Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Filmvilág (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:06:27

LOGOUT.hu

A kereshetőség érdekében a filmkritikát, ajánlót tartalmazó
hozzászólások #értékelés címkével vannak ellátva.
Bővebben erről és példa a keresésre.

A spoiler formázás használata kötelező spoileres tartalmaknál!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#141201) mephi666 válasza FollowTheORI (#141200) üzenetére


mephi666
nagyúr

Üstökösként érkezett a földre, miatta haltak ki a dínók :D csak eddig pihent, viszont most buli van, felkel beszállni

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#141202) Yodamest válasza lemmy9 (#141199) üzenetére


Yodamest
addikt

Nekem bármi jó csak azzal ne jöjjenek (pedig ez a legvalószínűbb) hogy az orosz acél mennyire erős és az abból megépített dínó ellenáll mindennek. :DDD

(#141203) ígyvanferi válasza Yodamest (#141198) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Most ettől lehet le fogsz hidalni, de: minden főldi anyag az űrből jött.

(#141204) FollowTheORI válasza mephi666 (#141201) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Lehetne egy jó kis Transformers Dinobot crossover. :D

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#141205) gbors válasza lemmy9 (#141199) üzenetére


gbors
nagyúr

Naná! Kiterjesztik a strong interactiont az atomok közötti kapcsolatokra, és erősebb lesz, mint egy macska vajaskenyérrel a hátán :DDD

[ Szerkesztve ]

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#141206) oriic válasza Yodamest (#141198) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Tolgondoljuk, elozo reszben a sokfeju dogot is lerendeztek annyival h foldonkivuli. :D

Live-Die-Respawn

(#141207) mephi666 válasza FollowTheORI (#141204) üzenetére


mephi666
nagyúr

Kis pacific rim-et még bele és akkor tuti jó lesz :D

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#141208) oriic válasza mephi666 (#141207) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Rohogsz de allitolag tervben volt Godzilla vs Pacific Rim crossover, de hamar elhessegettek a gondolatot. :D

Live-Die-Respawn

(#141209) mephi666 válasza oriic (#141208) üzenetére


mephi666
nagyúr

Kár, pedig lenne benne potenciál: godzilla+gipsy danger vs óriásmonsterek :D

Én bírnám, ha több crossover lenne: marvel vs dc, warhammer 40k vs alien meg hasonlók :D ja tényleg, wh40k-ból is lehetne végre jó élőszereplős mozi

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#141210) mephi666


mephi666
nagyúr

the empty man

a legfurcsább, hogy ez 5.7-et kapott, a tegnap részemről leszólt host pedig 6.6-on áll :Y ez az empty man nekem tetszett: volt az egész filmnek egy jó nyomasztó atmoszférája és szerencsére bő 2 órában a jumpscare is kevesebb volt, mint a host alig 1 órája alatt... nem szeretem, ha nagyrészt azzal operálnak, mert ahhoz nem kell semmi tehetség... atmoszférát adni egy filmnek sokkal nehezebb :K ez alatt a bő 2 óra alatt kevesebbet nézegettem az órát, mint a másik filmnél 1 óra alatt

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#141211) Mik76 válasza mephi666 (#141201) üzenetére


Mik76
senior tag

Reszegen nekihajtott a foldnek, es eddig masnaposan fekudt a fold alatt. Most megint rajott az izmozhatnek, es azt hiszi hogy a krimo kulcsa a kongnal vagy a godzinal van... :DDD

[ Szerkesztve ]

http://www.imdb.com/name/nm1481844/?ref_=nv_sr_1

(#141212) Mik76


Mik76
senior tag

Digitalis kopia temaban kerdeznek.
Vannak azok a bluray lemezek ahol digitalis kopia is tartozik a lemezhez. Ilyesmit toltott mar le valamelyikotok?
Itt lenne az ideje hogy demo reel-t frissitsek, es kellene valami file formatum amit egy vago progiba is be lehet illeszteni.
Elore is koszi a segitseget.

http://www.imdb.com/name/nm1481844/?ref_=nv_sr_1

(#141213) Viszlát válasza Mik76 (#141212) üzenetére


Viszlát
addikt

Igen, de én hanyagolnám a helyedben, már ha fontos a minőség (totál lutri, ahány szolgáltató/kiadó annyi szokás, helytakarékosság miatt néha röhejes bitráta, ki tudja milyen paraméterekkel készülő transcode, különböző DRM védelem, stb). Sajnos félrevezető, anno én is azt hittem, hogy a BD módosítatlan anyagát adják, de nem.

