Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Háztartási gépek (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:30:44

LOGOUT.hu

Háztartási gépek
Ebben a topikban a háztartási kis- és nagygépek vásárláshoz, karbantartásához, kezeléséhez szükséges információkat, hozzászólásokat, hivatkozásokat találsz. Amennyiben kérdésedre nem találtál választ az összefoglalóban, esetleg a témához kapcsolódó anyagok között, természetesen (ha tudunk) szívesen válaszolunk.
>> A készülék tapasztalatokat erre találod <<

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#43751) n@p@lm válasza JanóManó (#43750) üzenetére


n@p@lm
őstag

Szerintem nem, csak tippelek mint fentebb írtam, vásárlás előtt pontosan tájékozódni kell.

(#43752) balazs1956 válasza Rotyi (#43749) üzenetére


balazs1956
senior tag

Nekem a telken gáz van, itthon kerámialap! Egyiket sem használom, mert vettem 4 db egylapos indukciósat (Aldi, Lidli, Ikea) , azóta kizárólag ezeket használom, a legnagyobb megelégedéssel!
Programozható, rögtön reagál, maga a tökéletesség.
Persze megfelelő edény kell hozzá, de ez nem extra csoda, a zománcosokat is viszi, de egyszer érdemes beruházni egy garnitúrára. Én újabban mindent öntöttvas edényekben csinálok, az egy más világ!
Persze lehet komplett indukciósat is venni 100 + ezerért.
Ezek 10 alatt voltak, 3 évgaranciával . Ha elromlik (még egyik sem ment tönkre), akkor kuka.
A teljes lap, ha beszrik, az 80-100 ezer a javítása.
Egyet vegyetek próbából.
Érdemes olyat amelyik idejét percre lehet állítani, nem csak 5 percenkénti dózisokban.
Amióta használom őket sokkal több a szabadidőm. Odateszem a levest, oszt 3 óra múlva leveszem. Nem gyújt fel semmit, kikapcsol magától.

[ Szerkesztve ]

(#43753) Intel fan11


Intel fan11
őstag

Bosch kombi gazkazant szeretnek vasarolni. Mi alapjan kell ki valasztani? Melyik a jo?

Battletag: hojszi#2983

(#43754) Csabroncka válasza Intel fan11 (#43753) üzenetére


Csabroncka
Topikgazda

Első körben (de másodikban is) szakember kell hozzá! Szerintem kazánban Vaillant az etalon, bár apáméknak Bosch kombi kazánja van szvsz.. Vaillant

"in medias res"

(#43755) Intel fan11 válasza Csabroncka (#43754) üzenetére


Intel fan11
őstag

Milyen cegek vannak? Nem ismerek szakembőrt 😁

Battletag: hojszi#2983

(#43756) Atomgeszi


Atomgeszi
veterán

Modern kinézetű mikrót vennék, grilleset. Helyi boltban Samsungot láttam egyedül, ami teljesen fekete letisztult. ~35k környékén. (Na átmentem teljesen nőbe, kinézet alapján venni valamit. :DDD )

Vízforralót is keresek, legalább 1,5 litereset, olyat, amin van ablak, látni lehet a vízszintet, és a torkában van ilyen szűrő, ami megfogja az esetleges vízkövet,kóbor macskát..

(#43757) peppe79 válasza Intel fan11 (#43753) üzenetére


peppe79
senior tag

Azért érdemes lenne előtte tisztázni, hogy mekkora alapterületre, milyen milyen szigetelés mellett, milyen fűtésre stb-stb. Esetleg hőtechnikai számítás készült, vagy csak az a lényeg, hogy Bosch (Junkers) legyen?

(#43758) Intel fan11 válasza peppe79 (#43757) üzenetére


Intel fan11
őstag

eltolt szintes kb 135 nm hasznos területű szilikátból épült házról van szó. Kivülről szigetelt ház. Többet nem igazán tudok. Most vesszük a házat. Biztosan szakember kellene aki felméri, de nem tudom kit keressek nincs ilyen ismerősöm. Az a fontos, hogy jó legyen! Van most kombi kazán, de már 10 éves, majd idővel ki szeretnénk cserélni, meg van még 1 fél szint ami nincs beépítve oda is kellene 1-2 radiátor.

