Hirdetés

2024. május 18., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#86331) adalbert1 válasza Parci (#86313) üzenetére


adalbert1
veterán

Szerintem a legtöbben nem szatyorért mentek be :DDD , hanem azt szinte mindenki vesz, hogy hazavigye a cuccokat, az elem és az izzo is olyan kiegészítő termék, hogy ha már ott van az ember, akkor dob a kosarába.

Arról van valami hír, hogy mennyire hatásos az Astrazeneca 75 év felett, és esetleg milyen extra kockázattal jár?
Anyámat hívták, hogy kaphatna csütörtökön, boldogan menne is, mert örül, hogy legalább hozzájut valamihez.
Próbáltam adatokat keresni, de mivel a legtöbb országban csak mostanában kezdték a 65 feletti korcsoportnál is használni, ezért nem sok mindent találtam.
A lakossági tájékoztató elég szűkszavú, mellett még a kovidők táblázatát néztem, ott a 63%-os hatásosság ami annyira nem tetszik, de mintha olvastam volna arról, hogy azóta arra jutottak, hogy ez emelkedett (most azt a cikket keresem éppen).
Szóval összességében arra jutottam, hogy még egy esetlegesen alacsonyabb hatásosság esetén is jobban jár, mintha semmit nem kapna, esetleg ki tudja meddig kellene várnia mRNS vakcínára.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.