Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Házimozi belépő szinten (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-09 14:43:01

LOGOUT.hu

Házimozi belépő szinten

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#54501) ada19 válasza LakiTomi (#54500) üzenetére


ada19
senior tag

EU-n belülről jön, így nincs vám. Ha szerencséd van akkor német ÁFA-val kapod, nem a magyarral (nem mindegy hogyan és honnan veszed, pl. a nagy boltok, Amazon, mindig a cél-ország ÁFA-ját számolják vel).

Mégsenem

(#54502) schawo válasza LakiTomi (#54500) üzenetére


schawo
titán

ez már áfás ár

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#54503) I'am Dony válasza LakiTomi (#54500) üzenetére


I'am Dony
őstag

Mielőtt rendelsz írj neki egy emailt. Kerj kedvezmenyt ra mivel nagyobb tetel. Nekem mindig bejött ;)

(#54504) LakiTomi


LakiTomi
tag

Köszi az infót mindenkinek. :K

Az anyagi javak egyszer mind eltűnnek, megsemmisülnek. A végén csak az érzések és a szeretet marad.

(#54505) szabeska


szabeska
addikt

Lehet, hogy hülyeséget kérdezek, de direct módban is lekeveri rendesen a surroundok hangját az avr, ha 7.1-es filmet nézek 5.1-es rendszeren? Mert a direct ugye nem módosít semmit, de gondolom ezt azért elrendezi :F Azt tudom, hogy a 7.1 hangsáv visszafelé kompatibilis, de direct módban is "érvényes" ez?

UI: a Sony A.F.D. módját továbbra sem értem. Látszólag ugyanaz mint a direct... De akkor mi a különbség? Legszívesebben Denon 4400-at vettem volna, lassan ott tartok, hogy miért nem tettem... Persze az ára miatt.

F1

(#54506) mpo válasza szabeska (#54505) üzenetére


mpo
veterán

A Denonnál az info gomb megmutatja, mi a signal és melyik dobozok aktívak.

Ha érted, akkor már elavult.

(#54507) szabeska válasza mpo (#54506) üzenetére


szabeska
addikt

Kar, hogy sony-m van :DDD 7.1 teszt alapjan persze a hatsokon szolalnak meg az oldalso savok is, csak a lekeveres hogyanja erdekelt direct illetve nem direct modban :) Mindegy, ez a sony nem nekem valo, meg a pure direct sem mukodik rendesen :W

F1

(#54508) Buckey


Buckey
senior tag

Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne, hogy hogyan kell beállítani egy 5.1-es rendszert, hogy zenén is és filmeknél is jól szóljon, mert már teljesen elvesztettem a fonalat (pedig az előd [JBL SCS 178 5.1] szettet sikerült jól belőnöm). :W :O :U
Pedig van valamennyi tapasztalatom a hangrendszerek terén, de most megakadtam (vagy a rendszer nagy, vagy a szoba, kicsi, vagy az erősítő nem megfelelő vagy nem tudom). Ha zenén jól szól (5CH stereo) akkor filmen nem (5.1, dolby pro logic), ha filmen jó, akkor meg zenén siralmas.
Szóval a rendszer: [Magnat Monitor Supreme 2002] , [Magnat Monitor Supreme Center 252] , [Magnat Monitor Supreme 202] és [Magnat Monitor Supreme Sub 202A] , erősítő [Yamaha HTR-2067] a szoba 25 mm2.
A SUB-ot próbáltam szinte mindenhol, két helyen van jó helye, attól függ, hogy a front hangfalak Large-ra vagy Small-ra vannak állítva (próbáltam mindet Small-on illetve Large-n is). A SUB frekvenciáját próbáltam 80Hz és 120Hz között mindenhol, de hol kevés volt a mély (zene 5CH stereo), hol sok (5.1, dolby pro logic).

Minden ötletet szívesen fogadok, mert már negyedik hete cumizok, mint a torkosborz, és nem jutottam semmire.

Előre is köszönöm a segítséget! :R

(#54509) charlyl válasza LakiTomi (#54500) üzenetére


charlyl
csendes tag

Németországból csak szállítási költség lesz, EU-n belüli beszerzés :D

(#54510) zsoika válasza szabeska (#54505) üzenetére


zsoika
addikt

A.F.D. nél automatán felismeri a hangsávot....tehát sok.1 es hangsávnál a hátsók is szólnak.
Beméréskor melyiket EQ t választottad Full Flat, Engineer, Front Reference?

