Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Házimozi belépő szinten (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-09 14:43:01

LOGOUT.hu

Házimozi belépő szinten

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#54201) cigam válasza Ragadozó (#54196) üzenetére


cigam
félisten

Gyorsan töltsél ki egy lottót! :)
Egy Sony HBD TZ140 tönkrement, és a Denon vette át a helyét. Pontosan miért menne tönkre? Az erősítőre 6-16ohm van írva, a kis dobozok meg 8 ohmosak.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#54202) KoNZoLik@ válasza BBéci (#54197) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Igen tudom, mindkettő 800K volt amikor kijött, persze tudàsban a Denon többet tud, viszont mint írtam nekem a hangzàsa sokkal jobban tetszik a Pionak, de azt is írtam, hogy természetesen màsnak meg lehet a Denon jön be, nem vagyunk egyformák,ennyi😁

Tamoo-igen így van,ízlés kérdése👍

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#54203) BBéci válasza cigam (#54201) üzenetére


BBéci
titán

Nem az impedancia miatt mehet tönkre, arról szó sem volt.
Azoknak az apró dobozkáknak a terhelhetősége messze alacsonyabb, mint amit egy tisztességes házimozi erősítő kiad magából. Ha valamelyik lengőtekercs zárlatos lesz, az árthat az erősítőnek.

(#54202) EdwardKelley
Volt nálam néhány SC-LX még az Onkyo házasság előtti időből, a legkisebb kivételével mindegyiknek tetszett a hangja. Gondolkoztam egy 80-as szériájú beszerzésén, két éve 220-250000 körül kínáltak olyanokat, de elvetettem az ötletet. Nem szeretnék D osztályút.

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#54204) cigam válasza BBéci (#54203) üzenetére


cigam
félisten

Jaa... Szobahangerőn nem valószínű, hogy letérdel. Ha meg mégis, hát leteszteli a rövidzár védelmet ;)

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#54205) BBéci válasza cigam (#54204) üzenetére


BBéci
titán

Úgy legyen!

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#54206) Beni2360 válasza #09634560 (#54181) üzenetére


Beni2360
félisten

Jogos.
RX-V685-sel barátkozok. 184 300 Ft-t

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#54207) gab1ka válasza BBéci (#54198) üzenetére


gab1ka
aktív tag

Tiszteletben tartom a véleményed és reagálnék is, de elültnek tekintve nem szeretnék ezen tovább rugózni, illetve a második bekezdésedet nagyon korrektnek gondolom és remélem hogy többször is lesz rá még ilyen formában példa, kár hogy nem így indult.

(#54208) gyulazsolti


gyulazsolti
senior tag

Sziasztok!

Van egy DAV-DZ20 házimozi, Scart csatlakozással. [kép] [kép]
A televízió Samsung 43" J5500 , Ilyen csatlakozásokkal. [kép] [kép]
Hogyan tudom megoldani, hogy a NAS.ról lejétszott filmek hangja, a házimozin szólaljanak meg.
A DVD-t szépen lejátsza, és szól is 5.1-el ami olyan lemez, hogy van rajta, 5.1-es hang.
Milyen csatlakozó kell, és hogy kössem össze?
Most a scart a TV-hez kapott átalakítóval van bedugva. [kép]

(#54209) cigam válasza gyulazsolti (#54208) üzenetére


cigam
félisten

Sehogy. Le kell cserélned az erősítőt olyanra, aminek van digitális bemenete. Mivel a Tv-dnek optikai kimenete van, célszerű olyant választani aminek optikai bemenete is van.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#54210) Beni2360


Beni2360
félisten

Na akkor szeretnék tanácsot kérni melyik mellett tegyem le a voksot.
Onkyo TX-NR686 - vs - YAMAHA RX-V685 :R :R

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#54211) gyulazsolti válasza cigam (#54209) üzenetére


gyulazsolti
senior tag

Akkor ez csak annyiban házimozi, hogy DVD filmeket játszik le?
Meg van benne rádió.

(#54212) BBéci válasza Beni2360 (#54210) üzenetére


BBéci
titán

Ha a Denon hangzással elégedett voltál, akkor sürgősen felejtsd el azt az Onkyót!

