Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-31 21:29:46

LOGOUT.hu

Házimozi haladó szinten
Ebben a topikban alsó-középkategória feletti rendszerekkel foglalkozunk, de bármilyen házimozival kapcsolatos kérdésre (ha tudunk) szívesen válaszolunk.
Ha nem vagy járatos a témában és kezdő szett vásárlásában kérsz segítséget, kérlek kérdésedet itt: Házimozi belépő szinten tedd fel.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#35007) gepeszgyerek


gepeszgyerek
csendes tag

Sziasztok!

Hasonló cipőben járok mint sokan mások itt a fórumon. Szeretném összerakni első házimozi rendszerem és ehhez kérném a segítségeteket. Nem vagyok whitefülü és a keret is max 150e erősitővel amivel tudom hogy nem lehet megváltani a világot, de egy jobb belépő rendszer remélem kijön belőle. A szoba kb 20 m2.

Adott 1 Panasonic TX-P42 S30 plazma televízió

A fórumot olvasva nagy tisztelőtök lettem, mert mindig nagyon precíz válaszokat és tanácsokat adtok mindenkinek.

Én a következőt gondoltam első nekifutásra:

1.Onkyo TX-SR313 + SKF-4800 + SKS-4800 5.0 , tetszik nagyon ez a rendszer és kiváncsi lennék, hogy milyen tapasztalataitok vannak vele?

2. A mediaban láttam 60e az eltax Idaho rendszert, elég robosztus darab, valakinek esetleg valamilyen tapasztalata van már vele, esetleg megérné e megvenni ?

3. Hangfalakból Eltax, TAGA, Onkyo, és használtan láttam sok Jamo, Koda és Wharfedale rendszereket ami szóba jöhet ebben az árfekbésben.

4. Erősitő ami szóba jöhet:
Pioneer VSX-422 a legolcsobb, de nem sok jót irtak eddig itt rá így lehet akkor itt megpróbálnák egy szintet lépni egy kis spórolással.
Pioneer VSX-821 vagy Denon AVR-1513 vagy Harman Kardon AVR 158 vagy Onkyo TX-SR313 ezek ugye mind 90e Ft-od árat képviselnek, a 4 közül melyik lenne a legjobb vétel 60%zene 40% film hallgatásánál?

Nagy segítség lenne, ha tudnátok adni néhány opciót a 150e keretből, ami szerintetek a legjobb lehet ennyi pénzből.
Előre is köszönöm.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.