Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  eBay (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 13:57:53

LOGOUT.hu

Az eBay használatával kapcsolatos információk.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#140) And válasza Shape (#139) üzenetére


And
veterán

Többször kérdeztem ezt-azt ócska nyelvtudásommal, de sosem kellett semmilyen extra adatot ehhez megadni. Webfelületen kellett megírni az üzenetet, a ''Frage an den Verkäufer'' linkre vagy az illető visszajelzéseinél a ''Mit Mitglied Kontakt aufnehmen'' gombra kattintva (én a német oldalt szoktam használni). Igaz, bankkártyával regeltem anno, de azzal már biztosan nem kezdenek semmit, mert az a kártya már lejárt, az új számot meg még nem adtam meg, nem volt rá szükség.
''Ha a németet is megnézem, akkor valószinű olcsóbb a szállitási költség, ugye?''
Ha ugyanazt az árut nézed, akkor ugyanazokat az adatokat, költségeket látod mindkét (meg az összes többi) ebay-oldalon, hisz az adatbázis közös - legfeljebb külföldi áruként jelenik meg az adott cucc -, ahogy a regisztrációd is az. A postaköltség nem attól függ, hogy melyik ebay-oldalon találtad meg a keresett dolgot, hanem attól, hogy hol lakik az eladó. Ha a német oldalon németországi eladót találsz, akkor a posta valszeg. kevesebb és gyorsabb lesz, nem beszélve a vámról..

[Szerkesztve]

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  eBay (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.