[ Szerkesztve ]

Battletag: hojszi#2983

(#43759) Atomgeszi


Atomgeszi
veterán

Ez a samsung mikró milyen?
[link]
A kettő között csak a HeatWave a különbség?

Ja meg ez nem is teljesen fekete. :(

[ Szerkesztve ]

(#43760) asdf_ válasza Intel fan11 (#43758) üzenetére


asdf_
veterán

En addig hajtanam a regi kazant amig fel nem adja. Kicserelni gazterv, gazmeo, kemenyes, ora le, ora fel, EPH siman 100e felett, ha eddig sima parapetes kemenye volt, azt valamiert mar utaljak es nem hagyjak, tehat mehet a kemeny kb. 200-ert, az egesz az elejetol vegeig negyed-fel ev, es beleoszulsz. Biztos, hogy akarod te ezt? ;)

[ Szerkesztve ]

(#43761) Intel fan11 válasza asdf_ (#43760) üzenetére


Intel fan11
őstag

Belelt kemenyen megy ki a pincebol a haztetot keresztul. Nem ertek hozza, de tel kozepen ledoglik nem biztos h szerencses. Lehet akk ugy kene ha beepitjuk a felso felszintet oda ugyis kell radiator akkor kellene ezt kicserelni.?

Battletag: hojszi#2983

(#43762) #94529552 válasza petyus_ (#43741) üzenetére


#94529552
törölt tag

Elvileg ahhoz is lehet csatlakoztatni levezetőcsövet, csak extraként meg kell venni hozzá, de a Bosch oldalán semmi infó nincs róla. Mint ennél az Eluxnál is adják hozzá: - tartozék levezetőcső a kondenztartályhoz, pedig jóval olcsóbb gép.

(#43763) idegen lény


idegen lény
őstag

[link] :Y

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#43764) #04441088


#04441088
törölt tag

Sziasztok!
Van valakinek bármiféle tapasztalata erről a mosógépről és hűtőről?
- Mosógép: Electrolux EWT1266ESW
- Hűtő: Gorenje RK611PS4

:R

(#43765) LógaGéza


LógaGéza
addikt

Üdv!
Aktuálissá vált a sütő- és főzőlapvétel. Eddig Eluxokat néztem, ki is szemeltem egy jó kombót, ám a sütő persze, hogy sehol nem kapható. Kiegészült a kör az AEGvel, ám akkor már belefér a Bosch is, ráadásul párom meglátta a teljesen fekete Boschokat, és azonnal azt mondta ilyen kell.
Kérdés: Boschok mennyire jók konyhai háztartási gépekben? A saját EcoClean Direct takarítási módszerük mennyire hatékony, vagy inkább maradjak ennél is a pirolitikusnál?
Igazából 3 funkció az, ami érdekelne: pirolitikus tisztítás, gőzsütés és teleszkópos sütősín. Árban max 150ig mennék el. Mi lenne az ajánlott?

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#43766) pjen válasza Intel fan11 (#43761) üzenetére


pjen
félisten

10 éves kazán még nem öreg.Az én C24 cirkóm 23 évet ment.Leszedtem mert klíma van helyette,de semmi baja.

(#43767) Rotyi válasza balazs1956 (#43752) üzenetére


Rotyi
aktív tag

Köszönöm szépen az infót. :R

Ami majdnem az, az nem az!

(#43768) aradebil2 válasza idegen lény (#43763) üzenetére


aradebil2
senior tag

ugyanmár télen a 3cm vastag gumitalpú cipőmben ekkora íveket húzok én is a fém ajtófélfán bent melóban :D

