Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Házimozi belépő szinten (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-09 14:43:01

LOGOUT.hu

Házimozi belépő szinten

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#54051) #98221312


#98221312
törölt tag

Sokáig használtam a szóban forgó X4000-et.
Tényleg jó vas, de szerintem egy kicsit túl van értékelve.
A Marantz SR 7007 szerintem jobb minden téren, és ha nem tévedek egy árban futottak ki!? :U

Talán annyi hátránya van a 4000-el szemben, hogy a Denon már MultXt 32 kalibrációs szoftvert használ.

[ Szerkesztve ]

(#54052) BBéci válasza sapex (#54034) üzenetére


BBéci
titán

Az egy fokkal jobb, de ha SVS szubládám lenne, minimum azonos nevű kábelt választanék hozzá. Bőven megéri az árát.

(#54041) Tamoo
Az AVR-4308 újkori ára 2800 euró volt, ahhoz kell viszonyítani: kerekítve 980000 Ft! A mai Marantz SR-8012 szintje, erőben és hangminőségben is.

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#54053) BBéci válasza csabili74 (#54050) üzenetére


BBéci
titán

A természetes hangzás jogos elvárás és konkrét tartalom áll mögötte. A "szépen szóljon" már szubjektív.
Bizonyára nehezen fogod elfogadni azt a tényt, hogy egy 100-150000 forintos házimozi erősítő hangjára sok mindent lehet mondani, de azt semmiképpen, hogy természetes. Ahhoz legalább a háromszorosát kell kifizetni.
Ráadásul a Bluetooth annyit ront az eredeti jel hangján, hogy sokak számára, én közéjük tartozom, egyszerűen elviselhetetlen. Az aptX/aptX HD kodekesek már lényegesen jobban szólnak.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#54054) gab1ka válasza BBéci (#54052) üzenetére


gab1ka
aktív tag

Én ezt azért kicsit pontosítanám 700e Ft-ra:)

(#54055) Tamoo válasza BBéci (#54052) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Én csak azt az árat írtam mindkettőnél amit hazai webshopban láttam.

(#54056) #09634560 válasza csabili74 (#54050) üzenetére


#09634560
törölt tag

Létezik BT-képes sztereó erősirő is 100 környékén, Yamaha is, és denon avagy marantz onkyo is.. és sok másszolgáltatásuk is van pl hdmi, hálózatképesség. Gogle és ez a topik segiteni fog.

(#54057) Flowtation válasza BBéci (#54053) üzenetére


Flowtation
őstag

egész korrekt válasz, javulsz. ;]

Keresek: D-link covr-1102 2 pack routert.

(#54058) BBéci válasza gab1ka (#54054) üzenetére


BBéci
titán

A 2800 euró szerinted 700000 Ft? Nem számolhatunk 250 forintos euróval, amikor a mai új erősítőkhöz viszonyítunk!

(#54055) Tamoo
Azokat összehasonlítani nem érdemes, nem kapunk használható eredményt.
2001-ben a Denon legdrágább AVR-je, zászlóshajója volt a 3802, legalábbis Európában. USA-ban az európai AVC csúcsmodellt árulták receiverként.
Az AVR-3802 ára 1300 euró volt, itthon 340000 forintba került. Ebben az esetben egyik ár sem tekinthető reális viszonyítási alapnak egy ma kaphatóval szemben.

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#54059) gab1ka válasza BBéci (#54058) üzenetére


gab1ka
aktív tag

Én máshogy gondolom ezt, de már bánom a beírást és kicsúsztam az időből hogy törölni tudjam a kommentem, mert pont nem is érdekel annyira a kifejtése.

(#54060) LakiTomi válasza csabili74 (#54050) üzenetére


LakiTomi
tag

Volt olyan Yamahám. Belépő szint egyik legzeneibb AVR-je újonnan. Azokhoz a Diamondokhoz jó lesz. Én szerettem. 10-15 m2-es szobáig megfelelel. Később egy mélynyomóval kiegészíted, így levéve a frontokról a terhelést. :)

Az anyagi javak egyszer mind eltűnnek, megsemmisülnek. A végén csak az érzések és a szeretet marad.

(#54061) BBéci válasza gab1ka (#54059) üzenetére


BBéci
titán

Ha 250-nem számolod az eurót, akkor az átlagfizetések változását is vedd figyelembe. Akkoriban a fele sem volt a mostaninak.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#54062) kokosmith


kokosmith
tag

Sziasztok!

