Hirdetés

2024. június 22., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#74070) Z.É.T. válasza lacafaca (#74058) üzenetére


Z.É.T.
őstag

Laca - az már kiderült korábban, hogy nem csak a testtömeg indexünk egyezik, de én is Laca vagyok? :D - amikor engem ledöntött a bárányka, életemben a legegészségesebben éltem, jó levegő, sok mozgás, ökö-bio kaják, lelkileg is tökéletesen voltam, éppen belekezdtem (volna) abba a vállalkozásba, ami egyben a "szerelmem" is volt, aztán hipp-hopp, jött egy vírus, ami után sose lettem újra ugyanaz. Sokszor leírtuk már, de látom, hogy ignorálod, a genetika, egészséges életmód és egyéb tényezők együtt adják ki az életed keretét, amibe csúnyán bele tudnak rondítani kis izék, hiába gondolod, hogy ide nekem az oroszlánt.
Korábban is megjegyeztem, privátban szívesen leírom, hogy "honnan jövök", de nem kértél belőle. A hozzáállásod kegyetlenül hasonlít a a 24-30 éves korom közötti sajátomra, de nem kell ám teljesen szemellenzőssé válni, legyél újra gyermeki és csodálkozz rá a világra, ne tegyél mindent egy dobozba a saját tapasztalataid alapján. Annál nagyobb tévút a világon nincs. Persze azt csinálsz, amit akarsz, az utadat magad választod, ez is csak egy olyan kéretlen javaslat, mint amiket te is szoktál eszközölni. :N

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.