(#43769) Rotyi válasza Intel fan11 (#43758) üzenetére


Rotyi
aktív tag

Ha meg volt a kazán időszakos karbantartása minden évben, akkor nem sok az a 10 év, de ha a beüzemelés óta nem foglalkoztak vele, akkor sok is lehet.
Fontos, hogy megfelelő teljesítményű legyen a kazán. A kicsivel nem tudod megtermelni a szükséges hőt, a nagy kazán meg ki/be kapcsolgat, ami rövidíti az élettartamát. Ehhez egy épületgépész tervező tud készíteni egy számítást ami alapján kiderül mekkora teljesítményű kazán is kell.
A Bosch lakossági kazánjait nem ismerem, de miért pont Bosch, mi az oka?
Én konkrétan nem ismerem a típusokat, kéményes vagyok, de mivel volt szó a Vaillantról, azért nem az az etalon. Akkor inkább Viessmann vagy Wolf. Ezeknek pl saválló a hőcserélője.
Ha rendszeresen karban van tartva akkor pl egy Baxi is jó megoldás lehet.
én azt szoktam javasolni, hogy a közelben milyen szervizes van. Nem mindegy hogy 10km-ről, vagy 60-80km-ről jön ha baj van, mondjuk egy hideg téli hosszú hétvégén.
Amúgy ha új kazánt akartok, akkor csak a kondenzációs jöhet szóba ahol egy teljesen szabályos kazáncsere tervekkel, engedélyekkel, új kéménnyel kivitelezési és engedélyezési díjakkal bőven egymillió forint.
Járható út még, ha a mostanival teljesen megegyező, de használ és működőképes kazánt veszel. Ha baj van a mostanival, akkor ott a cserekazán ki tudod cseréltetni mindenféle engedélyek nélkül egy szakival, vagy biztosítva van az alkatrészellátás.

Ami majdnem az, az nem az!

(#43770) #48613632 válasza Rotyi (#43769) üzenetére


#48613632
törölt tag

"a nagy kazán meg ki/be kapcsolgat, ami rövidíti az élettartamát."

Ezzel nagyon egyet tudok érteni. Az összes erre alkalmas eszköz nálunk folyamatosan be van kapcsolva. A kazánt csakis nyárra kapcsoljuk ki, télen csak "lehalkítjuk", ha az időjárás ezt megengedi. A hőszabályzót még akkor kiiktattam, mikor beköltöztünk.
De ugyanez igaz a számítógépekre, és a házimozis cuccokra, beleértve az erősítőt is, amin az állandó hőtermelés miatt, a macska szokott pihenni. :DDD (csináltam neki ehhez kis emelvényt, hogy a szellőzés megmaradjon)
Egyedül a projektort kapcsoljuk ki, meg a TV-t.
Hosszú évek óta gyönyörűen működnek, és kivétel nélkül előbb avulnak el, mintsem tönkremennének, pedig az szinte az összes cuccomat használtan vettem.

(#43771) albiosz


albiosz
őstag

Sziasztok!

A 4 éves Gorenje kombi tűzhelyen feladta a szikráztató. Nem különösebben zavar minket, de gyufázni nem szeretnénk. Gázgyűjtőt keresek, de nem telkesen értem, hogy ebből milyen választék van.

- Találok egyrészt "lángos"-ként megjelöltet, ez gondolom kvázi egy öngyújtó, gáz utántöltögetéssel.
- Piezós: ez gondolom tűzköves és csak szikrát ad

Egyik sem túl szimpatikus.

Pár éve láttam olyat, ami olyan volt, mint egy sokkoló. :D Volt az oldalán egy gomb, le kellett nyomni és nem láng, nem szikra, hanem elektromosság gyújtotta a tűzhelyet. Ilyet keresek. Mi ennek a neve? Esetleg konkrét példányt tudtok linkelni?

(#43772) st6969 válasza #48613632 (#43770) üzenetére


st6969
őstag

"A kazánt csakis nyárra kapcsoljuk ki, télen csak "lehalkítjuk", ha az időjárás ezt megengedi. A hőszabályzót még akkor kiiktattam, mikor beköltöztünk."

Ezt nem teljesen értem. Akkor nálatok a kazán télen 0-24-ben fűt? Egy beállított előremenő vízhőmérséklettel, 5°C-os és -20°C-os külső hőmérséklet esetén is, vagy hogy?

(#43773) Rotyi válasza #48613632 (#43770) üzenetére


Rotyi
aktív tag

Én a ki/be kapcsolgatást a gyújtásra értve írtam.
A te szempontodból a kazán nálunk soha nincs kikapcsolva, mivel kombiról volt szó az télen fűt és meleg vizet csinál, nyáron meg csak meleg vizet csinál.

