Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  eBay (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 13:57:53

LOGOUT.hu

Az eBay használatával kapcsolatos információk.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#351) Anthony001 válasza gregorik (#350) üzenetére


Anthony001
senior tag

Értem, nem pesti vok, hanem dunaújvárosi, szerintem akkor még ezen a héten meglesz igaz, ( Amúgy ez USÁból jön )

(#352) Bash válasza Anthony001 (#349) üzenetére


Bash
őstag

Kicsit fárasztó, hogy mindent legalább háromszor megkérdezel, íme a válaszok:
Bővebben: link Bővebben: link.
A hivatalos információ szerint 4-6 nap, 10 nap után kezdhetsz aggódni.
Az még fárasztóbb, hogy minimum háromszor el is kell mondani neked mindent, hogy megértsd, linkelni neked valamit pedig teljesen felesleges.

http://bashtravel.com/

(#353) Anthony001 válasza Bash (#352) üzenetére


Anthony001
senior tag

Ezeket tudom, csak épp valahol írták, hogy néha csúszik ilyen heteket is, mert elkavarják..

(#354) rocket válasza gregorik (#348) üzenetére


rocket
nagyúr

Persze, hogy nincs :)
Nekem is jott 2 tegnap, egyik 7 masik 10 nap alatt jott meg, de a vam pecsetbol itelve ami 10 nap alatt jott meg itt volt penteken, csak nem hoztak mar ki csak hetfon :)
Mondjuk az osszekvert pack nem jott meg, mar kuldenem tovabb, elvileg a nemet srac feladta mar az enyemet, lehet elobb megkapom ezt mint amivel osszekeverte, nem lesznek tul pozitiv velemennyel Magyarorszagrol ezek utan :)
Nem tobb ezer pozitiv feedback-es elado lenne akkor mar rosszra gyanakodnak, de nagyon korrekt mar vagy 10x elnezest kert, emailben is minden kerdesre valaszolt :)

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#355) rocket válasza Anthony001 (#353) üzenetére


rocket
nagyúr

Nem kell rosszra gondolni rogton, nekem a usps express mail jott meg 10 nap alatt, pedig az 3-5 nap kene legyen, most ami megjott 2 pack tegnap egyik usps global airmail ez jott meg 10 nap alatt, de a pecsetbol itelve mar 3 nappal korabban itt volt, masik usps global priority mail ez volt 7 nap, usps oldalan meg global arimail-re 4-10 napot irnak, global priority mail 4-6 nap :)

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#356) sasa311 válasza Anthony001 (#353) üzenetére


sasa311
veterán


mondtam már., hogy ne izgulj, nekem 2,5 hónap alatt jött meg, mert floridába az okos postás nem tudta mi az a HUN és félretette, aztán 1,5 hónap után mikor srác bement érdeklődni, hogy ugyan hol jár a csomag akkor mondták neki ott a helyi postán, hogy itt van náluk :DDD
De végül megjött.:C

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#357) velizare


velizare
nagyúr

vaze, nyertem egy aukciót! :DDD
a baj az, hogy a csókát hiába próbálom elérni a fizetés mikéntje miatt, nem válaszol. pedig jó lenne tudnom, hogy mekkora postaköltséget számoljak rá a végösszegre. nem lehet megtudni esetleg vhonnan a csóka íméljét? :F kezdek kétségbeesni...

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#358) Speccy válasza velizare (#357) üzenetére


Speccy
senior tag

Ha nyertél, az ebay küld egy mailt, hogy gratula, nyertél, stb, na itt kell keresni : ''Contact the seller if you have a question about the sale at :''

There is hope!

(#359) velizare válasza Speccy (#358) üzenetére


velizare
nagyúr

jah, nyomtam neki ilyenből választ. nulla reakció. :(((
egyébként az enyim némöt, a jenkik nem igazán voltak hajlandóak ezt a cuccot átküldeni az óceánon :(((

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#360) rocket válasza velizare (#357) üzenetére


rocket
nagyúr

Masold be a termek linkjet, hatha kilehet sakkozni a pk-t :)
Mondjuk pk-val kapcsolatos kerdeseket elore erdemes felrakni, mert utolag kitalalhat barmit, vannak olyanok akik olcson adnak egy termeket, viszont a pk-val keresnek penzt, tehat 10$ helyett 20$ a pk, igy 10$ tiszta haszon, ezert kell elore egyeztetni a pk-t.

