Hirdetés

2018. október 17., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  eBay (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2018-09-30 17:08:39

LOGOUT.hu

Az eBay használatával kapcsolatos információk.

Összefoglaló kinyitása ▼

(#51) Badb0y

Badb0y
(PH! addikt)

Na jobbra fel de hirtelen este pedig kérdezek :)

Minőségi laptopok http://www.laptop-ok.hu

(#52) Boolash

Boolash
(senior tag)

érdemes itt mp3-as lejejátszót venne? Olyan 1 Gb-osat akarok, jót, de 30e-nél sokkal többet nem szánnék rá.Külföldi kapcsolataim nincsenek.

(#53) kraftxld válasza Boolash (#52) üzenetére

kraftxld
(PH! félisten)

én kb 3 hónapja vettem 512 megásat a németektől a barátnőmnek, és 18K-ból megvolt szálítással együtt.

MCSE+M/S, MCITP, VCP6-DCV - ''Soha ne becsüld le az autópályán száguldó DAT kazettákkal megrakott teherautó sávszélességét''

(#54) PH! kedvence

PH! kedvence
(tag)

Régebbi Voodoo kártyákat érdemes vásárolni az ebay-en? A szállítás kb hány nap?

http://3dfx.uw.hu --> 3Dfx rajongók oldala | Voodoo 3 PCI-t keresek!

(#55) kraftxld válasza PH! kedvence (#54) üzenetére

kraftxld
(PH! félisten)

ezt neked kell eldönteni... hogy megéri-e neked. Az utalás általában 2K, és a szálítás se szokott olcsóbb lenni 2K-nál.

MCSE+M/S, MCITP, VCP6-DCV - ''Soha ne becsüld le az autópályán száguldó DAT kazettákkal megrakott teherautó sávszélességét''

(#56) PH! kedvence válasza kraftxld (#55) üzenetére

PH! kedvence
(tag)

A másik. Van ilyen, h buy it now.
Hogyan kell fizetni? Előre fizetek, vagy utánvéttel?

(#57) kraftxld válasza PH! kedvence (#56) üzenetére

kraftxld
(PH! félisten)

ha ennyire kened az angolt, hogy nem tudod mi a buy it now, akkor bele se kezdj... egyébként villámáron elviszed a cuccot azt jelenti.
Az esetek 99,9%ában előre kell fizteni. A szállítás max 1 hét szokott lenni attól számítva hogy megérkezik a lóvé.

(#58) PH! kedvence válasza kraftxld (#57) üzenetére

PH! kedvence
(tag)

Tudom, h mit jelent a buy it now és tudom, h magasabb áron veszem meg. De a fizetési módszer érdekelt.;):U

Amúgy, ha nem vok 18, de beírom, h mondjuk 85ben születtem, abból lehet probléma?

(#59) efge

efge
(fanatikus tag)

dvdket szokott valaki venni? azt latom ebay.co.uk-n, hogy sokan hongkong bol kuldik. ez mennyire lehet atbaszas?

A tűzfal a gyengék menedéke! A bátrak IEt használnak!

(#60) kraftxld válasza PH! kedvence (#58) üzenetére

kraftxld
(PH! félisten)

Szerintem nincs életkorra való megkötés, egyébként lehet hitelkártyával is fizetni. Magyarországról csak ezzel a két móddal tudsz fizetni. De dolgozom azon hogy legyen paypal-om :DDD

(#61) kraftxld válasza efge (#59) üzenetére

kraftxld
(PH! félisten)

nem átbaszás, csak lesz rá postaköltség rendesen :DDD

(#62) PH! kedvence válasza kraftxld (#60) üzenetére

PH! kedvence
(tag)

Csak mert regisztrálás közben közölte velem, h 18 éven aluli nem regisztrálhat. :D

(#63) kraftxld válasza PH! kedvence (#62) üzenetére

kraftxld
(PH! félisten)

akkor nem lehet......

(#64) PH! kedvence válasza kraftxld (#63) üzenetére

PH! kedvence
(tag)

Meg hitelkártyám sincs... Úgyhogy nem ebay-ezek... :(((

(#65) kraftxld válasza PH! kedvence (#64) üzenetére

kraftxld
(PH! félisten)

akkor ez így járós dolog

(#66) Boolash

Boolash
(senior tag)

Én 1Gb/512Mb szeretnék venni, és rádió is legyen benne.Nem lenne a rossz az aksi, de nem baj ha elemes.Id3 az mindben van?néztem itt Bővebben: link , de olyan ''nagy'' márkákat nem láttam (iriver, ipod, iaudio, sony...) szóval ezek is megbízhatók, és jól szólnak?Az aksi/elem sokáig bírja(ne csak 10 óra...) Melyiket válasszam, és akkor mennyi is az ára???
Németül sajna nem tudok)

[Szerkesztve]

(#67) Boolash

Boolash
(senior tag)

:U

(#68) Boolash

Boolash
(senior tag)

Szóval konkrétan szeretnék venni egy ilyesmi cuccot, és valaki segítene nekem lépésről lépésre, hogy hogy müxik ez?Most a 7en nem leszek itthon, de péntektől--vasárnapig jó lenne.