Ami majdnem az, az nem az!

(#43774) #48613632 válasza st6969 (#43772) üzenetére


#48613632
törölt tag

Igen, 0-24-ben megy, de van rajta egy hőfokszabályzó kis tekerentyű, amivel a melegvíz hőmérsékletét, illetve a láng erősségét tudod szabályozni. Kb 15-20 éves kazán.
Télen olyan 100/120 font a villany/gáz együtt, nyáron 60/80 ugyanez. Ha jól emlékszem.
Nem tudom, ez mennyire jó, de itt mások az energia árak. (UK)

Rotyi
Nálunk is kombi, de valami relé kapcsolgat benne, mikor indul a fűtés, meg mikor megáll. Illetve indult még a cirkómotor is, de most az is folyamatosan megy. Ennek már 7 éve.
Nyáron a meleg vízre sajnos ugyanígy kapcsolgat, bár az a cirkót nem indítja

[ Szerkesztve ]

(#43775) aradebil2


aradebil2
senior tag

Glamour napok, valszeg elengedem a botokat és maradok a hagyományos porszívónál, és akkor már az általatok is ajánlott SVC-8-nál. Auchanban van rá akció pl, de ott nem írják hozzá a 3 szívófejet, hanem egy
3in1 fejet, viszont ilyet elvileg nem találtam a Sencor oldalán, Edigitalon lévő lilához elvileg meg van 3 fej...Színváltozattól elvileg nem függ a felszeretlség Sencor oldala szerint... :F
https://online.auchan.hu/shop/elektronika/haztartasi-kisgep/porszivok-vasalok-es-varrogepek/porszivo/sencor-svc-8yl-eue2-porzsakos-porszivo.p120223/964022.v3657418

(#43776) asdf_ válasza Rotyi (#43769) üzenetére


asdf_
veterán

Kapcsolgatas (marmint hogy futesi vezerles kozben ki-be kapcsolgatja a langot) mar regi moka, olyat csak rendkivul tulmeretezett eszkoz csinal, a mostaniak leszabalyozzak a langot, igy a futoteljesitmenyt is (mivel az eloremeno es a visszatero homersekletet is figyelik). Egy a gond, full langgal, meg minimum langgal nem ugyanaz a hatasfoka a keszuleknek, az meg igy penzbe kerul.

(#43777) Dluinet válasza albiosz (#43771) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Vehetsz bele másikat kb 2-3000Ft-os tétel
Általában az univerzális is jó, csak össze kell dugdosni.

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#43778) albiosz válasza Dluinet (#43777) üzenetére


albiosz
őstag

Köszi, de ránézve nem igazán tiszta, hogy hol/hogy tudnám szétszedni és cserélni.

(#43779) Dluinet válasza albiosz (#43778) üzenetére


Dluinet
nagyúr

gázégők alatt vannak a csavarok

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#43780) BBéci válasza albiosz (#43771) üzenetére


BBéci
titán

"Piezós: ez gondolom tűzköves és csak szikrát ad" :Y
[link]
Nem szimpatikus? Attól tartok, amit 4 évig használtál, az is piezo gyújtás volt. [link]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#43781) #94529552 válasza LógaGéza (#43765) üzenetére


#94529552
törölt tag

Indukciósat keresel? Nézd meg itt is, a legtöbb szett náluk van, és lent, bal oldalon lehet kiválasztani az indukciósokat.

[ Szerkesztve ]

(#43782) BB9360 válasza freaghill (#43736) üzenetére


BB9360
aktív tag

Valaki esetleg tudja, hogy ez és az EUS8ALRGY között mi a lényegi különbség? A műszaki lapján 3 db-t látok + mini turbó kefét...
Köszönöm

(#43783) BB9360 válasza BB9360 (#43782) üzenetére


BB9360
aktív tag

Elnézést, az lemaradt, hogy van por allergiás a családban, és eddig egy Electrolux Z3321-es, Ultrasilencert használtunk 10+ éve. Most a fejet kellene cserélni, ami úgy 10 ezer Ft.

