Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Háztartási gépek (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:30:44

LOGOUT.hu

Háztartási gépek
Ebben a topikban a háztartási kis- és nagygépek vásárláshoz, karbantartásához, kezeléséhez szükséges információkat, hozzászólásokat, hivatkozásokat találsz. Amennyiben kérdésedre nem találtál választ az összefoglalóban, esetleg a témához kapcsolódó anyagok között, természetesen (ha tudunk) szívesen válaszolunk.
>> A készülék tapasztalatokat erre találod <<

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#52236) StarZ3r0


StarZ3r0
tag

sziasztok

hátha tudtok segíteni, hogy merre induljak
a következő problémám van, illetve még annyira nem probléma, inkább csak zavaró tényező
szóval van egy electrolux indukciós fözőlapunk, amit pár hónapja használunk
többször előfordul már olyan hogy egy vagy két zónán megy a főzés és kellene egy harmadik, de az edényt rárakva és elindítva azt a lapot csak kattog - hallatszik, h elindítja majd leállítja
eddig én nem találkoztam a problémával, csak a feleségem, viszont ma szembesültem vele, próbáltam vmi logikát találni benne, meg hogy lehet-e reprodukálni, ami nem sikerült, viszont ami a furcsa volt, hogy a másik két edényt levéve a már működő két lapról majd a 3. edényt bárhova rakva nem indult el, csak a kattogás
utána levettem mindet, kikapcsoltam, újra be, akkor is, nem működött egyiken se, majd egy nagyobb edényt rátéve viszont elindult, utána már a korábbi, aminél szórakozott azzal is ment, szóval nagyon különös
amikre én gondoltam:
- nincs 3 fázisunk, kevés neki a kraft a 3-hoz, bár ezt cáfolja, h utána egyiken se volt jó ugye
- az edénnyel van gond, de ez is kizárható, mert külön sokszor használjuk és mindig minden oké
ja és hetente max párszor jön elő ez

valakinek van esetleg ötlete, hogy mi lehet a gond vele?

szerk: typo

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Háztartási gépek (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.