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#54213) Beni2360 válasza BBéci (#54212) üzenetére


Beni2360
félisten

Én is ezen tipródok előtte Onkyo volt. :R
Zavart is az egész azért is adtam el.
Szerintem a xamahára adok 1 pontot.
Ui: Azért várnám az rx-v685 tulajok hsz-t. :R

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#54214) cigam válasza gyulazsolti (#54211) üzenetére


cigam
félisten

Igen, csak kimenet van rajta.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#54215) gyulazsolti válasza cigam (#54214) üzenetére


gyulazsolti
senior tag

Akkor ezért vágták hozzám a gyerekek. :)
Mivel nem nagyon értek hozzá.
Ilyesmiket kellene néznem? [link] [link] [link] [link] [link]

Mi a bánatért teszi ezt ez egy fórum témát, a spamba.

[ Szerkesztve ]

(#54216) gyulazsolti válasza gyulazsolti (#54215) üzenetére


gyulazsolti
senior tag

Kifogytam az időből.
Egyébként ebből gondoltam, hogy lehet. [kép]

(#54217) FerNandor válasza Beni2360 (#54213) üzenetére


FerNandor
őstag

[link] Denon

"A shark could swim faster than me, but I could probably run faster than a shark. So in a triathlon, it would all come down to who is the better cyclist."

(#54218) Beni2360 válasza FerNandor (#54217) üzenetére


Beni2360
félisten

Ez a link üres javítsd- :R

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#54219) FerNandor válasza Beni2360 (#54218) üzenetére


FerNandor
őstag

[link] :)

"A shark could swim faster than me, but I could probably run faster than a shark. So in a triathlon, it would all come down to who is the better cyclist."

(#54220) jambiyya válasza BBéci (#53999) üzenetére


jambiyya
őstag

Sajna egy HDMI van csak a lejátszómon. HDMI elosztónál mire figyeljek, esetleg van ajánlott típus? Köszi.

(#54221) Quqesz válasza gyulazsolti (#54216) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Ez a scarton átküldött stereo jelből épít térhangzást(dolby pro logic chippel), de ez nem 5.1, inkább dolby surround( ha bele van kódolva, akkor lesz térhangzás, ha nincs akkor a proci kreál vmit, ami nem a valóságot tükrözi, amit a filmel közvetíteni szerettek volna/felvettek). Ez nem lesz olyan hm élmény, mint amit szeretnél. A felsoroltak közül a yamaha és sony max. De a lejátszód nem tud Dolby digitalt, ezért max a tv DD/dts jelét tudod kivinni optikaival az AVR-re. Ez sajnos az alig létező ilyen tvműsorok nélkül semmit sem ér. Szóval kellene venned egy lejátszót is mellé(dvd v bluray v média box), amin van optikai kimenet és tudja a DD/dts is. Ami ennyit jelent a mostani cuccot cseréld le.
Bocsi a konyhanyelvért, nem minden szakkifejezésről van infóm.

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#54222) gyulazsolti válasza Quqesz (#54221) üzenetére


gyulazsolti
senior tag

Kaptam a gyerekektől, csak gondoltam hátha kilehet hozni belőle valami.
Ezek szerint nekik is ezért nem kellett.
Nincs TV előfizetés. Nas van és az azon lévő filmeket akartam jobb hangzással nézni.
Most a fejhallgató kimenetbe van dugva egy Technika 2.1 speakers, ezt akartam fejleszteni.
Akkor a lejátszó kuka, viszont a 6 hangfal jó.
Tehát, ha megveszem a Yamah, vagy Sony erősítőt, és rácsatlakoztatom a 6 hangfalat, akkor hangzás terén mindenképp előrébb lépek?

Csak itt a Sonynál a digitálnál videót ír az nem gond? [kép]

[ Szerkesztve ]

(#54223) Quqesz válasza gyulazsolti (#54222) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Sztem igen. Kezdő lépésnek jó lesz pl a Yamaha, aztán ha akarod fejlesztheted(újabb hangfal,avr). Azért ha igazi mozi hangzást akarsz, akkor majd idővel gondolkozz a hangfal cseréken is.
Tehát a tv-ből kiviszed az optikain a jelet az avr-re, ami a hálózatra csatlakoztatott nash-ról már kap 5.1-et a tv-n keresztül vagy akár pendrive hdd csatlakoztatásról(tv usb-be dugva).

