Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-31 21:29:46

LOGOUT.hu

Házimozi haladó szinten
Ebben a topikban alsó-középkategória feletti rendszerekkel foglalkozunk, de bármilyen házimozival kapcsolatos kérdésre (ha tudunk) szívesen válaszolunk.
Ha nem vagy járatos a témában és kezdő szett vásárlásában kérsz segítséget, kérlek kérdésedet itt: Házimozi belépő szinten tedd fel.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#81651) Norbi 72 válasza xtremetuning (#81650) üzenetére


Norbi 72
veterán

Jujj,ez jól hangzik,köszönöm,jelentkezem privibe! :R

(#81652) liszi70 válasza xtremetuning (#81648) üzenetére


liszi70
nagyúr

"Absztinens lennék..."

Senki sem tökéletes. Attól még lehetsz rendes ember.......... :D

(#81653) t-bali3 válasza Norbi 72 (#81617) üzenetére


t-bali3
senior tag

Leszakadtak a csatlakozók, nem lóg ki drót a végén. Szétszedni nem akarom, rábízom a profikra.

(#81620) Sefter
Őőő.....családon belül van, pénzt nem adtam ki érte. De tetetnék rá dugót, csak hogy értelme is legyen azon kívül, hogy mindig odébb pakolom mikor útban van. :)

(#81654) Norbi 72 válasza t-bali3 (#81653) üzenetére


Norbi 72
veterán

Leszakadtak a csatlakozók, nem lóg ki drót a végén.

Blankold meg.

(#81655) SpaceKombajn válasza #09634560 (#81639) üzenetére


SpaceKombajn
tag

Dolby Atmos, sok agyat Átmos :D

spacetime

(#81656) XtremLor válasza SpaceKombajn (#81655) üzenetére


XtremLor
őstag

A jo oldalat kell nezni, par "regi" szett is felfog felkerulni a hirdetesek koze, nekem a DTS is tokeletes! :D

"Legen...Wait for it...Dary"

(#81657) demars


demars
addikt

Ha kikapcsolom az erősítőt elkezd búgni a sub! Normális ez? Tehetek ellene valamit?
A subon van elvileg auto off, de nem kapcsol ki... mennyit kell várni?

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#81658) xtremetuning válasza liszi70 (#81652) üzenetére


xtremetuning
addikt

Nem látod a hozzászólásaimat ? Kötözködök állandóan.... ;] , hogy lehetnék így rendes ember ? :D

...ha belekezdtél a high-endbe, vess keresztet, mert sosem lesz vége.. :) ......... és ezt mástól nyúltam, de nagyon igaz : 'Tegnaptól őszinteséget fogadtam. Azóta nincsenek barátaim...'

(#81659) devil-k válasza demars (#81657) üzenetére


devil-k
nagyúr

Nálam van amikor 15 perc múlva kapcsol ki a sub, de ettől függetlenül nem búg.

- mozi bolondéria -

(#81660) Sefi84 válasza demars (#81657) üzenetére


Sefi84
senior tag

Vagy nem árnyékolt a szub kábel vagy nagyon gyengén és összeszed valami jelet, neken is volt ilyen, a Boxer megoldotta...

Házi-mozi mindenek felett!!! :)

(#81661) Sefter válasza Norbi 72 (#81649) üzenetére


Sefter
veterán

Na ...teázni meg veled lenne kihívás.. :DDD

Psn ID: sefter_hun

(#81662) Sefter válasza t-bali3 (#81653) üzenetére


Sefter
veterán

Így okés :R
Miket kötne össze?

Psn ID: sefter_hun

(#81663) DjKoxi válasza xtremetuning (#81636) üzenetére


DjKoxi
senior tag

+1
Itt a 4K, 3D, 7.1, és már az atmos is. Olyan jó lenne ha minden full HD referenciaszintű hanggal és képpel rendelkezne. Van olyan film amiben egy pisztolylövésnél szó szerint le kell húzni a fejed, és még ma is van olyan hangkeverés ami a régi VHS kazetták dolby surround szintjét sem éri el. És akkor a képminőségről is ugyanezek elmondhatók.

