Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Filmvilág (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:06:27

LOGOUT.hu

A kereshetőség érdekében a filmkritikát, ajánlót tartalmazó
hozzászólások #értékelés címkével vannak ellátva.
Bővebben erről és példa a keresésre.

A spoiler formázás használata kötelező spoileres tartalmaknál!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#141051) lezso6 válasza spiky03 (#141049) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Mr nobody az kb olyan, mint a transformers, csak akció és CGI helyett nyállal. :D Benjamin Button meg a barátokköztön szocializálódott klimaxoló ezoanyukákra szabott Forrest Gump.

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#141052) oriic válasza lezso6 (#141051) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Lesek mint borjú az új kapura, hogy írtok olyanról ami még meg sem jelent sehol. Erre látom hogy az Mr. Nobody, az akciófilm ami jön az meg a Nobody... -.-"

Live-Die-Respawn

(#141053) RetepNyaraB válasza lezso6 (#141051) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Ez csodálatos összefoglaló volt :))

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#141054) mephi666 válasza lezso6 (#141051) üzenetére


mephi666
nagyúr

ctrl+c - ctrl+v-zted ezt a korábbi véleményt? :DDD

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#141055) lezso6 válasza mephi666 (#141054) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ha egyszer már sikerült ilyen tömören megfogalmazni... :D

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#141056) Cartevo


Cartevo
őstag

Nem túlhaladott már az a jelenség, hogy ha többen vannak a képen, akkor valaki homályos?

Mai technikával ez már eltűnhetne.

(#141057) lezso6 válasza Cartevo (#141056) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ööö, ez szerintem szándékos... :D

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#141058) Bad Pritt válasza Cartevo (#141056) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ha nem lenne homályos, nem tudnád, kire kell nézni. Segítenek fókuszálni a lényeges dolgokra és kiszűrni a lényegtelent.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#141059) Cartevo válasza Bad Pritt (#141058) üzenetére


Cartevo
őstag

Merész dolog a BLM közepette.

(#141060) Bad Pritt válasza Cartevo (#141059) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Tuti én vagyok nyomorék, de nem értem.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#141061) lezso6 válasza Bad Pritt (#141060) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Blurred Lives Matter.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#141062) Viszlát válasza lezso6 (#141061) üzenetére


Viszlát
addikt

Blurred Lines Matter.

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#141063) pohár


pohár
félisten

nem tudom, hogy van-e még akkora parfümbuzi a topikban, mint én, de ma fog debütálni streamingen (Amazon, Apple TV) a DIOR házról szóló dokufilm "Nose" néven

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#141064) Jim-X


Jim-X
őstag

Sziasztok!

2067 - Errol a filmrol nem talaltam itt semmit, mennyire ajanlott?

A játék az nem játék!

(#141065) Bad Pritt válasza Jim-X (#141064) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Szerintem senki nem látta. Mármint nem csak itt, úgy a világon összesen Ausztráliát kivéve.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#141066) perempe válasza Jim-X (#141064) üzenetére


perempe
addikt

én itt is rákerestem.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#141067) paatrick válasza Jim-X (#141064) üzenetére


paatrick
őstag

Én láttam :DD úgy emlékeztem írtam is ide róla, de én se találom.

Nekem jobban tetszett mint az imdb értékelés mutatná. Simán hozza az átlagos időutazós film szintjét. Szóval próbáld be.

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#141068) k-adi


k-adi
nagyúr

Monster Hunter - Szörnybirodalom (2020)
Monster Hunter

Ahogy a többiek is írták ez gyengus lett, de azért annyi pirospontot kapjanak már, hogy volt tökük nappali jeleneteket is mutatni a szörnyekről.

(#141070) spiky03


spiky03
veterán

"Egy kalap sz*r": Úgy tűnik, most már szabad, úgyhogy a Warner fejese nekiment Az Igazság Ligája moziváltozatának
[link]

Érdekes :D

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#141071) atike


atike
nagyúr

Természetes fény (Natural Ligjht) - trailer [link] (rendező: Nagy Dénes)

(#141072) KISDUCK


KISDUCK
addikt

Willy's Wonderland

Még sörrel is borzalmas volt ez a film, de legalább annyira nem volt szörnyű benne N. Cage mint a Ghost Rider 2-ben. A történet bot egyszerű és gyenge is, a horror-vígjáték műfajtól nagyon távol áll, de kis gyerekkel ne nézze meg senki, mert ettől még azért lehet PTSD-je. Az összes mellékszereplő felületes és balf##z, de nagyon. A filmet "mexikó filterrel" forgatták, szóval szép sárga minden jelenet a szabadban és ahol széleslátószögű lencsét használtak ott a kép széle torz. 3/10 pontot (nagy jóindulattal) adok neki mert Nicholas Cage egyszer sem rontotta el a szövegét a film közben.