(#43784) #40553216 válasza Rotyi (#43749) üzenetére


#40553216
törölt tag

Hali! 11 évig használtam egy Teka, fél éve használok egy AEG beépített indukciós lapot. Az indukciós alaptulajdonsága, hogy ha leveszed a hőmérsékletet, az azonnal lemegy, nem fut ki a folyadék, hiszen nem hőátadással melegít, hanem az indukciós áram az edényben közvetlenül keletkeztet hőt. Így ha nincs indukciós áram, nincs melegítés, azonnal hűlni kezd. Én imádom, ha rajtam múlik, soha többé nem lesz más főzőlapom.
Viszont alacsonyabb fokozatokban ezek is úgy, mint a kerámia lapok, impulzusszerűen. Ez a Tekánál kattogással is járt, az AEG viszont néma. Ami viszont minden indukciós lapnál van, az a hűtőventilátor. Ez elég hamar bekapcsol és folyamatosan megy. Ráadásul úgy kell beépíteni a lapokat, hogy alatta legyen egy kis szabad hely a szellőztetéshez. Ez nálam egy üres, alacsony, apácarácsos fiók, a szekrény hátulját pedig leszedtem, tehát a levegő áramlása akadálytalan. Ha kinézel egy lapot, akkor a gyártó oldalán mindenképp találsz használatit és beépítési leírást. Azt nézd meg!
Az AEG-t 88000-ért vettem, most is csak 93000, de mikor én vettem, 1+3 év volt a gari, most már csak 1 év. Electrolux viszont (szintén 1 évvel) van 70000-ért is. Vagy nézelődj más márkáknál. A Bosch alapból 2 év, a NEFF legolcsóbbja 125000, de 5 év.

[ Szerkesztve ]

(#43785) #40553216 válasza idegen lény (#43763) üzenetére


#40553216
törölt tag

:DDD
Ez csak azért van, hogy a tulajdonos nehogy elaludjon a nagy unalmában, hogy már megint tiszta és tiszta és tiszta és tiszta. Nem érted te ezt.

Mások bénák, direkt raknak egy fémcsíkot a műanyag fogórészbe, hogy a statikus feltöltődést levezesse, de ez amolyan kispolgári punnyadtság.

[ Szerkesztve ]

(#43786) LógaGéza válasza #94529552 (#43781) üzenetére


LógaGéza
addikt

Igen.
Már végignyálaztam ezt is, de itt sincs igazi pakk. Indukciós, nem fix zónás, és legalább egy hidalható pár lenne a cél.
Valamint MediaMarktból vennénk a 0THM miatt.
Szóval a Bosch konyhai termékekről nem tud senki semmi rosszat? :D

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#43787) koxx válasza #40553216 (#43784) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

NEFF T36BD60N1 beépíthető indukciós főzőlap
Én most egy ilyet húztam be 101k-ért, 2+3 év garival ajándék.

(#43788) ProdyG


ProdyG
senior tag

Sziasztok,
Új konyhabútorba vennénk komplett gép szettet (sütő, főzőlap, páraelszívó, mikró, mosogatógép, hűtő).

Ár/érték arányt nézve van valami ajánlott márka? A Bosch-ról rosszakat még nem olvastam, de pl a Whirlpool-ról igen. A Miele brutál drága, nem tudom egyáltalán "visszahozná-e" valaha az árát... többiről egyelőre nem sokat tudok... bármilyen javaslatot szívesen fogadok :)
(esetleg valami tipp, hogy lehetne ezeket a cuccokat legolcsóbban beszerezni? szerintetek egy ilyen nagyobb tételnél lehet extra kedvezményt kérni boltoktól, vagy kiröhögnének?)

(#43789) koxx válasza ProdyG (#43788) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Sutobol mi teka 860ss-t veszunk, ar/ertek/tudasban sztem nagyon jo.
Nem tudom melyikre mennyit szantok, de most a neffekre 2+3 ev garit adnak.

(#43790) balazs1956


balazs1956
senior tag

Sziasztok!

Fölizgatott ez a sok indukciós főzőlap :D
Fentebb írtam, hogy én a halogén tűzhelyem tetején használom az egylapos indukciósakat.