(#81664) xtremetuning válasza DjKoxi (#81663) üzenetére


xtremetuning
addikt

Én már a grain nélküli filmeknek is örülnék alapból 7.1-es hanggal. És még itt sem tartunk.....

...ha belekezdtél a high-endbe, vess keresztet, mert sosem lesz vége.. :) ......... és ezt mástól nyúltam, de nagyon igaz : 'Tegnaptól őszinteséget fogadtam. Azóta nincsenek barátaim...'

(#81665) t-bali3 válasza Sefter (#81662) üzenetére


t-bali3
senior tag

Denon 2808-at és Focal 806v-ket.

(#81666) tomic


tomic
addikt

Érdeklődnék van-e valakinek tapasztalata,esetleg halott már Adcom erősít valaki közületek?
Konkrétan erről lenne szó.

(#81667) Integra válasza hétalvó (#81614) üzenetére


Integra
titán

dehogy, látod, jelet sem kap, lehúztam a kábelt, ott hever a földön :)
ez magától ilyen jelenleg :DDD de, hogy mikor lesz nekem időm arra, hogy leadjam a műszerészemnél... mert, hogy nem viszem márkaszervízbe, az biztos :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#81668) dunkel válasza demars (#81657) üzenetére


dunkel
őstag

Tv-ből húzd ki antennakábelt és nézd meg úgy is búg-e.
Ha igen, földhurokra keress rá a topikban.

(#81669) hétalvó válasza Norbi 72 (#81651) üzenetére


hétalvó
addikt

keszulj fel, hogy legalabb ket hetig nem leszel hajlando otthon bekapcsolni semmilyen megjelenitot utana !

https://drive.google.com/file/d/1PaO_rKpCcAc7h7-HJCCqz8rbWeJlRSDz/view?usp=drivesdk

(#81670) xtremetuning válasza hétalvó (#81669) üzenetére


xtremetuning
addikt

Azért ne túlozzunk....

...ha belekezdtél a high-endbe, vess keresztet, mert sosem lesz vége.. :) ......... és ezt mástól nyúltam, de nagyon igaz : 'Tegnaptól őszinteséget fogadtam. Azóta nincsenek barátaim...'

(#81671) hétalvó válasza xtremetuning (#81670) üzenetére


hétalvó
addikt

jo akkor csak 1 hetig

https://drive.google.com/file/d/1PaO_rKpCcAc7h7-HJCCqz8rbWeJlRSDz/view?usp=drivesdk

(#81672) demars válasza dunkel (#81668) üzenetére


demars
addikt

Thome iptv van. Nincs antenna kábel. Sub kábel most sima RCA kábel, egyik felét használom.
Ha az rca-t lehúzom abba hagyja!

[ Szerkesztve ]

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#81673) lowrider64 válasza mola21 (#81439) üzenetére


lowrider64
csendes tag

Szia !

Talán ez segít : http://www.av-online.hu/hangfal/psb-image-hazimozi-hangfalszett-teszt_108
Én is bele szerettem !
Sokan dicsérik !
Én is megvettem volna ezt a szettet de a T6 frontot már nem lehet kapni csak a T5 - et .
Kifutó széria és már nem is lesz .
Ha esetleg te tudod , hogy még is hol lehetne a T6 -ot kapni kérlek jelezd privátban .
Vigyázz mert a T6 és a T5 között jelentős a minőség beli különbség ! ! !
Hidd el utána jártam !
Egyébként mind mozira mind zenére kiváló .
Sok nevesebb gyártót megszégyenít !
Üdv . Mitya.

(#81674) Norbi 72 válasza hétalvó (#81669) üzenetére


Norbi 72
veterán

Azért ettől nem félek,tudom kezelni az "erőviszonyokat". :N

(#81675) Nonner


Nonner
tag

Nemrég végre eljutottam Pestre hallgatózni néhány helyre, egyéb elintéznivalóim mellett maradt rá egy kis idő.

Sok kérdés összegyűlt már eddig bennem és szerettem volna személyesen is megnézni, meghallgatni több komolyabb rendszert, kiegészítőt, egy jövőbeni vásárláshoz tapasztalatokat szerezni.

