Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Házimozi belépő szinten (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-09 14:43:01

LOGOUT.hu

Házimozi belépő szinten

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#53101) zsoika válasza mpo (#53100) üzenetére


zsoika
addikt

Régebben az 5.1 es SB-ok nem tudták kezelni az 5.1es hangsávolat (hátul is a sztereó frontok hangja szólt), ez mára változott?
Tudsz erről v.mit?

[ Szerkesztve ]

(#53102) mpo válasza zsoika (#53101) üzenetére


mpo
veterán

Semmit nem tudok a soundbarokról, mert soha nem keltette föl az érdeklődésem.
Materialista vagyok, nem idealista.

Ha érted, akkor már elavult.

(#53103) tothjani81


tothjani81
senior tag

Kajak mindenról megy itt sokszor a vita, és nem feltétlen idevaló de régebben engem felszólítottak, hogy ne itt kérdezzem ne ide írjam. Belépő szinten pont nem az a lényeg hogy melyik hangfal a legszélesebb spektrumú vagy melyik sub megy le 30 53002 kérdésemre persze senki nem válaszol ami belépő szintű kérdés. Lehet kellene belépő ami tényleg belépő ami középhaladó mint szerintem itt sokszor a téma és a haladó. Napok óta a basszus a téma. Van e ebbe sub hang meg társai. Legtöbb embert pont nem érdekli hogy sub hang e vagy sem. A sub tesz a zenére valakinek valakinek elvesz akinek túlzó a feszínezett hang. Voltam egy tagnál egy 4 millás csöves erősítővel tolta a sony egykori csúcs dobozával és ha kiejtettem volna sub szót a számon nála lehet kidob a lakásból. Van aki meg 2 subot használ zenére is. Lecseréltem a subot és jazz vagy country zenénél kikapcsolom mert nem kell. De ha halgatok egy kis Rag' n' Bone Mant ott bekapcsolom de nem feltétlen azért mert ott van sub tartomány hanem azért mert ennél a zenénél élvezetesebb ha basszusosabb. Ennyi

Ha tudsz segíts, ha tudok segítek de amihez nem értek nem szólok

(#53104) Tamoo válasza tothjani81 (#53002) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Nekem volt szubom ami csak 50perc "tétlenség" után kapcsolt le, lehet nem vártál eleget. Az automata bekapcsoló érzékenysége is eltérő típusonként, márkánként, nincs ebben semmi meglepő.

[ Szerkesztve ]

(#53105) hcs57 válasza Dorian (#53096) üzenetére


hcs57
őstag

Meg is tudod cáfolni egy másik mérési görbével?
Most harmadjára kérdezem, hol és mikor hallgattad a Dali Spektor 6 hangfalat? Ha a sejtésem igaz, hogy sehol, akkor miként adsz róla tapasztalat híján véleményt??

[ Szerkesztve ]

Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, melyik felét. forrás: mozaik.bloglap.hu

(#53106) tothjani81 válasza Tamoo (#53104) üzenetére


tothjani81
senior tag

Értem én de ezzel hogy hangosabbra kell venni, hogy bekapcsoljon lehet mit kezdeni. Elég bosszantó főleg este, hogy fel kell csavarni a sub miatt, hogy bekapcsoljon

Ha tudsz segíts, ha tudok segítek de amihez nem értek nem szólok

(#53107) Tamoo válasza tothjani81 (#53106) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

A szub hátulján lévő potit tekerd lentebb és az AVR-en a CH Levelnél az LFE szub jelszintjét növeld meg!

[ Szerkesztve ]

(#53108) Dorian válasza hcs57 (#53105) üzenetére


Dorian
félisten

Nem kell megcáfolnom. Ismétlem: Aki látott már valós mérés hangfalakról, annak egyből tiszta, hogy az általad megadott görbe nem lehet az.

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#53109) tothjani81 válasza Tamoo (#53107) üzenetére


tothjani81
senior tag

Rendbe köszönöm

Ha tudsz segíts, ha tudok segítek de amihez nem értek nem szólok

(#53110) hcs57 válasza Dorian (#53108) üzenetére


hcs57
őstag

Erre miért nem válaszolsz??
Most harmadjára kérdezem, hol és mikor hallgattad a Dali Spektor 6 hangfalat? Ha a sejtésem igaz, hogy sehol, akkor miként adsz róla tapasztalat híján véleményt??

Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, melyik felét. forrás: mozaik.bloglap.hu

(#53111) Tamoo válasza hcs57 (#53110) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Gondolom ott ahol Te megmérted! :)
Nem kell személyes sértésnek venni ha valaki leírja, hogy az a marketinggörbe távol van a valóságtól. Ettől még lehet jó doboz. Dorian is meg én is Dalit hallgattunk régebben. :)

[ Szerkesztve ]

(#53112) Dorian válasza hcs57 (#53110) üzenetére


Dorian
félisten

Nem hallgattam. És akkor mi van? Épp elég hasonló kategóriás és méretű hangfalat hallottam, amiből megfelelő következtetést lehet levonni, A Spector elődjével, a Dali Concepttel meg több évig éltem együtt, és mérve is volt.
Amúgy mi van, ha hallotta vki? Neked a füledbe mérőműszer van építve? ;]

Most ismétlem sokadjára: aki az általad betett görbét valósnak hiszi, annak fogalma sincs.

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#53113) Morris válasza Dorian (#53112) üzenetére


Morris
veterán

Bocsi, de még mindig ott tartunk, hogy "valósnak hiszi".
A hit a templomba való.
Bizonyíték nincs rá.
Ebben azért igaza van :U

Mi van, ha tényleg valós az a diagram?

[ Szerkesztve ]

(#53114) Tamoo válasza Morris (#53113) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Figyelj, ha úgy nézzük ... rátolva egy komoly DSP-t, illetve jó nagy skálával nagy simítással akár valós is lehet de a valóságot nem tükrözi. :) Így oké?
Plusz frekimenet mellé még beszédes lenne az így mért torzítás is.

[ Szerkesztve ]

(#53115) hcs57 válasza Tamoo (#53111) üzenetére


hcs57
őstag

Nem én mértem, a linket betettem, honnan való! [link]
Meg van a véleményem arról, hogy valaki nem hallgatta a hangfalat, de véleménye van róla..
akkor nekem is legyen véleményem más hangfalról úgy, hogy fingom sincs hogyan szól??

[ Szerkesztve ]

Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, melyik felét. forrás: mozaik.bloglap.hu

(#53116) Tamoo válasza hcs57 (#53115) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Persze, mindenkinek meglehet a véleménye mindenről. :D Ráadásul demokrációban még ki is lehet mondani többnyire. Bár manapság nem árt vigyázni mert bevisznek. :DDD
Egyébként senki nem mondta, hogy rossz a hangfalad, szerintem túlreagálod a dolgot.

[ Szerkesztve ]

(#53117) hcs57 válasza Tamoo (#53116) üzenetére


hcs57
őstag

https://prohardver.hu/tema/hazimozi_beleposzinten/hsz_53085-53085.html
https://prohardver.hu/tema/hazimozi_beleposzinten/hsz_53086-53086.html

[ Szerkesztve ]

Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, melyik felét. forrás: mozaik.bloglap.hu

(#53118) Tamoo válasza hcs57 (#53117) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Olvastam, de nem kellene mellre szívni. Gyártó 43Hz-et írt rá +/- 3dB-el, de a torzítást nem adta meg mellé, így azt nem tudjuk.
Szóval a mérés amit linkeltél bizonyára egy extra jól sikerült darabon történt, a gyártó meg egy a valóságtól rosszabb értéket adott meg. :D Úgy szokták...

[ Szerkesztve ]

(#53119) dumcsi7


dumcsi7
csendes újonc

Sziasztok!

Segítségre lenne szükségem.
Vásárolnék egy alap házimozi rendszert a Tv-hez , de nem tudom melyik legyen... :))
Az fő cél, hogy nem tudom összekötni a Tv-vel vezetékkel, elég béna nappali kialakítás miatt, így marad Bluetooth vagy wifi összeköttetés.

Ezek érdekelnének elsősorban, de ha valakinek van más véleménye, javaslata szívesen veszem.
Ár: max. 100-120 környéke.