Kissé ingoványos talaj, de mivel te sem terjesztésre akarod felhasználni, akkor ha megvásároltad a lemezt magát, sokkal jobb megoldás egy saját remuxot készíteni belőle (én ezt tettem), nem egy nagy was ist das. :)

[ Szerkesztve ]

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#141214) Mik76 válasza Viszlát (#141213) üzenetére


Mik76
senior tag

Sejtettem, ezert is inkabb alltam neki kerdezoskodni azonnali vasarolgatas helyett. :D Azert ez milyen sunyi huzas mar felrakni egy gagyi bitratas verziot...
Koszi a valaszt!
Igen, a mi esetunkben teljesen oke felhasznalni a vegleges anyagot. Van par dolog amit be kell szereznem az elmult harom evbol. Mortal Engines, Stranger Things S03, Jumanji. Majd torom a fejem. :K

http://www.imdb.com/name/nm1481844/?ref_=nv_sr_1

(#141215) Viszlát válasza Mik76 (#141214) üzenetére


Viszlát
addikt

Inkább privi. :)

[ Szerkesztve ]

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#141216) KISDUCK válasza ígyvanferi (#141203) üzenetére


KISDUCK
addikt

Nyilván, csak hát ugye különféle történetekben és filmekben visszatérő elem, hogy az űrből érkezett anyagból készítenek fegyvert vagy akármit, ez ma már ugye fenszi, de régen az az "istenek" ajándéka volt.

(#141217) paatrick válasza Yodamest (#141194) üzenetére


paatrick
őstag

Eredetileg Mechagodzilla földönkívüliként van jelölve. De pl a legutóbbi anime feldolgozásban az emberek építették Godzilla ellen. De abban Godzilla gonosz volt, az emberiség ellensége.

Azt is el tudom képzelni hogy a mostanit az a gonosz szervezet építi amelyik a 2. részben olvasztotta ki a szörnyeket.

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#141218) gyuromoj


gyuromoj
veterán

A lecsap csapat | Melissa McCarthy és Octavia Spencer | Hivatalos előzetes | Netflix

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#141219) bagyulajuve válasza gyuromoj (#141218) üzenetére


bagyulajuve
addikt

egy újabb teljesen érdektelen film :C

Resistencia eterna

(#141220) lezso6 válasza bagyulajuve (#141219) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Most miért? Attól még hogy első ránézésre kvótafilm, még lehet jó popcorn mozi.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#141221) bagyulajuve válasza lezso6 (#141220) üzenetére


bagyulajuve
addikt

hát az a baj, hogy Melissa McCarthy egy olyan valaki a képernyőn, akit nem bírok elviselni, ezért nem nézem a filmjeit, csak 1-2 kivétel volt: Női szervek (Bullock miatt néztem) + a Kém (mert Budapesten forgatták)

Resistencia eterna

(#141222) Bad Pritt válasza bagyulajuve (#141221) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Mert nem a vígjátékait kell nézni, ott a Can You Forgive Me vagy a St. Vincent.
Ezekben elég jó és más kategória mindkét film, mint az idiótaságai ezel mellett.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#141223) oriic válasza bagyulajuve (#141221) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Fun fact, szerepelni fog Thor 4ben mint Hela. :D (lesz megint egy szinhazi eloadas a filmben, ahol visszaternek olyanok mint Matt Damon vagy Sam Neill.)

Live-Die-Respawn

(#141224) atike válasza bagyulajuve (#141219) üzenetére


atike
nagyúr

+1 :)

(#141225) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Slaxx - Official Trailer [HD] | A Shudder Original :DDD

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#141226) ígyvanferi válasza gyuromoj (#141218) üzenetére


ígyvanferi
addikt

A magyar címadás ismét kitűnően sikerült. :N

(#141227) bagyulajuve válasza Bad Pritt (#141222) üzenetére


bagyulajuve
addikt

lehet, de nem hiszem, hogy esélyt adok nekik :N - na jó a St Vincent-re ránézek majd :K

Resistencia eterna

(#141229) Mik76 válasza ígyvanferi (#141226) üzenetére


Mik76
senior tag

Egen, ettol a cimtol nekem is olyan erzesem volt mintha a lemezjatszo tujet karistoltak volna picit a fejemben...
:U

http://www.imdb.com/name/nm1481844/?ref_=nv_sr_1

(#141230) paatrick


paatrick
őstag

Fukushima 50 (2020)

Előrebocsátom március 7-én vasárnap 18:50-től adja a TV2 szinkronnal, akit elrémít a japán nyelv annak se kell sokat várni rá ;)

Szerintem Csernobil sorozat után egész jó kis kiegészítő. Avagy az elején láthatjuk hogy hogy is működik jelenleg egy normális rendszer.
2011-ben Japánban földrengés volt aminek következtében sérült a fukushimai atomreaktor is. Ennek az eseménynek az első kb. 4 (?) napját követi végig a film.

