Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Háztartási gépek (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:30:44

LOGOUT.hu

Háztartási gépek
Ebben a topikban a háztartási kis- és nagygépek vásárláshoz, karbantartásához, kezeléséhez szükséges információkat, hozzászólásokat, hivatkozásokat találsz. Amennyiben kérdésedre nem találtál választ az összefoglalóban, esetleg a témához kapcsolódó anyagok között, természetesen (ha tudunk) szívesen válaszolunk.
>> A készülék tapasztalatokat erre találod <<

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13051) Rendo84 válasza pjen (#13050) üzenetére


Rendo84
senior tag

Másfél méter gaz: futó kúszó növények, parlagfű+ mindenféle dudva és ezek kombinációja.
Terület: 400-1000 m² változó lesz.
Mivel PH-n fent vagyok és ha a kérdésem beírom a fórumba, ez ingyenes. Valamint szinte biztos, hogy itt is akad olyan ember, aki szokott kaszálni, gondoltam meg is osztja a véleményét.
Esetlegesen ha telefonálok ilyen helyre annak költsége van, ha személyesen megyek be annak is költsége van. Plusz gyakran az eladók azt sem tudják mit árulnak. Ha több helyről érdeklődöm és levonom a következtetéseket ezt követően, akkor talán okosabb leszek.

Egyébként azt nem értem, ha valaki érdemben semmit sem tud hozzá tenni, akkor miért ír hsz-t?
Unalomból, magasabb legyen a rangja, e-pénisz..? :)
Köszi a tanácsot tőled is, de annyira nem vagyok analfabéta, hogy ilyen ne jusson eszembe, hogy bemenjek az áruházba és megkérdezzem ott. Ha nem érkezik segítség ne aggódj, oda is elfogok jutni.

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Háztartási gépek (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.