A digitális jelet optikaival vagy koaxal lehet átvinni, ez a 2 csatlakozó van ott. Az Optikai hangot a video2 bemeneten, a koaxot a dvd bemeneten tudod hallgatni(van dvd, video1, video2, cd,stb....bemenet)

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#54224) cigam válasza gyulazsolti (#54216) üzenetére


cigam
félisten

Ez elég fura megfogalmazás, és a 9. oldalon a jelirány egyértelműen kifelé mutat, és a csatlakozóra is out van írva. Egy gyors teszt-el el lehet dönteni: Ha a funkció gombbal "TV"-re tudod kapcsolni, és nem szól semmi, akkor van esély.
Egy ilyesmi kábellel

Össze tudod dugni a konverter nélkül, és mivel nem csak a kimenő, hanem a bejövő jelek is ráköthetők, egy 3.5-es Jack - RCA mama adapterrel

A 2 hangbemenetet rákötheted az erősítőre. Persze ez csak sztereo lesz, de megszólalhat minden hangszórón, ha tényleg úgy működik ahogy a Manuel írja.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#54225) gyulazsolti válasza cigam (#54224) üzenetére


gyulazsolti
senior tag

Ha a TV-re kapcsolom nem szól semmi.
A felső képen azt a sok rca csatlakozót hova kellene dugnom?
Az erősítőn csak scart csatlakozó van. [kép]

Quqesz
"Az Optikai hangot a video2 bemeneten"
Ezt egy konverterrel tudom megoldani? [link]

Hiába, nem értek hozzá, azért kérdezek ennyit.

[ Szerkesztve ]

(#54226) cigam válasza cigam (#54224) üzenetére


cigam
félisten

Ezért megy az erősítődbe a scart. A TV-be meg az RCA-k mennek, oda, ahova most ezek vannak bedugva. A kábel másik végén a sárgák a videó csatlakozók, csak az egyik bemenet, a másik kimenet. A kimenetet a TV videó bemenetébe dugod (ahova eddig az adapter volt dugva).
A piros/fehér csatlakozók a hangot viszik. A kimenetek szintén a TV-be mennek, ahova eddig az adapter hang csatlakozói voltak bedugva.
Ha mindent jól csináltál, a TV-n lesz kép is hang is, ahogy eddig.
Szabadon marad 3 csatlakozó. A sárga videó értelemszerűen kiesik, azt nem dugjuk sehova. A TV fejhallgató csatlakozójába dugott adapteren át a piros/fehér RCA-kat is összekötöd. (előtte azért csekkold egy fülessel, hogy tényleg szól-e) Ez fogja az erősítőbe vinni a TV hangját.

[ Szerkesztve ]

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#54227) gyulazsolti válasza cigam (#54226) üzenetére


gyulazsolti
senior tag

Na ezt értem.
Hirtelen, ilyen kábelek vannak itthon. [kép] De ezek nem lesznek jók.

(#54228) Quqesz válasza gyulazsolti (#54225) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Nem kell konverter hozzá. Az AVR-en a Video2 bemeneti csatornát kapcsolod és ennyi. Nem ismerem az erősítő menüjét, de nálam pl be kell állítani, hogy optikai vagy koax aljzatot használjon.

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#54229) Beni2360 válasza FerNandor (#54219) üzenetére


Beni2360
félisten

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#54230) PeterD_81


PeterD_81
csendes tag

Sziasztok!
Némi tanácsra lenne szükségem a lenti helyzettel kapcsolatosan.
Adott egy XBOX ONE S, egy DENON AVR X 520BT és egy LG UHD 4K TV a PLA7450-es szériából.
Amikor az XBOX közvetlen HDMI-vel a TV-re van kötve 4K 60 hz HDR módban működik. Az XBOX menüben van egy rész a TV tulajdonságoknál a Dolby Vision kivételével minden zöld pipás. Tehát ez oké.
A gond akkor van, ha az erősítőt közbe iktatom. Tehát XBOX --> DENON erősítő --> TV.
Ebben az esetben, az XBOX a menüjében a beállításoknál nem érzékel, hogy 4K tv-nek küldi ki a jelet. 1080p-n áll és egyik pipa sincs benne az ellenőrző részben.
Ezt bonyolítom azzal, hogy ugye az erősítőn be van állítva, hogy a GAME HDMI-t engedje át a TV felé, ha ki van kapcsolva az erősítő. Ilyen esetben megint az van, hogy 4K TV-nek érzékeli az XBOX a TV-t, minden ellenőrző pipa zöld, kivéve a Dolby Visiont, de amint bekapcsolom az erősítőt minden 1080 p-re vált. Az erősítő menüben nem találtam olyan opciót, ahol bármit is lehetne állítani az átengedést leszámítva (de azt be is állítottam).
A HDMI kábel képes a 4K 60 hz re, mert, ha az erősítő ki van kapcsolva, akkor átengedi a jelet és az XBOX 4K 60hz HDR-nek érzékeli a TV-t. De amint bekapcsolom az erősítőt 1080p re vált a TV.
Az erősítő specifikációjában az van, hogy három HDMI bemeneten 4K képes.

