Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  eBay (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 13:57:53

LOGOUT.hu

Az eBay használatával kapcsolatos információk.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#801) sasa311


sasa311
veterán

Jujjj!
Ma jött egy e-mail. Feladónak ez volt: eBay costumer support: costumer data......
Nyitnám meg, de a NOD már visít is, hogy vírusos a file, és azonnal bontja a kapcsolatot..
Hát basszus, mikkel nem próbálkoznak a mocsok vírusok :(((

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#802) _Yvorl_ válasza Bash (#798) üzenetére


_Yvorl_
tag

Köszönöm szépen a kiegészítést jó tudni. ezeket.

Kérdésem akkor már h abelementünk a biztosítással kapcsolatban lenne. mert nekem az eddig tapasztalatom az volt mikor rendeltem cuccokat USAból, hogy a Csomag értéke alapján lehet biztosítást kérni rá, és ebből kifolyólag van ez a kettősség, hogy lehet alacsonyabb értékkel küldetni a csomagot de akkor a biztosítás is erre az értékre számitódik.

Te most akkor azt állítod, hogy példa kedvéért veszek egy 500 USD s Szamitogep alkatreszt elkuldetem ajandekkent 40 USD értékkel és ettől függetlenül köthetek rá mondjuk 700 dolláros biztosítást pláne úgy hogy a behozatali papirokon ne szurja egyből ki a vámos szemét hogy jé egy 40 dollaros csomagon miért is van 600 dollar biztosítás.

Ez nem kötekedés hanem valóban érdekel mert ha igy müködik akkor mostantól így csinálnám, csak eddig én nem így tapasztaltam.

Köszi előre is

You can't teach new tricks to an old GOD!

(#803) _Yvorl_ válasza _Yvorl_ (#802) üzenetére


_Yvorl_
tag

Körkérdés, hogy tud e valaki nekem segíteni.
Tegnap biddeltem egy termékre, ami a lejárat elötti 3.másodpercben még az enyém volt. Aztán hogy hogy nem csodák csodája mégse nyertem meg. Hallottam, hogy léteznek ilyen bidautomaták. Esetleg tud valaki valami ilyet hol lehet megnézni kipróbálni.
MErt nekem tegnap még megért volna a bidem plusz pár dollárt de nem voltam oylan gyors sajna. Ezzel viszont akkor lehetne biztosabbra menni valamivel..

Válaszokat és tapasztalatokat előre is köszönöm.

You can't teach new tricks to an old GOD!

(#804) Bash válasza _Yvorl_ (#802) üzenetére


Bash
őstag

A küldemény biztosításához egy PS Form 3813-P jelű nyomtatvány [link] kitöltésére van szükség, ezt a perforáció mentén a postai alkalmazott eltépi, és csak az a része marad a csomagon, amelyik a vonalkódot tartalmazza, a biztosítás értéke nem szerepel rajta. A küldemény bevallott értékétől függetlenül a korábban felsorolt határokig lehet biztosítást kötni a csomagra, viszont a küldemény eltűnése, megrongálódása vagy megfosztása esetén a biztosítási procedúra részét alkotó értékmegállapításkor igen valószínű, hogy figyelembe veszik a csomag bevallott értéket.
Ha a küldemény súlya nem haladja meg a 4 lbs.-t, akkor fel lehet adni levélként, ebben az esetben a PS Form 2976 jelzésű vámárunyilatkozatot [link] kell kitölteni, amelyet a postai alkalmazott szintén eltép a perforáció mentén és szintén nem szerepel rajta a biztosítás értéke.
Ha a küldemény súlya meghaladja a 4 lbs.-t, akkor csomagként kell feladni a küldeményt, ebben az esetben a PS Form 2976-A jelzésű vámárunyilatkozatot [link] kell kitölteni, amin viszont szerepel a biztosítás értéke. Arról nincs információm, hogy mennyire figyelik azt a mezőt a vámkezeléssel megbízott tisztviselők.

