Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Háztartási gépek (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:30:44

LOGOUT.hu

Háztartási gépek
Ebben a topikban a háztartási kis- és nagygépek vásárláshoz, karbantartásához, kezeléséhez szükséges információkat, hozzászólásokat, hivatkozásokat találsz. Amennyiben kérdésedre nem találtál választ az összefoglalóban, esetleg a témához kapcsolódó anyagok között, természetesen (ha tudunk) szívesen válaszolunk.
>> A készülék tapasztalatokat erre találod <<

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13301) PainKiller13


PainKiller13
őstag

Sziasztok.

Van akinek már elbírálták a mosógép csere pályázatot?

(#13302) Blaise válasza Blaise (#13208) üzenetére


Blaise
veterán

Közben nézelődtem, az alábbiakra kérnék véleményezést :R

Mosógép:
ELECTROLUX EWT 1062 TDW

Gáztűzhely és sütő:
MORA PS 131 GW1

[ Szerkesztve ]

(#13303) kutga


kutga
nagyúr

Hölgyek/Urak!

Tudtok ajánlani egy jól működő gofrisütőt? Asszony vett valami szendvics/gofri kombó csodát, de első sütésnél úgy ráragadt a tészta hogy ment a levesbe az egész, azóta se kapartuk le (képzelem milyen teflon lehet rajta). :D

Let the Zone take me if I am.

(#13304) 01andris


01andris
tag

Sziasztok.
tapasztalat ezzel a géppel:[link]

(#13305) Csabroncka válasza 01andris (#13304) üzenetére


Csabroncka
Topikgazda

Jól olcsósított gépeket lutri alapon lehet venni! Ha már olcsó akkor nézz még olcsóbbat, ugyanis ha elmegy még 6-7 évet jól jártál,ha csak kettőt, hármat akkor nem dobtál ki sok pénzt az ablakon! Ha tartós és jó mosógép kell akkor pedig össze kell spórolni egy Miele-re. Pénzben gyakorlatilag mindig ugyan ott vagy. Akkor lehet igazán jól járni, ha egy ilyen Candy befut 10 évet hiba mentesen, de erre kicsi az esély rendszeres nyúzás mellett!

[ Szerkesztve ]

"in medias res"

(#13306) 01andris válasza Csabroncka (#13305) üzenetére


01andris
tag

Köszönöm a választ.Ennyi van most rá 10 éves Electrolux mosógépünk,ami nem volt akkoriban olcsó,és elég sokat költöttünk rá,úgy hogy saját magunk szereltük,teljesen megadta magát.Mit ajánlotok ennyiért max:75000ft .Csak felültöltős .

(#13307) zoltan6


zoltan6
őstag

aki most venne háztartási gépet.a media markt-ban,elég sok termékre elengedik fele áfát aug.16.-ig

[ Szerkesztve ]

(#13308) cekkk válasza Csabroncka (#13305) üzenetére


cekkk
veterán

Csak egy Miele legolcsóbb gép ára 340 körül van(felültöltős), ami kb 4,5 szerese egy ilyen gépnek.
Ha 3 évet meg minden ilyen olcsó gép akkor is 3 évente veszel egy új gépet ami azt jelenti 12-13 évig ebből a pénzből mindig lesz egy 3 évnél nem idősebb géped.

Erős túlzás ez az ajánlás, szerintem az ilyen jellegűeket hagyd meg a mozis topikba... Ott szokás ez nektek...

(#13309) fi:zi'k válasza cekkk (#13308) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Vagy esetleg egy felújított Miele. Itt a topikban írták már 2-3-an, hogy az van és elégedettek vele.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#13310) cekkk válasza fi:zi'k (#13309) üzenetére


cekkk
veterán

Az is opció, de azok a gépek is legalább 10 év körüliek és kitudja mennyire újították fel és meddig fog menni.
Ez is lutri lehet szerintem. :( Mondjuk amire 12 hó garanciát vállalnak annyira rossz nem lehet :)

(#13311) canniball válasza kutga (#13303) üzenetére


canniball
nagyúr

Sok múlik a tésztán is. :D
Nekünk is "kombó csoda" van, Tefal, nincs vele probléma.

