Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-17 19:00:18

LOGOUT.hu

AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
Megnyitott a Retro beárazás topik!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6451) bacsis válasza snake1977 (#6449) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

lehet még több probléma is, az egyik az alaplap, valami baja van, de könnyen lehet bios flash segít a témán, a másik a memóriáid végett csinálja.. prónbálgasd többször is 1modullal, ha jó akkor nem szereti a ramjaid a lap, illetve akkor van még ilyen ha a procid szarrá van tuningolva s valamiért nem tud indulni pöccre, remélem tudtam adni pár hasznos ötletet :R
zoltanz! a 3Dmark2000 már a 9600XT-t sem komálja túl modern neki, cseszheted az újabb drivert, fals eredményt ad ugyanúgy... régebbi VGA kártyával még tud reálisan pontozni de az első DX9-es csodák is már túl újak voltak neki :U

(#6452) zoltanz válasza bacsis (#6451) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Az jó :DDD Nincs valami videókártya emuláló? Visszafelé mondjuk az oprendszer felé Radeon 8500 -nak mutatná magát így. A NV adott ki hasonlót valamikor a kártyáihoz csak fordítva, működtek így az új a feature -k a régebbi kártyákon is, csak zabálta az erőforrásokat nagyon... :)

[ Szerkesztve ]

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#6453) peti_s válasza zoltanz (#6450) üzenetére


peti_s
addikt

2001-et nem futtattál? Én csak ahhoz tudok egyenlőre viszonyítani. :D

[ Szerkesztve ]

(#6454) #95904256


#95904256
törölt tag

Sziasztok!

A 3DMark2001 panaszkodik ha nem MMX-es processzoron indítom el, de végülis hajlandó elindítani a teszteket. Azonban a 7. teszt indításánál újraindul a gép. Ez vajon az MMX hiánya miatt van? Lehet ezt valahogy emulálni?

(#6455) zoltanz válasza peti_s (#6453) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Igen azzal nincs gond. Vagy lehet a 3dmark tartalmaz optimalizációt ami csak bizonyos esetben működik, és ezeknél a VGA kártyáknál nem megy. :DDD Törvénytelen piaci haszonszerzés, mit lehet tenni, semmit...

[ Szerkesztve ]

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#6456) snake1977 válasza bacsis (#6451) üzenetére


snake1977
őstag

Sajnos nem megy igy sem, mondjuk a memóriák is cserélve lettek hogy menjen végre dualban és 800-on, se egy sem két rammal nem javul a helyzet, a legújabb bios van benne, minden alapon, semmi OC. Azért köszi :R úgy gondolom a lap lesz a bünös. :W

...BRSZK...9...2024.06.28-29... / www.brszk.hu / www.www.tiktok.com/@brszk_official / https://www.youtube.com/@BRSZK-Official

(#6457) Badman 4ever válasza #95904256 (#6454) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Valami SSE driverem van, úgyhogy megnéztem most, hogy van-e a neten MMX emulátor.
Windows alá nem találtam, csak Linux alá van találatom. :(

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#6458) #95904256 válasza Badman 4ever (#6457) üzenetére


#95904256
törölt tag

Köszi! :R Sajnos én sem találtam a neten... :(

(#6459) zoltanz válasza peti_s (#6453) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Mondjuk nehéz viszonyítani mert teljesítménycsökkenés nélküli AF -et is tud a Radeon 9600XT -as és ez az R3** széria. Tuningolva inkább a 1280/1024 -felbontás dukál ezért nem minden a teszt...

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#6460) Badman 4ever válasza zoltanz (#6452) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Van több VGA emulátor is, de azok szoftveresen emulálnak, szóval a procit terhelik vele. :U

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#6461) zoltanz válasza Badman 4ever (#6460) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Az milyen kép a képben, mennyi monitort lehet emulálni valós időben?

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#6462) Badman 4ever válasza zoltanz (#6461) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Csak 3D-t emulál, szoftveresen jeleníti meg a 3D-s képeket, mind a 2 program, amit próbáltam. Az egyik a SwiftShader, ami egy beépülő (.dll) modul és szoftveresen emulál DirectX 9-t és SM 2.0-val vagy DirectX 8.1-et. A másik nevére már nem emlékszem, az egy program volt, aminél DeviceID-t és VendorID-t is be lehetett állítani, illetve meg lehetett határozni milyen tulajdonságokkal rendelkezzen az emulált VGA, mint SM 1.0-2.0-ig és DirectX 8.1-től DirectX 9-ig, de ez a progi nem működött. :U