Másik kérdésedre:
A jelenséget sniping-nak hívják, magam is alkalmazom szinte minden aukciónál, lévén sokszor vagy nem vagyok itthon vagy nem ülök a gépnél és nem tudom figyelemmel kísérni az aukció végét.
Néhány link segítségül: [link], [link], [link], [link], [link], [link], [link], [link], [link].

http://bashtravel.com/

(#805) _Yvorl_ válasza Bash (#804) üzenetére


_Yvorl_
tag

Köszi aválaszokat áttanulmányozom ezeket.
már csak az az érdekes ha a biddelok mindegyike iylet hasznnal akkor ki nyer :)

You can't teach new tricks to an old GOD!

(#806) Nimrod válasza _Yvorl_ (#805) üzenetére


Nimrod
addikt

Ping-kérdés. :DDD

(#807) Bash válasza _Yvorl_ (#805) üzenetére


Bash
őstag

Az nyer, aki magasabb maximális értéket adott meg, illetve ezek egyezése esetén valóban a szerverek harca.

http://bashtravel.com/

(#808) tr00p3r válasza Bash (#804) üzenetére


tr00p3r
őstag

az alábbi linkek közül melyik sniper-t használod? nem is tudtam,h ilyen is van, pedig régóta vagyok már ebay használó! :F :B

(#809) sasa311 válasza Bash (#804) üzenetére


sasa311
veterán

jaja, erre én is kíváncsi lennék, már a 3. cuccot viszik el az orrom elől az utolsó 2 percben! :(((

Mennyire bizotnságos, hogy itt a regisztrációnál kiadom a user name + passt? :U

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#810) bLaCkDoGoNe válasza Bash (#807) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Nincs most időm végigrágni a linkeket, kérdésem az lenne, hogy ez mennyiben különbözik az automatic biddingtől?

Mármint azon kívül, hogy ezek az utolsó másodpercekben bökik be az ajánlatot.

[Szerkesztve]

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#811) Bash


Bash
őstag

sasa311, tr00p3r!

Személy szerint az AuctionSniper-t használom már elég régóta. Ez nem azt jelenti, hogy ez a legjobb, akkoriban ezt találtam, és mivel szolgáltatásukkal meg vagyok elégedve, ezért nem is teszteltem mást.
Ha nem adod meg a felhasználónevedet és a jelszavadat, akkor nem tudnak bid-elni a nevedben. Visszaélésről még nem hallottam egyik hasonló céggel kapcsolatban sem.

bLaCkDoGoNe!
Az automatic bidding-től ez annyiban különbözik, hogy mivel ezek a sniper programok nem osztják meg eBay-el a te maximálisan meghatározott bid-edet, ezért az eBay proxy szervere nem is fog bid-elni a nevedben, tehát feleslegesen nem verik fel az árát a kiszemelt árunak. Illetve legtöbbjük figyelmeztető e-mail-t is küld, ha valaki az eBay automatic (proxy) bidding rendszerét használva magasabb összeget határozott meg, mint amit temegadtál a programnak.
Nem túl magyaros, de remélem érthető.

http://bashtravel.com/

(#812) tr00p3r válasza Bash (#811) üzenetére


tr00p3r
őstag

bash, üdv,

jó rég hallottam felőled! még mindig ugyanott? : :))
ezek fizetős cuccok? mert amelyiket én megnéztem az havidíjas volt.

tr00p3r

(#813) Bash válasza tr00p3r (#812) üzenetére


Bash
őstag

60 mérfölddel délebbre költöztem pár hónapja, minden más a régi.

Általában ingyen kipróbálhatóak, de egyébként fizetősek. Van amelyik havidíjas, van amelyik fix összeget kér (néhány cent), ha megnyerted az aukciót, illetve ha jól tudom van olyan is, amelyik a végösszeg bizonyos százalékát (1%) kéri.
Összességében elmondható, hogy sokkal többet lehet használatukkal spórolni, mint amennyit kifizet az ember nekik.

http://bashtravel.com/

(#814) sasa311 válasza Bash (#811) üzenetére


sasa311
veterán

Ez most nagyon hülye kérdés lesz, de hogyha beállítom én ezt a kis progit arra, hogy licitáljon nekem, akkor ugye bekapcsolva kell hagyni a gépet élő internetkapcsolattal? :U

