_ember (#87684) üzenetére


fehér_ember
addikt

És még olyan álláspontom is van, hogyha pl. egyáltalán nincs még a rendszerben valami jóféle ezüstözött vagy külön ezüstszálakat is tartalmazó drót, akkor ha egy ilyet illesztünk a rendszerünk bármely pontjába (tápkábel, ic, hangfalkábel) akkor az "nagyobb mértékű" változást okoz mint akkor, mint pl. amikor az említett 3 hely valamelyikén már szolgál egy.
(OFF)Valószínűleg az elektromos hatás tökéletesebb "haladásához" tesz hozzá, és ha már egyszer hozzátett valahol, akkor annak megmarad a hatása valamilyen mértékben a következőkben is.(/OFF)
De persze lehet ezekre a kijelentésekre sarlatánságként is tekinteni, meg természetesen nem muszály egy szavamat sem elhinni; csak leírtam hogy jelenleg mit gondolok ezekről, ha valakit zavar, akkor attól elnézést. És én pl. átfutok az ő sarlatán elképzelésein is ha leírja (Persze azért nem minden esetben ;] ).

[ Szerkesztve ]

(#87686) #92251648 válasza fehér_ember (#87685) üzenetére


#92251648
törölt tag

A réz és az ezüst vezetőképessége közötti 7 % különbség milyen hatással van az elektromos audio jelek haladására olyan szituációban, ahol a kábelek végein több kiloohmos impedanciák vannak, a kábel maga pedig néhány tized ohm ellenállást mutat?

Manapság divat az ezüst vezetők felsőbbrendűségét emlegetni, de néhányan még emlékszünk rá, hogy 5-6 évvel ezelőtt szinte senki nem volt hajlandó ezüst kábeleket venni, sőt még meg is dobálták a vállalkozókat (ezt elég jól tudom, mert akkoriban én is árultam ezüst összekötőket). Ha az ezüst kábelek annyival jobb hangzást biztosítanak, akkor miért csak most terjedtek el és miért fognak hamarosan ismét kimenni a divatból?

[ Szerkesztve ]

(#87687) fehér_ember válasza #92251648 (#87686) üzenetére


fehér_ember
addikt

Ha hihetetlen mértékben kitolódna az élethosszom vagy időutazásra lennék képes és sok mindent tudnák/megtudnák, akkor talán lenne/volna esélyem hogy tudományosan is elbeszéljek melletted ;]

(#87688) #92251648 válasza fehér_ember (#87687) üzenetére


#92251648
törölt tag

Azért ha esetleg mégis összejönne az az időutazás, előző nap értesíts, mert lenne egy megbízásom számodra! :)

(#87689) dgyuri0123 válasza fehér_ember (#87684) üzenetére


dgyuri0123
nagyúr

Saját rendszeremben a legolcsóbb rézdrót is jobban szerepelt, mint a többszörös árú, ezüst tartalmú hangfakábelek. Biztosan vannak jók is közöttük, de én még nem hallottam olyat. Utóbb jöttem rá, hogy IC-ben sem az ezüsttartalmú kábel jó nekem, mert ott is hallom amit előzőleg írtam.

"csak a zene van"

(#87690) alphamooncam válasza fehér_ember (#87685) üzenetére


alphamooncam
őstag

Anno, hülye angolok kitalálták, hogy a dobozaikat[link] bitumen lapokkal csillapítják, mert az jobban elnyeli a rezgéseket, mint a vastagabb falú doboz. Így alakult ki, az olcsó thinwall design, amit azóta a BBC hanggal azonosítanak.

Agylövésem meg az, hogy ha működik a bitumen az Audio egyik területén, miért ne működhetne a másikon

Lehet érne annyit mint kábelpillér ez.

New kábeldesign :U :)) .

[ Szerkesztve ]

Retteg a szegénytől a gazdag s a gazdagtól fél a szegény. Fortélyos félelem igazgat minket s nem csalóka remény.

(#87691) DonThomasino válasza dgyuri0123 (#87689) üzenetére


DonThomasino
veterán

@ fapaci
Az IC kabelt szokàs illeszteni a hangszoro kabelekhez,
vagy nincs igazabol ilyen szabaly?