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#6463) snake1977 válasza Badman 4ever (#6462) üzenetére


snake1977
őstag

Olyan programról nem tudsz véletlenül ami sm3-at is emulál, de legalábbis a vendort és id-t át lehet vele javitani? A resident evil 5 nem hajlandó X szériás radeonon menni, ahhoz nagyon jó lenne ha mondjuk 8600gt-nek, vagy HD2600-nak látná az x1950xt.met :))

...BRSZK...9...2024.06.28-29... / www.brszk.hu / www.www.tiktok.com/@brszk_official / https://www.youtube.com/@BRSZK-Official

(#6464) #95904256 válasza snake1977 (#6463) üzenetére


#95904256
törölt tag

Az nem gond, hogy az X szériás Radeon-ok csak DirectX 9.0c támogatást tudnak?

(#6465) Badman 4ever válasza snake1977 (#6463) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Jól mondja akosf, az egyetlen ATI VGA széria az X1000 volt, ami támogatta a DirectX9.0c-t és az SM3.0-át. :U

[ Szerkesztve ]

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#6466) snake1977 válasza #95904256 (#6464) üzenetére


snake1977
őstag

A kérdésem lényege a második felében rejlik, amire viszont nem irtatok, a vendort és az id-t kéne átirjam, hogy ne X szériás radeonnak lássa a kártyát. Az sm3.0 támogatás meg elirtam 4.0-ás kellene de az dx 10-es lenne már, bár nem tartom valószinünek hogy bármi is emulálja. A lényeg: ne x1950xt-nek lássa a kártyám az a bizonyos játék. :R
Szerk: kevertem a 3.0-át a 4.0-ával.

[ Szerkesztve ]

...BRSZK...9...2024.06.28-29... / www.brszk.hu / www.www.tiktok.com/@brszk_official / https://www.youtube.com/@BRSZK-Official

(#6467) Ranagol_5 válasza snake1977 (#6466) üzenetére


Ranagol_5
senior tag

Van atikhoz bios editor, próbáld meg azzal, itt van egy leírás logout-on is hozzá.

Sometimes I feel my self like a fuckin' monkey. | Irigylem a szüleimet. Nekem sose lesz olyan zseniális gyerekem, mint amilyen nekik van.

(#6468) peti_s válasza Ranagol_5 (#6467) üzenetére


peti_s
addikt

Érdekes cikk. :)

(#6469) snake1977 válasza Ranagol_5 (#6467) üzenetére


snake1977
őstag

Bios moddolással maximum elcseszem a kártyámat amilyen ügyes vagyok :D ez inkább tuningra való és finom hangolásra, illetve nekem valami szoftveres dolog kellene, nem szeretnék moddolt biost égetni, de köszönöm a segítő szándékot. :R Azt hiszem megvárom inkább a patchet. :B :(

...BRSZK...9...2024.06.28-29... / www.brszk.hu / www.www.tiktok.com/@brszk_official / https://www.youtube.com/@BRSZK-Official

(#6470) Ranagol_5 válasza snake1977 (#6469) üzenetére


Ranagol_5
senior tag

Ha lesz hozzá egyáltalán ilyen javító patch. :DDD Amúgy egy bios ID-t nem nagy dolog átírni, csak meg kell nézni, hogy annak a kártyának, amit szeretnél, hogy a gép lásson, mit az ID-je. Beíród, elmented, felégeted. Ha nem indul, még mindig könnyen orvosolható. Bedobsz egy PCI-os kártyát, és az eredetivel, amit meg letudsz menteni GPU-Z-vel, de szerintem ezt te is tudod.:)

Sometimes I feel my self like a fuckin' monkey. | Irigylem a szüleimet. Nekem sose lesz olyan zseniális gyerekem, mint amilyen nekik van.

(#6471) MasterDeeJay válasza snake1977 (#6469) üzenetére

Van egyszerűbb megoldás hogy minek "látszódjon" a kártya.
3d analyze nevű progival sok mindent meg lehet csinálni többek között ID meg vendor ideiglenes átírása hogy egy progi másnak lássa a kártyát, de van még benne egy rakat más is. Én arra használtam hogy a régebbi játékok ablakos módban fussanak.
Kép a progiról és letöltési link ITT.
Egy próbát megér.