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#815) Bash válasza sasa311 (#814) üzenetére


Bash
őstag

Nem, nyugodtan ki is kapcsolhatod a gépedet. Ezek a programok nem a gépeden futnak, csak megosztod az információkat velük, és ők alacsony ping-ű internet-kapcsolattal rendelkező saját szervereikkel bid-elnek a te nevedben.

http://bashtravel.com/

(#816) sasa311 válasza Bash (#815) üzenetére


sasa311
veterán

Akkor királyság van!
Köszönöm :R

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#817) sasa311 válasza Bash (#815) üzenetére


sasa311
veterán

Ezt írja nekem a progi:
ou have one or more pending bids that will not be placed if Auction Sentry is not running at their programmed bid times.
Are you sure you want to close?

Most én rontottam el valami beállítást? :U

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#818) Bash válasza sasa311 (#817) üzenetére


Bash
őstag

Úgy látom sikerült kiválasztanod egy olyan programot, amit a saját gépedre kell feltelepíteni és azon fut. :)

http://bashtravel.com/

(#819) sasa311 válasza Bash (#818) üzenetére


sasa311
veterán

eh :DDD
Akkor próbálkozok egy másikkal :O

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#820) thaler2


thaler2
senior tag

PayPalhoz jó az Otp-s Visa junior dombornyomott kártya?

(#821) bLaCkDoGoNe válasza thaler2 (#820) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Ki van zárva, hogy juniorhoz dombornyomott kártyát adjanak.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#822) thaler2 válasza bLaCkDoGoNe (#821) üzenetére


thaler2
senior tag

Az számít dombornyomott kártyának, aminek a kártya száma púposan van ráírva?

(#823) kraftxld válasza thaler2 (#822) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Igen, valamint rendes Visa/Mastercard nem ilyen electronos bohóckodás.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#824) thaler2 válasza kraftxld (#823) üzenetére


thaler2
senior tag

Na nekem ilyen púpozottan van ráírva a szám. És rendes Visa logó van rajta, sztem jó lesz ez :)

(#825) T 1000


T 1000
aktív tag

A bankban ahol dolgozok tudtok nyitni elektronikus számlacsomagot, így netbankon a deviza átutalás1500 ft/tétel, összegtől függetlenül....

(#826) rlazol válasza thaler2 (#824) üzenetére


rlazol
addikt

dombornyomott kártyát az OTPben akkor adnak, ha a nyitáskor 250ezer HUF van a kártyán vagy rendszeres jövedelem érkezik rá. De baromi egyszerű, próbáld meg bereggelni a PayPalnál, ha nem megy, nem megfelelő. Vagy hívd fel az OTP-t, hogy akkor ez most milyen kari.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#827) kraftxld válasza T 1000 (#825) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Rendes meglévő netbankhoz nem lehet ezt igényelni?

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#828) Nimrod válasza T 1000 (#825) üzenetére


Nimrod
addikt

Én nyitottam egy devizaszámlát és kértem hozzá dombornyomott visa kártyát, semmibe sem került, csak a kártya éves ára. Nem otp. :U

(#829) Bash


Bash
őstag

Gyerekek!

Hasonló témában tessék a PayPal topic-ba írkálni: [link]. eBay-nek semmi köze az OTP-hez meg az ilyen-olyan kártyához. Köszönöm!

http://bashtravel.com/

(#830) Nimrod válasza Bash (#829) üzenetére


Nimrod
addikt

Tudunk mi már magunkra vigyázni. :DDD

Egy apró intermezzó még a kártyás fizetéshez. eBay-en nem próbáltam még, de elég sok külföldi oldal elutasította a kártyám, miszerint ők nem fogadják el a bankom CCV számát. Ilyen itt is lehet? :F

(#831) Bash válasza Nimrod (#830) üzenetére


Bash
őstag

Amerikai cégek hajlamosak nem elfogadni nem US hitelkártyákat. Nem tudom, hogy a VISA/MasterCard-e a ludas, akik ugye szeretik hangoztatni, hogy az egész világon elfogadják a kártyájukat vagy az amerikai online áruházak.
eBay-nek fizettem már VISA-val is meg MasterCard-dal is, de mindkettő US kiadású.