#értékelés

(#141073) Cs1csó válasza KISDUCK (#141072) üzenetére


Cs1csó
félisten

Az ilyen "színészek" miatt lehet tisztelni Tom Cruise-t aki közel 40 éve tartja a színvonalat. Talán neki volt csak egyedül zsinórban 6db 100millió feletti bevételt hozó filmje.

(#141074) KISDUCK válasza Cs1csó (#141073) üzenetére


KISDUCK
addikt

N. Cage valószínűleg már kiégett, legalább is nekem úgy tűnik hogy már nem szereti azt amit csinál, mert régen azért odatette magát és be is zsebelt egy Oscar-díjat. Nem lenne rossz, ha visszatérne valami ütős szereppel.
Tom Cruisenak amúgy hogy jön össze a 6db 100m boxoffice zsínorban? Ahogy néztem a műveit neki is becsúsztak itt-ott kisebb bevételű filmek.

(#141075) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

de kegyetlen szar film ez az Aquaman...... az első fél óra még csak csak, de onnanstól...
az infantilis, csupagiccs kínai üzletek jutnak róla eszembe, a nyavalyás piros lampionokkal meg színekkel
és ha rágondolok ki rendezte ezt a fost, máris érthetővé válik az egész

(#141076) Cs1csó válasza Tibiajax (#141075) üzenetére


Cs1csó
félisten

Nekem az volt külön nagy csalódás, hogy Amber Heard egy észbontóan gyönyörű nő, de ez a vörös haj és zöld ruha bazira nem állt neki jól.

(#141077) gyuromoj


gyuromoj
veterán

2021.12.17.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#141078) oriic válasza gyuromoj (#141077) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A cím az csak poén ugye tudod? :D :W Hjahogy ez az igazi...lol

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#141079) Bad Pritt válasza oriic (#141078) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Nem, ez az igazi. A többi volt poén. Elég szar ötlet volt így bejelenteni.

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#141080) hoffman_ válasza Bad Pritt (#141079) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Elég szar ötlet volt így bejelenteni.

hogy? lemaradtam róla, de most kíváncsi lettem.

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#141081) Bad Pritt válasza hoffman_ (#141080) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

A színészek meg mások is megosztogattak poszterszerű képeket különböző Home szóval kapcsolatos kifejezésekről, mintha az lenne a hivatalos címe a következő filmnek, aztán a végén elsikkadt az, hogy valójában mi is lesz. Tom Holland pl. azt osztotta meg, hogy Phone Home.
Legalább beárazták a filmet, mennyire lehet majd komolyan venni. :D

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#141082) shotika válasza KISDUCK (#141074) üzenetére


shotika
őstag

Nemrég néztem újra az Ál/Arc-ot, hatalmas film a mai napig! Fájdalmas látni mennyire lecsúszott Cage. (na azért Travolta se kutya)

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#141083) Tibiajax válasza Cs1csó (#141076) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

..ó, ha csak annyi lenne a filmben a rossz

(#141084) hoffman_ válasza Bad Pritt (#141081) üzenetére


hoffman_
nagyúr

köszi, mindent értek.
mondjuk ez előző Spidey filmek sem voltak épp a komolyság mintaképei : D

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#141085) VIPowER válasza KISDUCK (#141072) üzenetére


VIPowER
senior tag

Én valamiért nem mondanám annyira rossznak, ráadásul a csaj is tetszett benne. :D
Szerintem hangulatfüggő ez a film. Én pl söröztem közben, lehet ezért volt érzéki csalódásom. :D

(#141086) gbors válasza Tibiajax (#141075) üzenetére


gbors
nagyúr

Hát nemtom, szerintem teljesen jól nézett ki. Annyi volt, hogy nem kellett volna beszélni a szereplőknek, meg nem kellett volna olyan harcokat csinálni, amik 3 másodpercnél hosszabbak. Szóval túlbonyolították ;]

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#141087) pohár válasza shotika (#141082) üzenetére


pohár
félisten

mai napig imádom A sziklával együtt :C

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#141088) mephi666 válasza pohár (#141087) üzenetére


mephi666
nagyúr

Régiek közül én a Leaving Las Vegas-t bírom nagyon a Face/Off, Rock, Con Air-en kívül... újak közül meg ezt a Primal-t néztem nemrég: sablonfilm, de a jobbak közül :K

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#141089) KISDUCK válasza VIPowER (#141085) üzenetére


KISDUCK
addikt

De melyik csaj, a latina vagy a szökés-barna? :D Amúgy néztem a film után a castot és a "kaméleont" alakító színésznő is (igazábból kaszkadőr ha jól tudom) elég jól néz ki. Ki lehetett volna hozni ebből jobb filmet is ha kicsit reszelnek még a forgatókönyvön.

shotika:
Az utolsó tényleg jó filmje talán a Fegyvernepper volt, voltak utána még hébe-hóba jobb filmjei, de látszik hogy neki már lefőtt a kávé..

