Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#67902) Parci válasza forumpista (#67900) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

te itt most kevered szerintem az alt-right témát (szimpátiád..?) és a - hívjuk így - vírustagadókat. ha tényleg rengeteg mérnök és képzett ember gődény-fan, akkor van baj, de azért csak jellemzőbb lehet, hogy a kevésbé tanult user nagyobb konteóssági hajlamot jelent

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#67903) fatal` válasza szabi__memo (#67881) üzenetére


fatal`
titán

Akkor én nem kapok, pedig szeretnék. Biztosan nem adom meg az adataimat így.

Majd ha lehet úgy regisztrálni, hogy utána nem spamel a ner.

(#67904) lacafaca válasza Parci (#67902) üzenetére


lacafaca
őstag

pedig tök igaza van...mert az egyszerűbb ember sokkal bátrabban ad hangot nemtetszésének, mint egy képzett. elég hibás feltételezés, hogy csak a szellemi fogyatékosok vannak ilyen vagy olyan véleményen, a tanultabb és tájékozottab egyszerűen csak jobban félti az egzisztenciáját és nem mer megnyilvánulni nagy közösség elött, ő megmarad inkább a szűk baráti körében a véleményével. ennek fölerősítésében is mesterit alkotott az elmúlt 30 év politikája, kaptunk papíron jól hangzó lózungokat mint szólás és véleményszabadság, de a múlt rendszer szájkosarait nem igazán sikerül elcsomagolni, viszont sikerült kimaxolni

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#67905) szabi__memo válasza fatal` (#67903) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Úgy sosem lesz lehetséges:D

(#67906) Lauda válasza Parci (#67887) üzenetére


Lauda
félisten

Én nem foglalkozom velük. Ha majd lesz elég oltás és nem lesznek drasztikus következmények (ez majd addigra azért kiderül), a háziorvosnál beadatom. Szerintem.

(#67907) Parci válasza lacafaca (#67904) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

laca, általánosságokat írsz, én meg egy konkrét dologra írtam, amit

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#67908) fatal` válasza szabi__memo (#67905) üzenetére


fatal`
titán

Dehogynem, majd magánúton. :) Kiváncsi lennék, hogy mennyire törvényes az, hogy csak akkor kapsz időben oltást, ha hozzjárulsz, hogy a kabinetiroda kezelje az adataid...

(#67909) Kékes525


Kékes525
félisten

[Rogán Antal megszólalt: Decemberre több százezer vakcina lesz, aki nem jelentkezik, hátrébb kerül a sorban]

"Az biztos, hogy december végén akár több százezer, 200 ezer vagy 300 ezer adag vakcina érkezik Magyarországra, ezzel azokat oltják be, akik a védekezésben részt vesznek - mondta a miniszter."

Hiszem, ha látom.

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#67910) viharhozo válasza forumpista (#67900) üzenetére


viharhozo
addikt

Szerintem alaposan tévedsz. A brexit, Trump, Fidesz 2/3 után elég nagy naivitás azt hinni, hogy az egyik oldalt vannak a csupa "jók" (mérnök, programozó, felsővezető), a másik oldalt meg a "rosszak" (gyári munkások, parasztok).

A helyzet az, hogy ez egyáltalán nincs így, mindkét oldalt van mindenféle képzettségű, végzettségű, intelligenciájú ember.

Sokadszor ugyanaz. A ket bekezdes kozt semmilyen korrelacionak nem kell lennie. Nem kovetkeznek egymasbol, nincs koztuk feltetlen es egyertelmu logikai kapcsolat, ezt bizonyitani kellene. De persze ez megint teljesen veletlenul egy olyan allitas, amit se cafolni, se bizonyitani nem lehet.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#67911) Lauda


Lauda
félisten

Januártól indul a hálapénzrazzia, egy év börtönt is kaphatnak a lebukottak

Majd jön it is az a gestapo módszer, mint az üzletekben. Pont erre van szüksége az egészségügynek.