Elsőre egy brutáljó rendszerrel szórakoztattak az Audiocentrumban, csöves erősítő és ZU Audio Essence sztereó hangfalak, Nordost kábelek. Nem is írok többet, egy szó elég. Döbbenet! :)
Már a külsejével, méretével is lenyűgözött ez a hangfal, de a hangja...

A Denon 3312 erősítőmhöz és az OPPO BDP93 lejátszómhoz Monitor Audio hangfalakat ajánlottak (BX, RX sorozat), ezeket most sajnos nem volt lehetőség meghallgatni.

Láttam a sokat emlegetett Focal Chorusokat is. :)

Később eljutottam a Netdepoba is, ide konkrét céllal érkeztem a Dali Ikon 6-ot szerettem volna meghallgatni, mint jövőbeli lehetséges hangfalszettet. Méretre nagyobbnak képzeltem, keskenyebb még a jelenlegi Wharfedale Diamond 8.4-es hangfalamnál is.

Először egy NAD sztereó erősítővel és lejátszóval hallgattam, gyári tesztcdvel, majd saját zenékkel, amiket már jól ismerek, aztán Denon X4000-re váltottunk, hogy mégis a hangzásvilág valamennyire az erőlködőmhöz passzoljon. A NAD jobban szólt. :) Nem olyan sokkal, de mégis... A hangfalak térábrázolás, mélye, énekhangmegjelenítése tetszett, de igazán otthoni rendszerben próbálnám ki, hogy szól a megszokott akusztikai viszonyok között, rendes tüskékkel, talppal, erősítő, lejátszó tápszűrve, stb hogy mindenből kijöjjön a maximum.

A sokat tapasztalt hozzáértőket kérdezném, hogy szerintük a Monitor Audio vagy a Dali éri-e meg jobban az árát, és hogy melyik passzol jobban a Denonomhoz, ill. egy sok évvel későbbi esedékes feljebblépés esetén (erősítőcsere NADra vagy Arcamra, persze erősen függ az anyagiaktól) melyik hangfalcsalád a jobb választás? Ezeket sokáig nem szeretném majd cserélni, az elektronika azért gyakrabban előfordulhat.

(#81676) muzsikpeti válasza xtremetuning (#81670) üzenetére


muzsikpeti
aktív tag

Maradjunk a 2 hétnél, döbbenet az a képminőség nálad, azóta se láttam még hasonlót se!

(#81677) Patice válasza muzsikpeti (#81676) üzenetére


Patice
nagyúr

És a hangról se feledkezzünk meg. :K

Norbi72-t most nem irigylem. Épp most vett Polkokat, bővített 7.1-re... :))

[ Szerkesztve ]

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#81678) Patice válasza Nonner (#81675) üzenetére


Patice
nagyúr

Hallgatózás + utánajárás: piro pont! :C Így kell ezt! :K

(Elöljáróban: nem tartom magam hozzáértőnek, se túlságosan tapasztaltnak és még házi mozim sincsen, csak sztereó, szóval eben a topikban én nagyon OFF vagyok...)

Véleményem:

Denon + Dali két jó barát. Denon 3312-höz egy Ikon szett szerintem elég ütős lenne. Monitor Audio-ból a szerintem az RX széria az "ellenfele" az Ikon vonalnak, bár Ikonokat kicsit feljebb helyezném el egy képzelet beli ranglistán.

NAD és Arcam angol "gyártmány", angolos karakter, Monitor Audio szerintem jobban passzolhat hozzá, mivel az is onnan jött (más kérdés, hogy hol gyártják). De ahogy itt a fórumon mondani szoktuk: ezt csak meghallgatással tudod majd eldönteni, és el is indultál az utadon. Csak így tovább! Próbáld meg összehozni, hogy RX szettet is meg tudd hallgatni. Nem feltétlenül üzletben, ismerősöknél, fórumtársaknál is érdeklődj. :K

Más hangzsávilág a Dali vs. Monitor Audio. Egyik sem jobb a másiknál, más karakterűek és itt pedig az egyéni ízlés dönt!

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#81679) xtremetuning válasza Patice (#81677) üzenetére


xtremetuning
addikt

Pont most jött meg 2 nagy dobozom usákiából....és egyet még várok angliából.... Remélem, mire Norbi jön, be tudom őket járatni.....