(#54511) Rp526 válasza Buckey (#54508) üzenetére


Rp526
aktív tag

Én ezekben bogarásztam rengeteget. Hátha neked is segítenek.
[link]
[link]
A fentiekből összejön az alap, aztán ez egy jó leírás még:
[link]

Én zenére csak a frontokat használom (pure direct), nekem nem tetszik ha minden hangfal szól.. + SUB sem. De ez persze egyéni preferencia.

[ Szerkesztve ]

(#54512) szabeska válasza zsoika (#54510) üzenetére


szabeska
addikt

Off-ra raktam ezt a beallitast. De ott tartok, hogy veszek egy Denon 4500/3600-at, vagy hasonlo arban valamit ami tud earc-ot, es ha benyomom a pure directet, akkor magatol kikapcsolja a subot es teljes frekit ad a frontoknak, ez a sonyn nem megy ugyanis, es idegesit...50-50 zene es film megy rola, visszavihetem 14 napon belul es hozhatok el mast, aminek nem kell a menujeben kotoraszni hogy zenet hallgassak avagy filmezzek :W Ugyanis a sony csak large frontokkal ad pure directet sub nelkul, small frontokkal nem :W Es szar folyton allitgatni a menuben small es large kozott. Inkabb fizetek tobbet egy ertelmesebb erositoert. Ugye a Denon automatikusan large-ra kapcsolja a frontokat es kilovi a subot, ha benyomom azt a franya pure direct gombot?? Valaki erositse meg pls. :R Mit vegyek a bronze 6 5.1 melle? 3600 is eleg lenne?

[ Szerkesztve ]

F1

(#54513) Morris válasza szabeska (#54512) üzenetére


Morris
veterán

Igen.
4500-t vedd!

(#54514) Buckey válasza Rp526 (#54511) üzenetére


Buckey
senior tag

:R Köszönöm, de ezeket már többször is elolvastam, szinte kívülről tudom már (mint az erősítő használati útmutatóját is).
Én is sztereóban hallgatnám, de akkor Large-ra kellene állítani a frontokat, ami nem az igazi, mert a menüben kell hozzá turkálni.
Még nyüglődöm vele egy hetet, és ha nem jön össze, lehet beszerzek egy komolyabb erösítőt.

[ Szerkesztve ]

(#54515) Rp526 válasza szabeska (#54512) üzenetére


Rp526
aktív tag

Van is egy eladó am 3 év magyar garival.. persze ha csak új kell, akk nem játszik.
[link]

(#54516) ada19 válasza Rp526 (#54515) üzenetére


ada19
senior tag

(#54517) szabeska válasza Rp526 (#54515) üzenetére


szabeska
addikt

Nagyon koszi, hasznalt sima :R Le is csapok ra, lattam is amikor keresgeltem.

F1

(#54518) chavezlee


chavezlee
csendes tag

Sziasztok!
Hosszú évek óta 5.1-es fejhallgatókat használok otthon a PC-hez, de szeretném távolabb vinni a hangszórókat a fülemtől (filmnézés mással is...). Bár ismeretlenként megyek bele az (új) technológiába, utána olvastam valamelyest. saját kútfőből a döntésem Yamaha RX-V385 (vagy 485?) erősítő és a szintén Yamaha 5.1-es hangfalszettjére (1 pár NS-F51, NS-P51 háttér pár/centersugárzó, és NF-SW050 mélysugárzó) esett. Még nem rendeltem meg a szettet (hátha valaki hozzáértő másra hívná fel a figyelmem?). A kérdésem annyi, hogy a videóvezérlő egyik hdmi kimenetét kell bekötnöm majd az erősítőbe? Optikai bemenetet, a hangkártyát (alaplapi egyenlőre, GA-H170-D3HP) nem kell bekötni? Amihez kellene bluray filmek és AAA kategóriás játékokhoz elsősorban, és természetesen zenéhez is.
Előre is köszi a segítségeteket, remélem jó fórumba írok.
Első nekifutásból vettem egy Genius SP-HF 1250B II sztereó asztali hangdobozt, 1-2 hétig azt mondtam róla, hogy xar, mire rájöttem, hogy "csak" sztereó, hiányoznak a háttérhangok és a középhangok, mint pl. emberi kommunikáció pedig gyenge minőségű volt. Sztereóra állítva elmegy kategória, de mégis máshoz szoktam, mint "csak" sztereó. És hát, próbáld meg egy olyan játékhoz beállítani, aminél vagy füles vagy home cinema beállítási lehetőséget ad. Nem nagyon profi cuccot keresek, de azért, van egy minimum szint. Esetleg meghallgatóm/olvasom más véleményét is.