(#67912) Ricardo válasza Parci (#67902) üzenetére


Ricardo
félisten

"csak jellemzőbb lehet, hogy a kevésbé tanult user nagyobb konteóssági hajlamot jelent"
Ebben van igazság.
Tanult ember ritkán hiszi például , hogy a föld lapos.

De már az is kiderült miért a laposföldesekre jelent leginkább veszélyt az 5G :DDD

(#67913) Parci válasza viharhozo (#67910) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

tényleg haladunk abba a világba, ahol a szakértelem olcsó bolsevista trükk. halál nyugalommal osztják az észt emberek mindenféle témában, tök mindegy, hogy van-e bármi lövésük hozzá vagy sem, ugyanígy halál nyugodtan oltanak le olyanokat, akiknek van bőven stb.

tudom, hogy ez ilyen őskori felfogás, de én szeretem, ha engem a doki gyógyít, az autót az autószerelő, a hidat pedig a mérnök tervezi. és nem gondolom, hogy én majd jobban tudom bármelyiket náluk. :(

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#67914) viharhozo


viharhozo
addikt

Hogy jo hir is legyen, szombaton - nyar ota eloszor - negativ szam lett az ujonnan korhazba kerulok szamanak hetnapos mozgoatlaga.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#67915) lacafaca válasza Ricardo (#67912) üzenetére


lacafaca
őstag

...és még ti, magatokat mindenki fölé helyező értelmiségiek próbáljátok rangsorolni képzettség szerint az embereket, amikor ebbe az egy dologba úgy ragadtatok bele, mint kiköpött rágógumi a cipőtalpba...nagyon kíváncsi lennék, ki hány laposföldhívőt ismer személyesen, mert én egyet sem, sőt mégcsak nem is hallottam erről a marhaságról, amíg a faszi amelyik kilőtte magát benne nem volt a hírekben...ja a zinterneten olvastad, hogy az ilyen degeneráltak a tagadók...hát akkor vicc az egész, mert elférnének összesen egy stadionban a világból szerintem. tényleg ez már kezd kínos lenni párotok részéről :DDD

[ Szerkesztve ]

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#67916) Lauda válasza Kékes525 (#67909) üzenetére


Lauda
félisten

ROGÁN: DECEMBER VÉGÉN MEGÉRKEZHET AZ ELSŐ ADAG VAKCINA

Tudnám hogy jön ide a sorosozás és a migránsok. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#67918) Parci válasza lacafaca (#67915) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

az a helyzet, hogy valaki, aki egy szakmában rohadt sokat tanult, abban a szakmában többet tud, mint aki nem. pont. és értem, hogy ez frusztrálja azt, aki nem igazán ért az adott dologhoz, de ezt kifuttatni arra, hogy rohadjon meg a mérnökje, hogy milyen magasan hordja az orrát...

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#67919) Rage47 válasza Lauda (#67916) üzenetére


Rage47
veterán

elképesztő

(#67920) lacafaca válasza Parci (#67913) üzenetére


lacafaca
őstag

a támfaladat is mérdök tervezte? :DDD merem remélni, nem. kőműves építi? elmondásod szerint nem...tehát saját magad is bizonyítod, hogy akarat és elszántság kérdése csak, hogy egy ember mihez akar és mihez nem érteni ;)
ja és tavasztól a kertész szakmába is belevágsz, így kapásból 3 dolog is cáfolja a posztodat :P

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#67921) Ricardo válasza lacafaca (#67915) üzenetére


Ricardo
félisten

Azért kerül elő gyakran, mert a"nincsisvirus, csakegynátha, billgéc,gyilkos5G," ugyanaz a szint.