(#141090) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

Nekem ez a Monster Hunter "bejött". Nyilván érződik a B/ZS kategóra rajta, de ahhoz képest egész szórakoztató volt, meg a látvány is rendben volt. :)

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#141091) paatrick


paatrick
őstag

Jurassic Park (1993)

Újrázva 4k-ban. Kiskoromban én is ilyen dínós fiú voltam, szóval ezt a filmet elég sokszor láttam már.
És most az vetődött fel bennem hogy ugyan hol csúszott félre ez a nagy CGI faktor a filmekben. Itt konkrétan elhiszed hogy az ÉL. A dínón tényleg folyik az eső. Nyilván sok részt megépítettek makettel ez is dob az élményen. Az a triceratrops is hogy néz ki, te jó ég :Y Ott van, lélegzik. A velociraptorok is.

Szóval hogy jutottunk oda hogy már minden kis lóf*szt inkább számítógéppel rajzolnak meg ahelyett hogy építenék. Én nem hiszem el hogy olcsóbb. Főleg hogy ha jót akarnak ami élethű is akkor biztos még drágább is.

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#141092) Cs1csó válasza KISDUCK (#141089) üzenetére


Cs1csó
félisten

Az utolsó tényleg jó filmje talán a Fegyvernepper volt, voltak utána még hébe-hóba jobb filmjei, de látszik hogy neki már lefőtt a kávé..

Nekem is van erre egy elméletem: a 2007-es Nemzet aranya: Titkok könyve volt az utolsó ott indult meg erősen a lejtmenet. Persze még utána is volt része jó filmekben.

(#141093) mephi666 válasza Bad Pritt (#140598) üzenetére


mephi666
nagyúr

Megnéztem ma ezt a shin godzilla-t én is: 15 percnél, amikor kijött először a vízből és úgy nézett ki, mint valami béna plüss a kínai ócskaságok boltjából, akkor néztem nagyot :D ott megfordult a fejemben, hogy ha ez nem fejlődik tovább, akkor egyszerűen nem fogok tudni komolyan tekinteni a filmre, de szerencsére óriási változáson ment át... jó volt nézni ezt a mozit: nem váltja meg a világot, de szerencsére nem is a sablonos hollywoodi sémát követi... felüdülés volt

Ja és külön tetszett, hogy inkább vállalták a kicsit gyengébb cgi-t, minthogy éjszakára tegyék az eseményeket, amivel tudnak azért csalni (hollywoodban ez bevett szokás, hogy a sötéttel kompenzálják a hiányosságokat)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#141094) RetepNyaraB


RetepNyaraB
veterán

Vótmá, persze. Űrsepregetők.

Csíkszeműeknek fogalmuk sincs az arányokról, a hihető és hihetetlen közti különbségről nem beszélve. Mindezek dacára ez semmivel sem rosszabb egy n+1 halivúdi vacaknál, amit a marketing évente lenyom a torkunkon. Sőt, én úgy érzem a dizájn kellemesen, üdítően kreatív, jobbára marha jól néz ki (ami váltakozik pár olyan jelenettel, mintha telefonon szerkesztették volna :Y ). A sztori persze nem egy Háború és Béke, de ismétlem, semmivel sem rosszabb mint...
Nekem ez bejött, egynek meg különösen.

[ Szerkesztve ]

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#141095) VIPowER válasza KISDUCK (#141089) üzenetére


VIPowER
senior tag

Erre a kis Cigány lányra gondolok. [link] :P

(#141096) Tibiajax válasza RetepNyaraB (#141094) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Csíkszeműeknek fogalmuk sincs az arányokról, a hihető és hihetetlen közti különbségről nem beszélve.
:) lásd aquaman.....

(#141097) atike válasza pohár (#141087) üzenetére


atike
nagyúr

Maximálisan egyetértek! Régi nagy kedvencek.

(#141098) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Az a hír járja, hogy nem lesz 18+-os cím az új Blade. :(

Live-Die-Respawn

(#141099) cyberkind válasza oriic (#141098) üzenetére


cyberkind
félisten

Mondd meg őszintén, meglepődnél ezen a Díznivel kapcsolatban? (DP is ugyanez, bár ott több esély van)

Paranormal Cocktivity

(#141100) spiky03 válasza oriic (#141098) üzenetére


spiky03
veterán

Reméljük nem így lesz, ha már a Deadpoolt Rben csinálják.

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Filmvilág (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.