http://bashtravel.com/

(#832) _Yvorl_ válasza Bash (#831) üzenetére


_Yvorl_
tag

Én még nem futottam bel eolyanba, hogy a Magyarorszagon kiadott Visamat ne fogadtak volna el Valahol a neten vagy kulföldön. Ezzel szemben volt többféle amexem is na azzal csak szivás volt az életem, pedig tudtommal nekem még akkor volt, mikor nem magyarorszagon adtak ki őket. Csak volt itt már ügyfélirodájúk, de még eredeti ami votl a kártya.
Azt sehol nem akarták elfogadni. Félig mert állandoan valami problémájára hivatkoztak félig mert akokr még ugy volt hogy a Visa MAsterért tudtommal 4,5 %-ot vontak a kereskedőtől az amexért meg 7%-ot nem tudom ez változott e azóta.

You can't teach new tricks to an old GOD!

(#833) Badb0y válasza fokukac (#663) üzenetére


Badb0y
addikt

Paypalos átutalás esetén ilyen iban számra nem igazán van lehetőség nem :F

Minőségi laptopok https://notebookokhu.business.site/

(#834) Bash válasza Badb0y (#833) üzenetére


Bash
őstag

PayPal-nak ez az egyik legnagyobb előnye más fizetési megoldásokkal szemben, hogy semmilyen pénzügyi információt nem kell megosztani a másik féllel, mindössze egy e-mail címet.
Pláne, hogy EU-n kívül IBAN nem is létezik.

http://bashtravel.com/

(#835) Badb0y


Badb0y
addikt

Ezt a terméket szeretném megvenni.
[link]
Az ember korrektnek tűnik a vevők értékelései alapján, de azért nézzétek meg ti is légyszi.[link]
Ennél a paypal kimarad, mert nem jelölte be úgy néz ki.
Azt írja, hogy 17euro a biztosított küldés Magyarországra. Nekem lenne még plussz kültségem ezen felül :F
Mert akkor 620eurot adnék érte, hogy 640-be beleférjen.
Ha megnyerném a licitet, akkor itt csak úgy lehetne vásárolni, hogy előre elutalom a pénzt neki ugye :F

Nem tudok sajnos angolul, de ha jól szedem ki itt az auction snipernél ugye kitöltöm az adataimat és ez a lead time az, amikor bedobja az én árajánlatomat a lejárat előtt annyi mp-vel amennyit megadok? Mennyit érdemes megadni?
És ez kerül-e nekem végül is valamibe?

Minőségi laptopok https://notebookokhu.business.site/

(#836) Badb0y válasza Bash (#811) üzenetére


Badb0y
addikt

Ahogy ezt nézem, csak az USA-s ter,ékekre figyel, a német e-bayre nem :( :( fene, arra is kéne vmi ilyen.

Minőségi laptopok https://notebookokhu.business.site/

(#837) _Yvorl_ válasza Badb0y (#836) üzenetére


_Yvorl_
tag

Ez érdekes kérdés mert elvileg össze vannak kötve az ebay siteok pl .com rol is meghivhatsz barmiylen külföldi ebayen hirdetett dolgot csak a com on keresel ra a termek szamara.

szóval szerintem ennek megkerülhetőnek kene lennie ilyen módon.

You can't teach new tricks to an old GOD!

(#838) Badb0y válasza _Yvorl_ (#837) üzenetére


Badb0y
addikt

Na meg lett közbe hogy lehet. A my watches fülnél van olyan, hogy import watches, és amire már licitáltál termék, azt megtalálja, és lehet importálni.
Már csak azt kéne tudni, hogy úgy nem lehet importálni német ebayről, hogy nem licitáltam?

És ez a watch gty ez mit jelent ? Mit kell odaírni ::F
Commentnek gondolom amit akarok, max ofernek meg amennyit maxot adok érte.

