Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Filmvilág (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:06:27

LOGOUT.hu

A kereshetőség érdekében a filmkritikát, ajánlót tartalmazó
hozzászólások #értékelés címkével vannak ellátva.
Bővebben erről és példa a keresésre.

A spoiler formázás használata kötelező spoileres tartalmaknál!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14851) FoxiestFox válasza abridabri (#14850) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Azt én is újra akarom nézni, határozottan király cucc :K

(#14852) ClayMore


ClayMore
aktív tag

na hol láthattuk őt?

elcan digitál távcső

Liverpool, Chelsea, Arsenal MEZEK ELADÓAK!!!...................http://hardverapro.hu/apro/angol_behozatalbol_mezek_eladoak_liverpool-chelsea/friss.html#msg5

(#14853) Jhonny06 válasza ClayMore (#14852) üzenetére


Jhonny06
veterán

:DDD

(#14854) TazLeacher válasza baluka26 (#14832) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Bödőcs nagyon messze van Kőhalmitól. Bödőcs pont olyan, mint a többiek, csak úgy tud humorizálni, ha közben másokat kifiguráz, parodizál, sérteget. Ami természetesen nem baj, hiszen ez is a humor egy formája, de ne hasonlítsuk már Kőhalmihoz, aki lényegében mindezek nélkül képes folyamatosan "ontani" magából a poénokat, a nélkül, hogy trágár/sértő/bántó lenne... ;)

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#14855) Jhonny06 válasza TazLeacher (#14854) üzenetére


Jhonny06
veterán

Bödőcs mérföldekkel intelligensebb kőhalminál, már ami a produkcióit illeti. És igen, kifejezetten jól tud esni egy jó poén végére a "bazmeg", nem von le az értékéből semmit (ahogy mások kifigurázása sem). Kőhalmi szerethető, meg minden, de szerintem sehol nincs hozzá képest. De kinek mi tetszik.

(#14856) ClayMore válasza Jhonny06 (#14853) üzenetére


ClayMore
aktív tag

Liverpool, Chelsea, Arsenal MEZEK ELADÓAK!!!...................http://hardverapro.hu/apro/angol_behozatalbol_mezek_eladoak_liverpool-chelsea/friss.html#msg5

(#14857) Jhonny06 válasza ClayMore (#14856) üzenetére


Jhonny06
veterán

majdnem ;]

(#14858) brownus válasza baluka26 (#14832) üzenetére


brownus
veterán

yep, kőhalmi és bödőcs. (itt egy cikk vele) , a többiek csak vakarózni tudnak mellettük...

ezek is magas szintűek?:D

[ Szerkesztve ]

(#14859) baluka26 válasza TazLeacher (#14854) üzenetére


baluka26
veterán

Ááá, nagyon nem szerintem. :N

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#14860) LOTR


LOTR
addikt

úgy néz ki, végre eljött az ideje, hogy elmenjek a Hobbit hfr vetítésére, ezt írja a jegyfoglaló:
3DNor+sze (Ez a jegyár tartalmazza a 3D szemüveg árát, amely 200Ft. 1) 1 970.00 Ft
3DNormal (Ezt a jegyet válassza, ha már rendelkezik nálunk vásárolt 3D szemüveggel.2) 1 770.00 Ft

tehát, ha jól értem, itt nem úgy megy, mint imax esetében, meg (régebben) corvin esetében, hogy adják és visszaveszik a szemüvegeket, hanem meg kell venni
a kérdésem az lenne, hogy van valami új feature ezekben a szemüvegekben, vagy mindenhol ugyan azt használják? mert korábbról kaptam egy ilyet valahol, aztán akkor nem veszek, csak hogy legyen nekem is
3d szemüveg, master image ltd, korea - erről van szó, vagy jó lehet ez is?
köszi

One Ring to rule them all

(#14861) Jhonny06 válasza LOTR (#14860) üzenetére


Jhonny06
veterán

Sima szemüveg kell, csak már egyre többet húznak le emiatt az emberről. Ha bármikor voltál már 3D vetítésen és van, akkor nem kell venni.

(#14863) koxx válasza Woo Woo (#14862) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Ilyet ne linkelj legyszives.