Chavez

(#54519) LakiTomi válasza Buckey (#54508) üzenetére


LakiTomi
tag

Egyelőre az a hangfalszettem van. Az a Yamaha elég gyengécske hozzá, hogy normálisan megmozgassa a 4db 20cm-es basszushangszórót a frontokbam. Egy Onkyo 686/696 elmenne még hozzá. Régebben az a Yamahám volt, gyenge hozzá. A centernek én a Supreme 202-es használom, próbáld ki. Ég és föld a különbség. Sajnos nagyon gagyi az a center, ami a supreme sorozathoz van. Tudsz játszani az equalizer beállításokkal. Tedd be a kedvenc számod sztereóban és állítsd be a hangszínt a neked megfelelően. Valószínű egy "V" alakó görbét fogsz kapni, mivel az színesebb, "dinamikusabb" hangot imitál. A Supremek ígyis elég flat hangzásúak. Ezt megteheted a többi hangfalnál is, mindegyiket külön eq-zhatod. A beállításokat én smallon hagynám, vágást, 70, vagy 80 Hertzre, de kipróbálhatod Largon hagyva, 60 Hz-en vágva a szubot. Nagy hangerőnél ez nem jó, mert az AVR nem fogja bírni. Filmnél is jól fög jönni belépő szinten ez a loudnesses eq-zott hang, amit beállítasz, mivel a rendszer bár picit kevésbé részletgazdagon fog szólni, viszont színesebb lesz a hangkép, ami ''laikusnak'' jobban tetszhet. Kezdő szinted ezzel tudsz maximum játszani. A szubládán még a fáziskapcsolót kapcsolhatod másik állásba. Lehet jobb lesz a mélytartomány. Dióhéjban.

Az anyagi javak egyszer mind eltűnnek, megsemmisülnek. A végén csak az érzések és a szeretet marad.

(#54520) ada19 válasza chavezlee (#54518) üzenetére


ada19
senior tag

írd meg kérlek még a következőket, hogy a tapasztalt kollégák segíteni tudjanak:
-Mekkora szobáról van szó?
-Mekkora a keret?
-Használt is játszik?

Mégsenem

(#54521) chavezlee válasza ada19 (#54520) üzenetére


chavezlee
csendes tag

hát a szoba az 5x3m-es, azt nemtom, hogy ebből kb. 2x2-3x3 méteres területre kellene a hang irányítani a szoba egyik felére, ha lehet ilyent? keret nagyjából 300000Ft. használt dolgokban nem nagyon bízok meg, ahogy a túl óccó árakban sem. számítógép, képernyő az meg van. bár az is érdekelne, hogy dedikált hangkártya, nem alaplapi szükséges-e.

Chavez

(#54522) chavezlee válasza chavezlee (#54521) üzenetére


chavezlee
csendes tag

és még annyi, hogy 160x90cm-es a számítógép asztalom, 72cm magasan. gondolom majd a frontsugárzókat az asztal hossz két oldalára raknám, fordítsam majd kicsit felém őket? az asztal lapja miatt esetleg magasabbra/állványra kellene-e rakni a frontsugárzókat?

Chavez

(#54523) mpo válasza chavezlee (#54522) üzenetére


mpo
veterán

Mielőtt továbbgondolod a dolgot, olvasd el az összefoglalót ott felül.

Ha érted, akkor már elavult.

(#54524) szabeska


szabeska
addikt

Érkezik is a Denon 4500 :) Az Audyssey opciók közül miket érdemes használni? Vagy ha semmit, a távokat/hangerő szinteket azért használni fogja, attól függetlenül hogy az egyéb izéket off-ra rakom? Ebben a szériában ha jól tudom egyébként, már jól dolgozik az Audyssey, lehet rá hagyatkozni finomhangolás nélkül is akár? Persze a dobozok méretét small-ra rakom utána :DDD

[ Szerkesztve ]

F1

(#54525) Dorian válasza szabeska (#54524) üzenetére


Dorian
félisten

Mérd be vele, aztán a vágásokat állítsd be manuálisan.

