Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  eBay (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-24 06:10:35

LOGOUT.hu

Az eBay használatával kapcsolatos információk.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#651) peterszky válasza peterszky (#650) üzenetére


peterszky
őstag

up
senki? :O

What else you gonna do on a Saturday?

(#652) Oreg_Nene


Oreg_Nene
tag

Valaki segítsen mert mindjárt ráharapok az utp kábelre:)

Egy ismerős segítségével rendelné angliából egy gamecube-ot + pár játékot, majd valamikor jövő héten küldenék el (bocs már ezen a héten). De mit tesz a sors? Találkoztam 2 ismerőssel a héten és mindkettő dolgozott a postánál (budaörsi depot emlegették), hát amit az ottani viszonyokról mondtak azt hittem leesek a székről. Rongálás, dézsma stb mert hát kevés a pénz :O Most ha megrendelem a cuccot a magánszemélytől és eltűnik valahol mi a fene van? Mert azt már tudom hogy csak a küldő kerestetheti a csomagot én meg várjak. Ergo csomag zéró akkor ugrott a pénzem is? Vagy a kinti küldő feltehetőleg köt rá valamiféle értékbiztosítást? Elnézéseteket kérem hogy nem olvasom át az összes hozzászólást, ha valaki már kérdezett hasonlót és tudjátok a hsz számát az is segíthet...

''A mohóság motivál. A mohóság tisztánlátáshoz vezet, összefoglalja az evolúciós lényeget. A mohóság minden formája életért, pénzért, szerelemért, tudásért fellendítette az emberiséget.”

(#653) adam60e


adam60e
csendes tag

Sziasztok, most kívánom magam regisztrálni az ebayre.
Egy ipod photot szeretnék venni Kínából.
ami a szállítási költséggel együtt 210 euroba kerül.
Hogy tudnám én ezt kifizetni, az az mivel a legérdemesebb, melyik az eddig legjobban bevált fizetési mód? Meg mennyibe kerülnének nekem az egyéb költségek?
Miután ő megkapja a pénzt aztán küldi nekem a terméket ha minden jól megy?
vagy ha megjött a pénz akkor ezt ő látja feladja a terméket és aztán veszi le a pénzt?
Érdemes e egyálltalán ilyet venni a winchester miatt?
Ja és az gond e ha még nem vagyok 18 vagy ezt le se sz...ák?

(#654) bLaCkDoGoNe válasza Oreg_Nene (#652) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Meg kell beszélni az eladóval, hogy kössön biztosítást a csomagra (ennek árát természetesen neked kell állnod), ill. sok eladónál opcionálisan választható a fizetéskor a csomagbiztosítás.

Ha a csomag nem érkezett meg, és nem biztosítottad, akkor könnyen lehet, hogy így jártál. Elvileg viszont az E-bayen tudod jelezni, ha eltűnt a csomagod a postán. Asszem a My Ebay részben van a megnyert cuccokkal végezhető műveleteknél (ahol a Leave feedback meg ilyenek is vannak), de hogy ez hogyan működik és mi a menete azt nem tudom, mert én mindig biztosítva küldetem magamnak a dolgokat. Megéri azt a pár fontnyi pluszt.

Az pedig, hogy azért rongálnak meg dézsmálnak a postán, mert kevés a pénz, elfogadhatatlan. Be kellene vezetni, hogy akit lopáson kapnak, frankón levágják a kezét. Nehogymár a csóróság mentség legyen a lopásra...

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#655) bLaCkDoGoNe válasza adam60e (#653) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

A fizetés az esetek 99%-ban PayPal-en keresztül zajlik. (Olvasd el a PH!-n levő PayPal-es topikot is!) Ehhez dombornyomott bankkártya kell, electron nem jó! Ez a legjobb, leggyorsabb, legbiztonságosabb fizetési mód jelen körülmények között, plusz költséget nem jelent számodra.