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#361) velizare válasza rocket (#360) üzenetére


velizare
nagyúr

Bővebben: link
leszarom a pk-t, ismerem a hülye német postának a faszságait, lesz vagy 25 euró, csak a cucc legyen már itt. de addig nem fogok neki fizetni, amíg egy nyamvadt mélt nem ír, hogy bikkmakk.
nehogy magadra vedd, nem rád vagyok mérges, hanem a csókára. :(((

[Szerkesztve]

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#362) Speccy válasza velizare (#361) üzenetére


Speccy
senior tag

''Versand nach Deutschland.''

Vagy Németországban lax?

There is hope!

(#363) rocket válasza velizare (#361) üzenetére


rocket
nagyúr

Csak Nemetorszagba kuld pack-ot az oldal szerint, lehet ezert nem valaszol.
Ilyenkor is erdemes elore lefixalni a dolgokat, mert vannak akik meg konyorges utan se kuldenek kulfoldre.

Paypal-al nem lehet fizetni, banki atutalas van ha jol latom.

Nemetul irtal neki ? mert ha angolul lehet az a gond, nem tud angolul :)

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#364) Kaoru


Kaoru
aktív tag

Van aki küld németben és akkor egyből szokták mondani a pk-t.
A válaszadás, velem volt olyan h 10 percen belül megkaptam a választ, de volt aki 2-3 nap után válaszolt készségesen.

Wake Up, You are dead! || Wacom Intous4 || http://youtube.com/KaoruHUN

(#365) velizare válasza rocket (#363) üzenetére


velizare
nagyúr

előzetesen megbeszéltem vele, hogy elküldi magyarországra. igen, németül írtam neki. jó máskor majd előre megbeszélem vele, mennyi a postaköltség. harmadszorra már ne írjátok le lécci, hogy előre dumáljam le a postaköltséget is, szerintem már sikerült megjegyeznem. ;)

[Szerkesztve]

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#366) velizare


velizare
nagyúr

fura. szombaton ért véget az aukció, de csak most kaptam meg a gratuláló emilt az íbéjtől. :F tegnap éjszaka fél 12kor küldték. ez is megszokott?

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#367) velizare


velizare
nagyúr

és a happy end:
a csóka két hete fogta magát, és elment nyaralni, azért nem írt. :DDD :R

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#368) rocket válasza velizare (#367) üzenetére


rocket
nagyúr

Erre gondoltam tegnap, csak elfelejtettem leirni :)

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#369) joey7


joey7
őstag

rendelni akarok az Amazon.de-ről; viszont mielőtt megadhatnám a szállítási címet,adataimat előtte a kártyaszámot kéri,olyan mintha lenyúlná a lóvét aztán semmi! :Y
Valamit rosszul csinálok,vagy ez a menete a biznisznek? :F
plz,vki segítsen! :R

(#370) joey7


joey7
őstag

:U

(#371) rocket válasza joey7 (#369) üzenetére


rocket
nagyúr

Nem ismerem amazon.de-t, hogy mukodnek ott a dolgok, jol emlekszem nem is szallitanak Magyarorszagra.

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#372) rocket válasza rocket (#371) üzenetére


rocket
nagyúr

Ja de szallitanak, a szokasos dolgokat, konyv,dvd,vhs,cd.

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#373) Anthony001 válasza rocket (#372) üzenetére


Anthony001
senior tag

Az szar:(
Én kinéztem pár ruhát de én az amazon.com-on..
Ezekszerint nem hozzák ide..:(

(#374) Kaoru


Kaoru
aktív tag

Nekem most szóltak, h megkapták a pénzt és 10 napon belül meg kell h kapjam az mp3 lejátszót.