Azért nem kell tőle csernobilhoz hasonló világmegdöbbentő dolgokat várni. Bár én úgy emlékszem azt nem kommunikálták hogy ennyire nagy lehet a baj, vagy ennyire közel volt a katasztrófa a film szerint fél Japán megsemmisült/élhetetlen lett volna ha felrobban a 2-es reaktor.

Azért a film a felétől kezd kicsit kifulladni, mivel sok történés ugye nem volt, megtettek mindent amit lehetett és vártak mi lesz. Talán lehetett volna többet foglalkozni a tsunamival is.
Ettől függetlenül azt mondom japán filmhez nem szokott nézőnek is egész élvezhető lesz (értsd nincs túltolva a színészkedés/ érzelmi szálak amit az európai néző általában nehezen fogad be). Plusz egy kis fejtágításnak se rossz, egyszer érdemes megnézni.

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#141231) gyuromoj


gyuromoj
veterán

(#141232) perempe


perempe
addikt

The Song of Names (2019)
CGI reklámok miatt
[kép] [link]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#141233) ígyvanferi válasza perempe (#141232) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Lehet imdb-n is mazsolázgatni a jobbnál-jobb, csak részben korhű Varsóvá változtatott Budapest fotói között.

(#141234) gbors


gbors
nagyúr

Klaus - A Karácsony titkos története (2019)
Ha már ilyen jó sajtója volt itt a filmnek, megnéztem én is. Jól tettem :)
A film első harmada szimplán zseniális. A vizuális stílusával az első percben estem szerelembe, a beállításait imádtam, a hangulata elkapott és csak vitt magával, a 200%-osra túltolt, extrém módon kihangsúlyozott jeleneteken pedig folyamatosan kacarásztam.
A közepe kicsit leült, úgy éreztem, a központi konfliktus nem volt annyira izgalmas a készítők, számára, mint az eredettörténet, de nagy baj itt sem volt, és persze egy gyerekeket is megcélzó filmbe kellenek a pozitív tanulságok.
Végül a befejezés - hát az csak szimplán és egyszerűen szép volt.

Pontok terén a 8 és a 9 között gondolkodtam, de ahogy írom az ajánlót, sorban ugranak be a jelenetek, és itt somolygok folyamatosan. Úgyhogy 9/10.

#értékelés

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#141235) VIPowER


VIPowER
senior tag

Cosmic Sin

Legalább a torkolattüzek nem voltak annyira bénák.
Ennyit tudok róla mondani. :D

(#141236) hoffman_ válasza gbors (#141234) üzenetére


hoffman_
nagyúr

az elmúlt évek egyik legjobbja. most decemberben írtam, hogy nálunk bekerül a karácsonyi klasszikusok közé : )

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#141237) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Raya and the Last Dragon

Ejj, ez jó volt nagyon, imádtam minden percét. :) Anno trailerben valahogy nem tetszett Sisu kinézete, de végül megbarátkoztam vele. :B

Live-Die-Respawn

(#141238) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

Amerikába jöttem 2
Nagyon vicces volt, jól megoldották szerintem azt, hogy a mai fiatalok is tudjanak nevetni rajta.

⭐ Stella

(#141239) bagyulajuve válasza radi8tor (#141238) üzenetére


bagyulajuve
addikt

amazon?
lehet fizetek megint 1 hónapot, az Expanse új évadát is le kellene tolni

Resistencia eterna

(#141240) radi8tor válasza bagyulajuve (#141239) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Igen, de azért a fodrásszalonos jelenteknél kösse fel mindenki a gatyáját. Ott volt sok minden amit én sem értettem (angol felirattal). :D

⭐ Stella

(#141241) bagyulajuve válasza radi8tor (#141240) üzenetére


bagyulajuve
addikt

az az első részben is durva eredeti nyelven :D - imádtam az elsőt amúgy, biztos láttam vagy 10x, legutóbb valamikor karácsony környékén
Samuel L. Jackson és Benton doki szereplése mindig meglep
ha fele olyan jó a 2. mint az első, akkor biztos nem csalódok

Resistencia eterna

(#141242) Miklós315


Miklós315
aktív tag

I Care a Lot (Fontos vagy nekem)

Ínség+hírverés=eztisláttuk.