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#13312) Csabroncka válasza cekkk (#13308) üzenetére


Csabroncka
Topikgazda

A személyeskedés téged minősít, nem engem - a hozzászólásoddal gyakorlatilag elmehet a sóhivatalba, mert segítségnek biztos nem az, max. engem kritizálsz!

fi:zi'k: +1, nálam is bevált, lehetőleg megbízható forrásból kell származniuk (szerelő az illető) akkor nincsen gond.

Az olcsó Candy egyébként nem feltétlen rossz választás, 40-50 ezres gép 6 éve megy az albérletben.

"in medias res"

(#13313) cekkk válasza Csabroncka (#13312) üzenetére


cekkk
veterán

Mivel minősítettem a személyedet? :U Ha megbántottam a kis buksidat bocsánat :R

Mi nem segítség azon, hogy leírtam, hogy egy új Mielegép árán 3 évente tud új gépet venni 12-13 évig.

Ezt írtad:
Ha tartós és jó mosógép kell akkor pedig össze kell spórolni egy Miele-re. Pénzben gyakorlatilag mindig ugyan ott vagy.
Ha össze kell spórólni egy gépre, mert neki elméletileg egy Candyre lenne pénze akkor új gépet értesz ez alatt. Pénzben gyakorlatilag mindig ugyan ott vagy Ha használtat vesz akkor lenne de akkor arra nem kell spórolni, mert arra van pénze. Ez valahol nekem ellentmondás.
Nem azt akartad te mondani, hogy ugyan ennyi pénzből tudna venni egy jó Miele gépet? :U

(#13314) Dave™ válasza 01andris (#13306) üzenetére


Dave™
nagyúr

Az a baj, hogy a régi tapasztalatokból nem lehet kiindulni, ugyanis minden gyártó egyszerűsít. Ami nagyon low-end, azt azért szerintem kerüld, pl. Candy, Indesit, de én nem hallottam jókat a Whirlpoolról sem. Egy Zanussi ment 14 évig a családban, azt most Electroluxra cserélték, én meg olyat vettem alapból, ebből nézem ki, hogy minőséget ad, és még elérhető áron teszi ezt. A Bosch és főleg a Miele nyilván jobbak, de azok már sokkal drágábbak, és ha javítani kell őket, akkor az alkatrész is sokkal drágább lesz.

szerk: megjegyzem, hogy 4 évig használtam egy Fagort a korábbi albérletben, nemrég mikor eljöttem még tökéletesen működött, néha furcsán viselkedett, de mindig működött, amikor kellett. Az is belépő, mégis legalább 5-6 éves lehetett (előttem is ott volt már). A mostaniak viszont mindenki véleménye szerint nem fognak bírni annyit, mint a régiek. A felújított Miele szerintem nem racionális, mert kevésbé takarékos, meg alapból elég sokat mentek már, hiába van rá egy év garancia, utána nem tudni mi lesz vele. Ha meg javítani kell, akkor szintén nem olcsó mulatság. Az áráért meg lehet kapni egy normálisabb vadi új Electroluxot. Nem lesz olyan halk, de legalább új és olcsóbb fenntartani.

[ Szerkesztve ]

(#13315) Csabroncka válasza cekkk (#13313) üzenetére


Csabroncka
Topikgazda

Cekkk nem tudom mit ettél, ittál vagy szívtál - részemről befejeztem a veled való társalgást!

Az érvelés nem egyenlő a minden mondatodba belekötök hozzászólással :R

"in medias res"

(#13316) Mate


Mate
nagyúr

Sziasztok!

Keskeny, elöltöltős mosógépre lenne szükségem. Mit tudnátok ajánlani?

Most mediában Samsung WF60F4E0W0W 71.500-ért van. Van ennél olcsóbb, hasonló felszereltségű? Elég jó árnak tűnik, ráadásul ingyen házhoz szállítás van hozzá.