Egyéb fizetési módok: átutalás (sok plusz költség Neked is és az eladónak is, nem szokták szeretni), Western Union (plusz költség), BidPal (olyasmi mint a PayPal), készpénz küldése (borítékban - elveszhet, lenyúlhatják, stb., nem biztonságos). Az utánvétet pl. mint olyat felejtsd el, szinte senki nem küld külföldre utánvétes csomagot.

A fizetés PayPallel úgy zajlik, hogy ha megnyerted a cuccot, ráböksz a fizetés gombra, számládról levonódik a pénz, az eladóén meg megjelenik. Az eladó azt követően küldi a terméket, hogy te kifizetted az értékét. Célszerű rákérdezni, hogy a fizetést követően hány nap múlva indítja útnak a csomagot, ha ezt nem tünteti fel valahol a termék leírásakor (sokan fel szokták).

Ezeket a kérdéseket egyébként nem itt kell feltenned, mert ahány eladó, annyi válasz lenne rá, minden esetben bidelés előtt kérdezz meg mindent az adott termékkel/szállítással/költségekkel kapcsolatban az eladótól! Ugyanis ha össze-vissza bidelgetsz, de csak utólag derül ki, hogy pl. nem szállít Mo.-ra vagy nagyon drágán, vagy bármi más miatt meghiúsul az üzlet, akkor az eladó jelentheti az Ebaynek, hogy Te egy nem fizető ügyfél vagy, ami negatív feedbackben, szélsőséges esetben kitiltással is járhat! Tehát mindig kérdezz, mielőtt licitálsz! Ha nem tudsz jól angolul/németül (attól függően, hogy melyik Ebay-t használod) ill. nincsen olyan ismerősöd, aki segíteni tudna Neked benne, akkor inkább ne Ebayezz!

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#656) Bash


Bash
őstag

Fél órája kaptam egy telefonhívást eBay-től egy vékony hangú hölgy személyében. Seller Assistant-nek titulálta magát, szeretett volna néhány tippet adni sikeresebb eladásaim érdekében. Leráztam szegényt, újat nem nagyon tud mondani, feleslegesen ne raboljuk egymás idejét. :)

http://bashtravel.com/

(#657) bLaCkDoGoNe válasza Bash (#656) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Mik nem vannak... :)

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#658) Bash válasza bLaCkDoGoNe (#657) üzenetére


Bash
őstag

Az említett hölgyemény (mint a levélből kiderült Elizabeth-nek hívják :) ) ma küldött egy e-mailt, amiben részletezte azt, amit tegnap szeretett volna megosztani velem. A közelgő ünnepekre való tekintettel egy új feature-t vezettek be, akit érdekel: [link].

http://bashtravel.com/

(#659) And válasza bLaCkDoGoNe (#655) üzenetére


And
veterán

''Egyéb fizetési módok: átutalás (sok plusz költség Neked is és az eladónak is, nem szokták szeretni) ..''
Sok pluszköltség nekem, ez rendben (illetve nem, de ez van: 2k-s átutalási jutalék mellett filléres dolgokat tényleg nem éri meg beszerezni), na de hogy az eladónak is? Ugyan miért? Persze sosem próbáltam még azt eljátszani, hogy az ''idegen bankköltség viselő'' opciónál a kedvezményezettet jelöltem meg az indító helyett ;]. Ez azért lehet érdekes, mert pl. az EU-n belüli - főleg németekkel van tapasztalatom - magán eladóknál nem annyira elterjedt a PayPal, az átutalási lehetőség viszont szinte kivétel nélkül adott.

(#660) bLaCkDoGoNe válasza And (#659) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Én az angol Ebay-t szoktam használni, és ott többnyire nem fogadnak utalást külföldről, sok esetben maga költségekre hivatkozva.

De lehet, hogy baromságot írtam, elnézést. :B

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#661) bLaCkDoGoNe válasza Bash (#658) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Ez nem egy rossz feature, kár, h. az angol Ebayen még nem láttam. Meg a csodálatos magyar postát ismerve értelme sem nagyon lenne :).