(de ezek leírása sem egyértelmű legalábbis nálam, hogy mehet-e az egész vezeték nélkül)
SONY BDV-E6100 5.1-es Blu-ray házimozi rendszer
SONY BDV-E2100 5.1-es Blu-ray házimozi rendszer
Energy Sistem EN 427932 MultiRoom Duo vezeték nélküli hangfal /párCikkszám: 331400
LG LHB675 4.2 3D Blu-ray/DVD házimozi rendszer

Köszönöm előre is! :C

(#53120) xxxxxxxxx


xxxxxxxxx
tag

Sziasztok! Denon 3500as készüléken hol tudom elérni a pre out menüt mert sehogy nem találom. :U :U :F

(#53121) Dorian válasza Tamoo (#53118) üzenetére


Dorian
félisten

:D

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#53122) tothjani81 válasza dumcsi7 (#53119) üzenetére


tothjani81
senior tag

Szia. Szerintem a Sony és az Lg csak képes a vezeték nélküli kapcsolatra de nem a hangfalaira vonatkozik. Az Enery 2 db hanfal cak. Ami biztos ilyesmi mint amit keresel az pl a Jbl Bar valamelyik 5.1 változata. Ott a sub is meg a háttér is vezeték nélküli az tuti. És meglepően jól is szólnak hozzáteszem ebben a kategóriában és árszegmensben.

Ha tudsz segíts, ha tudok segítek de amihez nem értek nem szólok

(#53123) BBéci válasza Morris (#53113) üzenetére


BBéci
titán

"Mi van, ha tényleg valós az a diagram?"
Teljességgel kizárt!
A DALI mérnökei nem annyira ostobák, hogy egy ötödébe kerülő hangdoboznak jobb legyen a frekvencia-átvitele, mint az 1,3 milliósé.
Ettől függetlenül, az általam látott hangdoboz frekvencia grafikonok között egyetlen egy sem volt, ami annyira egyenletes lett volna, mint amiről vitatkozunk. Tényleg mókusvakítás, semmi több.

(#53115) hcs57
"akkor nekem is legyen véleményem más hangfalról úgy, hogy fingom sincs hogyan szól??"
Pontosan úgy alkottál véleményt egy ülés alá szánt aktív autós szubládáról.

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#53124) dumcsi7 válasza tothjani81 (#53122) üzenetére


dumcsi7
csendes újonc

Köszönöm a tippet, utánanézek.
Igen az a lényeg, hogy nem tudom összekötni a tv-vel a kábeleket és azért kellene valami ilyesmi megoldás.

(#53125) Morris válasza dumcsi7 (#53124) üzenetére


Morris
veterán

Mi az akadálya, hogy összekösd?

[ Szerkesztve ]

(#53126) hcs57 válasza BBéci (#53123) üzenetére


hcs57
őstag

A kérdező kitett egy táblázatot, hogy a specifikációk alaján melyiket látjuk jobbnak [link]
Én a Pio-t javasoltam, picit jobb paraméterekre hivatkozva (mivel erre kért fel).
S mit tettél te?
Egyik vacakabb, mint a másik, de miért nem az autóhifis topikban érdeklődsz? [link]
Egy valamirevaló mélysugárzónak a mágnese nehezebb, mint azok az aktív izék kompletten. Például azé, amit én használok, 8 kg, a láda 28 kg, pedig mindössze 28 literes.
Mit válaszolt nekem a kérdező?
Örülök, hogy ilyen korán szálltál be. Már megszoktam, hogy át kell verekedjem magam a topikokba égett emberekem, mielőtt jön valaki és objektív, segítőkész válasszal áll elő. :D
Egyébként egy nüansznyi pluszra van szükségem, amit ezek feltételezhetően épp megadnak. Köszönöm HCS, én is a Pioneer felé kezdtem húzni, és megerősítettél.

Ki segített a kérdezőnek érdemlegesen?

[ Szerkesztve ]

Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, melyik felét. forrás: mozaik.bloglap.hu

(#53127) Grawens válasza xxxxxxxxx (#53120) üzenetére


Grawens
senior tag

Amp Assign-en belül.