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#54526) schawo válasza chavezlee (#54521) üzenetére


schawo
titán

Szerintem inkább itt [link]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#54527) LakiTomi válasza chavezlee (#54518) üzenetére


LakiTomi
tag

Cambridge audio SX70 center, SX60 front, SX50 háttér kb. 170 000 Ft, ehhez egy Onkyo 575-öt 170 000 Ft. Később szubot tetszés szerint. Igaz nem nagy frontokkal van (az az SX80 volna 200 000 Ftkörül), de egy szubbal később megtámogatva akkora szobába ezt venném újonnan. Yamaha szettnél nagyobb minőséget képvisel.

Az anyagi javak egyszer mind eltűnnek, megsemmisülnek. A végén csak az érzések és a szeretet marad.

(#54528) szabeska válasza Dorian (#54525) üzenetére


szabeska
addikt

Köszi. Még egy utolsó kérdés: bemérésnél, ha max 2-en nézzük a mozit, pakolgassam több pontra a mikrofont, vagy egy ponton is hagyhatom végig?

F1

(#54529) Dorian válasza szabeska (#54528) üzenetére


Dorian
félisten

Abban a térben pakolgasd, ami lefedi a kettőtök ülőhelyét. Persze így rosszabb lesz, mint egy pozícióra mérve, hiszen a befoglalt tér különböző akusztikai viszonyait átlagolja, de nem az lesz, h egyik helyen jó, a másikon meg rossz.
(Mondjuk a feleségemet egyáltalán nem érdekli a hangzás, így én csak a saját helyemen mérek.)

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#54530) szabeska válasza Dorian (#54529) üzenetére


szabeska
addikt

Így fogok tenni én is, mivel kedv függvényében barátnőm ül/fekszik/hasal/fejen áll filmezés közben :DDD

F1

(#54531) kgergo89 válasza Dorian (#54529) üzenetére


kgergo89
tag

FÉRFI!! :D :R

[ Szerkesztve ]

Csak a puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#54532) spiky03 válasza Dorian (#54529) üzenetére


spiky03
veterán

Nálunk is így van. :D

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#54533) Buckey válasza LakiTomi (#54519) üzenetére


Buckey
senior tag

:R
Nem tudom, hogy milyen egy erősebb erősítő, de ha a Yamaha a gyenge láncszem, akkor muszáj lesz lecserélni.
Az előbb beállítottam stereoban (2.0 Large, majd 2.1 Large-SUB, 2.1 Small-SUB), majd a két hátsóval (4.0 Large-Small, majd 4.0 Large-Large) és 4.1-ben (Front small-sorrund small-SUB 120 Hz) is. A centert kikapcsoltam, és így sokkal jobb a hangzás mind zenén, mind filmeknél. De azért még finomítani kell ám.
Ennyire gagyi lenne ez a center? :O Erre nem is gondoltam. :W
Mondjuk SUB nem is kellene, ha a frontok Large-n vannak. :DDD
Ha a center helyére (ahogy javasoltad) tennék egy Supreme 202-est, akkor biztos jobban szólna. Csak most egy darabot kellene vennem, de mindenhol párban árulják. :U Vagy veszek kettőt (egy párat), és az erősítőnek megfelelően bekötöm (sorosan/párhuzamosan). Mondjuk így át kellene rendeznem egy kicsit a dolgokat, de megoldanám.
Mondjuk erősítőből is akkora kellene(szélessége: 44 cm, magassága: 16,7 cm), mint ami kb. most van, mert ugyan oda menne vissza :F (szellőzése trükkösen van megoldva, és szekrénysort meg már nem cserélnék :( ).
Amit linkeltél Onkyo 686/696, túl magas (sajnos a magassági-szélességi korlát van). :(((
Ezek közül, nem tudom, melyik lenne a legjobb, ha már cserélnem kell? [Marantz NR1609] , [Denon AVR-S750H] , [Denon AVR-X2600H]

(#54534) BBéci válasza Buckey (#54533) üzenetére


BBéci
titán

Szubláda akkor is kötelező, ha a frontsugárzók másfél méter magas, mázsás darabok!