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#662) Bash válasza And (#659) üzenetére


Bash
őstag

Bármilyen furcsa és hihetetlennek hangzik általános gyakorlat, hogy a bankok bejövő (akár belföldi, akár nemzetközi) banki átutalások után különböző díjakat számolnak fel. Ez az én bankomnál (Bank of America) összegtől függetlenül nemzetközi átutalásnál $25-t jelent, nem beszélve arról, hogy minimum 3-4 munkanap az átutalási folyamat. PayPal ezzel szemben azonnali pénzküldési lehetőséget biztosít, és mindössze 1.9% to 2.9% + $0.30 USD-t vonnak le a bejövő fizetések után, ami $852 alatti összegnél nem éri el a $25-t. Nem ismerek statisztikát, de azt hiszem, hogy a tranzakciók nagy százaléka ezen összeg alatt marad.

http://bashtravel.com/

(#663) fokukac válasza Bash (#662) üzenetére


fokukac
nagyúr

errefelé más a helyzet, az fizeti a nemzetközi díjtételt, aki utal (ez jellemzően olyan 8-10 euró), de aki fogadja az átutalást, az nem fizet semmit.
mármint EU-n belül, megfelelő IBAN-számlaszámmal, feltételezve, hogy a fogadó bankkal van kapcsolat.

ha én várok külföldről pénzt, és forintszámlám van, akkor deviza vételi árfolyamon konvertálják a pénzt, 2-3 nap, míg jóváírják. Bizonyos helyeken (OTP) nincs konverziós díj, bizonyos helyeken (német tulajdonú bnakok : Raiffeisen, Ertse, HVB) pedig felszámolnak 1% konverziós díjat.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#664) And válasza Bash (#662) üzenetére


And
veterán

Aha, tehát mégis van benne valami. Bár láttam már brit forgalmazót, aki leírta, hogy PayPal segítségével is lehet nála fizetni, de azt ő nem komálja, mert akkora tételnél - nagyképernyős TFT monitorokat árult - már sokat számít neki az a pár százalék. Ellenben átutalásra még néhány GBP kedvezmény is adott volna. Igaz, EU-n kívülre nem vállalta a szállítást. Egyes Hong Kong-ban lakó eladók meg leírják, hogy fizethetsz PayPal-lel, de akkor megdobják az árat annyival, hogy nehogymá' nekik kelljen fizetni a PayPal jutalékát.
Igen, ha én innen nemzetközi átutalást indítok, megmondhatom, hogy ki viselje annak költségeit. De mint írtam, biztos nem örülnének az eladók annak, ha megpróbálnám rájuk terhelni (így nem is tudom, a költség mekkora része maradna az indítón).
Mod: vagy ez ténylegesen csak a kedvezményezett bankjánál felmerülő költségeket jelenti, mint az a bizonyos konverziós díj?
A németországi vásárlásaim legnagyobb részét átutalással fizettem.
Az átutalás tényleg lassú (az OTP-t egyszer kérdeztem, ők egy hetet mondtak), a visszajelzések alapján 2-3 munkanap szokott lenni EU-n belül, a fokukac által említett IBAN-szám és SWIFT-kód megadásával. A PayPal ''előtti'' korszakban nem sok lehetőségem volt Németo.-ba történő fizetésre. Most viszont jobb a PayPal, nem vagyok a magam ellensége ;).

[Szerkesztve]

(#665) Gero


Gero
tag

Bash, mi az ebay neved?
hatha rendelnek toled, csak meg nem tudom mit arulsz :)

cramstuff.com

(#666) _Yvorl_ válasza sebipayne (#635) üzenetére


_Yvorl_
tag

Tisztazzunk eloszor is par dolgot. USA-bol torteno Szamitogep/szamitogepes alkatresz vasarlasa eseten a vam erteke 0% (tehat nincs)

Viszont ami van az a nyamvadt AFA, amit, ha nincs szerencsed levernek rajtad a Postan.
Namarmost ennek, van nemi modja, illetve nemi szerencse is kell hozza, hogy esetlegesen meguszd.

Ha 100 USD alatti erteket tuntettetsz fel az aru ertekenel az eladoval (es o ezt hajlando megtenni), Valamint a gift (ajandek) kategoriat jeloli be neked, akkor nagy a valoszinusege, hogy atjon a hataron afaztatas nelkul.