Tudna valaki tanácsot adni? Előre is köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#54231) ada19 válasza PeterD_81 (#54230) üzenetére


ada19
senior tag

Amikor közbeiktatod az erősítőt, nyilván kell egy másik HDMI kábel is. Az is biztosan jó? Pont egy ilyen esettel harcoltunk tegnap, de ott nem a 4k nem ment hanem a CEC - és ez a "plusz" kábel volt a hibás.

Mégsenem

(#54232) gab1ka válasza PeterD_81 (#54230) üzenetére


gab1ka
aktív tag

Nálam a nem ugyanilyen, de Denonon, a Video résznél a 4K Signal Format menüpontnál van egy Standard és Enchanced lehetőség, szerintem ezt próbáld meg hátha.

[ Szerkesztve ]

(#54233) jambiyya válasza PeterD_81 (#54230) üzenetére


jambiyya
őstag

Az én X1000-em is ezt csinálja. FullHD tévével tökéletes volt, 4K HDR tévével pedig megbolondul és/vagy fullHD-ra vált, pedig 4K-t átereszti elvileg. 60Hz, illetve HDR lehet a baja.

(#54234) PeterD_81 válasza ada19 (#54231) üzenetére


PeterD_81
csendes tag

Azért gondolom, hogy jó, mert ha az erősítő nincs bekapcsolva, akkor átengedi a jelet 4K 60hz HDR-ben. Tehát XBOX -- DENON - TV felállásban, ha nincs bekapcsolva az erősítő akkor 4K HDR 60hz, amint bekapcsolom, azonnal vált... Gondolom, ha a kábel lenne a szűk keresztmetszet, akkor át sem engedné a jelet...

(#54235) PeterD_81 válasza gab1ka (#54232) üzenetére


PeterD_81
csendes tag

Ezt én is olvastam külföldi fórumokban, a bökkenő az, hogy az én Denonomban nincs ilyen opció. Amikor belépek a video beállítások közzé, akkor azt látom hogy:
- HDMI Audio Out: AVR (ez választható)
- HDMI PassTrough: On (ez választható)
- Pass Source: Game (ez is választható)

Más beállítási / választási lehetőségem nincs.

(#54236) PeterD_81 válasza jambiyya (#54233) üzenetére


PeterD_81
csendes tag

Értem, és találtál rá valami megoldást? Azon kívül, hogy bontsam ketté az XBOX jelét egy HDMI splitter-rel. Mert a DENON leírásából nekem az jön le, hogy menni kéne neki...

4K Ultra HD/60 Hz Video Pass-through; HDCP 2.2

Azt meg eléggé furának találom, hogy átengedni átengedi a jelet, de ha be van kapcsolva akkor meg beleszól... Valahogy ezt kellene állítani, de a menüben nem találok ilyen opciót, a fenti válaszomban leírtam, hogy milyen lehetőségek vannak Video beállítások alatt.

[ Szerkesztve ]

(#54237) stifi82


stifi82
aktív tag

Vásároltam 1 yamaha rx v485 házi mozi erősítőt.
Vezetékkel van az upc connectboxal össze kötve.
És ha net rádiót hallgatok vagy serveren is van a laptopról jön a zene.
Megszakad a zene kiírja, hogy not contented zene csend bufferel és újra szól de a számítógépről ami jön a szám elejéről. Nagyon idegesítő már.
Milyen beállításnál van a hiba szerintetek? ( 1 évesen vettem itt az oldalon de az előző tulaj nem tapasztalt semmi ilyent)

[ Szerkesztve ]

(#54238) Beni2360 válasza PeterD_81 (#54236) üzenetére


Beni2360
félisten

Szerintem a bekapcsolásnál az AVR-re van bízva a felskálázás és azt nem tudja. Bekapcsolt állapotnál is Pass-through -ra kell állítani. és akkor csak simán átengedi a megkapott jelet. Nehéz megtalálni a beállítást keresgéljél.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#54239) BBéci válasza stifi82 (#54237) üzenetére


BBéci
titán

Mennyiben van jelentősége az UPC boxnak?
Mivel csatlakozik a szerver és a laptop? A netkapcsolat vezetékes?