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#6472) snake1977 válasza Ranagol_5 (#6470) üzenetére


snake1977
őstag

Ranagol5 Ha a bios id-t irom át, akkor a gép nem látja már x1950xt-nek, igy a driverek sem müködnek majd nagy valószinüséggel, ezért hagynám ki ezt a lépést. :)

MasterDeejay Na ezzel megpróbálkozom délután, elég összetettnek néz ki a program, köszönöm! :R

...BRSZK...9...2024.06.28-29... / www.brszk.hu / www.www.tiktok.com/@brszk_official / https://www.youtube.com/@BRSZK-Official

(#6473) Badman 4ever válasza MasterDeeJay (#6471) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Igen, na ez volt az a progi, aminek nem jutott eszembe a neve és nem működött. :D

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#6474) snake1977 válasza MasterDeeJay (#6471) üzenetére


snake1977
őstag

Időközben kipróbáltam, sajnos ezzel sem megy ugyanaz a hiba, itt valószinüleg valami komolyabb összeférhetetlenség lesz, mert a program által inditott ablakos módban sem megy, a vendort átirva. Ez már vagy driver, vagy komolyabb programozási tétel lesz, utobbit tartom valószinünek, egyszerüen kihagyták ennek a szériának a támogatását, pedig egy vacak 6800gt-n is megy, nálam a benchmark amig ki nem fagy 48-51 fps-t produkált, a pro kártyámmal pedig pont 10fps-el kevesebbet, szerintem ez több mint elég ahhoz hogy fusson, egy szó mint száz..a Capcom beletenyerelt sok ember köztük az én lelkivilágomba is ezzel az idióta húzásával.. Bocs a hosszú off-ért,ez volt az utso, a témát hanyagolom. :R

...BRSZK...9...2024.06.28-29... / www.brszk.hu / www.www.tiktok.com/@brszk_official / https://www.youtube.com/@BRSZK-Official

(#6475) bacsis


bacsis
Közösségépítő

Skacok, most jól ide off-olok, de hátha segíteni tudtok :B
a kérdést már feltettem egy másik topicban is de több ember, több ötlet :)

van egy Sapphire HD4850-esem, ez mellé vettem egy Palit 4850-es karit, de ez a palit egy gyárilag túlhajtott kártya 700/1000-en megy... a tápcsatija is 8pines... beraktam a gépbe de szétesett a kép stb. kiderült hogy szar volt a kártya, memória hibás volt.. kicserélték garba, most azt csinálja a 2 kártya ha CF-be van kötve hogy szó szerin 10percig megy, majd dob egy kékhalált valami ati mittomén file-ra hivatkozik... újraindúl a gép és maxon süvét a palit kari ventije.. betölt a win, de a gép akkor már nem látja a palit kártyát.. ha kikapcsolom majd vissza, akkor megint látja, CF bekapcsolható, megint megy 10percig, aztán szevasz ugyanúgy kékhalál.. proci ment alapon minden alapon stb, ugyanaz...
2 CF híddal és 1 híddal is voltak öszekötve...
jahh még annyi, hogy a 8ról 6pines tápkábel átalakítót nem kaptam vissza hozzá, s a tápomon sincs.. viszont az AGP-s HD3850-esemhez votl egy 8pines tápátalakító 2db molex-re alakít át... na most azzal használom, én max erre gyanakszom esetleg másnak valami ötlete van

[ Szerkesztve ]

(#6476) zoltanz válasza bacsis (#6475) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Nem ártana ha teljesen egyforma lenne a két kari, gyártó típúsa, kiszerelése szerintem, amúgy passz, sajna.

Nekem kicsit mással AGP -kártyával szívtam hasonlóan a te esetedhez. Misztikusan 10 perc után Win újraindúlt. Aztán vissza vettem a Catalyst -ben 8* alapról 4* -esre az AGP módot és láss csodát megjavúlt. :)

[ Szerkesztve ]

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#6477) habo2 válasza bacsis (#6475) üzenetére


habo2
csendes tag

az nem segít, ha megcseréled a két kártyát? :U :R

[ Szerkesztve ]

"ha nem változik, akkor így marad!" ||| értem én... csak leszarom! :D ||| Logout függő és megrögzött Vakegérke-olvasó! ||| "nem kell a szépség, nem kell a jóó..."

(#6478) bacsis válasza habo2 (#6477) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

az jelenleg fizikailag képtelenség, kivitelezhetetlen :DDD
zoltanz! ATI-nál a GPU-k egyezzenek a többi órajel nem számít.. ment már a 4850em mellett 4870CF-ben gond nélkül meg anno a 3870em mellett 3850 is gond nélkül, szal tuti nem az a baj :(

(#6479) habo2 válasza bacsis (#6478) üzenetére


habo2
csendes tag

hááát aki spórol a slaggal :DDD

"ha nem változik, akkor így marad!" ||| értem én... csak leszarom! :D ||| Logout függő és megrögzött Vakegérke-olvasó! ||| "nem kell a szépség, nem kell a jóó..."