Az viszont feltűnt, hogy ezt a laosföld dolgot nagyon zokon vetted. Ahányszor felmerül a topikba te kiborulsz. Ha nem teartozol közéjük miért viseled ennyíre szíveden az ügyet? :U

(#67922) lacafaca válasza Parci (#67918) üzenetére


lacafaca
őstag

ez simán csak az egyik fő (szerintem a legalja) bűn és ez is kódolt az emberi genetikában
várom a megfejtést :U

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#67923) lacafaca válasza #20749568 (#67917) üzenetére


lacafaca
őstag

csakhogy ez egyeltalán nem így van...szerintem egy konteós nem feltétlen elmebeteg

Ricardo 👆

[ Szerkesztve ]

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#67924) Kékes525 válasza Lauda (#67911) üzenetére


Kékes525
félisten

Hogy fogják bizonyítani, hisz két ember között zajlik le.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#67925) Parci válasza lacafaca (#67920) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

lyézusom. először is, amikor komoly gond volt a növényekkel, hívtuk a növénybiológust (rég kertészkedem már, hahó). másodszor is, a támfalat látta kőműves, ezen felül egy picit kevesebb ész is elég hozzá, mint mondjuk egy vakcina fejlesztéséhez (például, amikor törőfejjel kell kiszedni neki a síkot, annyira köves, akkor sejthető, hogy nem fog megcsúszni). azt is elfelejted, hogy jómagam is erősen tanult ember vagyok. ezen felül másodszorra építkezem és mindig is érdekelt, eléggé képben vagyok, de ettől még a házat mérnök tervezte.

hadd ne mondjam, hogy ha már példánál vagyunk, milyen házakat csinálnak ész nélkül emberek...

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#67926) t72killer válasza Floyd80 (#67804) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Majd a helyileg illetékes pártközpont szagértői megszagértik, hogy a plebsnek, legyen terhes, idős, fiatal, jó lesz a legbefolyásosabb lobbi terméke == Mo.-gon a ruszki, az elit meg majd válogat magának.

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#67927) Ringman válasza Parci (#67913) üzenetére


Ringman
nagyúr

tudom, hogy ez ilyen őskori felfogás, de én szeretem, ha engem a doki gyógyít, az autót az autószerelő, a hidat pedig a mérnök tervezi. és nem gondolom, hogy én majd jobban tudom bármelyiket náluk

ez ellentétes a kipcsak gondolkodásmóddal!

(#67928) Avicularia válasza tom_tol (#67802) üzenetére


Avicularia
veterán

Ja, múltkor mutatta nejem a FB-on valami svéd csoportban volt szavazás hogy ki oltatna, és kb. 90% mondta, hogy nem köszi. Ahogy írod sokan emlékszenek 2009-re, a sok narkolepsziás gyerekre.
Másik dolog, nejem nagyobbik lánya nővér Malmöben és most volt covidja. Szerencsére gond nélkül megugrotta, 25 éves. Mindjárt meg is kérdezték tőle, hogy ha már így benne volt a jóban akkor nem ugrana-e be a covid intenzívre dolgozni, mert nincs ember. Tegnap kezdett éjszaka.

(#67930) lacafaca válasza Parci (#67925) üzenetére


lacafaca
őstag

lehet, hogy túliskolázott vagy, de hogy végtelenül kishitű, az is biztos :P ha elhinnéd egyszer, hogy az elme hegyeket tud megmozgatni, csodákra lennél képes...higgy magadban, ne skatulyázd be magad ;)

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#67931) Lauda válasza Kékes525 (#67924) üzenetére


Lauda
félisten

Rögzítik hang/képfelvétellel.

(#67932) Z.É.T. válasza Z.É.T. (#66111) üzenetére


Z.É.T.
őstag

3470/165
19245/~18% (teszt/pozitív)
7667/605 (kórház/lélegeztető)

(#67933) lacafaca válasza #20749568 (#67929) üzenetére


lacafaca
őstag

hát...akkor aki ezt a nyelvet használja, pont ő maga a korlátolt..nem is kicsit :)

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#67934) Parci válasza lacafaca (#67930) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

össze-vissza ellentmondasz még magadnak is. :DDD én építettem a támfalat, én raktam a térkövet, én döntöttem el a lényegi dolgokat a házzal kapcsolatban. ezt a fórumot is (eredetileg) én csináltam. programozni például csak magamat tanítottam, amit az egyetemen tanítottak, abban nem volt köszönet.

ettől még átlátom, hogy mit lát át egy rakétamérnök vagy egy biológus, matematikus...