Segítsetek kérlek az 5.1-es rendszerem megfelelő beállításában. Adott egy HECO Victa Prime 702 front pár, Victa Prime 102 center, Victa Prime 202 surround pár és HECO Phalanx 202 SUB-ot tartalmazó 5.1 szett. Jelenleg egy Onkyo TX-NR636-al hajtom őket. 80%-ban házimozi, 20%-ban zenére használom őket. Hogyan érdemes beállítani a vágási frekvenciákat az erősítőben? Jelenleg a SUB-on teljesen ki van tekerve a vágási frekvencia (150Hz), a fázis pedig 0 fok. A center és a SUB távolsága kb 40cm, a center és a SUB nézőponttól való távolsága kb 3 méter. Az erősítő jelenlegi beállításai: a frontok BI-AMP vannak hajtva, a SUB vágási frekvenciája 120Hz, és a front, center és surround 120Hz-re van állítva. Jó ez a beállítás így, vagy kell esetleg, hogy úgy legyen beállítva, hogy bizonyos frekvencia mondjuk a mélyen és frontokon is engedélyezve van?

Illetve gondolkozom az erősítő és első körben a frontok cseréjén is a következő hónapokban. Amivel elsőre szimpatizálnék, egy Onkyo TX-NR696 AVR, frontokból pedig HECO Music Style 900 frontok. Nyomon követem 2-3 hete a fórum történéseit, és sorra azt látom, hogy Denon márkájú AVR-eket ajánlotok. Van bármi probléma esetleg az Onkyo AVR-ekkel, vagy egyszerűen nektek a Denon hangzása jobban bejött? Illetve tudtok-e véleményt mondani a HECO music style szériáról? Van, ami jobb választás lenne? Kinézetre pl a Dali Zensor eléggé tetszik, de meghallgatni egyelőre nem sikerült. Abszolút használtban gondolkozom, hogy magasabb szintből választhassak. Atmos későbbiekben szeretném kihasználni legalább 2 mennyezeti hangszoróval. Köszi előre is.

(#54063) BBéci válasza kokosmith (#54062) üzenetére


BBéci
titán

"front, center és surround 120Hz-re van állítva. Jó ez a beállítás így"
Nem, egyáltalán nem jó! Termetes állódobozokról mi értelme van levágni a 80-120 Hz közötti tartományt? Honnan vetted az ötletet?
A centersugárzó sem pici, arra is jó a 80 Hz, míg a háttérsugárzókra esetleg kicsivel magasabbat, 90-100 hertzet választhatsz, de lehet szintén 80.
Olvasd el a témához kapcsolódó anyagokat, amelyek linkjeit a jobb fölső részen találod!!

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#54064) Beni2360


Beni2360
félisten

Hát van egy szomorú hírem.
A villám csapott 2 éves DENON AVR-X 2400H nem tudják javítani nem tudnak panelt hozzá beszerezni. Nem adják vissza hanem megsemmisítik. Kíváncsi leszek mennyit adnak érte. :F
Mit tudtok helyette ajánlani.
Ez a PH hírdetett - Onkyo TX-NR686 150 E Ft-t :F

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#54065) #98221312 válasza Beni2360 (#54064) üzenetére


#98221312
törölt tag

Erősítőből annyi van használtpiacon mint a tenger!
150-ért már nagyon komoly vasakat tudsz venni, olyanokat amik köröket vernek a megboldogult 2400-ra!
[Pl]

[ Szerkesztve ]

(#54066) kokosmith válasza BBéci (#54063) üzenetére


kokosmith
tag

Elolvastam, de nem jutottam előre. Konkrétan minden egyes cikket, anyagot végigrágtam, beállítottam, kipróbáltam az Onkyo saját bemérő hangszórójával, az 40 Hz-re állította a frontokat és centert, 80 Hz-re a surroundout, mélynyomót 120 Hz-re. De valahogy a hangzás nem volt az igazi, mintha nem egységesen ütötte volna a mélyet a front és a mélynyomó. Próbáltam 80Hz-re állítani a front és centert, még úgy sem adta igazán. A mély a mostani beállítással tűnik tisztának, de mivel sehol nem láttam így javasolni, ezért kérek tőletek tanácsot.

Az általad megadott frekvenciák mellett is maradjon a mélynyomó vágása 120 Hz, vagy azt vegyem vissza 80 Hz-re? Köszi előre is!