[ Szerkesztve ]

(#53128) BBéci válasza hcs57 (#53126) üzenetére


BBéci
titán

Egyértelműen félrevezetted.
Büntetést érdemelnél, amiért nulla tapasztalattal, nulla objektivitással válaszolni merészeltél!
Az említett paramétereket a kérdező is látta, nem vak, tud olvasni.

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#53129) gab1ka válasza BBéci (#53128) üzenetére


gab1ka
aktív tag

Neked volt a szóban forgó mélysugárzókkal kapcsolatban tapasztalatod? Ha igen és konkrétan a két terméket ismered, akkor is meredek és finoman szólva is "büntetést érdemlő" az a stílus amilyen formában közölted a szokásosan fellengzős lenézős kommented.Ha nem ismerted őket akkor egyáltalán miért szólsz az ilyenekhez hozzá? Ilyenkor te nem érdemled ugyanezt a büntetést?

Egy újabb téma ami valami moderátori intézkedésbe torkollik lassan, az egyik fél mindig ugyanaz.Komolyan nem gyanús ez?

(#53130) galaxys80


galaxys80
veterán

Olyan lehetséges, hogy egy erősítőn egyik napról a másikra 4-5 dB-el halkabb lett minden?
Nem állítottam semmit.
Nem tragédia , mert feljebb tekertem a hangerőt. Inkább kíváncsiság.

(#53131) gab1ka válasza galaxys80 (#53130) üzenetére


gab1ka
aktív tag

Lehetséges, ha elkövetted azt a bakit mint én.Nincs 15 perce hogy ugyanezt tapasztaltam.Meg voltam győződve róla hogy semmihez nem nyúltam, mégis kereken 5dB-el feljebb kellett tekernem a hangerőt.Aztán kiderült hogy nem figyeltem és az egér görgőjével valahogy lejjebb tekertem a Windows hangerejét :D

(#53132) hcs57 válasza BBéci (#53128) üzenetére


hcs57
őstag

Ó... na ne mondd már... te mit tettél? Segítettél a kérdezőnek? NEM!

[ Szerkesztve ]

Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, melyik felét. forrás: mozaik.bloglap.hu

(#53133) hcs57 válasza Tamoo (#53118) üzenetére


hcs57
őstag

Ha van hiteles mérésed a Spektor 6 -ról, akkor örömmel veszem.
Amíg ez nincs, addig semmi szükség az ilyen gunyoros megjegyzésre, csupán azért, hogy a fórum egyik tagját "védjed".

Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, melyik felét. forrás: mozaik.bloglap.hu

(#53134) Tamoo válasza hcs57 (#53133) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

A gyártó által megadott értékre támaszkodtam. Senki nem gúnyolódik a dobozodon, nem értem miért veszel mindent személyes sértésnek. Az általad belinkelt mérésen sem látom a hitelesítő pecsétet, de én ezt a témát elengedem, maradj meg abban a hitben amiben szeretnél.

[ Szerkesztve ]

(#53135) hcs57 válasza Tamoo (#53134) üzenetére


hcs57
őstag

Ezt te minek értenéd?
"Szóval a mérés amit linkeltél bizonyára egy extra jól sikerült darabon történt, a gyártó meg egy a valóságtól rosszabb értéket adott meg. :D Úgy szokták..."

Erre volt ez: [link]

[ Szerkesztve ]

Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, melyik felét. forrás: mozaik.bloglap.hu

(#53136) galaxys80 válasza gab1ka (#53131) üzenetére


galaxys80
veterán

Én csak Apple tv- t vagy sima TV adást nézek vele.
PC nincs a képbe.

De most komolyan érdekelne, hogy lehetséges-e ilyen. Mondom, semmi gond ezzel, mert feljebb tettem a hangerőt és kész. Csak a kíváncsiság hajt.
Bár szerintem most a normális. Az előző erősítőn is -30-35 dB-en tévéztem. A mostanin meg korábban -40 körül, mert olyan hangos volt.