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#54535) Buckey válasza BBéci (#54534) üzenetére


Buckey
senior tag

Tudom, megy is. :K
Csak a centerrel vagyok még bajba. De úgy látszik, az EQ "csodákra" lesz képes, amíg nem lesz rendes "center" (ha nem sikerül rendesen beállítanom).

(#54536) Rp526 válasza szabeska (#54528) üzenetére


Rp526
aktív tag

Én most zongoráztam végig harmadjára a 3500-assal. Amint megérkezik gyáriztasd le, én factory resetet csináltam.. mivel a beméréskor lefagyott az egész. Rengetegen írták nemzetközi fórumon, hogy ez most denon betegség. Meglesz majd az onlline kézikönyvében, h kell factory reset. Ezután firmware update. Legtöbben ezeket írták, illetve, h ne végezzük el mind a 8 mérést. Viszont a több mérés mindenképp ajánlott, mert pontosabb lesz. Én 3-4 mérést végeztem (ezt írogatták..). Szintén fontos, hogy max 10 centiket tologasd a mikrofont ide-oda a középső pozitól, mert ez is képes megfagyasztani.. így is jártam. Ha egyéb kérdésed van beállítással, írhatsz privátban is nyugodtan.
Itt egy hosszabb leírás, ha az Audyssey-ről vmi érdekel (flat vs reference, vágási frekik.. stb):
[link]

(#54537) BBéci válasza Rp526 (#54536) üzenetére


BBéci
titán

Szerintem totál értelmetlen és felesleges 10 cm távolságokban mérni, minimum 30 kell.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#54538) Rp526 válasza BBéci (#54537) üzenetére


Rp526
aktív tag

Én is csak olvastam, h sokaknak emiatt fagyott le az egész processz feldolgozás.. de persze mindeki úgy csinálja ahogy akarja. Én örültem a végén, h legalább lefutott.. :D
De lehet rápróbálok majd, ha megint csinálni kell vmi bútor miatt.. lehet a firmware is megoldotta, lehet a kevesebb mint 8 pozi oldotta meg.. vagy ez.

[ Szerkesztve ]

(#54539) Tamoo válasza Rp526 (#54536) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Hát nem tudom. Én speciel csak egy helyen mérek. Egy szubom van, meg elég össze-vissza a szoba, így örülök ha egy helyen tudok jó hangot csinálni. Ha mondjuk végigmérném a kanapét 3-4 méréssel csak azt érném el hogy egyik helyen sem lenne igazán jó. Gondolod pontosabb lesz ha több helyen mérsz. :N Nem lesz. Utánmértem mindent egy és többpontos korrekcióval is, csak nem mentettem le, de igazolná a dolgot.

[ Szerkesztve ]

(#54540) szabeska válasza Rp526 (#54536) üzenetére


szabeska
addikt

Koszi, az ajanlast is, holnap itt lesz, eljatszom vele a hetvegen :R Kozben megjott a Bronze sw10 a Bronze szetthez, elkepeszto a kulonbseg a yamaha sw100-hoz kepest mar most, pedig az amcsi konyhas nappali es a nehany ures falfelulet is jelen van, es csak bedugtam a konnektorba kb :DDD

[ Szerkesztve ]

F1

(#54541) Rp526 válasza Tamoo (#54539) üzenetére


Rp526
aktív tag

Elhiszem Neked :R Én am is nagyon kicsiket mozdítottam csak, nagyrészt mindig ugyan onnan nézem.. kevesebb, mint fél méteren belül ülök általában.

(#54542) Quqesz válasza szabeska (#54540) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Nem ez volt az ugrálós sub?

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#54543) szabeska válasza Quqesz (#54542) üzenetére


szabeska
addikt

De igen, ha ugral, rateszek majd valamit :) Le van akciozva ez is, mint a Bronze 5.0, igy legalabb passzol a szetthez.