[ Szerkesztve ]

(#54067) Beni2360 válasza #98221312 (#54065) üzenetére


Beni2360
félisten

Hol van az a tenger és kérhetek tippeket?
Az AVX nézegetem de nem nagyon vagyok képben. :U
Ezt már nézegettem volt is itt ajánlat. :R

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#54068) gab1ka válasza kokosmith (#54066) üzenetére


gab1ka
aktív tag

Az erősítő nem az ideális vagy elterjedt beállításokra törekszik, hanem a hangfal tudásához próbál igazodni.80Hz-t szoktak javasolni általában, ezért én is így tennék a helyedben.A sub pedig a 120Hz-en lesz jó. Nem lehetséges hogy az állítgatás közben "Bass" vagy "Subwoofer" (nem emlékszem pontosan) résznél a csak LFE helyett LFE+Main beállítást alkalmazol? Csak mert nem szükséges egyszerre ütnie, hanem egymást kiegészítve kéne dolgozniuk. Továbbá ha nem érzed jónak az integrálódást akkor megpróbálhatod a sub hátulján a phase kapcsolót átállítani.

(#54069) #98221312 válasza Beni2360 (#54067) üzenetére


#98221312
törölt tag

Csak az AVX-re, és a Hardverapróra naponta raknak fel!

Konkrétan mik az igények??

(#54070) Beni2360 válasza #98221312 (#54069) üzenetére


Beni2360
félisten

Csak mozi 4K HDR (DV) LG C8 OLED TV-hez.
Jól érthető beszéd hang lényeges.
A projektorom is ment a viharba még meg gondolom a pótlását. Na de az csak FHD.
És alul látod az 5.1 hangfalakat.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#54071) Május


Május
tag

Srácok,

Nagyon szépen köszönöm a temérdek segítséget és a türelmet.
Megszületett a döntés és már meg is sikerült vennem a szettet.

(#54072) LakiTomi válasza Május (#54071) üzenetére


LakiTomi
tag

Mi mellett döntöttél? Majd számolj be róla, hátha tudsz segíteni másoknak tapasztalataiddal, akik hasonló cipőben járnak. 😉

[ Szerkesztve ]

Az anyagi javak egyszer mind eltűnnek, megsemmisülnek. A végén csak az érzések és a szeretet marad.

(#54073) BBéci válasza kokosmith (#54066) üzenetére


BBéci
titán

Összefoglalom: erősítő menüjében minden egységesen 80 Hz, az LFE 120 Hz, a szubláda keresztváltója maximumra. Ennyire egyszerű. :K

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#54074) Május válasza LakiTomi (#54072) üzenetére


Május
tag

A végső döntés erre esett:

Dali Oberon 3 2db előre
Dali Oberon Vokal center
Dali Oberon 1 2db hátra
Dali SUB E-12 F
Denon AVR-X1600H 7.2 Dolby Atmos UHD

Tudom hogy páran nem tartják majd jó választásnak de nekem ezek voltak szimpik meg árban úgymond "megfelelőek"

(#54075) #98221312 válasza Beni2360 (#54070) üzenetére


#98221312
törölt tag

Mivel az 5.0 szetted értéke kb 250000, így ahoz nem szükséges használtan 150000-es erősítő.
Mivel kellenek a legújabb specifikációk, így azt mondanán, hogy újat vásárolj.

(#54076) gab1ka válasza Május (#54074) üzenetére


gab1ka
aktív tag

Szerintem nagyon jó, és talán mások számára még irigylésre is méltó szett ez, egy pillanatig se mentegetőzz, engem is érdekelne a sztori vége hogy majd milyennek találod :) .

(#54077) Beni2360 válasza #98221312 (#54075) üzenetére


Beni2360
félisten

Hát igen ezért vagyok gondba és gondoltam az Onkyo TX-NR686-ra. :F

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#54078) #09634560 válasza Május (#54074) üzenetére


#09634560
törölt tag

Oberon szettet mennyiért sikerült megszerezned? priviben is jhet ha nem publikus.

(#54079) LakiTomi válasza Május (#54074) üzenetére


LakiTomi
tag

Az jó kis szett. Oberonoknak nyugodt, részletező hangjuk van a maga kategóriájában, Denonhoz passzol. Neked feleljen meg elsősorban. Aztán idővel meglátod igényled-e egyes alkotóelemek cseréjét. Sok örömet hozzá. :K

Az anyagi javak egyszer mind eltűnnek, megsemmisülnek. A végén csak az érzések és a szeretet marad.