[ Szerkesztve ]

...ha belekezdtél a high-endbe, vess keresztet, mert sosem lesz vége.. :) ......... és ezt mástól nyúltam, de nagyon igaz : 'Tegnaptól őszinteséget fogadtam. Azóta nincsenek barátaim...'

(#81680) Patice válasza xtremetuning (#81679) üzenetére


Patice
nagyúr

:C

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#81681) Játékos válasza Patice (#81678) üzenetére


Játékos
addikt

Bár Tamoo mester éppen Denon-nal hajtaja az RS Monitor Audio szettet, és éppen Dalit cserélt le, igaz, Concepteket... :K

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#81682) Tamoo válasza Játékos (#81681) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Én sztereóban nem éreztem kategóriányi különbséget a Concept és az MA RS között (Mozin határozottan jobb az RS így szettben ... jobb center, jobb háttér). És még a 7-es Focal-okat is ide sorolnám. Viszont mindegyik annyira más, hogy ízlés kérdése. Mindegyik erősen kompromisszumos, csak meghallgatással lehet eldönteni ki milyen hibákat bocsájt meg és milyen "előnyöket" favorizál. Nekem összességében az RS tetszik ezek közül a legjobban, de azt is teljesen megértem akinek nem.

3312-vel még sok benne maradhat ezekben a dobozokban. Akkor még az Ikonról nem is beszélve. Azt sajnos még nem hallottam, de ezektől illik jobbnak lennie.

[ Szerkesztve ]

(#81683) xerobyte


xerobyte
aktív tag

Sziasztok!

Végre rávettem magam és szétkaptam a nappalit, a mindent a jó moziért szemléletben lett egy mozifalam.
Innen indult a móka: [link]
És így nézett ki:

Összedugdosni még nem volt időm, ill. elpakolni se, de gondolom a változás szembe tűnő (a ferde képet viszonyításnak hagytam fenn).
Most ilyen:

A hátsóknak most rendelem az állványt, viszont, ahogy látjátok a centernek még mindig nincs jó helye. A szekrénybe nem fér bele, a szekrényen kitakarja a TV-t.
Valamilyen álványon vagy fali konzolon gondolkodom, ilyet találtam eddig:
- [link] de bből egy pár 15K, az már egy új kényelmesebb TV szekrény 2/3-a.
A TV-t annyira nem szívesen fúrom fel a falra, mert -azon túl, hogy félek, hogy kiszakad : )) - nem lenne síkban a hangfalakkal sehogy sem, már így is 3.10 méterre vagyok a képernyőtől, fél méterrel mozgatni kell a kanapét.
Szóval valamilyen center állványt, vagy polc emelő rátétet keresek (19-30 cm magasság), valaki találkozott ilyennel vagy lát erre valami megoldást?

Másik dolog amivel szembesültem: a bal front környékén állva elkezdett visszahangozni a terem, ilyenkor mi a teendő? Nagy üres felületek tördelése?

A frontok most 45 fokot zárnak be nézési pozícióból egymással, a hátsók 80cm-es állványon lesznek, tengelyre 90 fokban, egyenesen.

Mi a véleményetek?

[ Szerkesztve ]

(#81684) MasterMark válasza xerobyte (#81683) üzenetére


MasterMark
titán

TV-t fúrd fel, nem kell síkban lennie semmivel.

Miből van a fal, hogy félsz?

Hátterekez magasabbra és nagyobb szögben kellene rakni szerintem. (100-110 fok)

Switch Tax

(#81685) Patice válasza xerobyte (#81683) üzenetére


Patice
nagyúr

Határozott javulás. :C Csak így tovább!

TV + center probléma:

Olcsóbb megoldás: TV falra (nem, nem gáz az a pici emelés) és nem kell félni a kiszakadástól, csak rendesen fel kell erősíteni azt a konzolt. Center maradhat a képen lévő zsekrényen és teszel alá Soundcare talpakat!

Drágább megoldás: veszel egy alacsony hifi állványt, arra pakolod az elektronikát és kicsit jobbra, vagy balra eltolva helyezed el, ahogy a mélyláda szempontjából jobb. Center alá meg center allvány (akár később tüskézve) középre helyezve, kicsit felfelé nézve. így akár a TV-t is tudod kicsit lejjebb tenni.

