Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ShiberMonkey


ShiberMonkey
senior tag

Kívàncsi leszek mikor lesz a global verzió elérhetö, személy szerint vàrom :)

(#2) janeszgol válasza ShiberMonkey (#1) üzenetére


janeszgol
félisten

Nem tudom mennyire erdemes HTC-t venni mar. Lehet csak penzkidobas.

(#3) ShiberMonkey válasza janeszgol (#2) üzenetére


ShiberMonkey
senior tag

Miért lenne az ?

(#4) janeszgol válasza ShiberMonkey (#3) üzenetére


janeszgol
félisten

Több bizonytalan tényező van. Support? Ha mégsem jön be, akkor használtan nem tudod eladni, mert nem ismerik a márkát a 30-32 év alattiak.
Javítás? Lesz hozzá alkatrész?

(#5) ShiberMonkey válasza janeszgol (#4) üzenetére


ShiberMonkey
senior tag

A support az egyéni preferencia szerintem, az hogy mennyiért lehet eladni hasznàltan az egy màsik kérdés megint,orszàga vàlogatja, de az elmondható ÁLTALÁNOSSÁGBAN hogy az Androidos középkategóriàs eszközök nem igazàn értéktartóak.
Na most kérdés az hogy ez a darab mennyiért lesz elérhetö 350-400 euróért addig nyúzom ameddig lehet, 600+ért el sem gondolkodom rajta kivéve ha valami bitang akku nem lesz rajta és legalàbb egy-két fö verzió.
De ettöl függetlenül vàrom, a tavalyi készülék nàlam csak az akksi miatt nem kellett és remélem idén màr orvosoljàk ezt, ha nem megvàrom mit hoz a Sony 5/10 VI :) vagy ha megint lesz promo a Nubia Z60 Ultra.

[ Szerkesztve ]

(#6) janeszgol válasza ShiberMonkey (#5) üzenetére


janeszgol
félisten

Az Alzán a HTC U23 Pro 138 ezer ft. Szerintem ez nem rossz ár érte. SD7 gen1, ami gyengébb az SD865/870 párostól, de a 855-nél meg lényegesen erősebb. Kb pont a kettő között van. Ráadásul picit erősebb a legtöbb árkategória-társánál.

(#7) doooo


doooo
veterán

Na, végre valami normálisabb is jön tőlük. Vagyis... legalább létezik, ha Tajvanon kívülre nem is nagyon jön.

(#8) blueMerle válasza janeszgol (#6) üzenetére


blueMerle
veterán

Volt a kezemben az említett telefon. Minőségre, anyaghasználatra, összeszerelésre Xiaomi Redmi C kategória. A HTC ma már csak árnyéka önmagának, eszembe se jutna ilyen telefont venni, amikor ebben az ársávban ott a Xiaomi, Honor sokkal jobb minőségű készülékekkel, ahol legalább 2 főverzió frissítés garantált.

[ Szerkesztve ]

(#9) janeszgol válasza blueMerle (#8) üzenetére


janeszgol
félisten

Köszi az infót. Én sajnos nem fogtam már HTC-t kb három éve. Ezt jó tudni, amit írtál.

(#10) blueMerle válasza janeszgol (#9) üzenetére


blueMerle
veterán

Szivesen. A mai napig visszasírom a HTC One Mini 2-met, brutális formavilága volt, nagyon szerettem használni minden hibájával együtt, és akkoriban az HTC féle UI is abszolút élvonalbeli volt. Nagyon lemaradtak valahol, túlárazott cuccokkal, és sajnos a HTC nem Sony, ahol a mobilrészleget egyfajta hobbiszinten tartja a márka, ahol sokkal inkább fontosabb a képviselet mint a nyereség.

(#11) janeszgol válasza blueMerle (#10) üzenetére


janeszgol
félisten

Az én kedvenc HTC-m a HTC 10. De szerettem a következőket is: M8, M9, 626, One V, Desire 650 (imádtam).

(#12) Luck Dragon

De jó hallani a márkáról . Csodás M7 & M8 , de szép idők voltak .

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#13) TIT válasza blueMerle (#8) üzenetére


TIT
veterán

Azt nehéz elhinni,ha még műanyag is akkor is minőségi és szoftveresn 100x jobb,nincs tele reklámmal mint a sziamiau aki azt hazudta,hogy 2 frissítés jön a telóra,de csak 1 jött,rezgője gyenge,hangszórója rezonál és a vaku is gyengébb,a redmi az alja és tuti bekrepál.
A többi gyártó is túlárazott,főleg a sziamiau szállt el,de a samu is rendesen és szar a szoftvere is.
Amúgy 120-ért már jó,nem rögtön kell megvenni,de én tuti azt veszek ha a Mi8Lite beszarik vagy az elődjét a 22-őt ami 60-ért nevetséges és sokat is tud.
Akik vették annak jó.

[ Szerkesztve ]

(#14) janeszgol válasza TIT (#13) üzenetére


janeszgol
félisten

A Desire 22 Pro most 60-70k környéke. Annyiért az sem rossz, ha csak a hardvert nézzük.