Minőségi laptopok https://notebookokhu.business.site/

(#839) Badb0y válasza Badb0y (#835) üzenetére


Badb0y
addikt

És ez kerül-e nekem végül is valamibe?

Mármint az auction sniper használata :F

Minőségi laptopok https://notebookokhu.business.site/

(#840) Kraptor válasza Bash (#831) üzenetére


Kraptor
őstag

Szerintem ezt mát írtam ebbe a topickba és vitatkoztunk ebbe a témába :):) Mon az új kártyáknál nem adják ki a lakcímed stb alapban. Főleg Amcsiban és nagyon sok online-boltban használnak address verifycationt. Ez annyit tesz, hogy amit te megadtál biling adresst annak egyeznie kell a hitelkártyád billing adressével és ezt ellenörzik is a bankoddal mikor a kártyád adatait csekkolják. A probléma az, hogy manapság itt Mon nagyon sok banknál ez alapbol le van tiltva és neked kell kérni, hogy emeljék fel ezt a tiltást és lehetővé tegyék, hogy ''letudják kérdezni'' a címedet a kártyád alapján.

Nekem Moi Visám van és már midnenhol vásároltam vele. Persze vannak olyan amcsi online boltok amik csak amerikai kártyákat fogadnak el, pl newegg.com és csak oda is szállítanak de általában elfogadják a Moi kártyákat.

(#841) Bash válasza Kraptor (#840) üzenetére


Bash
őstag

Valószínű igazad van, nekem ilyen irányú tapasztalataim nincsenek, csak többen panaszkodtak, illetve az online boltok is erre hivatkoztak indoklásként, hogy nem US kiadású a kártya. Újabban egyébként már telefonszámot is egyeztetik a bankkal, illetve szinte most már általánossá vált a kártya Verification number-ének a kérése is. Egyre többen törekednek a nagyobb biztonságra, pl. a bankom website-ján is párhavonta megváltoztatják a bejelentkezési folyamatot.

Badb0y!
3 snipe ingyen van, utána pedig a végső ár 1%-a (minimum 25 cent, maximum $9.95) minden egyes megnyert aukció után.

http://bashtravel.com/

(#842) Integra válasza Bash (#834) üzenetére


Integra
titán

király ez a paypal, csak mi ugye még mindig szopatós kategóriában vagyunk e téren, nincsen teljes jogú paypal itthon... pedig jó lenne.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#843) Fehérsólyom válasza Bash (#841) üzenetére


Fehérsólyom
aktív tag

Ha midnenki ezeket a kis programokat fogja használni, akkor eljutunk oda, hogy lesz egyszer az eBay, aki leakaszt adott összeget. Ezek után egy ''síkkal'' feljebb lesznek a snipe progi szolgáltatók akik leakasztanak egy újabb összeget. Végeredményben drágábban veszed meg azt, amit szeretnél, mintha nem lenne snipe... Ennél egyszerűbb, ha a max áradhoz hozzáadod saját magad azt az 1%-ot (min $0.25 max $9.95-öt).
Na mindegy, ezen csak úgy elfilóztam... Remélem azért sokan nem használnak ilyeneket. Én személy szerint eddig még nem futottam össze ilyennel.

(#844) SEK3


SEK3
tag

hello, mindenki,,

Lenne pár kérdésem, mielőtt regisztrálnék:
Az ebay.com-on ha megveszek valamit, azt ugye előszőr ki kell fizetni paypal virtuális számláról, ugye?
Paypal számlámat átutalással és csekken keresztül tölthetem fel, ugye?
Ezen a képen értelmezni próbáltam a dolgot: [link]
Ebben az esetben 50db ledet adnak 0,74$-ért
vagy 50db-ot 0,74$/darab-ért ???? :F

A magyarországra szállítás 13,39$ , ez magyarországon belül bárhova annnyi? és benne van-e a termék ára vagy ez csak a szállítás? :(

a többi meg olyan mint a teszvesz

légyszives válaszoljatok, érdekel a téma :R :R :R

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

(#845) gerjus válasza SEK3 (#844) üzenetére


gerjus
aktív tag

Hat a kepbol nem derul ki hogy melyik mivel 50 et bocsatott limitre az ar meg vonatkozhat darabra is meg az egeszre jelzem gyanitom 1 re vonatkozik !
Hat en vettem mar jonehany cuccot ebayrol de amennyire en tudom Mon. meg nem lehet a paypalre lovet rakni csak a paypalen keresztul fizethetsz a bankkartyadrol ....