(#54080) Május válasza #09634560 (#54078) üzenetére


Május
tag

511.000 ft ért

(#54081) Május válasza gab1ka (#54076) üzenetére


Május
tag

Mindenféleképpen beszámolok nektek hiszen nagy szerepet játszottatok abban hogy összeálljon ez a dolog.
Meg lehet valakinek tudok majd hasznos infót is adni.

(#54082) BBéci válasza Május (#54074) üzenetére


BBéci
titán

Annak az erősítőnek a hangminőségével nem lehet mindent kihozni az OBERON-okból. Még a SPEKTOR-okhoz is karcsú az AVR-X1600H.
Legalább egy, de inkább két kategóriával magasabbra pozicionált erősítő illik azokhoz a DALI-khoz. Aki így állította össze a szettet, az vagy nem értett hozzá, vagy ki akart cseszni veled.

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#54083) Május válasza BBéci (#54082) üzenetére


Május
tag

Nem tudom BBeci de watt szempontjából szerintem elegendő lesz.
Egy jó pár helyről azt mondták hogy amire nekem kell az tudja, de lehet neked van igazad.

(#54084) Morris válasza Május (#54083) üzenetére


Morris
veterán

Nem a wattot kell nézni.
Én a helyedben megvettem volna itt ctraltdel erősítőjét. (x4300h)
Az már illik az oberonhoz.
Látod, pedig próbáltunk segíteni...

[ Szerkesztve ]

(#54085) Május válasza Morris (#54084) üzenetére


Május
tag

Azt tuti nem használtam volna ki...

(#54086) Május válasza BBéci (#54082) üzenetére


Május
tag

Ha nem a csatornánkénti wattot kell néznem akkor mit?

(#54087) Quqesz válasza Május (#54086) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Pl mekkora a tápja. Én azt is szoktam nézni, mert hiába a wattszám, ha nem tudja teljesíteni. (nálam 6x80w 8ohm-on, táp 610w). A komolyabb erősítőkben jobb dac is van, szebb a hangja.
Mondok egy 1xű példát: vettem a gyereknek egy mini hifi tornyot. Olcsóbb kategória és Samsung, de egy adat megfogott a többihez képest, az pedig a Cirrus Crystal dac. Meghallagatva sokkal szebben szólt, mint a kategóriája, pedig párat meghallgattam elötte.....

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#54088) BBéci válasza Május (#54086) üzenetére


BBéci
titán

Figyelmesebben kellene olvasnod!
Ezt írtam:
"Annak az erősítőnek a hangminőségével nem lehet mindent kihozni az OBERON-okból."
A nagyobb és drágább erősítők elsősorban nem wattokban, hanem hangminőségben nyújtanak többet. Csatornánként 10-20 watt pluszt csak nagyon gyakorlott fülekkel lehet meghallani.
Lehet, hogy tudja, amire neked kell, de a hangdobozokhoz baromira nem passzol. Ha netán egyszer meghallgatnád az OBERON-okat valami hozzájuk illő erősítővel, például az említett AVR-X4300H-val, leesne az állad, annyival jobb hangzást kapnál.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#54089) Május


Május
tag

Én elhiszem hogy szebben szól meg jobb de most ennyire futotta.
Majd ha úgy van akkor talán veszek egy klasszissal jobb erősítőt :)

(#54090) Quqesz válasza Május (#54089) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Használd és élvezd! :K

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#54091) Taki46 válasza Május (#54085) üzenetére


Taki46
tag

Szia!
Ne haragudj már, de mi az, hogy azt nem tudnád kihasználni???
Ha már klasszisokkal jobban muzsikál rajta a szett, (mint azon, amit végül is vásároltál) akkor már ki tudtad használni. Az erősítő legfőképp a hangzásrol szól, minden más csak másodlagos.Már megérte volna megvenni...Én a helyedben még gyűjtögettem volna egy kicsikét. Persze ahhoz türelem is kell :D
Egyébként nem szoktam hozzá szólni a dolgokhoz. De néha kiveri nálam a biztosítékot, ha valaki segítséget kér, de nem hallgat a tapasztaltabb fanokra.
Bocsi :D

[ Szerkesztve ]

(#54092) Quetz


Quetz
őstag

A minőségről jutott eszembe, kijött a Denon X4700 második ASR tesztje. Az elsőn oly borzasztóan leszerepelt a Denon, hogy még az ASR-t olvasó kereskedő is jelezte a vállaltnak, hogy itt valami gáz van. A cég mérnökei felvették a kapcsolatot a kereskedővel, és több hét alatt sikerült rájönniük a hiba okára, ez pedig az mérési rangsor:

Best AVR DAC Performance Measurements.png

Pontosabban workaround-t találtak, de tovább dolgoznak a végleges megoldáson.