(#6480) zoltanz válasza bacsis (#6478) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Az NV -től most, hogy mondod emlékszem kiszivárgott egy Driver amivel teljesen külömböző kártyák is mehettek SLI ben. Kár, hogy nem adnak ki ilyet, sok kicsi sokra megy pedig. :(((

[ Szerkesztve ]

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#6481) peti_s válasza bacsis (#6475) üzenetére


peti_s
addikt

Most volt épp szó a VGA BIOS cseréről. :) Tedd a Sapphire-ra rá a Palit BIOS-át. :) Természetesen csak akkor, hogy ha működne. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#6482) bacsis válasza peti_s (#6481) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

áhh felejtős, más a nyák, meg a sapphire vízzel sem bírja azokat az órajeleket...
amúgy rivatunerben leszabályoztam azonos órajelre a 2 kártyát 13percig fasza volt megynomtam egy gombot páff ,ár restartolt is.. de amúgyis mit bohóckodok itt az órajelekkel ha csont nélkül ment a 4850 mellett már 4870 is és semmi beállítás meg mókolás nem kellett CF enabled aztán ment is :U

(#6483) snake1977 válasza bacsis (#6482) üzenetére


snake1977
őstag

Annyit talán próbálj meg hogy ha van másik gyári bios a Palit kártyához, ird bele, nekem a régi sapphire x1950pro-m csinált hasonlót, gép restart majd venti maxon pörgött a win betöltése után is, egy idő után meg ahogy restartolt a gép feka képernyő és ennyi, a win inditó hangja bejött de semmi képet nem adott. Az új bios-al meggyógyult teljesen, csak inditásnál pörgött fel 2-3mp-ig a ventije maxra utána faintos volt. Egy próbát talán megér.. Asszem a tehcpowerup-on van mindenféle bios ami gyári. :))

...BRSZK...9...2024.06.28-29... / www.brszk.hu / www.www.tiktok.com/@brszk_official / https://www.youtube.com/@BRSZK-Official

(#6484) Pontaz22 válasza bacsis (#6475) üzenetére


Pontaz22
csendes tag

ITT biztos segítenek neked.
Mod.: nem viszi a 700/1000 a "zafír". :Y pedig az enyém simán viszi.

[ Szerkesztve ]

Energiaital = Overclocking

(#6485) zoltanz


zoltanz
nagyúr

Néztem az Rfactor autószimulátor 1024/768 -ban 16* AF -el megspékelve simán 30 FPS -t produkál a 1250 MHZ Duron Nforce2 Radeon 9600XT -vel, mondjuk kicsit régi game 2005 -ös. Van F1 2007 mód is ehhez azt komálom a legjobban valamint a Porsche kupát. :))
Ezzel a VGA kártyával egész részletesen jelenik meg pl a víz is az UT2004 -ben a GF3 -hoz képest. :)

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#6486) bacsis


bacsis
Közösségépítő

asszony 1,8-as northwood magos p4-ét meghajtottma "picit" majd dobok mindjárt eredményt. csak azt sajnálom, hogy az ic7-max3 "csak" 1,875V-ig engedte a feszt emelni, pedig az alap feszültsége is 1,625... alig 0,25V-ot tudtam csak emelni :O pedig megküldtem volna 2,2-vel aztán mennyivel szebb eredmény lett volna :))

(#6487) peti_s válasza bacsis (#6486) üzenetére


peti_s
addikt

Oh, én ahhoz nem mernék hozzányúlni. :DD Anya gépén is a tuning az csak a RAM-ig terjed ki. :)

(#6488) bacsis


bacsis
Közösségépítő

Urak! rájöttem mi volt a gond, miért nem ment a CF magamat szopattam 2napig :DDD ;] :W :W
Ugye próbáltam mindent... jahh mondom akkor ma kombinálunk... ugye venti 100ra órajelek egységes 625/900 a sapphire órajele is 625/993 de nem baj legyen annyi... megy a warhead 35percig, na mondom jó lesz.. feltolom a graffot fullra, mert kikapcsoltam az élsimítást mert nagyon akad 2giga ramal, mondom hogy tudjak ökörködni a pályán.. szal ment 35percet akkor felcsavarom a graffot: jahh ment még 10percet, 45perc után hasalás de ez egy véletlen egybeesés volt mindjárt mondom miért...
akkor nézzük meg a far cry2-t csuma grafika órajelek mindegyik kártyán alap venti maxon megy a 2. kártyán... 10perc hasalás.... anyád mi lehet a gond? nahh akkro az órajeleket berakom 625/900ra láss csodát jó!
45percig.. na mondom legalább nem 10perc.. és csuma graffon 45perc...
mondom bekötöm a vízhűtésen a ventit, mert a gép el van fektetve s a cucc passzívan ment.. láss csodát 1:30óra és a játék még mindíg megy! s beugrott!
mikor beraktam a 2. kártyát, az elsődleges kártyán a memória vízhűtő blokk lecsúszott elég szar a felfogatása, aztán szem mértékkel raktam vissza... s mikro az órajeleket mármint a memóriákét levittem 900-ra a félig felfeküdt blokk is elbírta...
hát ezért hasalt meg a gép mert túlmelegedtek a ramok :W
A crysis azért hasalt meg 10perc után mikor feltoltam a felbontást mert a gép passzívan ment szimplán 45percet. s kb annyit bír passzívba.. szal tök mindegy volt hogy felraktam-e a graffot vagy nem, 45perc után ígyis úgyis meghasalt volna a cucc...
Hát ennyi a történet magamat szopattam de rájöttem :DDD