(#53137) Tamoo válasza hcs57 (#53135) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Minek érteném? Ésszerű érvnek viccesnek szánt formában. Persze vágom, hogy nem nevetsz rajta mert vérig sértődtél a semmin. Nem értem miért húztad fel magad azon, hogy meg lett kérdőjelezve egy 100%-ig biztosan kamu vagy nevezzük kevésbé bántóan kozmetikázott mérési eredménynek. De már csak magamat ismétlem, ennek semmi értelme. A doboz hangjáról szó sem volt, nem hallottam soha, nem is írtam róla semmi bántót ahogy szerintem más sem.

[ Szerkesztve ]

(#53138) gab1ka válasza galaxys80 (#53136) üzenetére


gab1ka
aktív tag

Nem tudom sajnos, csak azért írtam, mert tényleg pont a kérdésed előtt pár perccel történt velem hasonló:)

(#53139) hcs57 válasza Tamoo (#53137) üzenetére


hcs57
őstag

Ezek szerint te sem ismered a Spektort, de a mérést nem fogadod el. Írtál az írójának, hogy ezt miként csinálta? Elolvastad, mit is írt? Nem, mert az it több személy szerint kamu. Szerintem az legalább egy vélemény, amit mérésekkel alátámasztott. Ilyen mérést nem csináltam, de a jelgenerátor által generált hangot néztem a mérőmikrofonnal, és meglepődtem, amit a mély hangoknál láttam.
Ti ezt , pontosabban semmit sem tettetek. OK, de akkor nem kell állítani semmit róla.

Én ezt hallgatom több mint két éve, talán el tudom dönteni, hogy miként szól. Azt viszont több mint 63 év tapasztalatával és felsőfokú műszaki végzettséggel nem veszem viccesnek, ha valaki "tudatlanul" (mert nem is hallotta) kioktat.

Ez itt sajnos napi szinten megy, a moderátor még társul is hozzá cinkosan.

A másik "szakértő" az helyett, hogy érdemben segítene, lenézi az egyszerű halandót, le "lepkefingozza", s csak az jó, ami neki van, nem tudja elfogadni, hogy másoknak szerényebb az igényük.

Ebből kifolyólag ide már nem is mernek sokan kérdezni, hanem többünket privát kérdeznek.

Milyen fórum ez?? Ki kit segít? Vagy kérdezzem másként? Ki kit gúnyol?

Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, melyik felét. forrás: mozaik.bloglap.hu

(#53140) dumcsi7 válasza Morris (#53125) üzenetére


dumcsi7
csendes újonc

Igazából nem szeretném látni a kábeleket, a falba meg nem szeretném bevésni....

(#53141) tothjani81 válasza hcs57 (#53139) üzenetére


tothjani81
senior tag

Na igen. Sokszor sajnos en is tapsztalom hogy bohózat ami itt megy. Kezdő vagyok nincs tapasztalatom és ha segítséget kérek többször kioktatás, lenézés van belőle. Lentebb már írtam is nem belepő fórum ez. Belépő kérdések válaszok nincsennek. Aki kevés pénzből akar valami kisebb vagy alap rendszert azzal senki kb nem nagyon foglalkozik. Én is írtam msr privát kérdést elkerülve az oktató szöbeget. De néha jót röhögök egyesek rekcióin.

Ha tudsz segíts, ha tudok segítek de amihez nem értek nem szólok

(#53142) tothjani81 válasza dumcsi7 (#53140) üzenetére


tothjani81
senior tag

A vésésen kívül van más megoldás. Bár eltünteti a vezetéket de felfelé segítségre van szükség. Kap majd pici festéket akkor jobb lesz
A kábelcsatorna nem drága, de ez parketta szegő sem. A szegőben van ahol nekem 6 szál vezeték megy.

[ Szerkesztve ]

Ha tudsz segíts, ha tudok segítek de amihez nem értek nem szólok

(#53143) Flowtation válasza tothjani81 (#53141) üzenetére


Flowtation
őstag

Sajnos pontosan ezt tapasztalom én is. Amikor először jöttem ide kérdéssel, az volt a válasz, hogy egy olyan sz@rt vétek megvenni, hangdobozok meg egyenesen katasztrofálisak.
Most legutóbb amit olvastam, hogy belépő erősítőn (még ha HM erősítő is) enyhén szólva is vicces jazz-t hallgatni, vagy az az örök kedvenc, hogy szinkronos filmhez teljesen felesleges HM rendszer, az ilyen és ehhez hasonló vélemények miatt mára nekem teljesen hiteltelen lett egy-egy vélemény. Abban is egyetértek gab1ka forumtarssal, hogy a stílus meg egyenesen bicskanyitogató. Nemhogy értékelhető válasz nem érkezik, hanem csak a megszokott, letorkoló megnyilvánulás. Egy topikgazdának ilyet egyáltalán nem lenne szabad megengednie magának.
A stílus maga az ember szokták mondani...