(#54093) Dorian válasza Quetz (#54092) üzenetére


Dorian
félisten

Ezt nem èrtem. Most mitől lett hirtelen jò az eredmèny?

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#54094) schawo válasza Dorian (#54093) üzenetére


schawo
titán

For reasons that are unknown at this point but is being investigated by Denon engineering, when feeding only two channels to AVR but in 8 channel configuration, and the AVR is configured as just Left and Right speakers, the noise level goes up substantially and there is potential for clipping on maximum level signal. The former was responsible for lower performance across many measurements. The latter was responsible for unusually high distortion in multitone test.
Fortunately the fix was simple. I simply turned on all the speakers for 7.1 configuration while still continuing to feed the AVR the same way I was before. With all channels configured, the stereo audio data was no longer changed since no mapping was required and performance shot way up. Since vast majority of you are using AVRs with multiple channels enabled anyway, the issue that caused the problem should not be something you see.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#54095) sapex válasza Beni2360 (#54043) üzenetére


sapex
tag

Ez megnyugtató , mivel macerás lenne ha az avr-nek is mennie kellene minden egyes tv bekapcsolásánal (ami az erősítőn megy keresztül).
(Én is birtokában vagyok egy LG OLEDnek , de ezt csak mint második tv használjuk,ami viszont számomra is meglepő volt hogy mennyivel jobban szól a mint a Panasonic , a képminőséget illetően még mindig a Panasonic a nyerő ).

@Bbéci
Sajna a HDMI kábelek már úton vannak ,ezekkel fogom összekötni kezdetnek az egységeket aztán később majd váltok valami jobbra.
Melyik kábel ajánlott ár érték arányban HDMI / Sub kábel területén?

Az SVS12NSD hátulján lévő potiknak milyen tartományban kellene állniuk hogy szépen szólajanak meg a mély hangok , vagy erre nincs egyöntetű érték hanem bemeres (behangolas) alapján történik a beallitasuk?

[ Szerkesztve ]

(#54096) mpo válasza sapex (#54095) üzenetére


mpo
veterán

Premium High Speed HDMI kábel.
[link]

Ha érted, akkor már elavult.

(#54097) Morris válasza Taki46 (#54091) üzenetére


Morris
veterán

Így szokták.

Sokszor nem azt a választ kapják, amit hallani szeretnének.
Inkább önigazolást keresnek.
Aztán úgyis azt veszik, amit már kinézett korábban.
És végül megmagyarázza, hogy miért döntött "jól".

(#54098) #98221312 válasza Morris (#54097) üzenetére


#98221312
törölt tag

Azon az állásponton vagyok én is, hogy a nagyon belépő eszközöket nem érdemes megvenni.
Inkább használt állványos hangfal/sztereo erősítő stb..

Viszont azt is figyelembe kell venni, hogy a legtöbb embernek nincs igénye a hangzásra, és nem fog elmerülni a hobbi mély bugyraiba, panelozni, méregetni, kábelezni stb.
Egyszerűen néha ha ideje engedi megnéz egy filmet, zenét hallgat, és ennyi.

Arról nem beszélve, hogy egy komolyabb rendszert ki is kell szolgálni, és az nem a Netflix, nem az HBO GO, nem a 30000ft-os lejátszó lesz, amik ma a legnépszerűbb források. Ezekre teljesen felesleges belépőnél komolyabb rendszer, a tv adásokat, illetve a szinkronos hangsávokat hagyjuk inkább.

A bd lemez is azért haldoklik mert a rajta lévő technikai specifikációkat vajmi kevés ember tudja kihasználni.

[ Szerkesztve ]

(#54099) Tamoo válasza #98221312 (#54098) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Az a baj hogy sok kezdő az igényeivel sincs tisztában és azzal sem hogy mitől mit várhat. Amikor hallgatózni küldik meg a kifogásokat keresi.
Így voltam ezzel én is amikor megvettem a Pio VSX-420-at egy Pio bögreszettel. :DDD

(#54100) Morris válasza #98221312 (#54098) üzenetére


Morris
veterán

De akkor minek jön ide és miért kérdez?
Csak fölösleges idő pocsékolás.

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Házimozi belépő szinten (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.