Azonban e fentebbi dolog hatranya, ha mondjuk egy 600 dollaros videokartyat veszel es csak 90 dollart irnak ra a postai ertekre, na akkor a biztositas is csak 90 dollarra terjed ki. tehat ha valami baja van a kuldemenynek ennyit igenyelhetsz vissza. :P

You can't teach new tricks to an old GOD!

(#667) _Yvorl_ válasza bLaCkDoGoNe (#655) üzenetére


_Yvorl_
tag

Hozzaszolasod annyival egeszitenem ki, hogy a BidPay azert nem ugyanaz, mint a PayPal. Sot, ha a penztarcank iranyabol kozelitjuk meg a dolgot, vevo szemszogbol, akkor mar nagyon nem ugyanaz.

PayPal: vevore nezve nem tartalmaz semmilyen plusz koltseget a kialkudott termekar, szallitas es szallitasi biztositason felul. Mukodese dombornyomott kartyadat regisztralod onnan vonjak a penzt es az elado szamlajan azonnal megjelenik a toled levont penz. (gyors olcso, megbizhato) Tobbfele devizanemben is hasznalhato (USD, EUR, CAD, GBP ...)

BidPay: vevore nezve jo par dollar tranzakcios dijat tartalmaz pluszkoltsegkent a kialkudott termekdij szallitas es biztositasi koltsegeken felul. Mukodese dombornyomott kartyadat kell itt is regisztralni, arrol vonjak a penzt, azonban az atutalas modja mas, mint a PayPalnak, mivelhogy ez egy bujtatott Western Union szolgaltatas. Az elado 1-6 hetig idotartam alatt kap egy csekket a bidpaytol, amit bevalthat a megfelelo helyen keszpenzre. (megbizhato, draga, lassu) Tovabbi hatranya, hogy csak egy devizanemben hasznalhato (USD) Ha a vevo mas devizanemben keri a termek arat, elotte meg alkudozhatsz vele a valtasi arfolyamrol, es az esetek tobbsegeben meg e fole mennek mert meg a sajat valtasi koltseguket is eloszeretettel belekalkulaljak.
:U

You can't teach new tricks to an old GOD!

(#668) _Yvorl_ válasza swarel (#619) üzenetére


_Yvorl_
tag

Nyugodtan lehet forint alapu is, az tokeletesen mukodik.

Lenyeg annyi az igenylesnel, amire erdemes odafigyelni, hogy a VISA USD elszamolasu, mig a MASTERCARD EURO elszamolasu, tehat vagy erdemes aszerint kivaltani, (a dupla valtasi koltseg elkerulese vegett), hogy honnan szeretnel inkabb rendelni, vagy ha surun rendelsz EU bol is meg USA bol is akkor erdemes ket kartyat fenntartani. Napersze akkor ha telleg hardcore vasarlo valaki mert ugye ha a eves kartyadij tobb mint a dupla valtasokbol adodo tobletkoltseg akkor ugye nem erdemes az egesz. :DD

You can't teach new tricks to an old GOD!

(#669) Satu


Satu
tag

Halló, Üdv. mindenkinek
Bocs, nem olvastam végig a témát,hogy kérdezett-e már valaki ilyesmit. Vásárolgatok a német Ebay-n, és próbáltam eladóként bejelentkezni, kiküldték a jelszót, de utána nem fogadta el a banki adataimat. Lehet, hogy nem is lehetek eladó MO-ról a német Ebay-n?
Van valakinek valami tapasztalata?

(#670) _Yvorl_


_Yvorl_
tag

Most egy kerdes tolem is Ebayes Sellerek iranyaba.