(#14864) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Forog a The Raid 2
Lassan ideje lenne pótolnom az első részt. :B

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#14865) Integra válasza gyuromoj (#14864) üzenetére


Integra
titán

jeeeeeee :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#14866) szpal17


szpal17
őstag

Looper - A jövő gyilkosa

Az értékelésekből jobb filmre számítottam. Az időutazás terén eddig felvázolt ,,szabályokat,, teljesen kidobja a szemétbe...ami még érdekes is lehetne, de nem az.
Bruce öreg...Gordon nem hasonlít rá...Jeff Daniels mint gonosz viccnek is rossz.

Voltak élvezhető jelenetek, de nem kerül be a nagy klasszikusok közé. Pedig a story akár azzá is tehette volna.

Nálam ez:
6,5/10

[ Szerkesztve ]

(#14867) blaca83 válasza szpal17 (#14866) üzenetére


blaca83
őstag

Én is ma néztem... a bemutatója alapján kicsit többet vártam. :B :U

Összességében nézhető, de 6,5-nél Én sem adtam volna többet. :R

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

(#14868) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Here Comes the Boom

Tipikusan az a film, ahol az első pár perc után tudni lehet a végét. Bevonuló zenéje jó volt, a végén pedig a kiscsajnak komoly volt a hangja. Végső ellenfélnek kemény tetkója volt. Salma Hayek akcentusa pedig bejövős.

7/10

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#14869) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Skyfall SPOILERES

Nagy reményekkel kezdtem hozzá és szerencsére nem kellett csalódnom. Számomra jobban tetszett mint a CR, pedig eddig az volt az etalon Craig Bond-jánál. J. Bardem szerintem nagyon jól játszotta a főgonoszt. Mindvégig előnyben volt, mindig kimért és higgadt volt. Az új "Q" kellemes csalódás volt, előzőt nem nagyon ismertem. (talán 1 vagy 2 Brosnan-es Bondot láttam) Tetszett a régi Aston Martin. Vége kicsit meglepett, de ideje volt már hogy "M" nyugdíjba menjen. Kíváncsian várom az új "M" debütálását. Moneypenny-re pedig valamelyik Brosnan Bond-ból emlékszek, de eddig nem hiányzott. Érdekel hogy mihez kezdenek majd vele.
Részemről jöhet a fennmaradó 2 Craig-es Bond és remélem utána egy arra érdemes/méltó utódot kap a franchise. (valahol olvastam hogy Craig, Pattinsont-t tartja tökéletes Bond-nak :W )
Volt pár rész ami más filmekből volt ismerős: motoros üldözés-Bourne Legacy, lakatlan sziget-Inception, metrós rész-Die Hard 3, végén a házas készülődés-Home Alone

8/10 (nagyon erős nyolcas, de nem kilences)

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#14870) madgie válasza gyuromoj (#14869) üzenetére


madgie
titán

Moneypenny az összes Bondban M titkárnője volt, ez most egy kis visszautalás volt az elődökre... ahogy az Aston Martin, meg Q is (ő is "mindennapos kellék" volt a Craig előtti Bondokban). Remélem a következő Bond filmben nem fog bájgúnárként Moneypenny-nek udvarolni Craig, ennyire nem kellenne nosztalgiázni. Talán kifogyott a lendület az új Bond filmekből? Egyébként nekem nem jött be annyira ez a rész, bár végsősoron rossz sem volt. Az összes Bond szvsz olyan popcornmúvi, amiből két hét múlva szinte semmire sem emlékszik az ember. (ezért raknak bele egybetűs neveket meg szép autókat? :D)

(#14871) ClayMore válasza madgie (#14870) üzenetére


ClayMore
aktív tag

nálam se több 7/10-nél

Liverpool, Chelsea, Arsenal MEZEK ELADÓAK!!!...................http://hardverapro.hu/apro/angol_behozatalbol_mezek_eladoak_liverpool-chelsea/friss.html#msg5

(#14872) #54715584


#54715584
törölt tag

El vagyunk kényeztetve: Skyfall, Silent Hill 2, Deadfall, The man with the iron fists, Argo...WoW :)

[ Szerkesztve ]

(#14873) #54715584


#54715584
törölt tag

Most nézem, hogy van 1966-os Django című film, és Franco Nero a főszereplő, aki szerepel az Django elszabadul-ban is :) Érdekes :)