(#69) seldon

seldon
(újonc)

Ha feladom a pénzt, az nem veszélyes?
Miután elküldtem, milyen kötelezettségevan a másiknak, hogy elküldje a terméket,

(#70) seldon

seldon
(újonc)

Egyébként reális az, hogy licitál autóra valaki, megveszi 150k ért, kimegy, áthozza alkatrészként és eladja a dolgokat 2 milkáér?
Mer ha igaz igen jó üzletnek tűnik.

(#71) Kraptor válasza seldon (#69) üzenetére

Kraptor
(PH! addikt)

Ha postán adod fel levélben, az nagyon:)

(#72) seldon

seldon
(újonc)

akkor, hogy kell fizetni?

(#73) seldon

seldon
(újonc)

postai utánvétellel?
mintha rendelnék neten Mo-ról cuccot

(#74) kraftxld válasza Boolash (#66) üzenetére

kraftxld
(PH! félisten)

Figyi, ott van mindnél a leírás, hogy mit tud. Ezek is jól szólnak, innen vettünk a barátnémnak. Akksival bírja 8-10 órát. Most én tudjam, hogy neked mi kell :F Annyi az ára ami ki van írva, arra rájön még az utalás és szállítás költsége.

(#75) kraftxld válasza seldon (#69) üzenetére

kraftxld
(PH! félisten)

Betyábecsületen és a minősítéseken alapul a dolog. Egy eladónak nem éri meg a negatív minősítés, mert a jövőben akkor nem vesznek tőle.

(#76) kraftxld válasza seldon (#70) üzenetére

kraftxld
(PH! félisten)

Igen, reális. Csak a kocsit el is kell juttatni ide :DDD

(#77) kraftxld válasza seldon (#73) üzenetére

kraftxld
(PH! félisten)

Előre utalással, vagy hitelkártyával kell fizetni. Te feladnál egy csomagot mondjuk közép-afrikába utánvéttel? :DDD

(#78) seldon

seldon
(újonc)

Mi az a elöreutalás??
Egyébként köszi!!!!!!

(#79) kraftxld válasza seldon (#78) üzenetére

kraftxld
(PH! félisten)

Mikor megérkezett az eladóhoz a pénz, akkor küldik a pakkot.

(#80) seldon

seldon
(újonc)

És a pénzt, hogy küldöm el?
( Bocsi, de még mindig nem értem)

(#81) kraftxld válasza seldon (#80) üzenetére

kraftxld
(PH! félisten)

Miután megnyerted az aukciót, és van lehetőség ilyen módon fizetni, az eladó elküldi neked a banki adatait, beballagsz a bankodba, kérsz egy nemzetközi átutalási megbízást, kitöltöd, és a számládról elutalják a lóvét. Vagy lehet neten keresztül is, ha van netbankod.

(#82) seldon

seldon
(újonc)

Köszi:C

(#83) tigerleslie

tigerleslie
(tag)

up

HONDA-The Power of Dreams

(#84) Badb0y válasza kraftxld (#81) üzenetére

Badb0y
(PH! addikt)

Felvettelek MSN-be. Piz fogadd el.

Bővebben: link Én ezt szeretném megvenni. Lehetséges ez? Ha jól fordítom akkor euróbán belül küldi és németországon belül 7 EUR a posta. Ez nekem zusammen mennyi lenne ha sofort kaufennel veszem meg mert ugye azt írják, hogy érdeklődni kell.
Egyáltalán ezt itthon a postán meg tudják mondani, hogy mennyi a posta költség? Létezik, hogy MO-ra nem szállítják? Csak oda amiket feltüntettek?

És hogy műxik ez? Leírom ahogy én gondolom. (Még nem regisztráltam)

(#85) Badb0y válasza kraftxld (#81) üzenetére

Badb0y
(PH! addikt)

És arról mi a biztosíték, hogy azt teszi bele a gyerek, amit rendeltem. Lehet a 90ezres obim helyett egy kenyérpirítót tesz bele vagy rosszabb esetbe semmit. Mert a hozzá nem értő postás honnan tudná, hogy mi is az amit rendelek :F

(#86) kraftxld válasza Badb0y (#84) üzenetére

kraftxld
(PH! félisten)

Engem aztán nem vettél fel :DDD

Miért ne vehetnéd meg? Németországon belül 7€ a postaköltség, hogy az EU-ba mennyi, rá kell kérdezni az eladónál. Az ár+ pk + utalás költsége az amibe neked kerülni fog. Az eladónak több mint 13 ezer pozitív minősítése van, kizárt hogy átvágna.
Mindenre rá kell kérdezni az eladónál.