Venni sokszor vettem mar de eladni meg nem adtam el, Mi a modja egy eladas levezetesenek. (el tudom olvasni az ebay leirasat ebben atemaban csak gondoltam egyszerubb es tanulsagosabb olyantol megtudni aki mar csinalta es jartas a temaban)

Valamint az elozohoz kapcsolodva. Mi a legjobb fizetesi mod elfogadas tolunk Magyarorszagrol, ami a legkevesebb koltseg az eladonak.
Kapcsolt kerdes ehhez a temahoz, hogy a Paypal egyszeru lenne, de ugy tudom Magyar paypal regisztralt nem tarthat fent paypal szamlat. Ez azt jelenti nem is fogadhatok penzt paypalon keresztul, vagy csak nem nyithatok szamlat amin nem tarthatok penzt, de a kartyamra jovairjak az erkezett osszeget.

Ez mar csak azert is erdekes nem csak eladoi szemszogbol, mert a legutobbi vasarlasom soran az elado tulfizettette a szallitasi koltseget velem es most azt mondja visszautalja nekem a kulonbozetet a paypalomra. Namost akkor kerdes meg tudja e ezt tenni a fenti kerdes ertelmeben vagy sem. Tudok e fogadni barrmilyen osszeget, visszaterites Paypalrol?
:R

You can't teach new tricks to an old GOD!

(#671) And válasza Satu (#669) üzenetére


And
veterán

Szerintem lehetsz eladó. Én spec. még nem voltam, de sok nemzet fiait látni a német eBay-en is. A banki adataidat hol nem fogadta el? Egyszer próbáltam megadni számlaadatokat (talán az ''Überweisung+'' fizetési módhoz kell, ha eladó vagy), de nem fogadta el, mert mindenképp Konto / BLZ párost várt, nálunk pedig más a módi (IBAN-t nem lehetett vele megetetni). Ha bankkártyával regisztráltál, vagy később megadtad nekik a kártyád adatait, az nekik szvsz. elegendő, hogy eladj valamit, mert akkor már van honnan levonniuk a saját jutalékukat ;).

(#672) kraftxld


kraftxld
nagyúr

Egyszer adtam el egy Johnny Walker Blue labelt az angol ebayen.
Mivel akkor nem volt paypal, a vevőm, csekkel fizetett ( a bank levont 4K-t kezelési költségként :F)
Majd az ebay ledurrantott egy huszast a hitelkártyáról, azt vettem ki a dologból, hogy visszamenőlegesen számlázott vmit, mintha a regisztrációm óta eladó lettem volna.
Azóta nem adok el az ebayen :DDD

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#673) Satu válasza And (#671) üzenetére


Satu
tag

Az lehet amit mondassz, IBAN számot akartam megadni, mert más nincs. Akkor ezek szerint mégsem olyan egyszerű eladóként belépni. Ha valaki tud módszert, írja meg. :)

(#674) kraftxld válasza Satu (#673) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Olyan nincs, hogy eladóként belépni.
Sell menüre kell kattintani és ennyi.
IBAN/Swift kód csak a transzferhez kell.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#675) Satu válasza kraftxld (#672) üzenetére


Satu
tag

Hogyhogy egy huszast? Húszezer forintot? Jól értem? :U És vissza tudtad szerezni?

(#676) Satu válasza kraftxld (#674) üzenetére


Satu
tag

Biztos vagy ebben? Rákattintok aztán kéri a bankadatokat és utána nem enged tovább, mert nem fogadja el az adatokat.

(#677) kraftxld válasza Satu (#675) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Kilencvenpár dollárt, tehát 20 ezer Ft-ot. Nem sikerült visszaszerezni.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#678) kraftxld válasza Satu (#676) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Igen, biztos vagyok benne. Most direkt rányomtam egyet a sell-re, és simán lehet list-elnem a cuccot.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#679) Satu válasza kraftxld (#678) üzenetére


Satu
tag

Más lenne az amerikai ebay rendszer,mint a német? Most megint próbáltam a németben, de elakadok. Lehet,hogy csak béna vagyok. :(

(#680) kraftxld válasza Satu (#679) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Mintha úgy rémlene, hogy csak 10 pozitív feedback után lehet eladni.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#681) kraftxld válasza Satu (#679) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Nem dombornyomott kártyaszámot kérdez, hogy verifikáld magad?