(#14874) dokee78 válasza #54715584 (#14873) üzenetére


dokee78
félisten

Ne mondd hogy még nem láttad. :(
Top western!
A koporsó húzó Django :D

(#14875) horush válasza #54715584 (#14872) üzenetére


horush
addikt

Juj. A skyfall meg az argo érhet valamit, de a többihez nem fűznék túl nagy reményeket. :B

(#14876) #57919488 válasza #54715584 (#14873) üzenetére


#57919488
törölt tag

Az a rész ott az újban ezért lesz olyan érdekes :D

(#14877) BITBOYS válasza Integra (#14841) üzenetére


BITBOYS
addikt

Ez miez?:)

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#14878) bAtt001 válasza horush (#14875) üzenetére


bAtt001
addikt

deadfall nem olyan rossz, nemrég láttam nem kiemelkedő alkotás de egyszer simán nézhető. van benne hulk, 13as és még jax is :D

(#14879) baluka26


baluka26
veterán

Warm Bodies eddig nők körében egészen magas értékeléseket kapott, de férfiaktól is jelentősen jobbakat, mint twilight.
Még a végén tényleg nem baszták el az egész koncepciót, és megcsinálták viccesre. :D

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#14880) BITBOYS válasza baluka26 (#14879) üzenetére


BITBOYS
addikt

Én is megnéztem még régebben, tényleg egész jó film.

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#14881) bajnokpityu


bajnokpityu
félisten

Nemrég megnéztük a Szomorú Vasárnap c. filmet. Egy 1933as magyar világslágerről szól. Meg fajgyűlöletről, zene erejéről.

A zongoristát már többször megnéztük, főleg a zenék miatt. Egészen véletlenül szintén fajgyűlölet a másik témája.

Nem, nem vagyok érdekelt a témákban, de hirtelen eszembejutott ajánlani őket.

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#14883) ludsimon


ludsimon
veterán

Sziasztok!

Kellene nekem délutánra egy nem túl unalmas film, lehetőleg akció, horror, thriller, krimi is jöhet!

Nem szeretnék elaludni rajta. :)

Köszi!

undefined

(#14884) oriic válasza Jhonny06 (#14882) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Tippre félrenyomott a válasz gombnál... Mert tényleg nincs fennt sehol. :DDD

Live-Die-Respawn

(#14885) Integra


Integra
titán

skyfall már febr 18-tól sky store-ban elérhető lesz, ez jó, mert akkor hamarosan jön a bluray :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#14886) ludsimon


ludsimon
veterán

megnézem ezt a skyfallt. :)

undefined

(#14887) BITBOYS válasza Jhonny06 (#14882) üzenetére


BITBOYS
addikt

Igazad van, összekevertem a címeket.

(#14884) orichalcos: Ja, keveset szólok hozzá és akkor is rosszat :D

Amire én gondoltam abban faszik vetkőznek csajoknak :D

[ Szerkesztve ]

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#14888) littlelion21


littlelion21
addikt

Akárhogy is, de rohadtul sajnálom hogy nem jött össze :))

(#14890) Dani82


Dani82
senior tag

Hotel Transylvania

Nem nagyon csípem az animációs filmeket, de ez nagyon jó volt. Jókat röhögtem rajta, és meglepő módon nagyon jó volt a szinkron, eltalált szójátékok illetve a lefordított szám is nagyon jó lett a végén :)
8/10

(#14891) DelArco


DelArco
aktív tag

Silent Hill: Revelation 3D
A film hangulata az első részhez hasonló így nagyon tetszett. A történet nem jött be és talán még az első résznél is rosszabb. (mondjuk nem játszottam a játékkal lehet pont ez a történet)
Annyi biztos hogy nem a sztori miatt néztem sem ezt sem az első rész. Nagyon szuper ahogy Silent Hill-t megcsinálták azokat a diszleteket/helyszíneket/szörnyeket nézegettem volna még egy darabig.
Remélem lesz 3. rész bár nem tudom hogy tudnák folytatni ezek után.
Szerintem 7/10-et megér

Youth hides the key to salvation

(#14892) oriic válasza DelArco (#14891) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Több rész van a játékokból is. A film végén a Silent Hill Origins, és Silent Hill Downpour című játékokra volt utalás, szóval akárhogy folytathajták.

Igazából a 2. rész filmes verziójának örülnék a legjobban, de a 4. rész is jó volt...

Én úgy vagyok vele hogy az egyik legjobb játékadaptáció ez is meg az első rész is.

