Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Apple notebookok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-31 18:13:27

LOGOUT.hu

Gyakori kérdések és alkalmazás ajánló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#100442) syIex


syIex
veterán

El tudtam hozni az új 16"-os gépet. Végül "csak" 512 gb verzió lett, de mivel van külső SSD annyira nem bánom, csak a sebessége érdekelt volna viszont az meg csak 2 TB esetén nő, ha jól tudom. Ha nem, akkor így jártam. :D
Ezüst színű lett aminek örülök, mert a Space Grey amúgy sem annyira tetszett a régieknél sem. Még most kezdtem el belakni, de hát az valóban érezhető, hogy jóval nehezebb, mint az előző volt és masszívabb érzést is nyújt, de lehet ez csak sima placebo, mivel vastagabb.
A kevesek közt tartozom, de nekem nagyon hiányzik a Touch Bar. Itt van mellettem az előző széria és nekem senki ne akarja megmagyarázni, hogy egy funkcion key jobb, mint az volt.
Billentyűzet kialakítás sem jön be annyira, mint az előzőnél viszont írni sokkal jobb rajta, de azért érződik, hogy nem mechanikus hiába próbáltak arra hajazni. ProMotion az brutális és egymás mellett a két gép kijelzőjén lévő különbséget tényleg csak a vak nem veszi észre. :U
Trackpad növekedése bár papíron nem nagy, de mégis szerintem érezhető különbség az előzőhöz képest. :K
Hirtelen ennyi aztán a héten majd kiderül! :C

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Apple notebookok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.