Meg tudná-e valaki mondani, hogyha rászánnám magam a komplett főzőlap cserére (a légkeveréses sütő maradna), megoldható-e hogy csak a lapt cseréljem. Egy 10 éves Zanussi m van. Gondolok itt az indukciós lap szellőzés problémájára.
Egyáltalán tudtok adni olyan céget/szerelőt, aki ebben hozzáértően nyilatkozik, esetleg megcsinálná?
A segítséget előre is köszönöm szépen!

(#43791) vendingo


vendingo
veterán

Akkus porszívót keresek. Ki mit ajánlana 30-40k között?
Hazai, külföldi vétel is játszik. Ez most akciós. Ismeri esetleg valaki?

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#43792) #94529552 válasza BB9360 (#43782) üzenetére


#94529552
törölt tag

AeroPro Ergo fogantyú, mini turbo fej, Allergy Plus szűrő, vagy Hygiene filter, bár a videón a Zen is Hygiene filteres, továbbá a szín, az áruk, zajszint, elektromos vagy manuális teljesítményszabályzó, stb.
Első blikkre ennyi, minkettő 8-as széria, a szűrők és a porzsákok csereszabatosak valószínűleg, és akkor egyforma a szűrése teljesen, és 2 napig mindkettő a kuponos akcióban vehető.

vendingo Ez a Gearbest saját márkája, talán a Gearbest topikban hátha ismerik.
Mégse jó a tippem, rákerestem, és úgy néz ki, csak a robot porszívó megy egyelőre.

[ Szerkesztve ]

(#43793) Digitalpimp válasza albiosz (#43771) üzenetére


Digitalpimp
senior tag

Erre[link] gondoltál?

"...a popszakmában sokminden fontosabb, mint maga a zene. Azt a legjobb kikapcsolni." Ford Fairlane kalandjai "Vihar előtti csend, nem jó itt senkinek, csak az a pár szemét érzi jól magát, aki a képernyőről felém integet, az a sok nagy magyar, az a sok jóbarát!" PiCsa

(#43794) LógaGéza válasza koxx (#43787) üzenetére


LógaGéza
addikt

Igen, de sajna személyesen sehol sem átvehető, az pedig szükséges lenne.

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#43795) Elemental válasza koxx (#43787) üzenetére


Elemental
addikt

Ebben engem a keret zavarna.

(#43796) koxx válasza Elemental (#43795) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Megnéztem többet is élőben, elsőre zavarónak tűnt, de igazából teljesen jó.

LógaGéza: a szállítási ktsg miatt?

[ Szerkesztve ]

(#43797) Atomgeszi


Atomgeszi
veterán

Indukciós főzőlapnál mit jelent a hőfokbeállítás után levő pont?

Tehát kapcsolom 6 aztán 6. aztán 7 aztán 7.

Elolvastam a használatit, de ott is hektikusan írja az ajánlott ételek hőfokánál a szám mögötti pluszt vagy épp nem pluszt, de lehet csak elgépelés.

Electrolux EHI6340FOK főzőlap amúgy.

(#43798) idegen lény válasza vendingo (#43791) üzenetére


idegen lény
őstag

[link]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#43799) vendingo válasza idegen lény (#43798) üzenetére


vendingo
veterán

Köszönöm, holnap olvasom, de szerintem megrendelem. :)

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#43800) #40553216 válasza koxx (#43787) üzenetére


#40553216
törölt tag

Az. Én január elején vettem, ebben is gondolkodtam, de akkor 125e volt mindenhol. De ez egyébként alapból 5 év, legalábbis a BS Márkabolt oldal alapján.

(#43790) balazs1956
Az Electrolux EHH6240ISK használatija 15. oldalán van ábra méretekkel, milyen és mekkora legyen.
Szerelő egy villanyszerelő is lehet, de számlával igazolt munka kell a garihoz.

(#43795) Elemental
Jobb a keretes. Az első csiszolt szélű volt, de ez nekem jobban tetszik. Nem ragad bele a kosz az illesztésekbe, ha erre gondolsz, mint ami miatt nem praktikus.

(#43797) Atomgeszi
Két fokozat közötti teljesítmény, tehát 6,5; 7,5.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Háztartási gépek (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.