Wake Up, You are dead! || Wacom Intous4 || http://youtube.com/KaoruHUN

(#375) Anthony001 válasza Kaoru (#374) üzenetére


Anthony001
senior tag

Nekem elvileg már 10 napja feladta a mezt a srác airmaillel..de még semmi:(

(#376) Speccy


Speccy
senior tag

Nekem megint jött egy csomagom az USA-ból :)) Aug 5-én adták fel,(szokásos Global Airmail Parcel Post) 10-én a Vámhivatal felbontotta (de szerencsére nem találták meg a heroint :D), és ma reggel hozta a postás! :R

There is hope!

(#377) Kaoru válasza Speccy (#376) üzenetére


Kaoru
aktív tag

még az airmailt is átnézik, felbontják? Mert az ok, h dobozokba benéznek, de ez...
mit vettél egyébként?

Wake Up, You are dead! || Wacom Intous4 || http://youtube.com/KaoruHUN

(#378) Speccy válasza Kaoru (#377) üzenetére


Speccy
senior tag

6 T-Shirt-ot, két borítékba fért csak bele, a másikat nem bontották fel (biztos kíváncsiak voltak mi lehet az :) )

There is hope!

(#379) mahatma


mahatma
aktív tag

valaki felvilágosítana a paypal müködéséről? most szeretnék először vásárolni és csak ezen keresztül tudnék fizetni....bocs, ha kicsit láma kérdés

Két hirdetésre jelentkeztem, és mindkét helyen felvettek. Az elsőnek nagyon munkaszaga volt, így a második mellett döntöttem.

(#380) kraftxld válasza mahatma (#379) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Nem láma, unalmas kérdés... csak visszább kéne olvasni picit:
Bővebben: link

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#381) Speccy válasza mahatma (#379) üzenetére


Speccy
senior tag

Inkább kérdezz konkrétan, mert szerintem tök egyértelmű minden. Dombornyomott kártya kell a regisztrációhoz, a fizetésnél a paypal fogja leemelni a kártyádról a pénzt.

There is hope!

(#382) mahatma válasza kraftxld (#380) üzenetére


mahatma
aktív tag

gondoltam, hogy unalmas lesz, sorry :B
oké, akkor ez csak egy dombornyomott kártya meglétét feltételezi és egy regisztrációt
köszi a gyors választ

Két hirdetésre jelentkeztem, és mindkét helyen felvettek. Az elsőnek nagyon munkaszaga volt, így a második mellett döntöttem.

(#383) Anthony001


Anthony001
senior tag

Nekem is ma jött meg a csomagom USÁbóL:D
10$ volt a szállítás, mert Gift-ként adta fel.
Így zsebretett 10$-t:)
De az most nem oszt, nem szoroz, az a lényeg hogy itt van.

(#384) Kaoru válasza mahatma (#382) üzenetére


Kaoru
aktív tag

van paypalos topik is.

Wake Up, You are dead! || Wacom Intous4 || http://youtube.com/KaoruHUN

(#385) kíváncsi


kíváncsi
senior tag

Sziasztok!

Valaki tudna segíteni nekem elutalni pénzt pay palon. Egyik kedves PH!s fórumtárs megígérte, hogy segít de problémák léptek fel mert még a pay pal nem vette le a 1,5eurot a számlájáról és aug 31-ig zárolva van.

ha valaki tudna segíteni nagyon megköszönném.

''Jobb lábon meghalni, mint térdre kényszerítve élni!''

(#386) Kaoru válasza kíváncsi (#385) üzenetére


Kaoru
aktív tag

reménytelen, nekem sem tudott senki sem segíteni :( azóta ''cash''-ezek.

Wake Up, You are dead! || Wacom Intous4 || http://youtube.com/KaoruHUN

(#387) kíváncsi válasza Kaoru (#386) üzenetére


kíváncsi
senior tag

Szia!

A remény hal meg utoljára :)

Különben ez egy sima átutalás lenne, nem vásárlás.

''Jobb lábon meghalni, mint térdre kényszerítve élni!''