Akusztika:

Hát igen. a nagy üres felületek olyan galádak, hogy visszaverik a hangot. --> Akusztikai panelekkel csökkentened kell (első sorban az elsődleges visszaverődési pontokon) a visszhangokat.

Kanapét tényleg annyira hátra kell tolni? Ha közel van hozzá a hátfal, az nem olyan szerencsés. Inkább húzd előrébb, az a látószögnek is jót tenne + több közvetlen hangot hallanál a frontokból és a centerből.
Mögéd mehetne egy adag polc, vagy az a szekrény, amit szétkaptál előröl. :D

Hátterek:

Igen, állványra jók lesznek (+ tüskézés), de a kanapét húzd előrébb és oda irányítsd majd őket. Amúgy a 90 fokkal sem lesz probléma, ha a hátfal nem lenne olyan közel.

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#81686) Norbi 72 válasza Patice (#81677) üzenetére


Norbi 72
veterán

Örülök,hogy mindenki félt engem.. :D És kicsit pontosítanék,már 4 éve 7.1 van,csak most ott vannak hangfalak,ahol lenniük kell.. :)

XT: :Y meg se merem kérdezni,mik jönnek.. :R

(#81687) Patice válasza Norbi 72 (#81686) üzenetére


Patice
nagyúr

Ne is kérdezd. Majd meglátod/meghallod. :))

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#81688) KisTücsök válasza Tamoo (#81682) üzenetére


KisTücsök
addikt

S milyen a kis Focal? Vagy írtál róla bővebben, csak átsiklottam felette?

(#81689) Tamoo válasza KisTücsök (#81688) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Nem írtam róla. Nem akartam mindenféle hülyeséget összehordani, nem tudom normálisan megfogalmazni a különbségeket.
Mivel ez ugye nem álló volt, sok értelme nem lenne az összehasonlításnak, csak a karakterét ismertem meg valamennyire. Zenei ízlés függő hogy megállja-e a helyét "fő doboznak": Ebben a formájában nekem alul kevés illetve nem elég univerzális. Az állónál lehet más lenne a véleményem, nem tudom. Egyébként ettől függetlenül tetszett!

[ Szerkesztve ]

(#81690) Patice válasza Tamoo (#81682) üzenetére


Patice
nagyúr

Nemrég volt alkalmam itthon összehallgatni a saját RX1-eseimet MaTTeS Concept 6-osaival. OK. Állványos vs. alló doboz nem egy liga a mélyek tekintetében, de az MA-nak jobbak voltak a közepei, magasai, és pontosabb a térleképzése.

De nem egy kategóriányival, ebben egyezik a véleményünk. :K

RX1-et inkább zenére, Concept6-ot inkább mozira ajánlanám. Concept kifutott szettként nagyon jó árban van. Ebből nagyon jó kis közepes mozi építhető, csak azért ki kell valamennyire a Concepteket is szolgálni.

RX1-is meghálálja a jobb elektronikát és forrsást. Mostanában kezdem csak érezni a korlátait, mióta megvan a Bladelius DAC.

Dali és Monitor Audio szimplán csak más világ hangzásban, ahogy még egy üde színfolt a Focal is, de akár ide írhatnám még a Polk Audiot (RTI széria) is.

Ikon 6-okat hallottam Denon 720-as sztereó erősítővel. Nagyon jó páros volt, még viszonylag egyszerű kábelezéssel is. Ikon 6 elég bitangul szólt, bírja a hajtást rendesen és nagyon nagy tere van. Megfelelő forrással elég mélyre le tud menni és itt már szerencsére nem a 'loudness-es' hangolás miatt, hanem a megfelelő mennyiségű hangszórónak köszönhetően.

Régen jobb árban voltak az Ikon-ok, most eszméletlen drágák. (Akinél hallottam, az a StreamAudio-nál vette az erősítővel együtt kb. 280-300 között akcióban a pár Ikon 6-ot... :Y )

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#81691) Tamoo válasza Patice (#81690) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Jungson LS3/5a nekem most ez mozgatta meg a fantáziám. :DDD De ellenállok. Marad a mozi vonal, nem piszkálom. Kettőhöz meg továbbra sincs helyem. De nagyon kíváncsi lennék, hogy ez mit tud. Elé egy HTA30 vagy Obelisk és egy jó dac ...