Live-Die-Respawn

(#14893) Pitterix


Pitterix
őstag

Szégyen-gyalázat, de filmet néztem a tévében, egészen pontosan:

Képlet

Már láttam annak idején is, de most vacsi közben végig bírtam nézni újra, csak az a rohadt sok reklám :Y
Egyszer még mindig nézhető.

6\10

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#14894) TazLeacher válasza oriic (#14892) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Én úgy vagyok vele hogy az egyik legjobb játékadaptáció ez is meg az első rész is.

Mi az, hogy az egyik legjobb? Az egyetlen, ami játékadaptációnak hívható. A többiben csak felhasználták a játékot arra, hogy eladják a filmet, rendszerint semmi köze a a játékhoz.

DelArco:
Jó olvasni, hogy valaki olyan, aki nem játszott a játékkal, élvezte a filmet és tetszett neki. Én az elsővel úgy vagyok, hogy szerintem nagyon király, de el nem tudom képzelni, hogy valakinek, aki nem játszott a játékkal, élvezhető...de ezek szerint igen. Annyira jól adja át a film a játék hangulatát, hogy az 10/10. Maga, mint film...hát...ott vannak hiányosságok, de ezt pont azért szeretem, mert azt kaptam, amit egy játékadaptációtól vártam: 1:1-ben a játék feelingjté. Ezt azóta sem tudták utánuk csinálni...

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#14895) #57919488 válasza TazLeacher (#14894) üzenetére


#57919488
törölt tag

Hát mondjuk a Hitman film érdekes lett volna, 1,5 órás sétálás meg öltözés, lopakodás majd csak 1-2 halál de az is véletlennek beállítva :DDD
Ööö, ez majdnem Hobbit filmre is igaz :DDD ;]

[ Szerkesztve ]

(#14896) oriic válasza #57919488 (#14895) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A Hitman filmet már ott elcseszték hogy dobták a klónozásos koncepciót. Pf...

(#14894) jer1cho

Most hogy mondod tényleg nem nagyon van jó játékadaptáció. Kaptár filmekből az első kettő jó volt, Uve Boll műveit meg hagyjuk. Láthattuk mit csinált a Far Cry-al, meg a Bloodrayne-el. :( :O

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#14897) #57919488 válasza oriic (#14896) üzenetére


#57919488
törölt tag

Valahol láttam egy Hitman élőszereplős trailert, talán az Absolution megjelenése miatt adták ki.
A lényeg, hogy az elég jó lett (csak rövid) :)

(#14898) diablo1984:
A játékban ez miatt is voltak megszámozva mert klónok voltak :K

[ Szerkesztve ]

(#14898) diablo1984 válasza oriic (#14896) üzenetére


diablo1984
veterán

mert a hitmanben a játékban klónozás volt? asszem a játékban is csak hasonlóak voltak a figurák, nem azonosak, nem? lehet én emlékszem rosszul.....

a kaptárnál már rég elvesztettem a fonalat, mert mila már megpurcan párszor, most nem tudom, hogy a 100millió klón egyike az aktív, vagy az eredeti, bár a történeteket tekintve ennek ugyan nincs szerepe, olyan, mintha a gyűrűk urát a jurassic parkkal együtt olvasnám, annyira összevissza a történet, meg egy meghal és utána még vigyorog a következőben, ez már mondhatni sz@r! ez az új része is teljesen értelmezhetetlen számomra, egy rakás sz@rsággal, látvány okés, de ilyen elven még kismillió+1 rész készíthető belőle, annyira érdekes, mint egy tál rakottas csigafing...... :W

[ Szerkesztve ]

(#14899) TazLeacher válasza #57919488 (#14895) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

A Hitman filmnek egy tökéletes átalakulóművész csendes bérgyilkos kellett volna, aki emberek személyiségét veszi fel és úgy végzi ki az áldozatait, hogy azok is csak akkor veszik észre, hogy halottak, amikor már temetik őket...e helyett...már akkor láttam, hogy el@szták, amikor a bemutatóban a két gépfegyverrel nyomul valami folyosón....szánalmas.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#14900) ígyvanferi válasza oriic (#14896) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Van Far Cry film? :Y Bár ha a Bloodrayne-nel van egy szinten, akkor inkább nem akarom látni.

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Filmvilág (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.