F1

(#54544) Quqesz válasza szabeska (#54543) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Az EA-ban tényleg bitang jó áron van! :Y

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#54545) embe válasza Rp526 (#54536) üzenetére


embe
nagyúr

Nekem az utóbbi időben volt 3 Denonom is. 2200, 2500, 4200. Nem fagytak le bemérés közben.
Illetve .. de. Amikor a 2500-ast virágbolti Audyssey MultEQ Editor app segítségével akartam beállítani. Akkor mindig. De ez ugye más történet. De ha app nélkül a távirányítóval állítottam, soha nem fagyott le.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#54546) Dorian válasza szabeska (#54540) üzenetére


Dorian
félisten

Szubhangok szempontjábòl az "üres falfelület" irreleváns

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#54547) szabeska válasza Dorian (#54546) üzenetére


szabeska
addikt

:R Akkor nem amiatt, hanem mas miatt, de nem duborgest, hanem melyeket hallok kb ugyanolyan szintre beallitott subbal ugyanoda teve :K Majd pakolaszom, mert nem tudom hol lesz meg jobb helye.

[ Szerkesztve ]

F1

(#54548) LakiTomi válasza Buckey (#54533) üzenetére


LakiTomi
tag

Ha ragaszkodsz a méretekhez, akkor ezek közül DENON X2600H-t választanám. Én hallottam mindkettőt szólni egy Magnat Shadow-val. Az Onkyo mozisabb, dögösebb, zenére meg picit a DENON jobb.

Én még bevállalnák egy Magnat Tempus 22 centert hozzá a mostani helyett, ami normálisabb hangszórókészlettel rendelkezik és már selyemdómmal van szerelve. Szerintem nagyon hasonló hangkarakterrel rendelkezhet, mint a többi Suprem-ed.

EQ belépő kategóriában teljesen rendben van. Klasszisokkal nőhet a kívánt hangélmény, ha a fülednek jobban tetsző hangképet állítasz be. Bár tény, hogy a frekvenciagörbe eltolódik mérésileg, mégis a fülünknek kedvesebb hang jóval több élményt kínál.

Zenére meghagynám a frontokat ''Small''-on egy 60 Hz-es vágással, filmre pedig 80 Hz-en. Subot mindenképp úgy állítanám, hogy amennyire lehet, belesimuljon a rendszerbe. Ne legyen túl dübörgő, de azért vegye le a frontokról a terhelést.

EQ-t állítanák egy ''presetet'' zenére, egyet filmekre, esetleg még egyet éjjszakai hallgatáshoz.

Nekem volt annó dupla Supreme 202 center megoldásom, úgy hogy az egyik 202-ből a magassugárzót kikötöttem, hogy ne interferáljon a másikkal. Párhuzamosan rákötve az AVR-re belépő kategóriában az egyik legjobb megoldás, ha nem áll rendelkezésünkre normális center. Persze óvatosan a párhuzamos bekötéssel, mert az ohmok feleződnek, de mint írtam a Tempus centere előrelépés volna mindenképp. Érdekességként egykor Így nézett nekem ki:

[Dupla Supreme 202 center] :D

[ Szerkesztve ]

Az anyagi javak egyszer mind eltűnnek, megsemmisülnek. A végén csak az érzések és a szeretet marad.

(#54549) Buckey válasza LakiTomi (#54548) üzenetére


Buckey
senior tag

A DENON X2600H még éppen elférne, úgyhogy ha váltok, akkor ez lesz a befutó.
Amúgy a Magnat Monitor Supreme 202-t én sorba kötöttem be (a magasak kifelé néznek) mert az erősítőm 6-16 ohmig jó. Lehet, rendelek is egy párat, mert így tényleg fényévekkel jobb. Mondjuk, a Tempus 22 is kb. ugyan olyan árban van, de ahogy itt (is) mondani szokták, nem egy család a kettő. Még ma eldöntöm, melyik legyen.
Majd, ha még mindig nem lesz jó, vagy olyan kedvem lesz, benevezek egy DENON X2600H-ra.

[ Szerkesztve ]

(#54550) sziszi-fuszi


sziszi-fuszi
senior tag

Sziasztok! Egy kis segítség kellene. Szükségem volna a DENON AVR-X2600H Magyar nyelvű használati utasítására. Vagy ha ez nincs megfelelő lenne az X1600H is. (Saját részre kellene!) Ha valaki tud, segítsen! Előre is köszi! (Amennyiben fénymásolni kell, vagy valami egyéb költséggel járna, természetesen azt állom!)

[ Szerkesztve ]

Mi alá kell írás?

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Házimozi belépő szinten (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.