Amiket írtál azzal javarészt egyetértek.

[ Szerkesztve ]

(#81692) krichd1 válasza Patice (#81690) üzenetére


krichd1
addikt

A Monitor Audio RS és RX széria között azért elég nagy különbség van szerintem, utóbbi javára, nem csak árban. Egy RX6 jó zenére és mozira is.

Az év legjobb zenei albumai: http://tinyurl.com/ou4u3ql

(#81693) Patice válasza krichd1 (#81692) üzenetére


Patice
nagyúr

RX1-esem van én csak arról nyilatkoztam.

RX6 azért kicsit más tészta RX1-eshez képest. Agyalok is rajta a mélyek miatt.

De most nincs eladó fekete, meg pénz sem rá. :))

OK, hogy Tamoo-nak RS szett van...

[ Szerkesztve ]

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#81694) adodaniel


adodaniel
őstag

Mi az a szobaméret, ameddig még inkább állványos hangsugárzót ajánlott rakni frontoknak?

(#81695) Tamoo válasza adodaniel (#81694) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Szerintem ez úgy van inkább, hogy mikortól kevés az állványos. Bár ez is hülyeség, mert tudok bazi nagy állványosat is mutatni. :DDD

(#81696) xerobyte válasza Patice (#81685) üzenetére


xerobyte
aktív tag

@Patice, @MasterMark

A lakás bérelt, annyira nem szívesen fúrkálódok benne, csak ha tényleg nincs más lehetőség, viszont egy évig még biztosan itt leszünk, ezért szántam el magam.
Egészen bizarr ötlet, de a centert a TV mögött el tudom képzelni egy ilyenen: [link] Magassága jó és nem látszana ki belőle semmi, persze meg kell mérnem még, hogy elfér-e a TV talpától.
A hátsók ilyenek: [link] De valahogy úgy érzem állványon mégis jobb helyük lenne, lehet ez az én hülyeségem.
A kanapé előrehozását tervezem, 3.1 m-ről 2.6m-re, így a hátsók is 110 fok körülre kerülnek ha a falnál hagyom őket, ha előbbre hozom, akkor ugye 90...
Olvastam ma pár akusztikával foglalkozó cikket. Nálam a TV mögötti és a kanapé fölötti felület üres tapéta (sőt a hátsó fal jelenleg üveges nagy felületen - jaj!), első körben ezeket érzem felelősnek a viszhangzásért, arra gondoltam, hogy feldobok pár szőbyeget a falra (itt a fúrás megint főzi a fejem), ilyesmikre gondoltam: [link]
Ennek van értelme? Sajnos az 50K-s megfelelő nyelő nem fog beleférni, csak ilyen trükkös megoldások maradnak.

(#81697) hétalvó válasza adodaniel (#81694) üzenetére


hétalvó
addikt

erre nincs aranyszabaly, neked kell erezni.

a melyekkel lehet baj, de mindenre van megoldas, inkabb tobb legyen szerintem.

https://drive.google.com/file/d/1PaO_rKpCcAc7h7-HJCCqz8rbWeJlRSDz/view?usp=drivesdk

(#81698) MasterMark válasza xerobyte (#81696) üzenetére


MasterMark
titán

Ez az ötlet többeteknek honnan jön, hogy TV mögé?
Esetleg a frontokat meg a szekrény mögé rakd.

Switch Tax

(#81699) adodaniel válasza hétalvó (#81697) üzenetére


adodaniel
őstag

Most zenénél többnek érzem a mélyeket, azért gondolkodtam, hogy esetleg állványos kellene-e előre. De akkor elvetem ezt az ötletet. :)

[ Szerkesztve ]

(#81700) xerobyte válasza MasterMark (#81698) üzenetére


xerobyte
aktív tag

Félreérthetően fogalmaztam, az állvány a TV mögött van, a center vonala, pedig a TV képernyőjével egy síkba kerül, az "emelő" segítségével, tehát nem mögötte van, hanem pont olyan, mintha "rajta" lenne.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.