(#87) kraftxld válasza Badb0y (#85) üzenetére

kraftxld
(PH! félisten)

Az a jobbik eset, hogy a postás nem tudja mi van a pakkban. Ilyen magas minősítésű emberek tuti nem vágják át a másikat.

(#88) Badb0y

Badb0y
(PH! addikt)

''Lieferung nur in folgende Länder : Deutschland, Benelux, Dänemark, Finnland, Frankreich, Gross Britannien, Italien, Portugal, Schweden, Spanien und Österreich!

Shipping only to Germany, Benelux, Danmark, Finland, France, Great Britain, Italy, Portugal, Sweden, Spain and Austria!''

Ezt írja. Akkor most európa minden országába szállít, vagy csak ezekbe?
Az a baj, hogy nem találok e-mailt, hogy tudjak neki küldeni :F Hol vannak az ilyen címek?

Ja még1* felvettelek :) Nem az az msn címed ami a nevednél van?

[Szerkesztve]

(#89) Fehérsólyom

Fehérsólyom
(fanatikus tag)

Tudna nekem valaki bővebb információval szolgálni a #30-ban említett EMS-el kapcsolatban? Mi is ez pontosan, hogyan működik, milyen apró taktikák vannak stb.
Előre is köszönöm!

(#90) kraftxld válasza Fehérsólyom (#89) üzenetére

kraftxld
(PH! félisten)

olyan csomag/levélküldő szolgálat mint a dhl vagy a fedex

(#91) Fehérsólyom válasza kraftxld (#90) üzenetére

Fehérsólyom
(fanatikus tag)

Azt hittem ez is valami olyasmi mint az expressz levélküldés amit a postán kérhetsz.
Hol vehető igénybe? Esetleg minden postán?

(#92) kraftxld válasza Fehérsólyom (#91) üzenetére

kraftxld
(PH! félisten)

ööö... lehet hogy az. most hogy így mondod, tényleg a postai EMS az :DDD

(#93) rocket válasza Badb0y (#88) üzenetére

rocket
(PH! nagyúr)

Ezekbe az orszagokba kuldenek csak, emailt nem erdemes irogatni, nem fognak foglalkozni vele , max. ha nagy tetelt rendelnel valamibol.

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#94) kraftxld válasza rocket (#93) üzenetére

kraftxld
(PH! félisten)

Nekem már küldtek volna olyat is amit csak az usába szállítottak, csak drága volt a postaköltség. Rá kell kérdezni. Általában rugalmasak.

(#95) rocket válasza kraftxld (#94) üzenetére

rocket
(PH! nagyúr)

Altalaban az mit jelent? mert nalam 20 ilyenbol 1 volt aki foglalkozott a temaval, es kitalalta, hogy 100$ a pk, egy 150 $-os termekre.
Egyebkent ausztriaba 60$ volt ennek a termeknek a pk-ja, csak ide 100$-t talalt ki, gondolja ha nagyon megakarod venni fizetsz erte tobbet is, extra profit.

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#96) kraftxld válasza rocket (#95) üzenetére

kraftxld
(PH! félisten)

Eddig egyszer kérdeztem, mert másnál mindig találtam ugyanolyan terméket és szállított ide is. Az az egy meg leírta szépen, hogy fedexel ennyi meg ennyi a szállítás.

(#97) PaladiN válasza kraftxld (#76) üzenetére

PaladiN
(senior tag)

Ha jol tom akkor 6 evnel oregebb autot nem vihetsz be magyarorszagra.
Ill. talan ha mar veterannak van minositve. Amugy meg ki kellene fizetni ra az regisztracios adot, ami eleg huzos osszeg egy nem korszeru jarganynal.

Valojaban addig soha nem veszitesz, amig abba nem hagyod a probalkozast.

(#98) Badb0y válasza kraftxld (#53) üzenetére

Badb0y
(PH! addikt)

A méret miatt volt ilyen olcsó? Milyen futárszolgálat volt ez?

(#99) Badb0y

Badb0y
(PH! addikt)

Regisztráltam magam, és amikor be akarok lépni kér vmi megerősítő kódot ha jól fordítottam, amit elvileg elküldött e-mailba. Elküldettem még1* vele a mailt, de semilyen kód nincs benne :F Hol van ez? Vagy mit nem látok?

(#100) kraftxld válasza Badb0y (#99) üzenetére

kraftxld
(PH! félisten)

jó mailcímre küldetted? :F

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  eBay (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.