(#13317) cekkk válasza Csabroncka (#13315) üzenetére


cekkk
veterán

Látod csak te személyeskedsz, mert te teszel a személyi állapotomra utaló megjegyzéseket. :P

Nagyon sajnálom, hogy nem bírod elviselni amikor ellent mernek mondani neked és megmerik kérdezni, hogy akkor most mi is van.

A kötekedés nem itt kezdődik, mert gondolataidat akartam megérteni mert számomra nem egyértelmű. Ha ez téged zavar akkor magadba keresd a hibát.
Attól, hogy nem értek egyet valakivel, jelen esetben a te gondolatmeneteddel le is lehetett volna írni, hogy bocsi de én ezt így értettem.

(#13316) mate3553ezeket olvasd el:
[link]

[ Szerkesztve ]

(#13318) 01andris


01andris
tag

Elnézést hogy felkavartam az állóvizet.
Ezt a készüléket most leltem :[link]
Annyi a hiba hogy lengyel a kezelőfelülete.

(#13319) kutga válasza canniball (#13311) üzenetére


kutga
nagyúr

Tésztával nem volt baj, asszonyka nagyon ügyes. Pont egy tefalt néztem én is ki, szendvics és gofri, egész komoly cuccnak tűnik. :D

Let the Zone take me if I am.

(#13320) Dave™ válasza 01andris (#13318) üzenetére


Dave™
nagyúr

Mediamarktban 3 ezerrel drágább csak, és elvileg magyar (mivel ők hivatalos csatornán forgalmaznak, nem szürkeimportot). Alap gép, de egyáltalán nem rossz. Némileg drágábban kapnál time manageres gépet, ott lehet variálni a mosási idő hosszát, meg talán pár plusz program és kényelmi funkció, de ha ezek nem kellenek, akkor szerintem teljesen korrekt választás ennyiért. Nincsen viszont a visszajelzések alapján számláló, hogy mennyi van a programból, ezt a kicsit drágább modellek tudják csak, nem tudom mennyire zavarna.

(#13321) Csabroncka válasza 01andris (#13318) üzenetére


Csabroncka
Topikgazda

+1 Dave hozzászólásához!

Mediában kapsz hozzá 60 napos visszavásárlási garit + 1 év gyártóit

Másrészt a weboldalon ezt találtam: "A termékekre EU garancia érvényes.
A garanciális ügyintézést és a termék szervizbe illetve vissza szállítását az ELEKTROfutar.net végzi.
A meghibásodott termék szervizelése minden esetben, márkaszervizben történik."

Ez egy az egybe azt jelenti, amit Dave írt, a termék féláfázott szürke import!

NE azon a pár ezer forinton múljon, jól gondol át még akkor is, ha van kiszállítási díj a mediában!

"in medias res"

(#13322) Mate válasza Mate (#13316) üzenetére


Mate
nagyúr

Valaki? :)

(#13317) cekkk: Nem igazán adok hozzá nem értő emberek véleményére. Sokan dicsérik, sokan szidják. Legtöbb ráadásul bődületesen nagy baromságokat ír.

(#13323) Surda- válasza Mate (#13322) üzenetére


Surda-
őstag

Hasonlót vettem,esetleg érdemes utánajárni,hogy ennek milyen programjai vannak.
Árukeresőn van pár negatív vélemény,szerintem plusz garira érdemes áldozni.

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét!"

(#13324) Mercutio_ válasza cekkk (#13313) üzenetére


Mercutio_
félisten

Segítek: " hagyd meg a mozis topikba... Ott szokás ez nektek..."

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#13325) Surda- válasza cekkk (#13317) üzenetére


Surda-
őstag

Az Árukereső vel valami nagyon nem stimmel. Pár hónapja írtam a vásárolt mosógépünkről...
Rá pár hétre visszanéztem,mert itt valaki rákérdezett, a hozzászólásom volt a leghasznosabbra értékelt, kiemelt helyen.
Mostanra már valahol a hozzászólások közepén van, nulla értékelése van az összes hozzászólásnak (természetesen az enyémnek is) és az általam adott 4 csillag 5-re változott :))

[ Szerkesztve ]

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét!"

(#13326) MrCsiT


MrCsiT
addikt

Sziasztok!

