Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5901) #11527168 válasza Tipo16V (#5899) üzenetére


#11527168
törölt tag

R.I.P. Bobby Brown

Reggel felakasztotta magát (de nem tőlem tudjátok, nem vagyok blikk)

(#5902) Boxer001 válasza #11527168 (#5901) üzenetére


Boxer001
veterán

Pfff bazzeg...

(#5903) S e t h


S e t h
nagyúr

Egy nap alatt két testépítő? :((

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#5904) Yeffy válasza #11527168 (#5901) üzenetére


Yeffy
veterán

:(
'zusom...

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#5905) Jim-X válasza Tipo16V (#5895) üzenetére


Jim-X
őstag

R.I.P. :(((

A játék az nem játék!

(#5906) spammer


spammer
veterán

Biztosvótmádenembaj

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#5907) God Vazzeg válasza S e t h (#5903) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Ki a másik??

(#5908) darkarthur válasza #11527168 (#5901) üzenetére


darkarthur
senior tag

Elvileg ez az incidens is közrejátszott. :(

Remélem a B. Gergő, gondolom kitaláljátok, hogy Bognár... most büszke magára! Az ilyeneket bezárnám, nem engedném emberek közé! :(((

Samsung S23 Ultra 5G

(#5909) deniro2 válasza darkarthur (#5908) üzenetére


deniro2
senior tag

hát a kurvaanyját...

(#5910) God Vazzeg válasza darkarthur (#5908) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Nem tudhatod mi van a háttérben, mi volt az előzménye. Én egész máshogy hallottam ezt a sztorit. De mindegy, nem akarom védeni a Gergőt se, ők tudták ezt csak, elintézték így vagy úgy. Aki a Robit ismerte az pontosan tudja hogy volt egy érdekes stílusa..

(#5911) Jim-X válasza deniro2 (#5909) üzenetére


Jim-X
őstag

+1

A játék az nem játék!

(#5912) darkarthur válasza God Vazzeg (#5910) üzenetére


darkarthur
senior tag

Nem hiszem, hogy ilyesmire sok mentség van.
Bár persze ez már nem változtat semmin.
Nyugodjék Békében!

Samsung S23 Ultra 5G

(#5913) Boxer001 válasza darkarthur (#5908) üzenetére


Boxer001
veterán

Az igen bassza meg...bár nem tudjuk a pontos hátterét, hogy ki milyen volt az ügyben...de azért szerintem bármi van, ilyet nem kéne...gyönyörű volt Gergő. :W

(#5914) God Vazzeg válasza darkarthur (#5912) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Tudod ez olyan dolog, ha beszólsz nekem, én is állon pattintalak, aztán ha bajod lesz belőle, én mosom a kezeim.. Nem kell beszóni..

Na de elkanyarodtunk a témától ;)

(#5915) darkarthur válasza God Vazzeg (#5914) üzenetére


darkarthur
senior tag

Azért ez nem egészen ugyan az.

Na nem azért, mert én olyan kemény vagyok, mint a koporsószög. ;]

Másrészt ki az az állat aki még a földön lévő emberbe még egyet belerúg? :Y

Samsung S23 Ultra 5G

(#5916) Boxer001 válasza God Vazzeg (#5914) üzenetére


Boxer001
veterán

Ha esetleg megtudsz valamit írjál már, hogy mi ez, mi az igazság...bár nekem is vannak ismerőseim, Gergő részéről is...de ez, ilyet csinálna a Gergő? Nem ilyennek ismertem. :(
Szerintem akármi van, így nem intézzük el a dolgokat. :(

[ Szerkesztve ]

(#5917) Sotho válasza darkarthur (#5915) üzenetére


Sotho
őstag

Akinek szteroidpszichózisa van.

(#5918) darkarthur válasza Sotho (#5917) üzenetére


darkarthur
senior tag

Nos, akkor a dopping mégiscsak társadalmi veszélyeket rejt magában? :F

Samsung S23 Ultra 5G

(#5919) Coccolino_O válasza God Vazzeg (#5914) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Gondolom, a btk. meg csak dísznek van.