(#388) rocket válasza Anthony001 (#383) üzenetére


rocket
nagyúr

Feedback-et ne felejtsel el irni :)
Irhatod neki, hogy Great communication fast shipping a+++++++ , ja es persze pozitivat nyomjal :)

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#389) rocket


rocket
nagyúr

Megjott a pack amit osszemixelt az elado :D
Marmint csak az jott meg amit a nemet vevonek kuldott es az en cuccom volt benne, aztan tovabb kuldtek a nemetek hozzam :)
Ami hozzam kene jojjon annak nyoma nincs, mar visszafizette a nemet vevonek a penzt, lehet megjon meg csak kavarog valahol, egyebkent nem aggodik emiatt a csomag miatt se, nagyon korrekt srac, rengeteget beszeltunk mail-ben, mar vagy 25x elnezest kert, nem csoda, hogy 99.9%-os feedbackje van ,es 30euro volt a ok nemetektol idaig, azt is kifizette a nemet nonek :)
Vannak ilyen eladok szerencsere boven :)

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#390) Anthony001 válasza rocket (#388) üzenetére


Anthony001
senior tag

Ok.megírtam:)
De egy kis off, tuti hogy nem lehet amazonról pl ruhát rendelni m.o-ra?
Mert ki lehet választani hungary-t

(#391) Motion_Blur válasza Anthony001 (#390) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Üdv!

A kezdeti nehézségek után mégis csak bejön az eBay?:U

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#392) Anthony001 válasza Motion_Blur (#391) üzenetére


Anthony001
senior tag

Hi.

Aha, sikerült minden, itt a mez, csak egy kicsit nagy, de nem vészes:)

(#393) kíváncsi


kíváncsi
senior tag

Sziasztok!

Valaki tudna segíteni nekem elutalni pénzt pay palon. Egyik kedves PH!s fórumtárs megígérte, hogy segít de problémák léptek fel mert még a pay pal nem vette le a 1,5eurot a számlájáról és aug 31-ig zárolva van.

ha valaki tudna segíteni nagyon megköszönném.

''Jobb lábon meghalni, mint térdre kényszerítve élni!''

(#394) g@bo válasza kíváncsi (#393) üzenetére


g@bo
nagyúr

ha regisztrálsz, akkor kb 3 napig nem utalhacc, utána a keret 100 eur, nekem 2 hétig nem utalt a bank, addig csak lestem, majd terheltek, és végre beüthettem a 4 titkos számot, és hipphipphurrá, most unlimited a keret.

(#395) rocket válasza Anthony001 (#390) üzenetére


rocket
nagyúr

Eszerint Bővebben: link nem lehet amazon.com-rol ruhat rendelni, ez meg az amazon.co.uk Bővebben: link

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#396) Anthony001 válasza rocket (#395) üzenetére


Anthony001
senior tag

Akkor is akarok egy gatyát rendelni:D:D:D

(#397) bLaCkDoGoNe válasza Anthony001 (#396) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Yargh, hogy folyton a Te ökörségeiddel van tele a topic, az némileg kiborító már...

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#398) Janesz


Janesz
őstag

Valaki tudna nekem segíteni??

ugye működik már nálunk is a paypal végre viszont fizettem vele egy csávónak és azt mondta,hogy nem fogadja el mert unconfirmed a paypal-em....otp-ben erről nem tudnak semmit sem mondani...:(
meg a bidbay sem működik a mi mastercardunkkal és nem tudok fizetni a csávónak...

valakinek van confirmált paypal-e egyáltalán??


ja és egy német srác feladott nekem egy csomagot augusztus 4-én és még nem jött meg....(9eur posta,nem biztosított) természetes ez?

[Szerkesztve]

(#399) Kaoru válasza BLiNk3r (#26) üzenetére


Kaoru
aktív tag

van paypal magyarországon, csak jó kártya kell hozzá.

Wake Up, You are dead! || Wacom Intous4 || http://youtube.com/KaoruHUN

(#400) BLiNk3r válasza Kaoru (#399) üzenetére


BLiNk3r
senior tag

:F Te egy januári hozzászólásomra válaszoltál, akkor még nem volt elérhető Magyarországon a Paypal.
Figyelj jobban...;)

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  eBay (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.