A kezdéskor elhangzik pár "izgi" dolog:
"Nincs jó ember." "Én is olyan voltam mint te (tisztesség és kemény munka" - a végén, a riportban persze a "kemény munkával értem el, amit" szöveget tolja). "Kétféle ember van: ragadozó és préda" (Spengler beájulna).
Szóval pozícionálja magát a film és annak "hőse". Ezzel kéne azonosulni? Nem.

Tudjuk le a kötelező trendeket (férfi-nő szembeállítás a "férfiasan tökéletes" feminizmus jegyében) és a kvótákat (lmbtqip+ "főhősök", mellékszereplők, törpe "főellenség", megvezetett-ártatlan fekete bíró, stb.).

A zene indokolatlanul a '80-as évek hullámán lovagol és rossz időzítésű is, roppant mód zavaró hatást keltett végig.

A sztori a (mára már nemcsak) tipikusan amerikai piaci rés körül forog (rokonok, távolságok, otthon lakni vagy idősotthonban, jog, stb. kérdések), tehát a 'kapitalista államszocializmus' a kontextus: fejed felett döntenek a sorsodról, miközben jól kiforgatnak mindenedből a mosolygó rablóharamiák, neked meg közben kuss a neved, mert "ez az érdeked", illetve a 'gondozás' piaci-profitalapú, rideg-bürokratikus szemlélete (tanulságos analógia: egészségügy-privatizáció), továbbá a pénz mint legfőbb (kizárólagos?) mozgató.
Vagy másképp: szervezett bűnözés a 'szervezett bűnözők' ellen.

A téma feszültséget tud teremteni (bicskanyitogató), de a forgatókönyv agyoncsapja az egészet.
A "főhős" karakter legnagyobb hibája az aktuális kortünet ábrázolásának pontossága:
"Felrúgtátok a szabályokat. Le akartok győzni? Játsszatok tisztességgel! Idézzetek be a bíróságra!" - progresszív agypestis: a gátlástalan-etikátlan jogi kiskapuzás a játszóterük, de azon kívül nem elfogadható a (morális/amorális) 'valóság' maga. Ezért soha nem lesz párbeszéd a felek között, mert más játszótéren/valóságban/szabályok szerint tevékenykednek a felek (ahogy a filmben levő felek is).
A fő karakter (Pike) "sem tudja felfogni", hogy milyen valós szituációba került, mert a saját valóságának foglya - minden csak úgy történhet, ahogy ő elképzelte, eltervezte, akarja.
Továbbá felemásan is lett megírva: egyrészt egy "hideg-rideg-cinikus Dexter/McClane szociopata-akcióhős keverék", másrészt egy "ragaszkodó társ" hibridje, ami elég valószínűtlenné teszi ahhoz, hogy semennyire se lehessen azonosulni vele.

Vannak történetvezetés-beli hibák, amik komolytalanná teszik (ölik a feszültséget), de ez inkább kisebb gond. A "tanulság" fájóbb.

A film "megoldása", miszerint a bűnözők egymásra találnak és bizniszt építenek (megússzák és anyagilag is jól jönnek ki végül) nem ad feloldozást a nézőnek, viszont a "keretet adó, film eleji és végi mama incel fiacskája, a fehér fegyveres, hímsoviniszta gyilkos" felteszi a pontot az i-re: a pályamű megfelelt minden trendi követelménynek.
Mit tud nyújtani? Amit a The Devil All the Time: eltöltött időt.

Ítélet: mai középszer.

#értékelés

"Szerintem."

(#141243) FoxiestFox válasza radi8tor (#141238) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Hát nem tudom meg merjük-e nézni, elég szar értékelései vannak.
A régi sem volt egy jó film, de voltak pillanatai, és a korabeli Egyesült Államok, város /utcaképe nagyban hozzájárult az élvezhetőségéhez, amiből mára értelemszerűen nem maradt semmi.
Esetleg vidéken, de nem gondolnám, hogy nem városban játszódik.

(#141244) radi8tor válasza FoxiestFox (#141243) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

20% N.Y. vagy még annyi sem.
Könnyed film, nem elvárásokkal kell leülni elé.