(#5920) Eagl3 válasza Boxer001 (#5916) üzenetére


Eagl3
veterán

(#5921) deniro2 válasza God Vazzeg (#5914) üzenetére


deniro2
senior tag

Én senkit nem ütök le azért, mert beszólt... Természetesen megvédem magam, ha kell, de akkor sem az a cél, hogy megnyomorodjon a másik... Főleg, ha küzdősportolt az ember, pontosan tudja, hogy mit tehet meg és mit nem, véletlenül nem lehet leszakítani mindkét combját valakinek, vagy megindokolni a szükségességét, ha sértetlenül jött ki a dologból az illető...

(#5922) God Vazzeg válasza deniro2 (#5921) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Állítólag pofon osztás volt csak, a szakadás meg edzésen keletkezett, csak rá lett fogva Gery-re. De mondom: pletyka szinten hallottam, de ha belegondolsz tényleg mi esélye hogy beszólnak valakinek, aki 2 jól irányzott combrúgást visz be, amitől azonnal leszakad mindkét comb izomzata?? :U

(#5923) God Vazzeg válasza Coccolino_O (#5919) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Kitörölheted a s@gged vele, ha felemeled a kezed, vagy nagyon közel jössz, az már támadó magatartás, megüthetlek ;)

(#5924) nepszter1


nepszter1
addikt

Akinek esetleg baj van az alvással azt tudom ajánlani neki a Melatonin vitamint tényleg hatásos bár nekem annyi mellékhatás van hogy rosszat álmodok :)

(#5925) #11527168 válasza Boxer001 (#5916) üzenetére


#11527168
törölt tag

Azert ilyenkor latszik meg milyen ez a testepites. Xy mult honapban meg fikazta, kirohogte hogy egy luzer, a tobbi helyeselt most meg siratjak. Viszont van aki oszinten sajnalja, rajtuk nem lepodtem meg :)
En valamilyen szinten megertem a Robit, pontosan tudom milyen MINDENT elveszteni, foleg az egeszseged es nem csinalhatod a sportot amit szeretsz. O meg mashoz nem nagyon ertett.
Hagyjuk hogy milyen ember volt, de el lehetett menni mellette en olyat nem hallottam hogy csak ugy belekotott valakibe.

Azert a Bunnynak igaza van, hogy sok a problema a testepitokkel. Viszont o se a legjobb tarsasag fele megy mostanaban.

A B. vonalat meg ne feszegessuk, rendorsegi ugy, biztos nyomozni fognak meg. Amugy nem tetszett a reagalasa a dologra. Nagyon nem

[ Szerkesztve ]

(#5926) God Vazzeg válasza #11527168 (#5925) üzenetére


God Vazzeg
veterán

A reagálása nekem se tetszett! :(

(#5927) God Vazzeg


God Vazzeg
veterán

Vadállat gangnam verzió! :Y :D

(#5928) DirtyFREE válasza God Vazzeg (#5927) üzenetére


DirtyFREE
tag

Amikor ilyeneket látok midig megcsillan
számomra a fény az alagút végén!!!
Hogy,ha más ilyen fszságokkal meg tud gazdagodni,
akkor lehet még 1x én is! ;]
De, ennyi tudatmódosító a világon nincsen kérem!
Hogy,ilyet ép elméjű "natural" ember kitaláljon! :DDD
TALÁN ebben a változatban nézhető! :DD
Kis reggeli aerob :)

[ Szerkesztve ]

"A siker létráját nem lehet zsebre tett kézzel megmászni" by AS

(#5929) God Vazzeg


God Vazzeg
veterán

Ezt a videót vitára bocsájtom, ki mit gondol?? Írjátok le :)

(#5930) #11527168 válasza God Vazzeg (#5929) üzenetére


#11527168
törölt tag

Van benne valami... Én a saját példámon tudom és az orvosok is ezt mondták, ha nem lett volna mögöttem 12 év edzés, helyes táplálkozás (cigi-pia nélkül), fehérjebevitel, vitaminok már nem élnék.
Állítom azt is, hogy a hihetetlen gyors gyógyulásom köszönhető volt a műtét utáni magas vitamin, fehérje és glutamin bevitelnek. Volt ott még két korombeli srác, amikor én már a folyosón rohangáltam ők még ki sem tudtak kelni az ágyból.

Úgyhogy én nem pártolok semmilyen immunrendszert legyengítő terápiát (kemó,stb.)