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#682) Satu válasza kraftxld (#677) üzenetére


Satu
tag

Az szép. Amúgy meg minden értesítés nélkül le tudnak ennyit szedni egy kártyáról? :F Ez így nem valami vonzó, sőt... Na akkor nem véletlenül milliárdos az ebay tulaja. Igy már értem.

(#683) Satu válasza kraftxld (#680) üzenetére


Satu
tag

Elképzelhető és akkor nekem még korai lenne. Annyira nem értek németül, hogy minden tudnivalót elolvastam volna.

(#684) kraftxld válasza Satu (#682) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Igen, így van... Sajna ez nekem tanulópénz volt. :(

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#685) kraftxld válasza Satu (#683) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Akkor hogyan akarsz ebayezni? :F

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#686) Satu válasza kraftxld (#684) üzenetére


Satu
tag

Egyébként mennyi a normál jutalékuk, nem tudod?

(#687) Satu válasza kraftxld (#685) üzenetére


Satu
tag

Vettem már egy-két dolgot, le tudom velük levelezni, de a hosszabb német tudnivalókat nem volt még kedvem átszótárazgatni.

(#688) kraftxld válasza Satu (#686) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Passz.. fel van tüntetve.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#689) Satu válasza kraftxld (#688) üzenetére


Satu
tag

Na egyszer majd jobban belemélyedek, legalább felfrissítem a német tudásomat. :)

(#690) bLaCkDoGoNe válasza _Yvorl_ (#667) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Köszi az infót, a BidPay-t nem ismer(t)em, csak láttam pár helyen, hogy ilyen is van.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#691) kraftxld válasza bLaCkDoGoNe (#690) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Csak Visa classiccal megy, mastercarddal nem. :(

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#692) _Yvorl_ válasza bLaCkDoGoNe (#690) üzenetére


_Yvorl_
tag

Szivesen maskor is. :DDD

CSak az en elados kerdesemre nem valszol senki. :O

You can't teach new tricks to an old GOD!

(#693) _Yvorl_ válasza kraftxld (#691) üzenetére


_Yvorl_
tag

MAr mi nem megy mastercardal?

You can't teach new tricks to an old GOD!

(#694) kraftxld válasza _Yvorl_ (#693) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Bidpay.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#695) _Yvorl_ válasza kraftxld (#694) üzenetére


_Yvorl_
tag

Nem tudom most nem tudok belepni a bidpayembe mert elfelejtettem a jelszavam, de en ugy emlekszem, hogy volt mastercard opcio is. de nem akarok hulyeseget irnimajd utanajarok. Csak furcsalom hogy ne fogadnak el a mastercardot. :F

You can't teach new tricks to an old GOD!

(#696) Zoddo


Zoddo
csendes tag

Szóval valóban lehetséges, hogy Magyarországon lehet fogadni paypal os fizetéseket?
Ezt valaki már próbálta is? :F :R

Minna no Golf jeee

(#697) kraftxld válasza Zoddo (#696) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Sokszor, sokhelyen el lett már mondva:

2Your Account May Only Be Used to Send Money
As a PayPal Send Only account holder, you are not permitted to receive funds from other PayPal account holders.

PayPal is constantly working to expand and improve services for our customers. We hope that we can enable you to use more of our award-winning services in the future.''

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#698) bLaCkDoGoNe válasza kraftxld (#697) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Röviden magyarul: NEM.

[Szerkesztve]

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#699) lajo


lajo
senior tag

Sziasztok valaki akinek van tapasztalata ebayel kapcsolatban és jól tud angolul kérem hogy vegye fel velem a kapcsolatot! msn vagy e-mailvagy akár itt a fórumba de inkább az első2 ! Egy kis segítség kellene + van egy ötletem és kérdezni akarok.

Előre is köszönöm
:R *moderálva A hangulatjelekkel nem sormintát szoktunk rajzolni, hanem hangulatot kifejezni, arra meg elég egy is. Bash

(#700) Bash válasza lajo (#699) üzenetére


Bash
őstag

Kérdezhetsz itt is, biztos sokan tudnak segíteni.

http://bashtravel.com/

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  eBay (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.