⭐ Stella

(#141245) perempe válasza VIPowER (#141235) üzenetére


perempe
addikt

Helyette megnéztem két régebbit: az elsőt ajánlani is tudom, a második vmivel átlag alatti, de vannak benne eredeti ötletek (pl. szerelmi szál).
Nyomtalanul (Spoorloos, 1988) '93-ban remake is készült belőle
Zombik tava (1981)

* Brahms: 4. szimfónia *

(#141246) Mik76 válasza radi8tor (#141244) üzenetére


Mik76
senior tag

Mi is megneztuk tegnap este. :K

Az az igazsag hogy nagyon vegyes volt a fogadtatas. Helyenkent nagyon tultoltak a biciklit, helyenkent viszont kb ugyanannyira jok voltak a poenok mint az elso reszben. Mondjuk az utolso jelenetbe rejtett geg kavalkad feltette az i-re a pontot, az nagyon jol sikerult.
Nem hiszem hogy gyakran fogjuk ujra nezni, de nem is egyszer nezos.
Eddie Murphy azert inkabb hozza a Bowfinger fele karaktereit mint az elso reszbol Akeem elegans es intelligens stilusat. Ez kicsit nem illik bele, de mivel ez egy vigjatek, olyan nagyon nem zavart.

6/10

http://www.imdb.com/name/nm1481844/?ref_=nv_sr_1

(#141247) bagyulajuve válasza radi8tor (#141238) üzenetére


bagyulajuve
addikt

nekem tetszett, bár biztos a nosztalgia faktor miatt is, jó pár poén ült, volt 1-2 fricska a modern világ felé is, meg a filmkészítések kritikája is vicces volt (főleg, hogy ez is folytatás), tetszett Wesley Snipes, a végén a jamboree is menő volt :D

Legnagyobb meglepetések: Dikembe Mutombo, Morgan Freeman, En Vogue és Salt n Pepa feltűnése

Amerikába jöttem 2/Coming 2 America
#értékeles
7/10

Resistencia eterna

(#141248) Mik76 válasza bagyulajuve (#141247) üzenetére


Mik76
senior tag

A Mutombo-n en is meglepodtem. Azon tul hogy akkor tajt jatszott, nem igazan ertem hogy kerult bele.

A vfx-ert az ILM volt felelos. Az oroszlan alapjan nem gondoltam volna. :DDD

http://www.imdb.com/name/nm1481844/?ref_=nv_sr_1

(#141249) Miklós315


Miklós315
aktív tag

Electric Children (Szeplőtelen fogantatás)

Azt hiszem, a cím közvetve utal a mondanivalóra. Hiszem - nem csak a téma apropója miatt használva a szófordulatot -, mert úgy tűnik, nézője válogatja, mit üzenhet a mű. Nem ad egzakt választ, csak sejtet, és így - szabadabb teret engedve - rétegenként bontakozhat(nak) ki a megoldás(ok).

A „mind bűnösök vagyunk" és "mind bűnben fogantunk” szélsőértéktől a - teljesen más megközelítésben tárgyalt - Sucker Punch erőszaktrauma-feldolgozásig, egy különös hangulatú felnövéstörténet tárul elénk. Azt gondolom, leginkább rétegmű lehet a laza szerkesztettsége okán.

A zárt, mormon vallási közösség ifjonca és a vegasi "elveszett" kölykök találkozása eszközként szolgál(hat) annak ábrázolására, hogy szilárd, hívő közeg vagy "laza" városias otthon keretében is lehet az ember elveszett, aki nem leli helyét, nyugtát, és így a pazarlás tragédiájává válnak legfelhőtlenebbnek szánt napjai. (Az író-rendező egy Stranger Things epizódot is jegyez, hasonló tematikával...)
Fiatal főhősünk (Julia Garner) viszont kapaszkodó a sodrásban, mivel eléggé céltudatos: a rejtélyes magnókazettán éneklő ismeretlen felkutatása hajtja előre. Isten útjai azonban kanyargósak, meglepőek, és többet segítenek találni, mint eleinte várnánk.

A színészek jól megoldották a feladatot, nem rántottak ki. A zene hangulatos, a jelenetekhez illő is, a forgatókönyv viszont zavarba ejtő. Gyorsan nyit, aztán látszólag céltalanul hömpölyög, néhol úgy érezni elakadt, leült, aztán gyorsan zár - közben a sok véletlen találkozás alap esetben zavaró lehetne, ám itt kontextusban maradnak -, de végül értelmet nyerhet az egész (vagy nem). Azt hiszem, ettől függ, ki milyen benyomással zárja a történetet.

Nem bántam meg, mert lekötött és lehet filózni rajta. Ajánlom.

#értékelés

"Szerintem."

(#141250) bagyulajuve válasza Mik76 (#141248) üzenetére


bagyulajuve
addikt

talán mert jótékony és nagy Afrika támogató és ennek tiszteletére

Resistencia eterna

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Filmvilág (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.