[ Szerkesztve ]

(#5931) Jim-X válasza God Vazzeg (#5929) üzenetére


Jim-X
őstag

Szerintem is mond okos dolgokat...

Igazából vegyük csak azt, hogy az én korosztályom (80as az egyik legjobb évjárat ;) ) gyerekkora hogyan telt? Kinnt fociztunk, a földről simán felvettem a kaját ha leesett és megettem, elestem stb. mégsem lett soha semmi bajom, mindazok ellenére, hogy semmilyen mai lóf@sz gyógyszert, tablettát, vitamint nem szedtünk...nem fertőtlenítettük a padlót, hogy olyan legyen, mint egy műtő a kórházban.... :K

Azért a 100gr C-vitamin intravénásan kemény :Y

A játék az nem játék!

(#5932) DirtyFREE válasza Jim-X (#5931) üzenetére


DirtyFREE
tag

Miért arról hallottunk valaha is hogy mijaza parlagfű allergia?
Derékig érő gazba játszottunk nap mint nap! :U

"A siker létráját nem lehet zsebre tett kézzel megmászni" by AS

(#5933) Ijk válasza God Vazzeg (#5929) üzenetére


Ijk
nagyúr

Nem gyógyítani kell hanem megelőzni.
Szerintem a lúgosítás faszság, hogy a só karcolja az ereket mégnagyobb. Inkább féligazságok vannak benne, nyilván ha nem feldolgozott kaján élsz az jó, minél több zöldség jó. Magas dózisú C-vitamin terápia is működik állítólag.
Magas fehérjebevitel, alacsony CH, sok rost, rendszeres mozgás. Szerintem ezzel a legtöbb krónikus betegség megelőzhető, rák esetében meg semmi garancia nincs a mai világban.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#5934) spammer válasza God Vazzeg (#5929) üzenetére


spammer
veterán

Őőőő.... Nem tudom ki ez a faszi, de vagy meg akarja ölni az embereket vagy végre szembemegy az "orvosi dogmákkal" és lehet, hogy nem hülyeség. :) Nem értek hozzá, így inkább csak azt mondom, érdekes, amikor a só és a koleszterin mellett érvel. Viszont a fehérjékről nem beszél. :U

szerk: a lúgosításról én is olvastam, de olvastam az ellenkezőjét is, miszerint nem lehetséges, mert a szervezet mindig igyekszik fenntartani a szintet. Fax se tudja, mi az igazság.

Az viszont számomra furcsa, hogy milliárdok mennek el kutatásokra világszerte, és 2013-ban még mindig nincs gyógyszer a rák ellen. Kezelések vannak, de "gyors" és biztos gyógymód nincs. Az emberiség már annyi mindent alkotott, gyártott, felfedezett, "visszafejtett", de a rák még mindig olyan dolog, amivel nem tudnak mit kezdeni az okos kutatóorvosok. :U Nem vagyok összeesküvés-elmélet gyártó, de megvan a magam elmélete erre is :)

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#5935) Jim-X válasza DirtyFREE (#5932) üzenetére


Jim-X
őstag

:C :R

És még sorolhatnánk... :K

(#5933) Ijk : Ugyanezt akartam írni én is, hogy megelőzni kell... Ha már megvan a baj, akkor nem hiszem, hogy ezek a "csodamódszerek" napok alatt meggyógyítanak... Ez az üveg meg homok karcolja az eredet belülről nekem is svindli szagú "picit" ;]

[ Szerkesztve ]

A játék az nem játék!

(#5936) DirtyFREE válasza spammer (#5934) üzenetére


DirtyFREE
tag

Ha,az ami nekem!
Akkor szerintem te is arra gondolsz,hogy nem kell mindent
tudniuk az embereknek!
A világot a pénz mozgatja semmi más!
Az egészség betegség téma is egy hatalmas nagy üzlet (valakinek)
Erről ne akarjon senki meggyőzni,mert én a saját bőrömön tapasztaltam... :(

"A siker létráját nem lehet zsebre tett kézzel megmászni" by AS

(#5937) Jim-X válasza Ijk (#5933) üzenetére


Jim-X
őstag

Amúgy hallottam már én is tizen, huszongrammos C terápiáról, de ez a 100gr intravénásan nagyon keménynek tűnik... Persze lehet 30 év múlva ez lesz a sztenderd ;)

A játék az nem játék!