Mikrót kellene vegyek. Grill nem szempont, de ami tönkrement, annak elég nagy tányérja volt, így ilyen 17L-es az ki van zárva.

Úgy tudom, hogy a forgótányér azt segíti elő, hogy egyenletesebben tudjon melegedni az étel.

Ehhez képest, ez a termék: Gorenje MO4250CLI úgy van megcsinálva, hogy ha kinyitod az ajtót, nincs benne forgótányér, hanem egy négyzet alapú lap van, ami a belső rész nagy részét fedi, arra teheted, amit melegítenél.
Amit nem tudok, hogy ezzel a termékkel a forgótányér hiánya az "lazaság" eredménye, és hiba, ami miatt nem szabad ezt megvenni, mert rosszabbul melegít majd, vagy, van mögötte valami okosság, amivel mégis egyenletesen fog melegedni a betett étel, folyadék? :F

..ha csak lazán kihagyták, és ez így "jól van", akkor az azt is jelenti-e vajon, hogy ha van egy forgótányéros mikróm, amiben épp a forgatómotor megadta magát (és gazdaságtalan újat venni bele), akkor azzal, hogy nem forog, még használható a mikró? :F

Csabroncka: "Ha tartós és jó mosógép kell akkor pedig össze kell spórolni egy Miele-re." - lol.

Egy új, normálisabb Miele 300k+ szerintem. Nem tudom, mennyit keresel, de az biztos, hogy a 100-150k/hó nettős embereknek ez vállalhatatlanul drága. Nem mellesleg, a szervizelési költsége kollerálni fog az alapárával. Ez olyan, mintha valaki megkérdezné, vegyen-e Opelt vagy WW-t, Te meg azt mondanád: "ha nem spórolsz egy BMW-re, csak sz*rt kapsz, minek vennél mást?" :N
Nálam az alap Bosch mosogatógép, ami jóval zajosabb, mint a dupla annyiba kerülő, nálunk 2 évig működő, aztán gtk-k felső kategóriás Fagor, képes elmosogatni. Ezzel nem azt mondom, hogy vegyél meg bármi szemetet, de sajnos nem olyan világban élünk - lehet, Te igen - ahol luxuscikkeket vásárolhatna a nagy többség... :(

[ Szerkesztve ]

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#13327) MrCsiT válasza MrCsiT (#13326) üzenetére


MrCsiT
addikt

nettős= nettós
gtk-k= gtk-s, azaz gazdasági totálkáros, nem éri meg javíttatni.

01andris: Nézz körül markabolt.hu-n, AEG gépek szerintem egész jók, 3-5 év garival is kifoghatóak - igaz, nem fog megállni 75k-ban: - szerintem egy jobbféle gép 120k körül van - de azt gondolom, a plusz gari is érték.

[ Szerkesztve ]

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#13328) MrCsiT válasza MrCsiT (#13326) üzenetére


MrCsiT
addikt

Közben körülnéztünk a párommal a piacon, és úgy gondoljuk ez a mikró épp megfelelő lesz nekünk:
Electrolux EMS 21400 W .. lehet, hogy ebből az ezüstöt vesszük, de a típus szerintem elég lesz arra, amire nekünk kell.

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#13329) Csabroncka válasza MrCsiT (#13326) üzenetére


Csabroncka
Topikgazda

Anno közel 4 havi fizetésbe telt megvenni egy automata mosógépet (Minimat).

A Miele nem luxustermék, hanem tartós fogyasztási cikk.