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#67935) Ringman válasza Parci (#67934) üzenetére


Ringman
nagyúr

építkezéshez mindenki ért itthon (saját elmondása szerint persze).

jogásznak és orvosnak sokkal jobban hisznek az emberek mint építésznek/mérnöknek.

(#67936) lacafaca válasza Parci (#67934) üzenetére


lacafaca
őstag

mondom: higgy magadban, menni fog az :P és ne félj a logikától, sokszor jobb tanácsadó, mint a könyvek

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#67937) ubyegon2 válasza lacafaca (#67936) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Figyelj lacakoma! Ne szarozz a népekkel, akik itt laposföldeznek cikizésképpen, menj ki és fotózd már le nekik a földedet, hát lapos az! Jól fejbe kéne csapni ezeket egy káposztáshordóval! :DDD

(bocs, ezt nem bírtam kihagyni, egyik oldal se vegye magára, hajnali poen volt) ;]

Olvasgatom itt ezt a regisztrációs dolgot meg, hogy az nem kap szurit, aki ott regisztrál! Ezt a marhabaromságot ne erőltesse már senki, mi alapján köthetnék egy ilyen kiaszartudjamiez regisztráláshoz az oltást? Egyszer megnéztem, mert jóanyám nagyon mondta, hogy keressek már rá, írt róla valamelyik újság és be volt parázva, hogy mi lesz vele, ha nem regisztrál oda időben.....szóval jónagymarha, aki ott megadja az adatait amúgy. Miközben itt arról megy a diskurzus, hogy x oldal mennyivel okosabb, szélesebb látókörű, mint a sok lapajfődi idióta!

Mivel a kormányzati covid oldal egy nyilvánvalóan propaganda oldal.....no mindegy, ti mondjátok, mennyire átláttok mindent. :N

Akkor ha én az emlegetett nyomoronc covidoldalt még egyszer nem vagyok hajlandó megnyitni, kizárnak az ótásból? A qrvannyát ennek a csutigörcsnek....

[ Szerkesztve ]

(#67938) LámaZ válasza Kékes525 (#67876) üzenetére


LámaZ
addikt

Fiam, a te általad belinkelt cikk állítja, hogy IGENIS FELHASZNÁLTAK abortált magzatból nyert sejtet a fejlesztéshez és tesztelésekhez. Akkor mit hablatyolsz itt? Nekem ez sem elfogadható!
Miért pont abortált magzatból nyert sejtekkel kell dolgozni, amikor lehet másként is? A többi vakcinagyártó érdekes módon meg tudja oldani másként.

Legyen minden jó!

(#67939) radi8tor válasza LámaZ (#67938) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Ez kb olyan, mint egyes multicégek hirdetik magukról hogy bio meg állatvédelem. Persze ők nem teszteltek állatokon semmit, de a gyártó akitől vették a festéket a nyuszik szemébe csepegtette a szemfestéket...

⭐ Stella

(#67940) LámaZ válasza radi8tor (#67939) üzenetére


LámaZ
addikt

Na, látod ez az!
Lényegében minden az emberi lustaságra vezethető vissza (még a profit- és hataloméjség is, szerintem - HOPPÁ, megtaláltam az ősbűnt!). :)

Legyen minden jó!

(#67941) Ringman


Ringman
nagyúr

Így figyelheti a háziorvos folyamatosan az otthoni karanténban lévő betegét

Kísérleti fázisba lépett egy olyan rendszer kiépítése, amelynek segítségével a háziorvosok megfigyelhetik az otthoni karanténban lévő koronavírusos betegeiket. A rendszerre már az operatív törzs is felfigyelt, alapját pedig a pulzoximéter által szolgáltatott adatok adják, amelyek birtokában az orvos könnyebben eldöntheti: maradjon-e otthon a covidos betege, vagy az állapota kórházi ellátást igényel. A véroxigénszintet mérő eszköz nem csodakütyü, de az egyre szűkülő kórházi kapacitások miatt is sokat segíthet a leterhelt háziorvosoknak és a bizonytalan állapotú betegeknek.