" I'm going to make him an offer he can't refuse."

(#87692) Ixion77 válasza #92251648 (#87686) üzenetére


Ixion77
őstag

Előljáróban: Nincs ezüst kábelem, és egyelőre nem is szándékozok venni.

"Ha az ezüst kábelek annyival jobb hangzást biztosítanak, akkor miért csak most terjedtek el"

Elméletileg azért, mert egyrészt mostanra jöttek rá a vevők, hogy az ezüsttel bevont és a tiszta ezüst két külön világ. Másrészt mert mostanra sikerült megérteni, hogy a színezüst tisztasága és kristályszerkezete legalább annyira számít mint a réz esetében. Harmadrészt mert szintén mostanára lett köztudott, hogy a dielektrikum (szigetelés) anyaga, minősége, és felviteli módja kiemelten fontos az ezüst esetében, mivel még a réznél is erősebben oxidálódik. Végül pedig nem minden rendszerben válnak be.

Mindazonáltal erős túlzás, hogy "csak most terjedtek el". Pl. Audio Note esetében már sok éve színezüstből vannak a felső kategóriás kábelek. Sőt, bizonyos esetekben a belső kábelezés, kondenzátorok, ellenállások, stb is.

[ Szerkesztve ]

"Seems like humanity needs war and famine to correct itself."

(#87693) gordonfreemN válasza DonThomasino (#87691) üzenetére


gordonfreemN
addikt

IC-t maximum az erősítőhöz lehetne, de ez inkább csak hangfrekvencia feletti jelátvitel esetén szükséges.

szerk:nem tudom volt-e már, de tudnátok ajánlani egy viszonylag kis átmérővel (<5) rendelkező és viszonylag jó hangú unbalanced IC kábelt?

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#87694) Ixion77 válasza DonThomasino (#87691) üzenetére


Ixion77
őstag

Újévkor pedig nem szabad mosni, mert szerencsétlenséget hoz. Lencsét viszont kell enni, különben elveszted a vagyonod.
vagy nincs igazából ilyen szabály?

"Seems like humanity needs war and famine to correct itself."

(#87695) DonThomasino válasza Ixion77 (#87694) üzenetére


DonThomasino
veterán

Errôl tudom h csak babona. ;]

" I'm going to make him an offer he can't refuse."

(#87696) Dorian


Dorian
félisten

Legalább annyi féle minőségű és hangú ezüst és ezüstözött kábel van, mint ahány réz, szabályszerűséget felesleges erőltetni.
Nekem pl. réz hangfalkábel mellett ami bevált IC egyik ezüst, másik ezüstözött.

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#87697) fehér_ember válasza alphamooncam (#87690) üzenetére


fehér_ember
addikt

Ó, nem is tudtam hogy létezik ilyen kábeltartó is ;) . Én meg képes vagyok hagyni hadd húzzák csak az erősítőm rca és egyéb bemeneteit a kábelek: 1; 2. A dacnál azért tettem a ic-k közé/alá nadrágszíjból vágott távtartókat. Sőt volt hogy a nagy és nehéz furukawa tápkábelt egy cipőfűzővel kötöztem ki, hogy ne terhelje annyira a cd játszó aljzatát és a kábel se lógjon be annyira.
Na de ha egyszer majd high end rendszerem lesz, akkor tudom mit kell majd még vennem :D

(#87693) gordonfreemN
Ez használható, szerintem (bár nem teszteltem) és mindjárt vagy ~4,7m + (unbalanced-hez is jó). Mennyi kellene?

[ Szerkesztve ]

(#87698) Armahun válasza Dorian (#87696) üzenetére


Armahun
addikt

Pedig a rézbevonatú alumíniumnál nincs jobb. ;]

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#87699) fehér_ember válasza fehér_ember (#87697) üzenetére


fehér_ember
addikt

(#87693) gordonfreemN
Ez használható, szerintem (bár nem teszteltem) és mindjárt vagy ~4,7m + (akár unbalanced-hez is felhasználható). Mennyi kellene?

(#87700) fehér_ember válasza fehér_ember (#87697) üzenetére


fehér_ember
addikt

brrr. dupla

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.