[ Szerkesztve ]

"in medias res"

(#13330) Dave™ válasza Csabroncka (#13329) üzenetére


Dave™
nagyúr

Csak azóta jelentősen nőtt az átlag-életszínvonal, brutálisan fejlődött az ipar, a szocializmust váltotta a kapitalizmus, meg amúgy is kb. mindenre igaz, nem csak mosógépre. A Miele ettől függetlenül high-end háztartási gépeket gyárt, és LEHET, hogy elmegy 10-15 évet (ezt sem te, sem más nem tudhatja előre, mert mondjuk a régi zanussi meg electrolux is elment 10-15 évet, a mostaniak viszont már nem valószínű, ugyanígy semmi garancia nincs az aktuális Miele-k ilyen nagy élettartamára), de az árából simán tudsz venni 3 középkategóriásat, amik szintén elmennek 10-15 évet együttesen (akár többet is), plusz az újabb modellekkel megkapod a technikai újítások egy részét, pl. energiatakarékosabb működés, meg nem áll benne előre a pénzed 10-15 évre. Sajnos a Miele bizony luxustermék, jelen piaci körülmények között mindenképpen. Ha te nyugodtabban alszol Miele mosógéppel az a saját döntésed, nekem teljesen megfelel az Electrolux is, sőt, az albérletes Fagor is simán jó volt és kb. 6 éves volt amikor eljöttem, pedig az inkább alsóbb kategória.

(#13331) zoltan6 válasza Dave™ (#13330) üzenetére


zoltan6
őstag

ezzel teljesen egyetértek, :K sőt volt nekem is 150 ezres bosch mosógépem 5 évet sem húzott ki,3 éves korában már csapágycserés volt,a mostani 60 ezres whirpool már 6 éve megy hiba nélkül.a tetején van egy kis rozsda annyi baja van csak.úgyhogy legközelebb sem veszek drága gépet,a rengeteg program is felesleges rá,mert 90%-an 40 fokos napi töltet programot használjuk.

(#13332) pjen válasza zoltan6 (#13331) üzenetére


pjen
félisten

Igy van ,az én Fagorom is megy 8 éve hibátlanul(picit rozsdás).Egy Miele áráért 5 öt kapok és mindig új modern van.

(#13333) macilaci78 válasza Dave™ (#13330) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Sajnos a Miele bizony luxustermék - mint a maga korában az automata mosógép is, például az Energomat.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#13334) Zola007


Zola007
veterán

Adott egy régi Lehel hűtő, ilyesmi:

Megoldható, hogy gyógyszerhűtőt csináljunk belőle valahogy?

Tehát hogy 10 °C körüli hőmérséklet tartson, mert jelen állapotában már legalacsonyabb fokozaton is 0 °C körüli a hőmérséklet benne (persze a fagyó részében ennél hidegebb)
A belső levegőkeringetést egy fagyálló ventilátorral meg tudnám oldani

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#13335) cekkk válasza Mercutio_ (#13324) üzenetére


cekkk
veterán

Ezért ez messze nem személyeskedés annak fényében, hogy tudnád ki mit ajánlgat ott. :DDD
Meg egyébként sem az mivel nem támadtam rá szerintem.

(#13325) Surda-
:O :O
Fasza :(

(#13326) MrCsiT
Erre mondják a mozis topikba, hogy nem mindegy mivel utazol, vegyél Mercit/BMW-t.
Ezért mondtam, hogy itt nem kellene ezt a stílust erőltetni, hogy mint ami ott megy.
Bár lehet a Mielenél dolgozik vagy használt Mieléket árul, mert szerintem egy Candy is tartós fogyasztási cikk, mivel azt is tartós használatra szánt termék. :R

(#13332) pjen
Pont ezt mondtam én is, de hát ez nem érv, hanem kötekedés. :(

[ Szerkesztve ]

(#13336) junior11 válasza MrCsiT (#13328) üzenetére


junior11
veterán

Szerintem jó választás.

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#13337) #33253120 válasza Zola007 (#13334) üzenetére


#33253120
törölt tag

Le kell cserélni benne a termosztátot olyanra ami tud a kívánt hőtartományban dolgozni, és a technológiája olyan mint a jelenlegié.
Saccraa kapilláris termosztát lehet benne. Azaz valami hasonló kialakítással kivátható lehet. A lényeg a kapcsolási tartomány, működési hőmérséklet, IP védelem, megfelelő érintkezök.