(#6489) bacsis


bacsis
Közösségépítő

Azon gondolkodtam, a 6800 ultrás SLI és az X850-es Crossfire már belefér a retro topicba ON-ként is ugye? :DD

[ Szerkesztve ]

(#6490) Penyus válasza bacsis (#6489) üzenetére


Penyus
senior tag

Hat a mai rohano vilagunkban szerintem siman :)

Retro is my religion -=- The past is my future -=- 80286 rulez!

(#6491) peti_s válasza bacsis (#6489) üzenetére


peti_s
addikt

Az már régen oldschool cucc. :DD Mellesleg a tippem az hogy az ATI lesz a nyerő. :U

(#6492) zoltanz


zoltanz
nagyúr

Amúgy nagyon kis takarékosak és hűvösek ezek a Intel Celeron M procik az FS notimban ilyen van és ha Vistával átrakom teljesen energiatakarékos módba a ventije meg sem nyikkan, teljesítményben kicsit kevesebbet tud így. :) A HP -ben Intel Pentium 4 Celeron van azon megy mint a veszedelem, igaz ez nem notiproci hanem desktopra szánt, csak beleszúrták (mivel a sok MHZ et szeretik a népek, ők meg el akarnak adni). :DDD

[ Szerkesztve ]

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#6493) Yutani válasza bacsis (#6489) üzenetére


Yutani
nagyúr

Hihetetlen, hogy a nagy sikerű NV4x sorozat öt és fél éve került piacra... Úgy vártuk, mint a messiást, miután láttuk, hogy az NV3x sorozat csúfosat bukott. Ez volt az első időszak, amikor ATI kártyám lett. Előtte mindig NV volt, mert azok voltak a jobbak megítélésem szerint. Aztán az NV40-től megint NV volt egy ideig, a váltás ATI-ra pedig a HD 3850-nel jött el újra nálam (bár volt előtte x1950 Pro is).

#tarcsad

(#6494) Yutani válasza Yutani (#6493) üzenetére


Yutani
nagyúr

A GeForce FX sorozatról egy szösszenet.

#tarcsad

(#6495) peti_s válasza Yutani (#6494) üzenetére


peti_s
addikt

Jó cikk. :R

(#6496) bacsis


bacsis
Közösségépítő

Urak, tudom ez még nagggyon nem fér be a kedvenc topikunkba, de hát kinek büszkélkedjek, ha nem nektek?! :B
Egy kis 3Dmark:

nagyban

(#6497) zoltanz


zoltanz
nagyúr

A HP notim Northwood Intel P4 -el szerelet ALi Chipset -etes, az lenne a kérésem ez már nem támogatja az USB 2.0 -t. Honnan lehet letölteni drivert?:U
Másik ezzel kapcsolatos az Asus A7N8X-XE deszkám XP -vel nem akar működni az USB 2.0 driver, ugrál eltávolítja majd csatolja amit rárakok és nem elértető, tudtok valamit ezzel kapcsolatban? Köszi.

[ Szerkesztve ]

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#6498) zoltanz válasza zoltanz (#6497) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Most megy, nem tudom mitől, igaz Win 9X -es driver. :) :U az Asus -on az USB2 viszont kifelkiáltójelezi az XP -ben a rendszereszközökné. Az USB 2.0 Root Hub Device -t és ezt írja a tulajdonságoknál: This device is not configured correctly. (Code 1).

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#6499) peti_s válasza bacsis (#6496) üzenetére


peti_s
addikt

:C , tetszenek a szép kerek számok. :DD 4250, 500, 2000. :DD

(#6500) zoltanz


zoltanz
nagyúr

Közben találtam az AMD Duron -hoz hőcsöves hűtést a Thermaltake CL-P0114 Big Typhoon személyében 8000 Ft. :)

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.