Ez egy belépő topik, de ezt jó páran nem veszik figyelembe ami nagy baj.

[ Szerkesztve ]

Keresek: D-link covr-1102 2 pack routert.

(#53144) sixpak válasza Flowtation (#53143) üzenetére


sixpak
nagyúr

Akiről beszéltek nem topikgazda...a többi igaz. :)

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#53145) Flowtation válasza sixpak (#53144) üzenetére


Flowtation
őstag

Igazad van, elnézést kérek a topikgazdától!

[ Szerkesztve ]

Keresek: D-link covr-1102 2 pack routert.

(#53146) dumcsi7 válasza tothjani81 (#53142) üzenetére


dumcsi7
csendes újonc

Szuper, köszi megpróbálom kivitelezni. :R

(#53147) Quqesz válasza dumcsi7 (#53146) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Kollegának igaza van, nagyon jó kábeleldugó dolgokat lehet már kapni, pl lamináltakhoz is(laminált színében szegély és kábelcsatornával). Nézz körbe, fogsz találni.

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#53148) galaxys80 válasza Flowtation (#53143) üzenetére


galaxys80
veterán

“Ez egy belépő topik, de ezt jó páran nem veszik figyelembe ami nagy baj”

Na ezzel teljesen egyetértek.

(#53149) Tamoo


Tamoo
MODERÁTOR

Csak szökőévente nézek be ide, nem tudom kinek mi a sérelme.
Gondoljátok a tapasztaltabbak lenézni meg beszólogatni járnak ide? Tévedtek. Vagy az önigazolást keresőknek helyeslően kellene bólogatni? Többünk elkövetett már egy rakás hibát amit itt is sokan szintén készülnek elkövetni. Erre felhívni a figyelmet nem sznobság.

Belépő topik ide vagy oda egy tapasztaltabb soha nem fog pl. belépőkategóriás AVR-t ajánlani. Én is egy bő 10éves erősítőt használok aminek a használtpiaci értéke kb. 100eFt (azért mert egy új ugyanilyen hangú nem fér bele a költségvetésembe). Ha ajánlok egy ilyet mit kapok? Áááá új kell, inkább megveszi a belépőkategóriát neki az elég (általában egy-két hónapig max, aztán vagy vesz egy használt jobbat vagy mélyebben zsebbe nyúl és egy új jobbat). Első erősítőmet én is így vettem, tehát értem mi van mögötte, de bólogatni nem tudok hozzá.

[ Szerkesztve ]

(#53150) mpo


mpo
veterán

A belépő topikhoz:
Amikor 2000-ben vettem egy új autót, az is leszólta akinek 20 éves roncsa volt és az is akinek kétszer olyan erős és új volt.
Ha Ferrarit vettem volna, azt is hallhattam volna, hogy ezeken az utakon itt ezt nem lehet kihasználini.
Nem hallottátok még, ha autókról volt szó, hogy franciát és olaszt azt ne?
Sokszor hallottam, hogy új autót sose vennék, mert ha kihozom a szalonból, már kecesebbet ér.
A fogorvos meg azt mondta, hogy használtat sose venne, mert már b@sztak a hátsó ülésen.
Sokszor olvastam a belépőben, a haladóban, hogy ennyi pénzért inkább egy jobb használt erősítőt, hangfalat kellene venni.
A hozzászólásokból egy idő után kijön egy jellemmrajz, a ti döntésetek kit olvastok el és kire hallgattok.
Egy valamit nem szabad: idegeskedni emiatt.
Ezt sok irodában láttam a falon:

Ha érted, akkor már elavult.

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Házimozi belépő szinten (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.