(#13338) w.miki


w.miki
veterán

Klíma vásárlásán gondolkodom... így nyár végén... a pokolban...
Szerintetek érdemes használtat nézni a jófogás.hu-n (vagy ha van, más apróhirdetési oldalon), vagy csakis újat?
Újak közül melyik az ajánlott?
Van esetleg olyan, aminek minimális a fogyasztása?

off, kösz

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#13339) Met válasza w.miki (#13338) üzenetére


Met
nagyúr

Klímás topic

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#13340) Lipton válasza Csabroncka (#13329) üzenetére


Lipton
őstag

A ferrari nem luxus termek hanem auto...
Akar tetszik akar nem a miele a haztartasi gepek luxus terulete es ezt tukrozi az arazasa is. A draga kerdes pedig nagyon relativ de ugye azert az remelem tiszta hogy az atlagos magyar haztartasok jovedelmebol realisan nem lesz miele gep, sot, meg a vadkapitalista nyugaton sem csak miele gepet vesz a nep.
Nekunk minden gepunk whirlpool (fuj-fuj), nem is alszom jol. Mondjuk 6 eve lenyegeben minden nap megy, csendes, mos rendesen, 1400-es centrifuga mellett is normal hangja van es nem ugral el de sajnos Wh...

[ Szerkesztve ]

(#13341) Rendo84


Rendo84
senior tag

Sziasztok!

Tűzhelyek esetén, mit jelent a forró levegő funkció, illetve milyen esetekben lehet használni? (Nem a légkeverésre gondolok!).
Mennyire fontos a mindennapokban?

(#13342) #03969024 válasza Rendo84 (#13341) üzenetére


#03969024
törölt tag

Ha a levegőbefújásra gondolsz, akkor az arra jó, hogy több szinten süthetsz benne eltérő ételeket. Pl. alul sül a csirke, felette a sütemény.

(#13343) fi:zi'k válasza #03969024 (#13342) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Fasza lehet a csirke ízű meggyes pite. ;]

[ Szerkesztve ]

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#13344) Rendo84 válasza #03969024 (#13342) üzenetére


Rendo84
senior tag

Nem vagyok egy nagy szakács az már biztos, de még is hogyan lehet egyszerre sütni csirkét és süteményt egyidejűleg, egy sütőben?
Semmilyen trükköt és eltérő programot nem igényel, mindössze ráengedem a forró levegő funkciót és kész is mind a kettő?

(#13345) Blaise


Blaise
veterán

Véleményeket kérnék az alábbi sütőre és hűtőre :R
[link]
[link]

(#13346) Dave™ válasza Blaise (#13345) üzenetére


Dave™
nagyúr

Biztosan elég ekkora hűtő? Ez azért elég kompakt.

(#13347) Blaise válasza Dave™ (#13346) üzenetére


Blaise
veterán

Egyedül élek, a barátnőm még nem lakik nálam tartósan, gyerek még nincs, kicsi lenne igy is?

Közben sütőben néztem még komolyabbat, panelba kellene, gázátalány van, szóval elektromos szóba se jöhet, nincs is úgy kialakítva. Gázos sütőből ez csúcsmodell kategória lehet?

[link]

(#13348) Rendo84 válasza Blaise (#13347) üzenetére


Rendo84
senior tag

Ha nem opció nálad az elektromos sütőrész és a légkeverés, akkor fölösleges ilyen drágát venni.
Egy 50.000 Ft körüli gáztűzhely is bőven jó lesz.

(#13349) macilaci78 válasza Rendo84 (#13344) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Két rácsot teszel be egymás alá...

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#13350) Rendo84 válasza macilaci78 (#13349) üzenetére


Rendo84
senior tag

Erre magam is rájöttem. :)
De hogyan működik ez a rendszer, ezt szeretném megérteni.
"Semmilyen trükköt és eltérő programot nem igényel, mindössze ráengedem a forró levegő funkciót és kész is mind a kettő?"
Mivel ezt a funkciót nem ismerem, ezért jó volna megtudnom, hogy szükségem van-e erre a funkcióra vagy sem. Valamint milyen esetekben tudjuk még hasznosítani ezen kívül?
Vásárlás előtt állunk közvetlen és ár-érték arányban a legjobbat szeretnénk. Magyarul minél többet tudjon, minél olcsóbban. :)

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Háztartási gépek (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.