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#54240) gab1ka válasza PeterD_81 (#54235) üzenetére


gab1ka
aktív tag

Érdekes egy probléma.Az xboxon az Advanced résznél nem is engedi bepipálni az "Allow 4k"-t ezek szerint?

(#54241) Beni2360 válasza BBéci (#54212) üzenetére


Beni2360
félisten

Na most beszéltem a bolttal és a Titanium színű van már és 175 E-t elvihetem a YAMAHA RX-V685-t. Ez azért már elfogadható ár?

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#54242) stifi82 válasza BBéci (#54239) üzenetére


stifi82
aktív tag

A laptop wifin. De a netradio is szakad annak meg meg semmi köze hozzá gondolom.

Beni2360
Pass- through-ot hol találom?

(#54243) stifi82 válasza stifi82 (#54242) üzenetére


stifi82
aktív tag

Bocs Beni2360
Ne haragudj azt nem is nekem írtad.

(#54244) stifi82


stifi82
aktív tag

Nem akarom elkiabálni de wifire tettem az erősítőt megy 10 perce eddig nem akad be a net radio antenák sincsenek fennt jelerősségre 80% mutat. Bízom benne így jó lesz.

(#54245) PeterD_81 válasza gab1ka (#54240) üzenetére


PeterD_81
csendes tag

De. Azt ki lehet pipálni.
De a felbontást nem tudom 4K UHD ra tenni. Illetve tv details nál ami 60 hz az nincs pipálva.

(#54246) gab1ka válasza PeterD_81 (#54245) üzenetére


gab1ka
aktív tag

Sajnos nincs igazi ötletem, nekem ps4pro-m van, az xbox menüjét egy gyors yt rákeresésnél láttam és az alapján próbáltam rámutogatni.Talán más tudni fogja mi a helyzet, valami korlátot az erősítő iktat be ez ugye elég egyértelmű.Talán utolsó tippként a tvn a HDMI CEC-et (Simplink) megpróbálnám kikapcsolni ha esetleg be van, elképzelhető hogy valamilyen eszközkommunikálós glitch miatt (AVR-TV) az xbox a teljes láncban érzékel hibát és kap vissza olyan választ ami alapján nem engedi a 4k hdrt stb..Egy kattintás, hátha..

Szerk.: Illetve győződj meg róla hogy esetleg másik, de ugyanúgy egészen biztosan 4k képes bemenetnél is fennáll e a gond.

[ Szerkesztve ]

(#54247) gab1ka válasza gab1ka (#54246) üzenetére


gab1ka
aktív tag

Kicsúsztam a szerkesztési időből:

Meg is volna a válasz jó eséllyel: [link]

Ha nem akarod végigolvasni akkor a kivonat lényege, hogy valóban a GAME feliratú bemenet helyett egyszerűen csak tedd át egy másik bemenetre (media player) az XBOX-ot.A linkelt fórumon a kérdezőnél ez oldotta meg ugyanezt a problémát.

(#54248) PeterD_81 válasza gab1ka (#54247) üzenetére


PeterD_81
csendes tag

Kipróbáltam. A blu ray bemeneten is ugyan ez. Nagyon köszönö, hogy foglalkoztál a kérdéssel. Infót gyűjtöttél nekem. De sajnos nem okés még mindig. Egyenlőre elengedtem a kérdést. Majd későbbiekben visszatérek rá. Kösz még egyszer.

(#54249) Beni2360 válasza PeterD_81 (#54235) üzenetére


Beni2360
félisten

Küldök egy magyar használatit igaz nagyobb gépre de lehet, hogy segítségedre lesz.
A videó módnál az i/p skálázónál kutakodjál azt kell kikapcsolni ha van ez az opció.
162 oldal.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#54250) PeterD_81 válasza Beni2360 (#54249) üzenetére


PeterD_81
csendes tag

Köszönöm.
Megvan az 520bt magyar használati útmutató. Átnéztem. Csak azok a beállítási módok vannak, amiket írtam korábban.
Az 520bt nek ez a video menüje

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Házimozi belépő szinten (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.