Peldaul pont most volt egy patt helyzetem paypallel gondoltam kifizetem mire azonnal visszajott a fizetes , ir a csoka hogy nemtudja elfogadni a fizetest mert neki alap acccountja van es csak azt tudja elfogadni ami a paypalrol megy es nem egyenesen a bankartyarol a paypalt erintve mondom az jo mert en meg nemtudok felrakni penzt a paypalemre :D Maradt az atutalas

De ha megis lehet feltolteni az szoljon es azt is mondja meg hogyan .... koszi :R

[Szerkesztve]

Never trust a computer you can't throw out of the window! - http://www.flickriver.com/photos/gerjus/

(#846) And válasza SEK3 (#844) üzenetére


And
veterán

Hogy mivel fizetsz, te döntheted el az eladó által felkínált lehetőségek közül. A linkelt árut éppen lehet PayPal-lel fizetni, de egyébként ez egyáltalán nem biztos. Ha az eladó nem kínálja fel PayPal-t, mint lehetőséget, vagy nem is regisztrált ott, nem tudsz neki azon keresztül fizetni.
Magyarországról a virtuális számla nem működik, nem is tölthetsz rá pénzt, és mivel pénzt fogadni sem tudsz, más sem tud rá küldeni semmit. A PayPal-es fizetés Mo.-ról csak sima kártyás vásárlásként működik.
''Ebben az esetben 50db ledet adnak 0,74$-ért
vagy 50db-ot 0,74$/darab-ért ???? ''

Mivel ez egy tétel, ezért valszeg. 50 db.-ot adnak a meghirdetett árért.
MOD: ''You are bidding a pack of 50 pcs 5mm super bright white...''
''A magyarországra szállítás 13,39$ , ez magyarországon belül bárhova annnyi?''
Szerintem Hong Kong-ból nézve Nyíregyháza épp olyan messze van, mint Sopron ;). E
''és benne van-e a termék ára vagy ez csak a szállítás? ''
A $13,39 csak a szállítás.

[Szerkesztve]

(#847) gerjus válasza And (#846) üzenetére


gerjus
aktív tag

Akkor megiscsak jol tudom .... :DDD

Never trust a computer you can't throw out of the window! - http://www.flickriver.com/photos/gerjus/

(#848) And válasza gerjus (#847) üzenetére


And
veterán

Ezt viszont jó tudni (mielőtt - joggal - átzavarnak minket a PayPal-topikba ;]). Egyszer már rákérdeztem erre abban a topikban, de nem kaptam rá választ. Ezek szerint mégis igaz, hogy ''Personal account''-tal rendelkezőnek nem tudsz innen (bankkártyával) fizetni. Eddig ilyen szerencsém volt, hogy nem botlottam bele egyetlen alap-számlával rendelkezőbe :F.

(#849) HXY


HXY
addikt

Olyankor mi van, ha megnyertem egy licitet, de időközben meggondoltam magam?

(#850) SEK3 válasza And (#846) üzenetére


SEK3
tag

u, kösz szóval a a szállítás külön értendő. A fizetést biztosan meg tudom oldani, max csekken, de legszimpatikusabb az utánvét, na mindegy majd ahogy a helyzet hozza...
Így, hogy a szállítás külön van biztos, hogy darabja annyi mert különben ku rva olcsó lenne.
A pénz fogadás nem érdekel, eladni nemaka rock.

Köszi a választ mindenkinek,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,már megint többet tudok, lehet hogy nyárra komoly üzletelésbe kezdek

-----------CSAK-IS LEGÁLISAN-------------------------------------------------------------------------------------------

már beugrott:
egyszer tesóm csinát e-gold számlát, az volt olyan ismerős
de az más......

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  eBay (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.