Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Háztartási gépek (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:30:44

LOGOUT.hu

Háztartási gépek
Ebben a topikban a háztartási kis- és nagygépek vásárláshoz, karbantartásához, kezeléséhez szükséges információkat, hozzászólásokat, hivatkozásokat találsz. Amennyiben kérdésedre nem találtál választ az összefoglalóban, esetleg a témához kapcsolódó anyagok között, természetesen (ha tudunk) szívesen válaszolunk.
>> A készülék tapasztalatokat erre találod <<

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#48699) Exodion válasza farkas-j (#48697) üzenetére


Exodion
aktív tag

Rajta vagyok, bár az élő fába is bele akarnak kötni. Kezdtünk, ott hogy megkérdezték, hogy mivel mérek én hőmérsékletet. Hát mondom teccik tudni hőmérővel :U . De hogy a digitális az nem pontos... hát mondom ez hűtő-fagyasztó jó megbízható analóg hőmérő. Jó de akkor sem mindegy hogy hova rakom... hát mindenhol próbáltam már és mindenhol ugyanannyit mér :U . Akkorse tudunk hibajegyet rögzíteni ilyen mérés alapján. Akkor szóljak ha majd nem hűt. Végülis a chat-en már nagyobb sikerem volt ott továbbküldték a teknikusaiknak hogy mondjanak véleményt, de hibajegyet akkorse akartak rögzíteni. Szóval most várok a -14C-s fagyóval ami egyébként -17C-re van beállítva. Én szenzorhibára gyanakszom, volt már ilyen gondom indesittel.

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Háztartási gépek (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.