(#67942) LámaZ válasza LámaZ (#67938) üzenetére


LámaZ
addikt

Ezt kifelejtettem Kékesnek.
Csakhogy ne jöjjenek elő az allergiás tüneteid, ha a katolikus szót látod.

https://lozierinstitute.org/update-covid-19-vaccine-candidates-and-abortion-derived-cell-lines/

[ Szerkesztve ]

Legyen minden jó!

(#67943) forumpista válasza viharhozo (#67910) üzenetére


forumpista
tag

Sokadszor ugyanaz. Magas lóról süketelés, a nyilvánvaló tények tagadása.

Azért hoztam közelmúltbeli példákat (Trump, brexit) stb. hogy lásd, az az elmélet, miszerint a programozók meg a felsővezetők csak így, a gyári munkások meg csak úgy gondolkodnak, az mekkora fail.
A magyar példát is azért hoztam (fidesz 2/3), mert ott is ment ezerrel a duma, hogy a kormánynak csak egy fix számú hangos szavazója van, na de ha majd elmegy szavazni szinte az egész ország, akkor majd jól megmutatjuk. Hát jól meg is lett mutatva.

Ezekből pedig minden _logikusan_ gondolkodó ember levonhatja a következtetést, hogy bizony az így vagy úgy gondolkodás az bizony nem szükségszerüen attól függ hogy az ember mit dolgozik vagy épp milyen az iskolai végzettsége. Nem nem fogok hozzá linkeket meg bizonyítékokat hozni, a fentiek pont elegek.

A vírustagadók, járványtagadók, oltásellenesek ugyanez. Ringathatod magad abban a hitben hogy ezeket a "tanok" csak a 4 általánossal rendelkezők kevesek tudják magukénak, csak akkor majd győzd felszedni az állad a padlóról.

Szóval igen, le kéne már szállni a magas lóról, vagy jönni fognak a pofonok egymás után.
A mostani helyzet is részben ennek köszönhető, remélem te sem hiszed, hogy a maszk nem hordás meg állon hordás stb az aldiban, az csak a képzelten tömegek sajátja volt...

(#67944) Ezekiell válasza LámaZ (#67938) üzenetére


Ezekiell
veterán

Naccerű, akkor te majd választasz másik oltást, van rá lehetőséged szerencsére, problem solved.

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#67945) Lauda válasza LámaZ (#67938) üzenetére


Lauda
félisten

Amúgy mi a probléma azzal, hogy abortált magzatból nyertek ki sejteket?

(#67946) LámaZ válasza Lauda (#67945) üzenetére


LámaZ
addikt

Erkölcstelen.

Legyen minden jó!

(#67947) zilazil válasza LámaZ (#67946) üzenetére


zilazil
senior tag

Akkor remélhetőleg Milka csokit sem eszel. :-)

(#67948) radi8tor válasza Lauda (#67945) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

(#67949) Lauda válasza LámaZ (#67946) üzenetére


Lauda
félisten

A te erkölcsi normád szerint erkölcstelen. Értelek. Én örülök neki, hogy már itt tart a tudomány.

[ Szerkesztve ]

(#67950) BalanceR válasza zilazil (#67947) üzenetére


BalanceR
addikt

Akkor már legyen áfonyás milka :DDD
"Az áfonyás üdítők egyik mesterséges ízesítőjét, a castoreumot például a hódok segglyukában található mirigy váladékából nyerik ki. Hogy erre kijött rá és hogyan, azt nem szeretnénk tudni, és az is biztos, hogy ezentúl másképp nézünk az áfonyás üdítőkre és mindenre, aminek vanília- vagy málnaíze van. Nem mellékesen ezt anyagot parfümökben is használják."
Az vagy amit megeszel

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.