(#15) LurkerSheik


LurkerSheik
senior tag

Nem sok emlitesre melto van ebben a teloban se design se hardver teren, egy a tucat Azsiai gyarto kozul.
Hol az egyik hol a masik ad jobb ar/ertek aranyu hardvert.
Szep is volt 10 éve a One kategoria… mikor az S4 bilimuanyag volt a HTC ONE M7 odavert azzal a fem hazzal es designal.
A 4mpx kameraval sem volt bajom, nagyon jo kepeket csinalt mar akkoriban is gyengebb fenynel.

Új S23 / S24 / S24+ / S24 Ultra rendelhető! /// People with passion can change the world for the better |||

(#16) m00lash


m00lash
csendes tag

Hú de imádtam a HTC-t.

(#17) Juliuska


Juliuska
senior tag

Emlékszem, nem volt rá szó, milyen vigasztalhatatlan voltam, amikor azzal szembesültem, hogy a gyönyörű, karcmentes, alu szürke színű M7-esemet már nem tudtam többé feltölteni... :(((
Remélem, egyszer talán... ...drukkolok nekik.

Élj úgy minden nap, mintha az lenne az utolsó, mert egyszer TÉNYLEG az lesz...

(#18) blueMerle válasza TIT (#13) üzenetére


blueMerle
veterán

Teljesen igazad van, hogy a Xiaomi hazudik. Nem kell más példa, itt a Xiaomi 13 Lite-om, értsd, jegyezd fel: egyetlen frissítés sem érkezett rá fél év alatt. Semmi. Zéró. Nemhogy Android 14 hyperOS, de tavaly augusztusi a nyomorult a biztonsági frissítési csomag is. Pedig ez nem filléres cucc, nem redmi kategória, és simán szarnak a júzerre. Érzésem szerint soha a büdös életben nem jön rá frissítés.

A gond a HTC-vel mindössze annyi, hogy a szoftveres csapatuk 90 szézaléka huss, nincs, így az optimalizáció egyenlő a nullával, szoftveresen pedig el kell keserítselek: egy AOSP droid van rajta, szinte zéró egyediséggel, ennek már az égvilágon semmi köze nincs a valamikori HTC Sense UI-hoz. AOSP-vel meg nagyot villantani nem lehet. Működik, és ezzel így mindent elmondtunk róla. Zéró extrával. Akkor már ezerszer inkább Nothing Phonet vegyél :)

(#19) Luck Dragon válasza Juliuska (#17) üzenetére

De rég láttalak :R

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#20) TIT válasza janeszgol (#14) üzenetére


TIT
veterán

Igen azzal szemezek ár/érték miatt,azért annyiért egyik más se tud vezetéknélküli töltést,csak az gyengébb és a design nem tetszik,de megbírkóznék vele.
Sőt ott elvileg sense van,ami szuper.
LurkerSheik: Azért nem rossz a hw és nem csúnya a teló egyáltalán,főleg ha azt vesszük ahogy a desireek kinéztek mondjuk 21-től és a szoftver is jó.
Nekem One mini volt,de szerettem,csak nem ment már rajta pár alkalmazás+szaggatott picit néha,de designba odaveri a mostaniakat,hát igen a fém hátlap,ami már nincs a középkatba+az ezüst hátlap és a fogása,mert domború volt,jó volt fogni.
A sziamiau se rossz de nem szeretem úgy mint a htc-t,beszarna nem izgatna.

[ Szerkesztve ]

(#21) Juliuska válasza TIT (#20) üzenetére


Juliuska
senior tag

Fene tudja... Ha előbb képbe kerül a hTc, talán bevállalom. Ha másért nem, hát a régi emlékek kedvéért. Azért HA valaki megkaparintana egyet, megosztaná velünk a tapasztalatait...? (Előre is köszi).
Luck Dragon: Te is hiányoztál :)

Élj úgy minden nap, mintha az lenne az utolsó, mert egyszer TÉNYLEG az lesz...

(#22) janeszgol válasza TIT (#20) üzenetére


janeszgol
félisten

Igen. az SD695 egyetlen hátránya, hogy nem tud 4K videófelvételt. De ez van az Xperia 10 V nevezetűben is 180 ezerért. Komolyan mondom ez a Desire 22 Pro ez nem rossz 70k környékén. És a vezeték nélküli töltés miatt meg pláne megéri. Jó nyilván függ attól is, hogy az mekkora sebességű, mennyire melegíti az akkut. De valóban, 200k alatt ez a funkció nagyon ritka. Pedig hasznos! Ha jól működik, akkor hasznos. (Viszont ha nem, akkor gyakorlatilag rekord idő alatt le lehet amortizálni az akkut!)

(#23) TIT válasza janeszgol (#22) üzenetére


TIT
veterán

Moto is 100-ért adja a 84-est amibe 695 van.
A vezetéknélküli amúgy is lassabban tölt 10W kb. és venni kell hozzá 15 ropiért töltőt,csak ezt sehol nem mondják.
blueMerle: Az kemény,pedig az max.2 éves teló(170 ropi) és nekem az 5 évesre is tavaly májusi az uccsó biztonsági.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.