(#5938) Zomb€€


Zomb€€
őstag

Wattafakka, izomláz van a vádlimban :Y
Jó ez a kreatingogsz is, mintha lenne tőle vállam

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#5939) Jim-X válasza Zomb€€ (#5938) üzenetére


Jim-X
őstag

Részvétem... :W Én a hétvégén nem tudtam rendesen menni, de most már csak fájdogál... ;]

A játék az nem játék!

(#5940) Sotho


Sotho
őstag

100 g intravénásan omg aztán ez beszél lúgosításról :W Szerintem 100g- t vénába bekapni az kb kampó.
Hazudik elég ránézni ;] már a nyakkendője is gyanús.

(#5941) deniro2 válasza God Vazzeg (#5929) üzenetére


deniro2
senior tag

Kuruzslás vazzeg... :D Egymással össze nem függő dolgokkal dobálózik az ember, semmilyen kézzelfogható kutatási eredményt nem említ, csak arról beszél, hogy ő mit tapasztalt és ezeket hogy kombinálta kedve szerint, aminek több köze van a valláshoz, mint a tudományhoz.
Tipikus módszer egyébként féligazságokat és/vagy a gyakorlatban is működő dolgokat vegyíteni a halandzsába, mert így sokan saját tapasztalataikat látják igazolva bennük és hajlamosak a baromságokat is bizalmi alapon elfogadni.
Ilyen pl. a betegségek pszichés háttere, a vitaminok és nyomelemek egészséges volta, vagy a kiegyensúlyozott táplálkozás fontos szerepe.
Bullshit... ;)

(#5942) kukinyo válasza DirtyFREE (#5932) üzenetére


kukinyo
addikt

Nézd meg a roma gyerekeket.Télvíz idején mezítláb egy szál pendelybe rohangálnak, földpadlós szobába élnek, szinte a földről esznek, harmincan élnek egy szobába.Ez mind olyan amit a mai ember egészségtelennek tart.De ők még is szinte elpusztíthatatlanok, olyan ellenállóak a betegségekkel szembe.

(#5943) Eagl3 válasza Ijk (#5933) üzenetére


Eagl3
veterán

A lúgosítás egyáltalán nem faszság. A rákos sejtek savas környezetben érzik jól magukat, sokszorosan terjednek. A sóval kapcsolatban is igaza van, ha figyeltél volna, nem asztali sót kell zabálni hanem pl. Himalája sót vagy tengeri sót.

(#5944) spammer válasza Sotho (#5940) üzenetére


spammer
veterán

Nem olyan sok az, ha 24 órán keresztül be van kötve az infúzió :D

Vagy de ;]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#5945) #11527168 válasza kukinyo (#5942) üzenetére


#11527168
törölt tag

Az oké csak elég hamar elhaláloznak valamilyen komoly betegségben később. Legalábbis errefelé

(#5946) Jim-X válasza #11527168 (#5945) üzenetére


Jim-X
őstag

Pl késszúrás? ;]

A játék az nem játék!

(#5947) Eagl3 válasza Sotho (#5940) üzenetére


Eagl3
veterán

Kicsit olvass utána a dolgoknak. ;)

(#5948) DirtyFREE válasza Jim-X (#5946) üzenetére


DirtyFREE
tag

Az elég komoly!
Vas túladagolás! :C

"A siker létráját nem lehet zsebre tett kézzel megmászni" by AS

(#5949) Sotho válasza kukinyo (#5942) üzenetére


Sotho
őstag

Azok is ugyanolyan betegek mint bárki más, talán a munka okozta stressz miatti betegségeket megússzák, de a többség a későbbiekben olyan szinten szarik az egészségébe hogy pff.

Eagl3 : oké! konkrétan milyen dolgoknak?

[ Szerkesztve ]

(#5950) kukinyo válasza #11527168 (#5945) üzenetére


kukinyo
addikt

Nagyszüleim falujában és környékén nekem pont az ellenkezője a tapasztalatom.A ténylegesen koros emberek nagy része roma.Bár mondjuk ők azért még egy más világba nevelkedtek.Nem műanyag kajákon nőttek fel.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.